Zápisky z natáčení Violetty

Zápisky z natáčení Violetty - Tini a Mechi

11. září 2015 v 18:36 | Harry
Ahoj, omlouvám se vám, že poslední díl zápisků nevyšel minulý týden, ale nějak jsem na to při začátku školy úplně zapomněl, protože tahle videa byla naplánovaná na prázdniny, ale já si neuvědomil že poslední video vychází až na září. No a byla by určitě škoda ho nezveřejnit, protože tento díl je jeden z nejlepších. Poslední ze zápisků se jmenuje Tini a Mechi, ve kterém nám obě holky řeknou něco o svém přátelství. Užijte si poslední díl :)

Zápisky z natáčení Violetty - Entre dos mundos

28. srpna 2015 v 18:00 | Harry
Dneska tu máme už předposlední díl Zápisků z natáčení Violetty, tento díl je podobný jako minulý týden, kluci nám zazpívají písničku Entre dos mundos, v překladu Mezi dvěma světy.

Zápisky z natáčení Violetty - Kytaristi

21. srpna 2015 v 18:00 | Harry
V dnešním dílu s názvem Kytaristi nám Jorge, Diego a Xabiani zahrají a zazpívají písničku Yo soy así.

Zápisky z natáčení Violetty - On Beat

14. srpna 2015 v 20:00 | Harry
V dnešním dílu zápisků se podíváme na natáčení videoklipu k písničce On Beat(V Rytmu). Videem nás provede Jorge, Diego a Xabiani, přeji příjemnou zábavu :)

Zápisky z natáčení Violetty - Songs Challenge

7. srpna 2015 v 18:00 | Harry
Máme tu další díl Zápisků s názvem Songs Challenge, ve kterém budou muset herci vyjmenovat co nejvíce písní ze seriálu Violetta. Kdo má největší přehled? :)

Zápisky z natáčení Violetty - Peligrosamente Bellas

31. července 2015 v 18:36 | Harry
Na dnešní den jsem vybral ze zápisků video z natáčení videoklipu Peligrosamente Bellas, ve kterém Ludmila s Naty zpívají, jak nebezpečně krásné jsou.

Zápisky z natáčení Violetty - Violettin šatník

24. července 2015 v 18:33 | Harry
Máme tady další pátek a s ním další video zápisků z natáčení, tentokrát nahlédneme do Violettina šatníku, kterým nás provede Camila :)

Zápisky z natáčení Violetty - Como Quieres

17. července 2015 v 18:00 | Harry
Jelikož ve středu bylo video Souboje dvou nápadníků krátké, tak na dnešek jsem ze Zápisků vybral to nejdelší video a to Como quieres, na kterém uvidíte, jak se natáčel videoklip k této písni.

Zápisky z natáčení Violetty - Violettin Pokoj

10. července 2015 v 18:00 | Harry
Letní zábava pokračuje, dnes je pátek a máme tady první video ze Zápisků z natáčení Violetty. Tato videa budou vycházet pravidelně každý pátek v 18:00.
Dnešní díl se jmenuje Violettin pokoj a Tini(Violetta) nás provede svým pokojem a ukáže nám něco ze svého deníku.

 
 

Reklama