Zajímavosti

Nahradí Soy Lunu nový latinskoamerický seriál?!

26. srpna 2018 v 23:13 | Harry
Minulý pátek se v Latinské Americe zakončil po 3 sériích populární příběh Luny Valente a jejích přátel. Latinskoamerický Disney Channel na nic nečekal a hned pár dní na to, konkrétně toto úterý 22. srpna, zveřejnil na youtube kanále DisneyChannelaLA první oficiální teaser k novému seriálu, o kterém se už delší dobu spekulovalo. Fanoušci ze sebe ještě nestihli oklepat emoce z konce seriálu Soy Luna a už se dozvěděli, že ho nahradí nový. A jak se bude jmenovat? Už pár měsíců se spekulovalo o seriálu, který měl údajně nést název "Es Aillen", no nakonec se potvrdilo, že to byly opravdu jen spekulace, neboť nový seriál z produkce Disney Channel Latinská Amerika ponese název "Bia".

Jakmile se fanoušci dozvěděli o novém seriálu, spustila se na sociálních sítích vlna negativních komentářů, že Soy Lunu nic nenahradí a že chtějí další sérii. Pokud si ale pamatujete, tak úplně stejná reakce přišla přesně před třemi lety, když po konci Violetty oznámili Soy Lunu a ta se nakonec stala snad ještě oblíbenější. Proto si myslím, že tahle počáteční averze po nějaké době opadne a Bia si své fanoušky určitě najde. Přeci jenom to bude seriál z produkce Latinské Ameriky, která už s 2 seriály oslavila úspěchy po celém světě, tak nevím, proč by se nemohla historie opakovat i po třetí. Určitě nesouhlasím s lidmi, kteří nový seriál předem odsuzují, všechno by mělo dostat šanci. Co víc, televizní produkce se musí někam posouvat, takže to nejde brát jako nějakou náhradu. :)

A jak by měl podle prvním informací seriál vypadat? Seriál by měl sledovat příběh skupiny mladých umělců online obsahu, kteří vnímají technologie jako zbůsob bytí: aktuální, expresivní, skutečný a propojený. Pro vytvoření svého obsahu rozvíjejí a sdílejí svůj talent v "El Fundom", místě, ve kterém se schází a čerpají inspiraci a kde se vytvářejí nová přátelství, kde budou čelit nepřátelům a zažívat velké lásky. Seriál by měl opět obsahovat hudební momenty a to nejen ve španělštině, ale i v portugalštině. Seriál bude obsahovat mezinárodní obsazení v čele s brazilskou herečkou Isabelou Souzou, španělským hercem Juliem Peñou, mexickou herečkou Andreou de Albou a argentinským hercem Guidem Messinou. V seriálu se objeví i dva herci ze 3. série Soy Luny a to Jandino (Eric) a Esteban Velázquez (Michel), dále například Agustina Palma, kterou můžete znám z argentinského seriálu Jedenáctka a nebo italská herečka Giulia Guerrini, která je zase známá z italského seriálu Alex & Co. Byla už zveřejněna i společná fotka hlavního obsazení, které na první pohled vypadá starší, než třeba v Soy Luně, takže by možná seriál mohl být cíleně pro vyšší věkovou kategorii.


Premiéra seriálu je naplánovaná na rok 2019, předpokládám, že když byl první teaser zveřejněn už teď, tak začne někdy na jaře. K nám by se teoreticky mohl dostat na podzim 2019, ale nebudeme předbíhat. Nějak více se o tento seriál na blogu zajímat nebudu, článek jsem napsal spíš proto, že je tu určitá spojistost se Soy Lunou. Rozhodně třeba neplánuji o tomto seriálu na blogu psát, protože v době, kdy se u nás bude vysílat (jestli vůbec bude), tak já, pokud všechno dobře dopadne, budu nastupovat na vysokou a blog stejně budu muset ukončit. I tak by se mi třetí téma začínat nechtělo.
Abych to už nějak ukončil, takhle dlouhý článek jsem rozhodně neplánoval :D Určitě mi napište, co si o novém seriálu myslíte, jak se vám líbí obsazení a jestli se na něj po skončení Soy Luny třeba plánujete dívat. Uvidíme, co si pro nás latinskoamerický Disney Channel připravil tentokrát! :) Teď už zmíněný teaser:

Lednová setkání herců z Violetty

22. ledna 2018 v 22:51 | Harry
Často si píšete, že by jste chtěli, abych napsal taky o novinkách od ostatních herců z Violetty. Hledání novinek je ale obtížnější, protože se mnohdy špatně hledají zdroje s informacemi a tudíž i časově náročné. Nyní v lednu jsem podrobně sledoval instagramové účty herců, na kterých se objevilo spoustu jejich společných fotek z různých situacích na různých místech světa. Rozhodl jsem se proto, že vám všechny fotky, které herci od začátku ledna zveřejnil, tady na blogu shromáždím, protože ne všichni třeba sledujete jejich účty na sociálních sítích a byla by škoda je nevidět. Myslím, že vás potěší :)

Cande Molfese hned po novém roce odletěla s obsazením Soy Luny do Španělska, neboť na turné po Evropě doprovází svého přítele Ruggera. 3. ledna se zde setkala s Albou a oslavily společně Candeiny 26. narozeniny. Holky se poté 7. ledna v Madridu společně s Ruggerem a Gastónem Viettem, kteří zde koncertovali, setkali ještě s Diegem Domínguezem a Sergiem Mejiou (choreograf ze seriálu Violetta).


Lodo Comello začátkem ledna pobývala se svým manžele na druhé straně země v Buenos Aires, kde se setkala s Clarou a Facundem. Clara poté přiletěla do Španělska za svým přítelem Diegem a podnikla zde několik setkání s kamarádkami Lodo a Albou, se kterými se setkává často.


Rodrigo Pedreira vyrazil začátkem roku s rodinou na poznávací cestu po Evropě, která zatím stále trvá. Navštívil už Paříž, Londýn, přijel také k našim sousedům do Rakouska, kde nyvštívil například Vídeň, Salzburk, ale uskutečnil i výšlap v Alpách. Dále se přesunul do Itálie, kde se v Miláně setkal s Albou a Lodo a ve Španělsku, kde se momentálně nachází, potkal Claru s Diegem.


