Violetta Tour 2015

Violetta Live Internacional Tour 2015 - Shrnutí

11. listopadu 2015 v 15:31 | Harry
V naší oblíbené rubrice Violetta Tour 2015 nám chybí ještě jeden poslední článek, kterým si tuto dlouhou desetiměsíční cestu dohromady shrneme, aby jsme si oživili, co všechno naše oblíbené hvězdy za uplynulé měsíce prožili, jaké země procestovali a jak velký úspěch dohromady sklidili. Aby to nebyla jenom holá fakta, článek je obohacen o různá videa a fotky. Doufám, že se vám poslední článek o turné bude líbit :)

Celá historie tour začala už na podzim roku 2014, kdy svět obletěla informace, že se Violetta podruhé vydá na světové turné. Zatím byla odhaleny země jako Španělsko, Portugalsko, Itálie, Francie, Nizozemí, Belgie a také další země v Latinské Americe. Později se objevily další skvělé informace o tom, že se turné zastaví i u našich sousedů v Polsku, Německu, Rakousku a Maďarsku. To samozřejmě vyvolalo hromadu nadšení nejen u poláků, němců,... ale i u nás, protože jsme tak dostali naději vidět naše idoly naživo.

Čas rychle plynul a byl tu konec prosince, konkrétní datum 29. 12. kdy vlastně celé turné odstartovalo. Herci se poprvé postavili před svoje fanoušky na balkóně v Madridu, kde se nesla úžasná atmosféra v kruhu několika desítek možná stovek fanoušků. Herci si s fanoušky zazpívali a odstartovali Violetta Internacional Tour 2015!

Ukázka z akce v Madridu:

Rok 2014 se přehoupl na rok 2015 a konečně tu byl datum 3. ledna, který nebyl významný jenom oslavou 23. narozenin Cande Molfese, ale také 1. koncertem v Madridu, před kterým bylo tisíce fanoušků v očekávání, jak bude vlastně celá scéna vypadat, jaké zazní písničky, jaké budou kostýmy. Pár hodin po odpálení 1. show se zasypal internet spoustou fotek a videí z tak očekávaného koncertu a konečně byli 1. záběry na světě, podle kterých si každý fanoušek řekl: "Tam musím být!". Poté herci koncertovali po dalších španělských městech: Zaragora, Barcelona, Málaga a Sevilla.

Jelikož jsem kromě informací slíbil i videa, pojďme se na jeden kvalitní záběr z koncertu podívat:

VÍCE ČTĚTE V CELÉM ČLÁNKU

Děkujeme za 4 nádherné roky!

2. listopadu 2015 v 20:14 | Harry
Violetta International Tour 2015 včera po krásných 10 měsících definitivně skončilo, zanechalo ze sebou bezmála 200 koncertů, splněné sny milionů fanoušků, ale i splněné sny našich herců a asi to nejlepší rozloučení s celým seriálem. Ano, je to tak, celosvětově úspěšný projekt VIOLETTA, jehož úspěch obletěl a poznamenal celý svět už je minulostí a nyní můžeme jenom vzpomínat...
Všechno to tak rychle uteklo, že se tomu ani nedá uvěřit, pořád mám v paměti ten den, kdy jsem na začátku ledna spatřil ty úplně první záběry z koncertu v Madridu, kde tohle turné odstartovalo a hrozně mě zaujaly. A potom následovalo jedno město za druhým, koncert za koncertem, jeden úspěch za druhým....A včera se naši oblíbenci postavili na jeviště naposledy a to přesněji ve Francii v Nice, kde probíhala asi ta nejemotivnější atmosféra za celé turné vůbec, všechny herce to dojalo k slzám, čehož si na fotkách a videích určitě povšimnete.

