Vzhled blogu

New Layout (28) - Spring with Karol Sevilla

1. dubna 2018 v 10:33 | Harry
Zdá se, že k nám konečně zavítalo jaro a s ním přichází i nový vzhled blogu. Jak už jste poznali, hlavním tématem je Karol Sevilla a také fotky z videoklipu k písni Sólo Para Ti, který se podle mě k jaru skvěle hodí a můžete si ho kdykoli v záhlaví pustit. Celkově je layout laděn do příjemných zelených a žlutých barev, které zde mají naladit svěží jarní atmosféru po zimě. Určitě jste nepřehlédli, že mi tentokrát layout vytvořila Ivet (fandemi-daily.blog.cz), za což jí moc děkuju a doufám, že se vám bude líbit! :)

New Layout (27) - Soy Luna LIVE

14. ledna 2018 v 19:49 | Harry
Vánoční doba je už za námi a proto byl nejvyšší čas změnit i vzhled blogu. Jako téma jsem zvolil turné Soy Luna Live, které je bezpochyby největší událostí začátku letošního roku. Layout jsem ladil do fialových barev, které tu už hodně dlouho nebyly. Záhlaví zdobí fotky všech devíti účinkujících turné mezi kterými jsou uvedeny všechny země, kterými turné v Evropě projede. Snad se layout alespoň trošku líbí a trochu to tu oživí.

New Layout (26) - Veselé Vánoce 2017!

11. prosince 2017 v 23:09 | Harry
Máme tu pomalu polovinu prosince, Vánoce jsou už za dveřmi a proto bylo na čase i blog převléct do vánoční vzhledu. Letos jsem již podruhé zvolil vánoční layout s témetikou Soy Luny a objevují se v něm momentky z konce 1. série, z průběhu série druhé a také z jejího konce. V layoutu se proto objevují některé okamžiky, které se u nás v televizi zatím nevysílaly, ale to myslím nevadí, neboť skvěle navazují přátelskou vánoční atmosféru. Celý layout je potom ladeň do žluto-oranžových barev, které se tu už dlouho neobjevily. Doufám, že se vám layout alespoň trošku líbí a naladí tady tu správnou vánoční atmosféru! :)

New Layout (25) - Druhá série Soy Luny

17. září 2017 v 15:14 | Harry
Zítra na obrazovkách Disney Channel startuje 2. série seriálu Soy Luna a při této události se do nového stylu převlékl i blog. Protože nová série vždy znamená určitou změnu ve vzhledu postav, rozhodl jsem se záhlaví vyplnit fotkami všech hlavních postav. Dále je pak layout laděn do modrých, zelených a bílých barev. Snad se vám nový vzhled blogu líbí a naladí tu při startu nové série Soy Luny tu správnou atmosféru! :)

New Layout (24) - #RuggeroConKarol

17. července 2017 v 16:00 | Harry
Po delší době tu máme nový layout s číslem 24 a i přestože je téma dvou světových turné pořád z části aktuální, změnu už to opravdu chtělo. Jelikož se nyní žádné aktuální téma nenabízí, napadlo mě zvolit tuhle úžasnou fotku Ruggera a Karol, která je součástí photoshootu nafoceného v Itálii. Fotka mě tak zaujala, že jsem s ní prostě musel ozdobit blog a navíc se myslím hodí i k létu. Snad se bude nový vzhled blogu líbit i vám!

New Layout (23) - Dvě světová turné 2017

19. března 2017 v 20:15 | Harry
Tento měsíc je ve znamení startu dvou světových turné letošního roku - Tinino Got Me Started Tour a turné Soy Luna En Concierto a k této události rozhodně nesmí chybět ani speciální vzhled blogu. Jsou v něm použity promo fotky k oboum turné a je sladěn do modro-růžových barev. Tentokrát jsem si layout objednal u Ivet a jsem s ním moc spokojený. Jak se líbí vám?

New Layout (22) - Jedeme dál!