To už je z dnešního článku vše, doufám, že se vám líbil a fotky vás potěšili. Na nějaké větší novinky okolo herců bohužel momentálně nemám čas, ale snad třeba někdy v budoucnu.

Jorge Blanco vystupoval v Praze!

7. října 2017 v 18:09 | Harry

Jak už jsem vás dříve na blogu informoval, tak Jorge Blanco se společně s americkou kapelou R5 vydal na turné po Evropě a na seznamu zastávek nechyběla ani Praha. Turné započalo 24. září v Paříži a bude trvat až do 22. řijna, kdy se Jorge a R5 rozloučí s Evropou ve Varšavě. Česká republika se prvního koncertu jedné z tváří Violetty dočkala tuto středu 4. října v pražském klubu Roxy. Před samotným koncertem se konalo Meet&Greet s fanoušky, no ještě před celou akcí se Jorge před budovou klubu podepsal na zeď svým jménem, napsal zde datum, místo a také #Jorgewashere, jak se stalo tradicí na tomto turné ve všech navštívených městech. Na koncertě zazněly Jorgeho písně Summer Soul a Risky Business, píseň Una Noche, kterou nazpíval se Saakem (originál ZDE), ale zazněly také covery, například světoznámý hit Despacito. Poté už pódium patřilo kapele R5, která stejně jako Jorge sklidila v Praze velký úspěch.

Hned další den ve čtvrtek už Jorge koncertoval ve Vídni, v pátek v Mnichově a zítra už zavítá do belgického města Antverpy. V průběhu října se poté Jorge podívá do Švýcarska, Itálie, Španělska, znovu do Francie a Německa a poslední zastávkou bude již zmíněné Polsko. Nyní se pojďte podívat na pár fotek a videí z koncertu.


Jorge Blanco - Summer Soul (Praha)

Jorge Blanco - Despacito (Praha)


Jak se vám Jorgeho živá vystoupení líbí? Najde se mezi vámi někdo, kdo měl možnost se na Jorgeho koncert dostat a zažít jeho atmosféru? Určitě se pochlubte do komentářů! Nakonec ještě přidávám pár fotek z různých zastávek turné, které Jorge zveřejnil na svém instagramu.

Jorge Blanco vyráží na turné s R5!

1. srpna 2017 v 19:25 | Harry
Už je to nějakou chvíli, co Jorge Blanco podepsal smlouvu s nahrávací společností Hollywood Records, u které nahrával svoji první sólovou desku, ze které byly do světa zatím vypuštěny pouze 2 písně: Risky Business a Summer Soul. Sólové album zatím vydáno nebylo, no včera Jorge na sociálních sítích oznámil novinku, která zaručeně potěší všechny evropské fanoušky. Jorge se už tento podzim vydá na svoje první sólové turné po Evropě společně s americkou skupinou R5! Ta též nahrává pod společností Hollywood Records, stejně jako například Tini Stoessel nebo Sofia Carson a objevila se také jako speciální host v seriálu Violetta.

Pro fanoušky z Česka je to ještě lepší zpráva v tom, že turné zahrnuje i koncert v Praze a Jorge se tak stává prvním hercem z Violetty, který bude koncertovat v České republice! Nyní máme konečně jedinečnou šanci potkat jednoho z našich oblíbených herců v naší zemi a ke všemu na jeho koncertě. R5 a Jorge vystoupí v Praze už 4. října 2017 v 19:00 v Roxy a základní vstupenky se dají sehnat za 690 Kč, což je myslím přijatelná cena. Z dalších zemí navštíví turné sousední Německo, Polsko a Rakousko a dále také Francii, Nizozemí, Dánsko, Norsko, Švédsko, Belgii, Švýcarsko, Itálii a Španělsko.

Za to, že přijede Jorge k nám do Prahy můžeme být vděční nejspíš skupině R5, která nebude v Česku vystupovat poprvé. Pro Jorgeho je to jedinečná šance, jak se představit evropskému publiku jako sólista a snad představí i další písně z jeho vlastní tvorby. Do komentářů určitě pište co na tuto zprávu říkáte a jestli třeba přemýšlíte o tom, že koncert v Praze navštívíte. Níže už přináším fotku se seznamem koncertů, kterou včera Jorge zveřejnil na instagramu.


Lodo Comello #Noi2 Tour

3. června 2017 v 20:22 | Harry
Lodovica Comello se v rámci propagace svého třetího sólového alba vydala v květnu na takové menší turné po italských městech s názvem #Noi2 Tour. Turné zahrnuje celkem 3 zastávky, z nichž dvě už proběhly během května. První koncert se konal před dvěma týdny v pátek 19. května v Římě v Auditorium Parco della Musica a Lodo na něm zazpívala například písničky Non Cadiamo Mai, Libro Bianco nebo cover od Katy Perry Chained To The Rhythm. Druhý koncert se konal o týden později minulý pátek 26. května v Miláně v Teatro Degli Arcimboldi. Zde mohli fanoušci navíc slyšet duet Lodo s Michelem Bravim na píseň Il Diario Degli Errori nebo novou píseň 50 Shades of Colours. Obě akce se vydařili a Lodo ve své rodné zemi sklidila velký úspěch. V plánu je ještě třetí koncert, který by se měl konat v i talském městě Udine 21. července. Nakonec pár fotek a video na ukázku:

Fotogalerie: ZDE

50 Shades of Colours
Pokud jste na mobilu, odkaz ZDE

Dále tu máme od Lodo ještě jeden úspěch, který stojí za zmíňku. Lodo se tento týden v pondělí 29. května zúčastnila slavnostního předání cen Diversity Media Award, které se konalo v Miláně. Lodo získala cenu za "Nejvlivnější osobnost roku 2017", za což jí patří velká gratulace. Dále zde byly vyhlášeny také ceny za nejlepší film nebo taky domácí a zahraniční seriál. Zde už fotka, která mluví myslím za všechno! :)

Jorge Blanco - Summer Soul (Oficiálni videoklip)