Pojďme se společně na ty nejhezčí fotky a videa ze včerejší dojemné show podívat:

Kromě herců se přišli rozloučit i všichni ostatní tvůrci turné

Objevilo se opravdu spoustu fotek a videí, ale všechny sem dát nemůžu, určitě se podívejte na sociální sítě, kde je hromada fotek a různých dojemných videí, ke kterým herci píší dojemné popisky a vzpomínají na ty nádherné 4 roky, které s Violettou prožili. Tady jsou 2 odkazy, na videa, která mě opravdu dojala ►ZDE◄ a ►ZDE◄, ale doporučuji projít Twitter, protože takových videí je tam mnoho :)

Ukázky z Youtube:Konec Turné hodně zasáhl i mě, bylo pro mě moc důležité a to hlavně proto, že jsem měl to štěstí se zúčastnit té neskutečné show na konci prázdnin v Krakově a splnil jsem si tak svůj velký sen naživo vidět své idoly, a jednoduše mě celých těch 10 měsíců provázely ty úžasné fotky, videa a informace o dění při turné a teď mě to bude hodně chybět...
Věřím, že i vy nejste z konce turné a celé Violetty nadšeni, ale jsou tu 2 povzbuzující fakta a to, že nás v televizi ještě čeká převážná část 3. série, takže Violetta nám z obrazovek jen tak nezmizí a ta druhá dobrá zpráva je, že Tini společně s Mechi, Jorgem a Clarou nyní natáčejí nový film Tini - la nuova vita di Violetta. Takže alespoň ještě 4 herce uvidíme chvíli pohromadé při různých fotkách z natáčení a potom při samotném filmu :)

Ostaní už se ale rozejdou svojí cestou a my pro ně teď můžeme udělat jediné, popřát jim mnoho štěstí do jejich dalších úspěchů...ADIÓS!!!

Pocity před poslední show...

1. listopadu 2015 v 13:48 | Harry
A je to tady, nastal den poslední show kolosálního turné Violetta Live, ale taky poslední show celé Violetty. Už za pár chvil, se naše oblíbená osmička postaví naposledy před několik tisíc nadšených fanoušků a splní jim tak svůj sen. Tento poslední koncert se určitě ponese v úžasné atmosféře, ale zároveň i smutné, protože nastane loučení, které bude určitě hodně emotivní a dojemné. O pocity před posledními dvěma koncerty se s námi prostřednictvím sociálních sítí dělí i naši oblíbenci a zveřejňují k tomu spoustu krásných fotografií. Pojďme se společně na nějaké příspěvky podívat.

Tini včera zveřejnuila tuhle fotku a napsala "Předposlední show Violetta LIVE!"

Včera na svém Twitteru: Tohle není konec, velké věci přijdou

Před hodinou na Twitteru: Dnes je velmi speciální den ♥

Cande: "Poslední show před námi Wowwww! s Facundem jsme připravení! Užijte si to!!!"Alba před včerejším koncertem.

Cande: "dnes je poslední show Violetta Live. Kolik emocí prožijeme spolu! Samuel Nascimento speciální osoba v tomto projektu ♥ můj seriálový přítel ♥"

Samu: "Děkuji vám za všechno, od prvního do posledního dne. Nosím vás ve svém srdci navždy! Skvělá herečka, skvělý zpěvák, skvělá tanečnice a skvělý člověk! Miluju vás! Nebojte se být tím, kým jste! Nekonečné požehnání! candemolfese #Violetta #Broduey a #Camila # 4Ever

Samu dnes na Twitteru: "Violetta Live končí, ale dobrodružství začíná, myslím že se vám bude líbit vče co má přijít!"

Cande včera na Twitteru: "Dobrou noc! Zítra končí velmi zvláštní etapa pro nás všechny ♥

Diego: "mám vás moc rád a budu zuřit!!"