31. ledna 2017 v 20:22 | Harry
Jelikož se opět začaly vysílat nové díly Soy Luny, nastavil jsem včera na toto téma nový layout. V záhlaví najdete obrázky okamžiků, které v následujících 20 premiérových epizodách uvidíme a jako pozadí jsem použil bruslařskou plochu v Jam & Roller. Doufám, že se vám nový vzhled líbí a trochu vás navnadí na nové epizody seriálu.

New Layout (21) - Feliz Navidad

4. ledna 2017 v 16:35 | Harry
Dodatečně přidávám náhled vánočního layoutu, který byl na blogu nastaven 24. prosince. Použil jsem do něho rodinné a kamarádské fotky ze Soy Luny, které se k vánocům skvěle hodí a jako pozadí jsem zvolil červeno-bílé s vánoční tématikou. Nápisy v menu zůstaly stejné, protože se k designu hodily. Snad tu v době svátků naladil alespoň trochu vánoční atmosféru.

New Layout (20) - Autumn with Tini

19. listopadu 2016 v 19:10 | Harry
Je tu nový vzhled blogu s krásným číslem 20. Tento layout už mám vytvořený sice dlouho, ale neplánoval jsem ho na blog ani dávat a ten se Soy Lunou jsem chtěl vyměnit až za vánoční. Když ale blog slaví ty 2. narozeniny, chtěl jsem tady udělat změnu a nakonec jsem se ho tedy rozhodl nastavit. Nebude tu sice dlouho, protože jeho obsah už brzy nebude aktuální, ale to snad nevadí. Layout je laděný do podzimních barev, ke kterým se skvěle hodily fotky Tini z photoshootu pro Oh my dog, který letos nafotila se svým pejskem a mě hrozně zaujal. Snad Vás alespoň trochu zaujme i samotný layout.

New Layout (19) - Soy Luna

24. září 2016 v 23:05 | Harry
Jelikož včera oficiálně skončilo léto, tak byl také nejvyšší čas na to změnit vzhled blogu. Tématem layoutu je poprvé seriál Soy Luna, který je od nedávna druhou náplní blogu. Tento layout jsem měl naplánovaný již na premiéru seriálu u nás, ale nepodařilo se mi ho vytvořit kvůli nedostatku času a také proto, že jsem nemohl pořád najít ty správné fotky. Ty se mi nepodařilo najít ani po třítýdenním zpoždění, ale řekl jsem si, že už to změnu opravdu potřebuje a proto jsem vytvořil tuhle alternativu.

Protože start seriálu vždy značí seznámení s postavami, použil jsem do záhlaví všechny hlavní postavy a jako pozadí jsem zvolil takové to typické pro Soy Lunu. I když měl layout původně vypadat docela jinak, nemyslím si, že patří mezi nejhorší a oproti tomu předchozímu je to určitě velká změna. Pokud by se vám design nelíbil, možná vás potěší, že ho po odvysílání premiérových dílů nejspíš vyměním za nový, který bude pro změnu opět s Violettou nebo herci z ní. Další layout s Lunou pak plánuji na listopad, kdy se do vysílání opět zařadí premiérové díly. Zde už náhled nového layoutu:

New Layout (18) - Léto 2016

12. července 2016 v 10:54 | Harry
Ahoj, po týdnu vás opět zdravím a vítám u nového článku, který by měl odstartovat to, co jsem před svým odjezdem slíbil. Přijel jsem teprve včera večer a jediná věc, která se mi povedla bylo nastavení nového layoutu, což jsem před svým odjezdem nestihl. Pojďme si k němu něco říct.