28. května 2017 v 17:51 | Harry

Minulý čtvrtek jsme se od Jorgeho Blanca dočkali dalšího sólového hitu s názvem Summer Soul z jeho připravovaného alba. Přesně týden nato, tedy ve čtvrtek 25. května byl k písničce představen i její oficiální videoklip, který se stejně jako píseň nese v letní atmosféře. Po písni Risky Business se jedná už o druhý klip od Jorgeho, takže máme možnost porovnání. Tak schválně, kdo dává přednost letnímu hitu a taky už se tak těší na léto?! Určitě pište, jak na vás klip zapůsobil! :)

Pokud jste na mobilu, odkaz ZDE

Jorge Blanco - Summer Soul

21. května 2017 v 22:33 | Harry

Tento týden přinesl jednu hudební novinku od Jorgeho Blanca, který ve čtvrtek 18. května vydal další písničku z jeho dlouho očekávané první sólové desky. Song nese název "Summer Soul" a jedná se o druhou píseň, kterou Jorge vydal jako ukázku z jeho alba. Jak už jde z názvu poznat, jedná se o letní energickou píseň, která je dle mého opravdu chytlavá a velmi zajímavě zpracovaná. Mě osobně zaujala více než předešlá písnička Risky Business, takže pokud jste jí ještě neslyšeli, určitě si jí pusťte a napište váš názor! :)

Pokud jste na mobilu, klikněte ZDE

Nové videoklipy hvězd Violetty

8. května 2017 v 20:19 | Harry

Tini Stoessel v pátek vydala nový videoklip, no není jediná bývalá hvězda Violetty, které se v poslední době dostalo takového úspěchu. Hned den po Tini vydala svůj nový videoklip také Lodovica Comello, která se stala v rodné Itálii velkou hvězdou a nyní pracuje už na svém třetím sólovém albu, které by měla vydat už během května. Píseň se jmenuje "50 Shades of Colours" a objeví se právě na připravované desce. Samotný videoklip je plný energie, barev, je moc hezky zpracovaný a k písničce se skvěle hodí. Navíc se jedná o vůbec první videoklip k písni, kterou Lodo nazpívala v angličtině. Určitě se podívejte a nezapomeňte napsat, jak se vám nová píseň i samotný klip líbí! :)

Pokud jste na mobilu, odkaz ZDE

Další novinky jsou o něco starší, konkrétně z první poloviny dubna, ale rozhodně stojí za zmíňku. Jorge Blanco již v březnu zveřejnil první píseň z jeho dlouho očekávaného prvního alba s názvem Risky Business a 13. dubna k němu zveřejnil také oficiální videoklip. Pokud opomeneme klipy k filmu Tini, tak se jedná o úplně první sólový videoklip bývalé hvězdy Violetty! Stejně jako samotná píseň je i videoklip velmi zajímavě zpracovaný a rozhodně je to něco úplně jiného, než na co jsme u Jorgeho zvyklí. Zda se vám videoklip a styl kterým se Jorge tentokrát vydal líbí, můžete psát do komentářů.

Pokud jste na mobilu, odkaz ZDE

Poslední videoklip byl zveřejněn přesně před měsícem a vydal ho francouzský herec Damien Lauretta, který si ve třetí sérii Violetty zahrál postavu Alexe/Clemonta. Damien se po skončení Violetty vrátil do rodné země a vydal se na hudební dráhu. Už v únoru minulého roku vydal svůj první videoklip k písni Fall In Love a 7. dubna k němu přibyl druhý, a to k písni Dreamin'. Písnička je zpívaná napůl ve francouzštině a napůl v angličtině a stejně jako její videoklip je moc hezká, tak pokud jste jí ještě neslyšeli, určitě si jí nenechte ujít! :)

Pokud jste na mobilu, odkaz ZDE

Turné Tini startuje a Jorge vydává novou píseň!

18. března 2017 v 14:32 | Harry
Dnešní den je velkou událostí nejen pro miliony fanoušků na celém světě, ale hlavně pro samotnou Tini, která už dnes odstartuje své první sólové turné ve své kariéře! Úplně prvního koncertu turné Got Me Started Tour se dočkají fanoušci ve Španělsku, kde dnes večer ve 20:00 Tini odpálí svou show v hlavním městě Madridu. Vše kolem turné budu samozřejmě sledovat a po skončení koncertu se budu snažit co nejdříve přinést nějaké fotky a videa.


Další novinkou od Tini je její nově připravovaná kolekce oblečení, o které se už dřívě zmiňovala například v její knize nebo v různých rozhovorech. Včera Tini na svém Youtube kanálu zveřejnila video, ve kterém odhaluje některé kousky ze své kolekce a najdete tam také záběry z její přípravy. Oblečení by zatím mělo být v prodeji ve Španělsku a Francii. Je super, že se Tini bude moci zviditelnit také ve světě módy a přeji jí, aby její kolekce měla úspěch. Já se sice v téhle oblasti zrovna nevyznám, ale myslím, že tahle novinka potěší spoustu fanynek, které si budou moci zakoupit oblečení navržené svým vzorem. :)

Pokud jste na mobilu, odkaz ZDE

Nakonec tu máme ještě jednu žhavou novinku od Jorgeho Blanca, který před dvěma dny představil novou píseň ze svého připravovaného alba. Jorge už před více jak rokem oznámil podepsání smlouvy se společností Hollywood Records, stejně jako jeho seriálová kolegyně Tini, a od té doby se žádné informace o desce neobjevili. Nyní si konečně můžeme vychutnat první ukázku v podobě písně s názvem Risky Business. Písnička je velmi zajímavá, tak si jí určitě poslechněte a napište, jak se vám líbí. :)

Pokud jste na mobilu, odkaz ZDE

Lodo Comello - Il Cielo Non Mi Basta a festival Sanremo

4. března 2017 v 18:49 | Harry

V poslední době se událo pár novinek o kterých jsem neměl čas napsat, ale určitě stojí za to se k nim nyní vrátit. O tom, že je Lodovica Comello v Itálii velkou hvězdou není pochyb. Nejen že už v době Violetty vydala 2 sólová alba a absolvovala své vlastní turné, vyzkoušela si také moderování v soutěži Itálie má talent a dokonce uvádí i vlastní show Singing in the car, ve které si se známými italskými osobnostmi zpívají za jízdy písničky. Nedávno se ale Lodo dočkala dalšího úspěchu.