Facu vřera na Twitteru: "Jsme připraveni ukázat předposlední show! Mám vás rád bratři! "

Diego: "Dnes bude mnoho emocí.....poslední den Violetty. Miluji vás a děkuji, že jste vždy tady."
Moje záběry z koncertu (2)

1. listopadu 2015 v 11:54 | Harry
Pro ty, kteří chtějí vidět moje záběry z koncertu jsem sestříhal ještě 2. díl, protože do prvního by se všechna videa nevešla. Mezi záběry je akustická verze Soy mi mejor momento, kterou určitě doporučuji shlédnout, potom tam je písnička Ser mejor a Libre soy. Dále je tam kousek písničky Te creo, při které nám Tini mává, což byl jeden z nejlepších momentů koncertu, kdy k nám Tini byla opravdu hodně blízko, ve videu je to docela dobře vidět. No a nakonec je tam kousek rozlučkové písničky Cresimos juntos, která poprvé zazněla právě v Krakově. Snad se video bude líbit :)

Naposledy na jednom jevišti...

29. října 2015 v 13:56 | Harry
Tak už i poslední zastávky po Německu mají herci za sebou a teď už můžeme mluvit opravdu o konci turné. 10 měsíců, 2 kontinenty, 25 zemí a v nich 200 koncertů ve více jak 60 městech, tak velkou cestu plnou hudby, tance, zábavy a výkřiků nadšených fanoušků mají herci za sebou a nyní jsou před nimi poslední 2 koncerty, kterými se rozloučí s obrovským turné, ale i s celým seriálem Violetta. Naposledy společně na jednom jevišti vystoupí Tini, Jorge, Cande, Facu, Mechi, Diego, Alba a Samu v neděli ve francouzském Nice. Jsem si jistý, že poslední koncert bude určitě vyjímečný a plný emocí z loučení, možná mají herci pro fanoušky připravené i nějaké překvapení, pokud se objeví nějaká videa nebo fotky, tak vám je určitě přinesu na blog. Po skončení turné se můžete těšit delší článek pro zrekapitulování celého turné :)

Ještě přidávám 2 ukázky z Hamburku

Moje záběry z koncertu (1)

26. října 2015 v 17:19 | Harry
Jak asi mnozí víte, na konci prázdnin jsem měl to obrovské štěstí se zúčastnit jednoho z koncertů Violetta Live v Krakově. Jako asi skoro všichni přítomní jsem pořizoval nějaké záběry, ale bohužel jsem měl k dispozici jenom můj mobil a na něm je kvalita špatná. Obraz je ještě jakž takž dobrý, ale ten zvuk je příšerný, no co se dá dělat. Záběry jsem sestříhal do jednoho videa, takže pokud máte zájem vidět koncert z 6. řady, tak se určitě podívejte. Najdete zde útržky písniček Más que dos, Supercreativa a dalších. Aby nebylo video dlouhé, tak jsem ho rozdělil do dvou částí, na tu druhou se můžete těšit už brzy a objeví se v ní například akustická verze Soy mi mejor momento a nebo závěrečná písnička Cresimos Juntos, která poprvé zazněla právě v Krakově. Zde už video:

Turné se blíží ke konci...Violetta s ním...

13. října 2015 v 17:50 | Harry
Pokud pozorně sledujete program turné tak víte, že dneska se turné po menší dvoutýdenní pauze vrací. Herci mají před sebou posledních 20 dní obrovského turné, se kterým se dostali napříč celou Evropou a Latinskou Amerikou, poté se se všemi a s celým turném rozloučí....ale to nebude všechno, rozloučí se také s celým seriálem Violetta, protože tohle turné nese název Gira Despedida, v překladu Rozlučkové Turné. 1. listopadu řeknou sbohem celé Violettě a poté už bude Violetta jenom minulostí, krásnou vzpomínkou, která mnohým změnila život.