Nový layout se nese v letní atmosféře a podobně jako letní layout z minulého roku symbolizuje činnosti a pocity spojené s létem. K tomu mi napomohly fotky z filmu Tini: El Gran Cambio de Violetta, které se k létu skvěle hodí, jelikož se film odehrává právě v letních měsících. Jako pozadí jsem zvolil klasicky prosluněnou pláž, stejně tak jako pozadí v záhlaví. Doufám že se vám tento letní design blogu, na který jste tak dlouho čekali bude líbit a potěší vás třeba i aktuální téma ve světě Violetty, tedy film. Já jsem se svojí prací tentokrát spokojený a budu se těšit na vaše názory v komentářích. Zde už náhled:

New Layout (17) - Vyrůstali jsme spolu

27. března 2016 v 10:54 | Harry
Jelikož se u nás pomalu blížíme ke konci seriálu, je čas na nový layout právě na toto téma. Layout nese název "Crecimos Juntos" neboli "Vyrůstali jsme spolu" a je složen ze vzpomínkových momentů ze všech 3 sérií a uprostřed je společná fotka z poslední epizody. Určitě jste si taky všimli, že mi layout vytvářela Ivet, požádal jsem jí o to, protože já bych tak krásný layout ke konci seriálu nikdy nevytvořil a ani bych na něj teď neměl čas, takže Ivet moc děkuju, že mi takto pomohla. No a jak se nový vzhled blogu líbí vám?

New Layout (16) - Chicas de Violetta

27. února 2016 v 23:49 | Harry
Měsíc únor se pomalu blíží ke konci a proto je čas i na nový vzhled blogu. Jelikož se žádné aktuálnín téma nanabízí, vybral jsem takové obecné téma a vytvořil jsem layout s herečkami hlavních ženských postav z Violetty. Použil jsem osobní fotky Tini, Lodo, Alby, Cande a Mechi + nějaké promo fotky ke 3. sérii a 2 fotky ze společného momentu holek a celý lay jsem sladil do růžova. Když se na něj tak koukám, přijde mi celkem přeplácaný, ale jsem s ním ve výsledku spokojený, jak se líbí vám?

New Layout (15) - El dilema de Naxi

1. února 2016 v 0:02 | Harry
Měsíc leden je u konce a proto je čas i na nový vzhled blogu. Nejaktuálnější téma, které se nyní nabízí jsou určitě nové díly Violetty a já jsem vybral téma Naxi s názvem "El dilema de Naxi" neboli "Dilema Maxiho a Naty". Toto téma jsem vybral proto, že se mi hrozně líbí zápletka mezi Naty, Maxim, Felipem a Matyldou, kterou nyní můžeme sledovat ve Violettě a to hlavní přijde teprve tento týden. Do záhlaví jsem použil fotky z různých momentů Naty a Maxiho, pozadí které jsem plánoval se mi nepodařilo, takže je takto jednodušší, no alespoň jsem použil jména s otazníky které symbolizují rozhodování Maxiho a Naty. I když není layout zdaleka dokonalý, já jsem s ním tentokrát spokojený, protože layout na tohle téma plánuji už hodně dlouho a chtěl jsem si ho někdy na blog vytvořit :)

New layout (14) - Navždy Přáteli

8. ledna 2016 v 0:40 | Harry
Máme tady první layout roku 2016 na téma přátelství. Jelikož se žádné aktuální téma nenabízelo, tak mě tak při projíždění instagramových účtů herců napadlo vytvořit layout na téma "Amigos para siempre" neboli "Navždy přáteli". Každého fanouška určitě potěší, když vidí, že i po skončení seriálu jsou pořád všichni velcí přátelé a neustále se setkávají a proto mě napadlo právě toto téma. Layout jsem se snažil sladit do barev, které tady ještě nebyly a použil jsem takový světlý odstín oranžové. Do záhlaví jsem použil společné fotky herců z jejich instagramů, kterých se objevuje čím dál víc a většina fotek je i aktuálních, jako například ty s Cande, kdy jí ostatní připravili narozeninové překvapení, jelikož 3. ledna slavila 25. narozeniny. V pozadí stránky potom máme společnou fotku, která se skrývá i pod fotkami v záhlaví.