Před měsícem vydala svoji novou píseň s názvem Il cielo non mi basta (Nebe mi nestačí) v režii svého manžela Tomase Goldschmidta, se kterou začátkem února vystupovala v Itálii na známém hudebním festivalu Sanremo 2017. Zde soutěžila 5 večerů mezi 22 nejlepšími italskými umělci o postup do celosvětově známé soutěže Eurovision Song Contest, která se bude konat letos v květnu v Kyjevě na Ukrajině. Lodo sice nakonec nevyhrála, ale umístila se na nádherné 12. příčce za což jí samozřejmě patří obrovská gratulace. Vždyť už jen to, že se mohla účastnit tak velké události je obrovský úspěch a potvrdila tím, jak skvělá zpěvačka Lodo je. Jenom pro informaci, Itálii na letočnímk ročníku Eurovize bude reprezentovat Francesco Gabbani. A teď už se pojďte podívat na celou píseň i s oficiálním videoklipem.

Pokud jste na mobilu, klikněte ZDE
Na vystoupení přímo z festivalu se můžete podívat ZDE

Tini v Polsku, další zastávky Tour a Jorgeho nová píseň

14. října 2016 v 21:59 | Harry
Přeji všem krásný pátek, další školní týden je za námi a přinesl s sebou opět několik novinek. Začnu u Tini, která se momentálně stále nachází v Evropě v rámci promo tour po evropských městech. Tento týden přijela k našim sousedům do Polska, kde byla na čtvrtek 13. října chystaná ve Varšavě akce pro fanoušky, která byla ale bohužel zrušena. Včera se Tini objevila v ranním pořadu polské televize TVN, kde poskytla rozhovor, setkala se s fanoušky a zazpívala píseň Great Escape. Dnes se Tini objevila v podobném pořadu, kde též zazpívala písničkuGreat Escape. Na její vystoupení se můžete podívat ve videu a rozhovor z pořadu najdete ZDE.

Pokud jste na mobilu, klikněte ZDE

Dále tu máme novinky ohledně nového turné Tini, o kterém svět informovala teprve před týdnem a oznámila koncerty v Německu, Rakousku a Švýcarsku. Seznam koncertů Tour se tento týden rozrostl o další zastávky a to v Itálii, kde Tini vystoupí v Milánu a Římě. Dále se seznam rozšířil o nám blízkou zemi, kterou je jak určitě mnozí předpokládali Polsko, kde je Violetta i samotná Tini velmi oblíbená. V Polsku Tini navštíví Kraków, Lodž a Gdaňsk. Ještě před tím se ale zastaví stejně jako v rámci Violetta Live v Maďarsku, kde vystoupí v Budapešti. Pro české a slovenské fanoušky je tedy mnohem více šancí, jak na některý z koncertů vycestovat a vidět tak svůj idol naživo. Co se týká koncertů v Česku nebo na Slovensku, nic zatím ohlášeno nebylo, ale jelikož Tini ani napodruhé neoznámila mezi koncerty ve střední Evropě naše země, šance už asi není příliš velká. Nic ale není ztraceno a budeme doufat. Kompletní seznam koncertů najdete v aktualizovaném seznamu.


Dále tu máme novinku od Jorgeho Blanca, konkrétně jeho nový singl, který je zároveň první ukázkou z jeho nově připravovaného sólového alba. Po singlu NonBelievers se jedná již o druhou píseň od Jorgeho, tento hit ale do prvního alba nepatří a proto je toto opravdu první ochutnávka z Jorgeho CD, jehož vydání se už snad blíží, přesné datum ale stále oznámeno nebylo. Písnička nese název "Beautiful Mistake" a světu jí Jorge poprvé představil ve středu 12. října v americkém televizním pořadu One Nacion. Určitě se na video podívejte a do komentářů pište, jak se Jorgeho nová píseň líbí a jestli se třeba už teď chystáte na nějaký z koncertů Tini :)

Pokud jste na mobilu, klikněte ZDE

Novinky za září - Setkání v Itálii a Tini v Evropě

4. října 2016 v 23:14 | Harry
Po delší době vás vítám u článku s novinkami od herců z Violetty. Jelikož jsem se během celého září věnoval přidávání různých článků okolo Soy Luny, na novinky od herců už mi nezbýval čas. Určitě by ale byla škoda se o některých důležitých událostech nezmínit a proto si v dnešním článku ty nejdůležitější novinky za září shrneme.

Jako první se podíváme o měsíc zpátky na začátek září, zatímco my jsme po prázdninách vyrazili poprvé do školy, někteří herci z Violetty odcestovali do Itálie, kde se konalo jejich velké setkání. V Itálii se po delší době opět sešli Alba Rico, Facu Gambandé, Clara Alonso, Diego Domínguez, Cande Molfese, Rugge Pasquarelli, Damien Lauretta a na italském setkání samozřejmě nesměla chybět ani Lodo Comello, se kterou se ostatní už dlouho neviděli. Všichni si užívali slunečné letní dny u bazénu a společně strávený čas. Myslím, že každému z nás udělá radost, když se herci po skončení Violetty stále přátelí a pořádají taková setkání. Nyní už přidávám několik opravdu povedených fotek.


Tini Stoessel ani na chvíli nezahálí a nadále pilně pracuje na svojí kariéře. Začátkem září společně s její mamkou přiletěla do Kalifornie kvůli pracovním povinostem. Na letišti v Los Angeles Tini přivítal její nový přítel Pepe Barrosa, který zde momentálně studuje na univerzitě UCLA. Jejich setkání bylo zdokumentováno a pár dní na to se jejich zamilovaná fotka objevila na titulni straně časopisu "HOLA Argentina".


Do Los Angeles Tini přiletěla kvůli nahrávání nové písně, mělo by se jednat o španělskou verzi písničky "Got Me Started". Hned 7. září Tini navštívila nahrávací studio a o pár dní později se pak sešla s choreografem Fatima Robinson kvůli choreografii k písničce. Kromě pracovních poviností si Tini s Marianou užívali také volno na pláži a dokonce navštívili i koncert Beyoncé.