No ale pryč od všeho smutného, teď si řekneme, jaké zastávky herci ještě stihnou. Poslední koncert se konal 27. září v Německu v Stuggartu a právě v Německu také navážou. Už dnes v 18:00 se mohou fanoušci z Berlína těšit na svoje oblínené tváře ze seriálu, další zastávka bude v sobotu ve městě Oberhausen. Poté se herci naposledy podívají do Belgie, kde odehrají koncert v neděli 18. října. Nakonec se vrátí zpět do Německa, kde navštíví ještě 3 významná města a svoji desetiměsíční cestu zakončí 1. listopadu ve francouzském Nice!


Další novinkou je určitě dnešní událost a to narozeniny dalšího úžasného herce z Violetty a tím je Diego Dominguez, kterého známe ze seriálu jako Diega. Diego dneska slaví krásné 24. narozeniny!! Diegovi přeju především moc a moc zdraví, štěstí, úspěchů a ať jim to s Clarou vydrží navždy. Dále ať si se všemi užije poslední chvíle turné a po jeho skončení ať jeho kariéra dále roste a rozvíjí se, je to skvělý umělec a věřím, zě o něm i nadále uslyšíme :)

Podruhé v Itálii a Francii

21. září 2015 v 21:01 | Harry
Dlouho tu nebyly informace o turné, které stále probíhá na našem kontinentě a pomalu se blíží ke svému konci. Dneska vám přinesu pár informací, aby jste měli o všem přehled. Od poslední zastávky v Rakousku herci zavítali podruhé do Itálie, poprvé to bylo na jaře v první fázi turné. V Itálii proběhly koncerty ve dvou městech: Verona a Pesaro. Pro herce a diváky to musela být určitě vyjímečná chvíle nejen kvůli samotnému koncertu, ale proto, že se koncert odehrával v koloseu pod širým nebem. Ale přeci se našel někdo, pro koho nebyla tato zastávka moc přijemná. Alba Rico 13. září při koncertu v Pesaru ke konci show při písničce Ser mejor omdlela na jevišti a všichni herci i fanoušci byli překvapeni a měli o Albu starost. Fanoušci měli opět velkou fantazii a domýšleli si, že Albě se udělalo špatně kvůli těhotenství. Nic takového není pravda, na Albu podle všech informací dolehla jenom únava ze všech těch koncertů, co májí za sebou. Nyní už je vše v pořádku. Také musím dodat, že v Itálii se odehrávala opravdu velmi emotivní vystoupení, protože Itálie je jedna z největších fanoušků Violetty a také proto, že už si všichni uvědomují, že zanedlouho turné i samotná Violetta končí...Jako ukázka z Itálie tu nesmí chybět fotka kolosea :)


Další zastávkou, kde herci nyní ještě pořád jsou je Francie, ve které už se herci zastavili také při 1. fázi turné. Odehrály se už koncerty v Paříží a Nantes. Zítra a ve středu proběhnou koncerty v Bordeaux. Poté se herci přesunou do Německa, kde budou probíhat poslední koncerty a obrovské turné se bude chýlit ke konci...

Violetta LIVE v Rakousku

6. září 2015 v 15:58 | Harry
Poté co minulý víkend herci stihli v Budapešti odehrát 4 koncerty se přesunuli do Rumunska, kde měli koncert 2. září v hlavním městě Bukurešti. Poté se přesunuli do Rakouska, přesněji do Vídně, kde včera odehrály 2 koncerty a poslední 3. koncert tam právě teď končí. Vídeň je poslední město, kdy nám jsou herci opravdu blízko a určitě se mezi vámi najde někdo, kdo měl to štěstí se nějakého koncertu zúčastnit, tak pokud se chcete se svými pocity podělit s ostatními tak klidně pište do komentářů.
Další zastávkou turné bude Itálie, kam se herci v rámci celosvětového turné podívají už podruhé. V Itálii se odehrají koncerty ve dvou městech 11. a 13. září, ve Veroně a v Pesaru. Nakonec vám přidám pár fotek z tiskové konference, která se konala v Německu a jedno video na ukázku, jak to v Rakousku vypadalo :)


Tisková konference:

Ostatní fotky v celém článku

Hola Budapešť

28. srpna 2015 v 11:17 | Harry
Včera se herci rozloučili s Polskem, se zemí, kde je Violetta opravdu oblíbená a můžu to potvrdit i já sám. Další zastávkou je Maďarsko, kde je budou čekat 4 koncerty v sobotu a v neděli 29. a 30. srpna. Herci přiletěli do hlavního města Budapeště už včera a udělali si takový odpočinkový den při poznávání města. Naši osmičku na cestách doprovází Clara Alonso, můžete jí vidět na fotkách. Dnes už ale herce čekají pracovní povinosti a zítra rovnou 2 koncerty. Na instagramu se objevilo spoustu povedených fotek ze včerejší prohlídky města, tady jsou:

Více v celém článku

Violetta LIVE v Krakově + moje pocity z koncertu

27. srpna 2015 v 23:12 | Harry
Další zastávkou v Polsku bylo město Krakov, ve kterém herci koncertovali v úterý a ve středu 25. a 26. srpna. V Krakově na nás čekala 2 nová překvapení. První z nich je, že koncert uváděla polská herečka Justyna Bojczuk, která hraje ve 3. sérii Matyldu. No a to druhé překvapení je písnička Cresimos Juntos, která zazněla úplně na konci vystoupení, tahle písnička se dosud nikde neobjevila a proto mají fanoušci, kteří se mohli zúčastnit koncertu v Krakově velké štěstí, protože písnička je úžasná a je to taková vzpomínková písnička na celý seriál Violetta.

No a jelikož jsem měl to velké štěstí se včerejšího koncertu v Krakově zúčastnit, něco vám o tom povím. Tenhle odstavec bude i pro ty, kteří mně psali na ask otázky, jak jsem si koncert užil.
Ani nevím kde začít, chtěl bych vám o tom včerejším zážitku toho tolik říct, ale pokusím se to co nejvíce zestručnit. Jakmile jsem vstoupil do arény, řekl jsem si WOW, to je obrovské, takových míst na sezení, všude pobíhali natěšení fanoušci a kupovali si různé věci s Violettou, už před koncertem tam byla skvělá atmosféra, všichni plní očekávání. Jakmile jsme našli svoje místa, posadili jsme se a už jsme netrpělivě čekali až to začne. Začala hrát hudba a tanečníci předváděli úvodní show, najednou do toho začala hrát hudba k písničce En gira a Tini se začala spouštět ze shora a zpívat, ostatní přiběhli ze strany a přidali se, byl to nepopsatelný pocit je všechny slyšet a poprvé vidět naživo, že jsem z toho měl husí kůži. Pak šla jedna písnička za druhou, bylo to úžasné, byla tam skvělá atmosféra. Každá písnička byla velká show, ani nemůžu vybrat jednu nejlepší. Mezi písničkami tam na nás herci mluvili, naštěstí anglicky, takže tomu bylo dost rozumět. Obrovský zážitek taky byl, když Tini při písničce Te creo letěla na měsíci a mávala na nás, to jsme od ní byli opravdu hrozně malý kousek. Poslední písnička měla být Libre soy, kde Tini vystoupila v nádherných šatech, zazpívala to geniálně. Už se zdálo, že bude konec, když na podium přišli všichni herci a následoval jeden z nejlepších momentů konceru. Všichni herci jeden po druhém říkali, co jim Violetta dala a děkovali. Například Alba řekla, že jí Violetta změnila život. Naštěstí nám to Justyna překládala do polštiny a ta se hodně podobá češtině. Byla to opravdu krásná chvíle a herci při tom brečeli. Potom se celý večer uzavřel nejlépe jak mohl, písničkou Crecimos Juntos. Byl to opravdu nezapomenutelný večer s krásnou atmosférou a určitě to byl zážitek na celý život. Všem, koho to čeká, přeju, aby jste si to tam maximálně užili a kdo nemáte ještě lístek, tak to nějak zkuste zařídit, protože to opravdu stojí zato vidět všechny naživo :)

Taky jsem psal, že se budu snažit pořídit nějaké fotky a videa v dobré kvalitě, ale měl jsem problém s foťákem a na mobilu mám špatnou kvalitu, takže to není žádná sláva a docela mě to mrzí. Na ukázku dávám pár fotek, které najdete v celém článku.