I když to tak možná nevypadá, tak jsem si dal s layoutem hroznou práci a dělám na něm prakticky už pět dní. Začal jsem v neděli s podobným tématem tomuhle, ale uspořádaný byl scela odlišně, nebyl jsem s ním ale vůbec spokojený a proto mě v pondělí napadlo úplně odlišné téma, dělal jsem na tom v pondělí a v úterý pozdě do večera, bohužel výsledek byl ještě horší než pokus první. Ve středu už mě to přestávalo bavit, když jsem dostal konečně 3. nápad, který nakonec uspěl a ve středu večer jsem měl konečně až na nápisy v menu hotový tento layout. I když není záhlaví úplně podle mých představ, jsem s mou prací docela spokojený, navíc další den u počítače bych už asi stejně nedal :D
To je taky důvod, proč celý týden nevycházely články, co jsem byl doma tak jsem na ničem jiném nedělal a na samotné články už prostě nezbyl čas, doufám že mě omluvíte a vynahradím to třeba novým layoutem, nebo alespoň tím pozadím, které se mi tam osobně hrozně líbí :D

New Layout (13) - Veselé Vánoce

7. prosince 2015 v 9:15 | Harry
Před pár dny začal měsíc prosinec a je čas na nový zímní vzhled blogu. Mě se vůbec nechtělo dávat pryč ten krásný vzpomínkový layout od Ivet, ale asi už to změnu chtělo, i když nevím jestli je zrovna k lepšímu. Do záhlaví jsem použil promo fotky ze 3. série a k tomu jsem přidal trošlu zimní tématiky. Pozadí je tentokrát jednoduché, protože se mi nedařilo žádné vytvořit, tak jsem to vyřešil takto jednoduše. I když layout nepatří mezi ty povedenější, tak doufám že oceníte mojí snahu a třeba se vám zalíbí :)

New Layout (12) - Život přináší i smutné okamžiky...

1. listopadu 2015 v 16:16 | Harry
S příchodem nového měsíce přichází i nový layout o kterém jsem nechtěl nic prozradit, protože mělo být překvapení, že je tentokrát od Ivet. S Ivet spolupracuji v rámci layoutů už potřetí a vždy mě mile překvapila a tentokrát úplně maximálně, takže jí chci moc poděkovat, že byla tak hodná a tak nádherný layout mi vytvořila. Důvodů proč jsem tentokrát layout nevytvářel já je víc. Hlavní důvod je ten, že co začla škola nemám vůbec čas, ale převážně to bylo i proto, že layout na tohle téma plánuji už dlouho a chtěl jsem ho mít perfektní a sám jsem si ho vytvořit netroufl. No a 3. dúvod je ten, že už se mi po layoutech od Ivet stískalo a měl jsem už delší dobu v plánu jí dát nějaký vytvořit.

Layout je na takové smutnější téma, které charakterizuje jednu událost v nových dílech Violetty, které nás od 16. listopadu čekají. I když se to dá z layoutu dost poznat, stejně to zatím prozrazovat nebudu. Tohle téma jsem vybral proto, že mě ta událost docela zasáhla a myslím, že si určitě zaslouží, abychom jí věnovali jeden design blogu. No a nakonec jedna nečekaná otázka, jak jste s layoutem zpokojeni? :)

New Layout (11) - Příběh pokračuje...

4. října 2015 v 18:15 | Harry
Máme tu už jedenáctý layout tohoto blogu, který tu už byl potřeba, protože předešlý layout tu byl víc než měsíc a hlavně jste ho chtěli vy návštěvníci, kteří jste mi na ask pořád posílali otázky kdy že už ten nový layout bude :) Nový layout nese název "Příběh pokračuje" a souvisí s aktuálním temátem, kterým jsou určitě premiérové epizody 3. série. Použil jsem fotky hlavních postav, které se neobjevili na minulém layoutu + fotka Violetty, která nesmí nikdy chybět. Dále jsem použil fotky momentů, které uvidíme na obrazovce v příštích dvou týdnech, kdy ještě poběží premiéry a dal jsem je do filmového pásu.
Musím se přiznat, že tentokrát se svojí prácí nejsem moc spokojený a určitě pochopím, když se vám nový layout líbit nebude. Až skončí vysílání premiér tak chystám nový layout, který bude doufám vydařenější. Snad se vám nový design blogu bude alespoň trošku líbit a třeba vám odhalí nějaké okamžiky z nových epizod :)