Hned z Los Angeles se Tini 22. září přesunula do Londýna společně se svou mamkou a stylistou. Celá cesta byla podporovaná a organizovaná Disney, no Tini zatím neprozradila proč do Londýna odjela, jen že zde chystá nějaký projekt. V jednom videu na svém YouTube kanále pouze řekla, že pracuje na photoshootu pro...... Objevují se proto různé spekulace o tom, co Tini v Londýně chystá. Jedna z možností je, že chystá photoshoot pro svůj parfém, další možnost je příprava její vlastní kolekce oblečení, nabízí se také příprava vlastního turné Tini, o kterém se už delší dobu mluví a poslední možností je chystání nějakého projektu s Disney, protože Tini v Londýně navštívila jejich kancelář. Tini v Londýně pobývala až do dneška a nyní se chystá dál. Dalšími zastávkami Tini na cestě po Evropě bude Španělsko, Francie, Německo, Itálie a také Polsko. Do Polska Tini zavítá už 13. září, přesněji do Arkadie ve Varšavě. I pro české fanoušky je tedy možnost se s Tini osobně setkat a věřím, že toho určitě někdo využije :)


Tini dosahuje dalšího úspěchu, byla totiž nominovaná do MTV EMA 2016 v kategorii "Nejlepší latinskoamerický umělec". My jí samozřejmě můžeme podpořit, stačí kilknout na "votar"(hlasovat) na stránce, na kterou vás odkáže odkaz níže. Hlasovat můžete kolikrát chcete, takže pokud si přejete, aby vyhrála právě Tini, tak jí určitě podpořte svými hlasy. MTV Awards jsou prestižní ocenění a do ostatních kategorií jsou nominováni slavní zpěváci jako Justin Bieber, Taylor Swift nebo Selena Gomez. Slavnostní galavečer a předání sošky MTV se bude konat v Rotterdamu v Nizozemsku, hlasování potrvá do 5. listopadu. Získání sošky by byl pro Tini velký úspěch, tak neváhejte a určitě jí podpořte! :)

Hlasujte ZDE

A úplně nakonec tu pro vás mám ještě jednu informaci od Tini a to její novou internetovou stránku. Stránka má podle mě krásný design a je moc hezky zpracovaná, takže pokud jste jí ještě neviděli, určitě koukněte: www.tinistoessel.com.

Tini a Ruggero podruhé na jednom pódiu

1. září 2016 v 19:21 | Harry

Před dvěma týdny v sobotu 20. srpna Tini společně s Ruggerem vystoupila na charitativním koncertě ke dni dětí v Tango Porteño. O den později 21. srpna byl v plánu druhý koncert, který byl ale kvůli velkému zájmu o ten první přesunut na následující neděli 28. srpna. Druhý koncert ke dni dětí se konal v Barrio 31 v Buenos Aires a oproti tomu prvnímu byl podstatně větší. Pokud se nepletu tak to byl zatím největší koncert, na kterém Tini prezentovala písně ze svého sólového alba. No můžete posoudit sami :)


Co se týče samotného průběhu koncertu, ten se nijak zvlášťe od první akce nelišil, seznam písní byl úplně stejný jako v Tango Porteño. Jedinou výraznější změnou byl vzhled Tini, ta po delší době opět vsadila na prodloužené vlasy, které jí podle mě sluší víc a jako vždy zazářila. Jelikož se tentokrát jednalo o větší akci, celý koncert byl zdokumentován a na YouTube je zveřejněný ve 4 částech. Hlavně co se týče zvuku jsou videa mnohem lepší a snad z nich budete mít větší zážitek, než ze záznamů předchozí akce. První část přidávám sem a odkazy na zbylé 3 najdete pod videem. Na jednom z nich můžete vidět jak Tini přítomnost tolika fanoušků opět dojala. Nakonec pak přidávám pár fotek.

Pokud jste na mobilu, klikněte ►ZDENa závěr bych vám chtěl do nového školního roku popřát spoustu jak studijních, tak osobních úspěchů, doufám, že jste si o prázdninách pořádně odpočinuli a nabrali síly na dalších 10 měsíců tvrdé dřiny. I když ale opět začala škola, věřím, že to pro vás nebude znamenat jenom haldu učení a starostí, ale taky spoustu dalších krásných zážitků, které na vás někde v těch 10 měsících čekají :)

Gratulujeme Jorge a Stephie!

29. srpna 2016 v 0:09 | Harry

Dnes tu mám jednu žhavou novinku od Jorgeho Blanca a jeho partnerky Stephie Camarena, která vás určitě stejně jako mě velmi potěší. Jorge a Stephie tvoří pár už více jak 8 let což je docela dlouhá doba a proto nastal čas pro další krok v jejich vztahu. O ten se samozřejmě postaral Jorge a udělal to hodně originálním způsobem. Před pár dny Jorge účinkoval v pořadu "Top Five Live", kde ho byla podpořit taky Stephie, kromě rozhovoru zazpíval také svoji novou písničku NonBelievers, kterou Stephie věnoval. Ke konci písně si Jorge přivedl Stephie na "pódium" a do konce písničky jí držel za ruku, potom přišlo něco, co asi nikdo nečekal. Jorge si klekl na kolena a Stephie požádal o ruku! Na veřejnosti a před celým světem. Byl to nádherný okamžik a Stephie se při něm rozplakala, byly to slzy obrovského štěstí...

Tímto bych chtěl tomuto krásnému páru moc pogratulovat a pořát jim do společného života jenom to nejlepší, doufám, že spolu budou šťastni a vrdrží jim to spolu navždy. Jsem za tuto skvělou zprávu moc rád a ze srdce jim to přeju. A co vy, věděli jste o Jorgeho zasnoubení a co na něj říkáte? :)

Zde přináším video, ve kterém se můžete na celou kouzelnou chvilku podívat:
Pokud jste na mobilu, klikněte ►ZDE

A nakonec přidávám i Lyrics video Jorgeho nové písně:
Pokud jste na mobilu, klikněte ►ZDE

Koncert Tini a Ruggera na den dětí!