Tímhle se herci s Polskem rozloučili a další koncerty je budou čekat v Budapešti, kde vystoupí o víkendu.

Koncert ve Varšavě

23. srpna 2015 v 13:34 | Harry
Včera v 19:00 odstartovala velkolepým koncertem ve Varšavě poslední část turné! Včerejší koncert potvrdil, že v Polsku je Violetta opravdu oblíbená, účast fanoušků byla 40 000! Ve druhé evropské fázi se nám vrátila i evropská scéna, která je oproti té latinskoamerické trochu jiná. Obsazení nám naštěstí zůstalo stejné a v evropské fázi nás opět bude provázet naše osmička oblíbených herců. Na ukázku ze včerejšího koncertu tu mám 2 videa v celkem dobré kvalitě a potom přidám pár fotek z twitteru a insragramu. Jsou to fotky pořízené před koncertem a během koncertu.Více fotek v celém článku

Příchod do Polska

21. srpna 2015 v 0:55 | Harry
Koncert ve Varšavě na zahájení poslední části turné se koná již zítra a naši herci už jsou v Polsku a připavují se na své výkony. Ve středu(19.8.) přiletěli na letiště ve Varšavě, kde na ně čekaly už davy fanoušků, aby se s nimi vyfotili a poprosili herce o autogram. Z letiště jsou fotky v horší kvalitě, tak je sem dám jen 3. Další překvapení od fanoušků se konalo včera, když herci odcházeli z hotelu na tiskovou fonferenci. Před hotelem na ně čekalo opět spoustu fanoušků, kteří si nakonec odnesli svoje vysněné autogramy a selfíčka s herci :) Potom následovala prohlídka stadionu, na kterém bude sobotní vystoupení a také už zmiňovaná tisková konference, ze které se objevilo spoustu hezkých fotek. Dále také probíhaly rozhovory s herci pro časopisy, noviny a webové stránky. Ze včerejšího dne se objevilo i spoustu super videí natočených na stadionu, nejvíce videí zveřejnila Tini, které určitě stojí za kouknutí, odkaz na její Instagram ►ZDE

Fotky z letiště ve Varšavě:

Fotky ze stadionu a tiskové konference:

Více fotek v celém článku

Turné se vrací až v sobotu...

16. srpna 2015 v 15:05 | Harry
Kdo jste četli včera můj blog, byl tu článek na pokračování turné. Včera se měl konat koncert v Belgii, ale nakonec byl přesunut až na 18. října. 3. fáze turné tady odstartuje až v sobotu a to koncertem ve Varšavě, potom budou následovat 2 koncerty v Krakově, mimochodem jednoho koncertu v Krakově se zúčastním i já a budu se snažit pořídit nějaké fotky a videa v dobré kvalitě. A co vy, jedete na nějaký koncert?


Info: včerejší článek byl vymazán a nahradil jsem ho touhle aktualitou, pokud by jste se chtěli podívat na aktualizovaný seznam evropských koncertů, najdete ho ►ZDE

Seznam Evropských zastávek (2)

14. srpna 2015 v 10:00 | Harry
Turné Violetta LIVE pokračuje už za 2 dny a před námi je poslední 3. část obrovského rozlučkového turné. Po zasloužené dovolené, která následovala po koncertování v Latinské Americe se naše oblíbená osmička vrátí zpět do Evropy a navštíví zase spoustu měst. Tady se můžete podívat na seznam evropských zastávek.