New Layout (10) - Nová série

1. září 2015 v 14:48 | Harry
Máme tu nový měsíc, nový školní rok, novou sérii, a proto je čas i na nový layout! Téma nového layoutu je začátek 3. série, která se už opravdu blíží. Do záhlaví jsem použil promo fotky hlavních postav a obrázky z videoklipu En Gira, který zazní hned za začátku 3. série. Doufám, že se vám nový vzhled blogu líbí a trochu to tu při 1. zaří oživí :)

New Layout (9) - Turné Violetta LIVE

4. srpna 2015 v 22:17 | Harry
Jelikož už za dvanáct dní startuje poslední 3. část Turné Violetta LIVE, rozhodl jsem se na toto téma vytvořit nový layout. Oproti minulému layoutu je sice tmavý a na prázdniny se tolik nehodí, ale snad vám to nebude vadit a bude se vám alespoň trochu líbit. Možná ještě budou nějaké menší úpravy kvůli viditelnosti písma.

New Layout (8) - Summer 2015

30. června 2015 v 11:52 | Harry
Ahoj, tak tady konečně skoro po dvou měsících nastavuji nový layout. Jelikož dnes oficiálně skončila škola a začínají prázdniny, zvolil jsem právě tohle téma a zapojil jsem do layoutu pojmy spojené s létem a prázdninami. Protože k prázdninám patří radost a legrace, zvolil jsem takové trošku bláznivé fotky ze 3. série. Snad se layout aspoň trošku líbí a naladí tu na blogu tu správnou letní atmosféru :)

New Layout (7) - Alba a Tini

5. května 2015 v 17:14 | Harry
2. série skončila a proto je čas na nový layout. Přiznám se, že tentokrát jsem na něj neměl vůbeč čas a ani se mi do něj moc nechtělo a proto jsem o něj požádal Ivet. Chtěl jsem na něj moje 2 nejoblíbenější herečky z Violetty a to Albu a Tini. Layout je krásný, moc se Ivet povedl. Tohle už je druhý layout co mám od Ivet a opět se potvrdilo, jak je přez layouty výborná :) No a co na něj říkáte vy?

New layout (6) - Finále 2. série

4. dubna 2015 v 12:13 | Harry
Ahoj, před chvílí jsem nastavil nový layout na téma Finále 2. řady Violetty. Jsou v něm fotky z okamžiků posledních 20 epizod, které nás od pondělka čekají. Za nápisy v menu moc děkuji Vikymu.

New Layout (4) - 2. série Violetty

25. ledna 2015 v 11:19 | Harry
Ahoj, brzy začne pokračování Violetty a proto je čas na nový layout. Tentokrát jsem o layout poprosil Ivet, protože já layouty moc dělat neumím :D Musím říct, že se Ivet vydařil skvěle, je tam všechno co sem tam chtěl mít a je to určitě příjemná změna k lepšímu :) A jak se líbí vám?

New Layout (3) - Vzpomínáme s Violettou

1. ledna 2015 v 18:24 | Harry
Dneska nám začal Nový rok a to znamená že budeme společně vzpomínat s Violettou, připravil jsem pro vás nový vzhled blogu. Doufám že jste dnešní první den v roce začali dobře. Přeju vám aby se vám celý rok dařilo. Premiérové díly Violetty poběží až od února a proto jsme pro vás připravil nový projekt, který poběží od pondělí 5. ledna do konce ledna. Informace o projektu přinesu zítra. Jen můžu prozradit, že to budou Souboje, trochu netradiční souboje :)

 
 

Reklama