28. srpna 2016 v 12:17 | Harry

Minulý týden v sobotu Tini Stoessel pořádala charitativní akci ke dni dětí, který se v Argentině slaví právě 20. srpna. Akce se konala v Buenos Aires v divadle Tango Porteño a spolu s Tini na pódiu vystoupil také speciální host Ruggero Pasquarelli. Tini zazpívala několik písní ze svého alba, přičemž při písničce Yo me escaparé spolu s tanečnicemi předvedla i choreografii. Dále zazpívala 2 písně ze seriálu Violetta, píseň Libre Soy a nakonec také 2 duety s Ruggerem, píseň Yo te amo a ti, kterou nazpívala s Jorgem jako píseň pro film a velmi známou písničku z Violetty Ser Mejor. Nutno dodat, že celá akce byla zcela zdarma, jedinou podmínkou pro vstup bylo donést pár hraček pro děti v nouzi a výtěžek z koncertu putoval právě jim. Po vystoupení se také konalo Meet&Greet s fanoušky. Podle mě se Tini všechna vystoupení moc povedla a zpívala moc hezky, ale nejvíce mě stejně potěšily duety s Ruggerem, jsem moc rád když herci pořádají takové akce společně.

Tady máte celý Setlist, který vás po kliknutí přesměruje na video:
Confía en miYo me escaparé
Veo VeoLibre Soy
Te creoYo te amo a ti
Sigo adelanteSer mejor
Si tu te vasSiempre Brillarás
Lo que tu alma escribeNakonec ještě přidávám pár fotek z akce:

Tini na Fan Event a další novinky...

21. května 2016 v 11:46 | Harry
Ve čtvrtek 19. května se stejně jako v Římě konala v hlavním městě Mexika pro fanoušky akce Fan Event. Několik z nich zde mělo možnost se setkat s Tini Stoessel, která zde prezentovala svoje nové album TINI. Fanoušci si tak mohli naživo poslechnout několik písní z nového alba Tini, společně si s ní zazpívat a vyfotografovat se s ní. Z akce přnáším pár fotek a video:Tini na svůj YouTube kanál ve čtvrtek a pátek přidala 2 nová videa. První se jmenuje "Tajné chodby v Paříži" a jedná se opět o vlog z předpremiéry, ve kterém můžete společně s Tini nasát úžasnou atmosféru pařížské předpremiéry. Ve druhém videu se pak můžete vydat na nakupování s Tini a její stylistkou.

Druhé video nejdete ZDE

Další novinku tu máme od Cande Molfese, která je nyní novou tváří značky Miux, jedná se o argentinskou značku bot. Cande pro tuto značku nafotila spoustu krásných fotek, podívejte se na některé z nich:


A nakonec se podíváme na včerejší novou epizodu miniseriálu Alba al Alba v podání Alby Rico. Druhý díl se jmenuje "Rande" a myslím, že vás opět pobaví. Nezapomeňte si zapnout anglické titulky :)

Novinky od Lodo a Alby!

14. května 2016 v 14:05 | Harry
Z první poloviny května tady máme od herců opět pár novinek, jako první se podíváme na novinky od Alby Rico. Alba se nyní věnuje svému vlastnímu projektu s názvem Alba al Alba, jedná se o takový "miniseriál", ve kterém Albu potkávají různé vtipné situace. Videa bude Alba zveřejňovat na youtube kanálu Alba Rico Navarro. První díl byl zveřejněn minulý pátek 6. května a jmenuje se "Taking the initiative" (Převzít iniciativu).
Obsah prvního dílu: Probudila jsem se dnes s požadavkem o přidání do přátel od jednoho roztomilého kluka, kterého jsem včera poznala. Co bych měla udělat? Mám si ho hned přidat nebo hrát těžko dosažitelnou?

(U videa si můžete zapnout anglické titulky!)

Alba al Alba byla poprvé vysílána na akci 5. května, kam Albu přišli podpořit také její přátelé Cande Molfese, Ruggero Pasquarelli a Facu Gambandé. Do komentářů určitě napište, jak se vám 1. díl líbil a teď už se pojďme podívat na fotky z akce:


Další novinky jsou od Lodovici Comello, která kromě toho, že nyní účinkovala jako moderátorka talentové show Italia's Got Talent (ZDE se můžete podívat jak Lodo vyhlašovala vítěze), tak nadále pracuje také na své pěvecké kariéře. Ve čtvrtek 12. května vydala svojí novou písničku Non Cadiamo Mai, ke které byl natočen také oficiální videoklip. Nyní se pojďme podívat na fotky k písni a samotný videoklip. Do komentářů pište, jak se vám píseň líbí :)

Non Cadiamo Mai


Nakonec chci připomenout, že dnes Violetta slaví 4 roky své existence, dnes jsou to přesně 4 roky od vysílání úplně první epizody seriálu v domácí Latinské Americe. V tu dobu ještě nikdo neušil, jak úžasný příběh v tu dobu nám ještě úplně nové a neznámé postavy prožijí, kolika písněmi ohromí fanoušky a jak velký úspěch herci po celém světě sklidí. Pojďme si společně zavzpomínat na úplný začátek seriál u nás :)

Novinky od Tini a nové plakáty k filmu!

16. března 2016 v 23:12 | Harry
Premiéra filmu Tini: El Gran Cambio de Violetta se čím dál tím víc blíží, nedávno byly k filmu zveřejněny 4 oficiální plakáty s hlavními postavami: Tini Stoessel, Jorge Blanco, Mechi Lambre a Adrián Salzedo. Tento týden se na sociálních sítích objevily další plakáty, opět se 4 hlavními herci a pokud se vám ty minulé líbily, tak z těchto budete nadšeni ještě víc, pojďte si je prohlédnout :)


Další novinky tu máme z Hollywoodu, konkrétně od samotné Tini, která jak už víte nedávno na sociálních sítích oznámila, že dokončila nahrávání svého prvního sólového alba. V pondělí se ale na Twitteru pochlubila s další úžasnou novinkou a to, že její první deska vyjde už 29. dubna! Ano, je to tak, už za měsíc a půl se dočkáme konečně Tininy vlastní tvorby. S touto žhavou novinkou zároveň také Tini zveřejnila obal CDéčka, na kterém se zároveň objeví i písně k již zmiňovanéme filmu Tini: El Gran Cambio de Violetta.