22. srpna - Varšava, Polsko
25. a 26. srpna - Krakov, Polsko
29. a 30. srpna - Budapešť, Maďarsko
2. září - Bukurešť, Rumunsko
5. a 6. září - Vídeň, Rakousko
11. září - Verona, Itálie
13. září - Pesaro, Itálie
15. a 16. září - Paříž, Francie
19. a 20. září - Nantes, Francie
22. a 23. září - Bordeaux, Francie
26. a 27. září - Stuttgart, Německo
13. října - Berlín, Německo
17. října - Oberhausen, Německo
18. října - Antverpy, Belgie
20. října - Kolín nad Rýnem, Německo
23. a 24. října - Hamburk, Německo
27. a 28. října - Frankfurt nad Mohanem, Německo
31. října a 1. listopadu - Nice, Francie

Zastávka 7 - Latinská Amerika

11. července 2015 v 13:16 | Harry
Asi si pamatujete, že z každé Evropské zastávky bylo zveřejněno vždy video na shrnutí toho, co herci předvedli na jevišti a co dělali ve volném čase. I z Latinské Ameriky bylo včera zveřejněno video na shrnutí pobytu ve všech 12-ti zemích. Tímto videem si tak můžete zrekapitulovat, co všechno herci od 17. dubna do 5. července v Latinské Americe prožili.

Sbohem Latinská Ameriko...

8. července 2015 v 10:34 | Harry
Jak už jsem v pondělí psal, Latinskoamerická fáze turné v neděli 5. července skončila posledním koncertem v Chile a nyní mají herci měsíc na odpočinek před 2. Evropskou fází.
Na facebooku jsem našel jednu fotku na které se herci loučí s Latinskou Amerikou a děkují všem, kteří navštívili koncert v nějakém z latinskoamerických měst. Fotka je z poslední zastávky v Chile.

Violetta LIVE - Brazílie a Chile

6. července 2015 v 9:27 | Harry
Po zastávce v Argentině herci navštívili další velkou zemi Latinské Ameriky a to Brazílii, kde koncertovali od 27. do 31. června ve dvou městech, ve městě Sao Paulo a v Rio de Janeiru. No a poslední zastávkou v Americe byla Chile, kde herci koncertovali od 3. července do včerejška v Santiagu. Přidávám pár fotek a videa na ukázku.
Turné v Latinské Americe je tedy u konce a nyní čeká na herce měsíční zasloužená dovolená, při které naberou síly na poslední fázi turné po Evropě. První evropský koncert 2. fáze je čeká 16. srpna v Belgii. Při 3. fázi turné herci navštíví nám sousední země jako Německo, Rakousko, Polsko, Maďarsko a my tak máme šanci naživo vidět naše oblíbence. Měsíc volna budou herci určitě náležitě užívat a já se budu snažit přidat nějaké fotky jako při prvním volnu.

Trvalý odkaz na vložený obrázekTrvalý odkaz na vložený obrázek
Trvalý odkaz na vložený obrázek
Trvalý odkaz na vložený obrázek
Trvalý odkaz na vložený obrázekVioletta LIVE - Kolumbie - Argentina

29. června 2015 v 11:57 | Harry
Turné se nachází pořád v Latinské Americe a po celý červen herci navštěvovali různé země: Kolumbii, Panamu, Dominikánskou republiku, Bolívii a opět Argentinu. V těchto zemích herci stihli vystoupit na mnoha koncertech v různých městech jako třeba Bogotá, Santa Domingo, Mendoza, Tucumán. Jako vždy přidám pár fotek a nějaké video z těchto zastávek.
No a nyní se herci nachází Brázílii, dnes přesně ve městě Sao Paulo, kde jsou od soboty, zítra je čeká koncert v Rio de Janeiru. Po Brazílii bude nástedovat Chile.