U desky a skvělých zpráv ještě zůstaneme, včera Tini zveřejnila na sociálních sítích název svého prvního singlu, který bude právě součástí filmu. Písnička bude mít název Siempre Brillarás, což v překladu znamená něco jako "Vždy zázáří". Píseň bude nazpívaná také v angličtině a ponese název Born To Shine. Na první singl ale nebudeme muset čekat až do dubna, první možnost si ho poslechnout bude už 25. března, kdy oficiálně vyjde, což je už za 9 dní. Tady už pár fotek k novému singlu:

To už je k dnešním novinkám všechno, já doufám, že vás nové informace a obrázky potěšili a budete se teď tak na film a první album Tini těšit ještě víc :)

Úspěchy Alby a Diega a velká novinka od Jorgeho!!

19. února 2016 v 23:37 | Harry
Další týden se nám pomalu chýlí ke konci a proto je čas na pár novinek, kterých těchto týden bylo opravdu hodně. Trošku mě mrzí, že se ozývám až takhle koncem týdne a že jsem vám o novinkách nepsal postupně, ale měl jsem hodně učení, no alespoň to máte pěkně všechno pohromadě :)

Jako první stojí za zmíňku úspěch Diega Domíngueze, který byl nominován ve francouzské anketě "Melty Future Awards" v kategorii "Cool Is Everywhere". Významná akce se konala v úterý 16. února v Paříži, kam Diega doprovodila samozřejmě i Clara Alonso. Cesta do Paříže byla pro Diega a Claru více než úspěšná, Diego nakonec ve své kategorii zvítězil a odnesl si ocenění. Ve své kategorii porazil pět dalších nominovaných, mezi kterými byla např. Lucía Gil(Lena z Violetty) nebo Christina Pedroche.

Pojďte se podívat na pár povedených fotek z akce, kde to našemu páru moc sluší

Tady se ještě můžete podívat na video z akce:

Další novinky máme od Alby Rico, která se stala úspěšnou tváří jarní kolekce kabelek modní značky Binnary Project. Pokud sledujete Albu na sociálních sítích, určitě jste si všimli spoustu krásných fotek, kterými Alba tuto značku propaguje. Na fotky se můžete podívat na oficiální stránce binnariproject.com, ale pár vám jich dám i sem.


Poslední a zároveň tou největší novinkou tohohle týdne, no troufnu si říct i tohohle měsíce je od Jorgeho. Jorge Blanco je už nějaký čas v Los Angeles, kde se mimo jiné setkal s rodinou, hlavní důvod kvůli kterému ale do LA jel, oznámil až dneska před pár hodinami. Jorge podepsal smlouvu s nahrávací společností Hollywood records a nyní už pracuje na prvních písničkách z nového alba! Se stejnou společností podepsala minulý rok smlouvu i Tini, to znamená že Jorge a Tini budou pracovat opět spolu a třeba se dočkáme i společného duetu. Tyto informace sdělil dnes Jorge na svém youtube kanálu a řekl, že je opravdu moc šťastný a nadšený a už se moc těší na show až nám bude moct představit svou vlastní tvorbu a děkuje všem za veškerou podporu.


Prvního solového alba Jorgeho a Tini se dočkáme už letos a naní se tak můžeme těšit dvojnásobně. Oba jsou to velmi talentovaní zpěváci a nyní mají velikou šanci se zviditelnit ještě mnohem víc, což bude díky velkému úspěchu Violetty mnohem snažší, protože mají oba po celém světě spoustu fanoušků, kteří už netrpělivě čekají na první hity.
Jak jste z této zprávy nadšeni vy? Mě to teda neskutečně potěšilo a už teď se nemůžu dočkat :)

Jorge ještě ve svém videu řekl, že máme určitě ohledně této zprávy spoustu otázek, které nám zodpoví už příští pátek na LiveStreamu v 12:30 californského času na jeho Facebookové stránce.
Pokud se chcete podívat na dnešní video a dozvědět se tak mnohem víc o této žhavé novince, tady je:
(video je s anglickými titulky, pokud máte nějaké znalosti z angličtiny,
tak budete určitě rozumět)

Cande v Polsku a další novinky!

1. února 2016 v 21:29 | Harry
Máme začátek února a s ním tady dneska máme i pár novinek od herců. Jako první zmíním Cande, jak už jste se dočetli v názvu článku, Cande navštívila o víkendu Polsko, protože její autobiografická kniha "Mundo Cande", kterou nedávno vydala byla přeložena do polštiny. Jelikož to byla velká událost, Cande se knihu vydala do sousedního Polska pokřtít. 30. ledna Cande přijela do nákupního centra Blue City Gallery ve Varšavy a den na to zářila na stejné akci v Krakově. Celou akci samozřejmě doprovázelo setkání s fanoušky a velká autogramiáda. Nutno říct, že překlad knihy do polštiny je pro Cande velký úspěch a jen se tím potvrdilo, jak je Violetta a herci z ní v Polsku důležitá. Cande z akce zveřejnila spoustu skvělých fotek, tak se pojďte podívat:

Na nějaká videa z akce se můžete podívat ZDE a ZDE

Další novinky jsou od Tini. Jak už všichni dobře víme, Tini chystá letos vydat první sólové album ve spolupráci s Hollywood Records, se kterými minulý rok podepsala smlouvu a začala nahrávat. Aktuálně je Tini v Los Angeles a zároveň natáčí svůj první sólový videoklip! To je ovšem vše, co nám Tini na sociálních sítích prozradila, takže k jaké písni videoklip bude, na to si budeme muset ještě chvíli počkat. V posledních dnech dělala Tini společnost v Los Angeles Mechi Lambre, bude snad Mechi další, kdo se bude podílet na albu? To by určitě potěšilo všechny fanoušky a navíc by Mechi nebyla jediná z Violetty, která by s Tini na albu spolupracovala, před pár měsící unikly také fotky o spolupráci s Jorgem.

Teď už pár fotek z natáčení a fotky Mechi a Tini:

Jako další ještě zmíním úspěchy na instagramu, kterých dosáhla Clara Alonso a Alba Rico. Clara dosáhla 1 milionu sledujících a Alba 800 tisíc sledujících. Obě herečky to moc potěšilo a zveřejnily speciální příspěvky na poděkování svým příznivcům a k nim ještě přidaly tyto fotky:


Tohle je už z dnešních novinek všechno, snad se vám článek líbil, snažil jsem se najít co nejvíc fotek, aby to nebyly jenom holé informace. Novinky o hercích bude sledovat i nadále, aby jste měli přehled o tom, jak se jim daří :)

Violetta: Cesta(The Journey) - Celý film

10. října 2015 v 16:22 | Harry
Možná si pamatujete, že ke konci srpna jsem vás informoval o novém filmu Violetta: The Journey(Cesta), který měl 26. září premiéru v Itálii a o pár dní později se film vysílal ve španělštině. Jedná se o dokumentární film, který zahrnuje celou cestu s Violettou, celé dlouhé 4 roky, které všem dali spoustu zkušeností a zážitky na celý život. Ve filmu najdete záběry z prvních castingů na postavy, které ještě nikdy nikdo neviděl, dále speciální záběry ze zákulisí, které se také zatím nikde neobjevili, fotky herců, když byli ještě malí. Celý film je proložený komentáři herců, kteří nám o své cestě seriálem něco povypráví a potom také záběry z jednoho koncertu z Turné Violetta LIVE, takže se dočkáte i spousty skvělých čísel z živého koncertu.

Já už jsem půlku filmu viděl a určitě vám ho doporučuji, je to úžasná vzpomínka za celým seriálem, takže se určitě podívejte, je to vážně zážitek! Jediné co mě mrzí je to, že tam není Lodo, ve filmu účinkuje pouze devítka herců, kteří se účastní celosvětového turné.

Další stát, který se filmu dočkal je Polsko, kde byla premiéra odvysílána včera. No a jestli se film někdy dostane i k nám, to je zatím otázka, já osobně si myslím že ano, protože Violetta je u nás také hodně oblíbená a takové rozloučení se seriálem bychom si jako všichni zasloužili...

Nakonec vám přidávám celý film ve španělštině a do komentářů můžete psát, co se vám na něm líbilo :)

Cande vydala knihu!

2. října 2015 v 19:45 | Harry
Dlouho připravovaná knížka Mundo Cande, v překladu Svět Cande už je na světě! Candelaria Molfese je další z Violetty, která vydala svoji vlastní knihu o sobě a tím se tak přidala k Tini Stoessel, Ruggeru Pasquarellimu a Lodovice Comello. V knize píše Cande o svém životě a kariéře, mimo jiné dává čtenářům i pár vlastních rad. Zajímavé texty jsou proloženy spoustou krásných fotek Cande. Knížka je od včera oficiálně v prodeji, zatím ale jenom ve španělštině a proto budeme doufat, že budeme mít někdy to štěstí a knížku nám třeba přeloží do našeho jazyka a nebo alespoň do angličtiny, protože je to určitě skvělý způsob, jak se dozvědět o Cande něco nového. Nakonec nám Cande představí svoji knihu :)

Herci z Violetty na Filmovém festivalu v Benátkách

8. září 2015 v 17:18 | Harry
Před dvěma dny v neděli 6. září se v italských Benátkách konal Fimový festival filmu "El Can", ve kterém hraje Tinin přítel Peter Lanzani hlavní roli. Na filmovém festivalu nemohla chybět ani Tini a na červeném koberci se s přítelem ukázala v krásných bílých šatech a doslova tam zářila. Tini a Peter ale nejsou jediným párem, který se festivalu zúčastnil. Na červeném koberci se objevila také Clara s Diegem a podle fotek není Tini není jediná, která byla na festivalu za hvězdu. Také Clara Alonso se představila v nádherných šatech a s Diegem tvořili krásný pár. Večer se ale bohužel neobešel bez spekulací o tom, že Clara Alonso je těhotná, prý to dokazovaly její šaty. Herečka později vysvětlila, že těhotná není, takže to byly opět jenom další spekulace. No a teď se můžete podívat na pár fotek z akce a v celém článku potom najdete i video :)


Více fotek z festivalu v celém článku

Violetta The Journey

25. srpna 2015 v 10:15 | Harry
Podle aktuálních informací by měl vyjít další filmu o Violettě s názvem Violetta The Journey, jedná se o dokumentární film, který ukazuje cestu seriálem Violetta od prvního castingu postav až po rozlučkové turné. Ve filmu by se měly objevit fotky postav, když byli malí, videa z castingů seriálu, záběry z natáčení seriálu, záběry ze zákulisí turné a videa z turné. Film by měl mít premiéru v Itálii 26. září a je jen otázkou, jestli se někdy dostane i k nám. Pokud se film objeví na internetu, tak vám ho sem určitě dám. Na závěr se můžete podívat na promo v italštině.

Tini startuje sólovou dráhu!

26. července 2015 v 13:33 | Harry
Turné se pomalu blíží ke konci a tím i celá Violetta a proto už herci plánují co s nimi bude dál. Lodo má letos svoje vlastní turné, Ruggero je hlavní hvězdou nového seriálu a ani naše Tini nebude ani na chvilku zahálet. Už dříve své fanoušky informovala o tom, že po skončení Violetty by se chtěla vydat na sólovou dráhu a tato informace se před pár dny stala skutečností. Martina Stoessel podepsala smlouvu s nahrávací společností Hollywood Records!

Tini si tedy volna po latinskoamerické části turné moc neužila a už teď maká na svém prvním albu. Ve středu 22.7. se přestěhovala do Los Angeles a už ve čtvrtek se zavřela ve studiu a začala s natáčením.
"Ve středu jsem v Los Angeles začala novou etapu svého života. Jsem moc ráda, že jsem obklopena lidmi, které mám ráda a oni mě. Ze svého prvního dne ve studiu jsem trošku nervózní a mám strach, aby se nic nepokazilo. Strašně se ale těším, až se s vámi budu moct o novou muziku podělit," napsala Tini na Facebook.

Určitě se tedy máme všichni na co těšit a už teď je víc než jasné, že Martina po skončení Violetty svoji slávu neztratí, ale naopak, její talent a sláva poroste čím dál víc :) Jak se na nové album těšíte?


ZDE se ještě můžete podívat na fotky, které Martina zveřejnila na svém Instagramu.

 
 

Reklama
Reklama