Trvalý odkaz na vložený obrázek
Trvalý odkaz na vložený obrázekTrvalý odkaz na vložený obrázek

Začátek koncertu v Dominikánské republice(En Gira + Euforia)

Fotky z Latinské Ameriky (2)

19. června 2015 v 16:22 | Harry
Druhá část fotek z Latinské Ameriky, které jsou zveřejňovány na facebookové stránce Violetty. Každá fotka je z jedné zastávky Violetta LIVE Tour, to znamená od Salty po Bolívii. Fotky jsou opět kvalitní a velmi pěkné, tak ať se líbí :)
Kdo jste neviděl první část fotek, článek ZDE


Ostatní v celém článku

Violetta LIVE - Mexiko

30. května 2015 v 15:05 | Harry
Od 22. května do dneška herci koncertovali po Mexiku, navštívili města Mexiko City, Guadalajara a Monterrey. Přidávám nějaké fotky a video s ukázkou z koncertu. Další zastávkou bude stát Kolumbie, kde budou od 3.-7. června, poté se přesunou do Panamy a potom do dalších států v Americe.

Nejdříve byl seznam koncertů kratší, ale nedávno se rozrostl o další zastávky v dalších státech a proto jsem seznam koncertů aktualizoval. Na aktuální seznam zastávek se můžete podívat ►ZDE


Pár fotek ještě v celém článku


Videa ze zákulisí (3) - V den show

20. května 2015 v 20:06 | Harry
Včera jsem přidával videa ze zákulisí, na kterých se herci připravovali na živá vystoupení, dneska jsou tady videa na kterých už probíhají poslední přípravy před vystoupením a jsou tam i záběry ze samotné show, videa jsou opět velmi zajímavá a stojí za shlédnutí :) Ještě informace o tom, kde budou herci v nejbližších dnech koncerovat: dneska proběhl koncert v hlavním městě Peru, zítra mají herci den volna a už od 22. května začínají koncertovat po Mexiku. V Mexiku herci navštíví celkem 3 města a zdrží se tam do 30. května, potom bude následovat Brazílie. Určitě se budu snažit přinést z Mexika nějaké fotky a videa.


Violetta LIVE - Videa ze zákulisí (2)

19. května 2015 v 15:22 | Harry
Rozlučkové turné je stále v plném proudu, herci včera opustili Ekvádor a už zítra je čeká koncert v další zemi a tou je Peru. Na internetu se opět oběvilo hodně videí ze zákulisí, ale i když jsou ve španělštině, myslím, že se vám budou líbit. Na videích hodně mluví herci, ale jsou tam i ukázky z nacvičování na show. Tady jsou:
Videa z Latinské Ameriky

16. května 2015 v 15:31 | Harry
Po dobu koncertování v Latinské Americe už herci navštívili Argentinu, Uruguay a Paraguay. Nyní se nachází v Ekvádoru a poté bude následovat, Peru a Mexiko. Dlouho už jsem nepřidával žádná videa z koncertů a protože turné probíhá v plném proudu, tak jsem našel hodně videí z různých zastávek.

Buenos Aires - Tini je dojatá z fanoušků, Soy mi mejor momento + Polibek Violetty a Leona


Paraguay - En mi mundo


Ostatní videa v celém článku

Violetta LIVE - Fotky z Latinské Ameriky (1)

11. května 2015 v 15:36 | Harry
Včera jsem slíbil, že přidám fotky z Violetta Live, ale nějak jsem se k tomu už večer nedostal a proto je přidávám dneska. Jsou to fotky z podia, mám je z facebookové stránky Violetty a jsem rád, že se tam objevují takhle kvalitní fotky, protože někdy je opravdu těžké nějaké takové najít. Tak snad se budou líbit :) A nezapomeňte, že dneska startuje 2. kolo soutěže o nejlepší pár!

Jorge oznamuje, že Turné v Latinské Americe začína za 3 dny,
fotka je tedy ze 14. dubna


Ostatní fotky v celém článku
 
 

Reklama