Violetta 3 - články

Ross Lynch a R5 ve Violettě

27. března 2016 v 21:47 | Harry
Pokud jste ve čtvrtek a v pátek sledovali nové díly Violetty, určitě jste si všimli speciálních hosta, stejně tak, jako se na začátku 2. série objevila v jedné epizodě americká herečka Bridgit Mendler. I ve 3. sérii navštívili Studio On Beat zvláštní hosté a to americká kapela R5 v čele s Rossem Lynchem, kterého určitě znáte jako Austina ze seriálu Austin a Ally. V seriálu byl Ross Lynch zobrazen jako Leonův kamarád, který za ním přijel na návštěvu a vzal s sebou i svojí kapelu, která později navštívila studio. Jelikož je R5 známá hudební kapela, nesměla chybět ani jejich písnička, konkrétně Heart Made Up On You, pokud si jí chcete poslechnout ještě jednou, tady je:


Tento týden se rozhodl dát Disney Channel Violettě pauzu a nebudou se vysílat ani reprízy. Tím se nám konec seriálu ještě trošku oddálí, úplně posledních deset epizod Violetty poběží od 4. dubna a velkého finále se dočkáme už 15. dubna. Poslední dva týdny přinesli spoustu krásných, ale i dramatických okamžiků, které opět značně zamíchali dějem. V posledních deseti epizodách se příběh našich postav bude pomalu uzavírat, ale nemusíme se bát, čeká nás jak jsme u Violetty zvyklí ještě spoustu napínavých a emotivních scén a to hlavně v těch posledních okamžicích, takže je rozhodně na co se těšit :)

Konec Violetty ve velkém stylu!!

11. března 2016 v 12:25 | Harry
Přeji všem krásný pátek, další víkend je před námi a dnes tu pro vás mám článek plný novinek, ze kterých budete určitě jako já velmi nadšeni. Dnes ráno vyšel program pro Disney Channel na měsíc duben, který nejen že potvrdil předpokládané datum konce seriálu 15. dubna, ale přinesl mnohem více úžasných zpráv.

Jak už jsem psal, finále seriálu Violetta už má oficiálně stanovené datum, s naší oblíbenou partou se rozloučíme už 15. dubna a dozvíme se, jak celý příběh dopadne. Jak už všichni víme, v pondělí startuje poslední čtvrtina 3. série, která se nejprve bude vysílat 2 týdny, potom si dáme na týden velikonoční pauzu a poté od 4. dubna poběží v televizi posledních 10 epizod. Poslední 80. epizoda poběží 15.4. v 18:00 a poté tak, jak jsme zvyklí bude v 19:00 následovat závěrečný díl I love Violetta.

Tím ale loučení s Violettou nekončí, v 19:15 se můžeme těšit na 15-ti minutový speciál Violetta: Epilog, ve kterém se hlavní postavy budou loučit se studiem a zavzpomínají na okamžiky, které zde spolu prožili. Ale ani tohle nebude konec, Disney Channel si pro nás v 19:30 připravil film Violetta: The Journey, který nazvali Violetta: Cesta na vrchol, ve kterém se s herci podíváme na cestu celým seriálem od prvních castingů až po turné Violetta Live. Ve filmu se také můžete těšit na fotky z dětství, exkluzivní videa z castingů a ze zákulisí natáčení, celý film je navíc proložen záběry z koncertu ve francouzském Montpelliéru.

Jak vidíte, konec jednoho z nejúspěšnějších seriálů Disney Channelu bude opravdu veliký a myslím, že lepší rozloučení jsme si ani nemohli přát, rozhodně je na co se těšit. Dohromady tedy bude celé Finále Violetty trvat 3 a půl hodiny, takže si 15. dubna určitě udělejte večer čas. Já věřím, že vás dnešní novinky překvapili a budete se tak na duben těšit ještě víc, kompletní seznam dubnových premiér najdete ►ZDE◄ To už je dnes všechno, nezapomeňte se už v pondělí dívat na premiérovou 61. epizodu, ve které se dozvíme, jak to dopadne s Leonettou.

Shrnutí všech premiér:
Po-Pá 4.4.-8.4. 3x71-3x75
Po-Pá 11.4.-15.4. 3x76-3x80
Violetta: Epilog - 15.4. 19:15
Violetta: Cesta na vrchol - 15.4. 19:30

Poslední část startuje v březnu!

5. února 2016 v 21:06 | Harry
Ahoj, všem přeji krásný páteční večer, další týden Violetty máme za sebou a plánované premiéry už se opět pomalu chýlí ke konci. Před námi je poslední týden premiérových dílů a poté se opět od 15. února do programu zařadí reprízy dílů 41-60. A kdy můžeme čekat pokračování příběhu a premiéru epizody 61? Program na měsíc březen je na světě a jenom potvrdil, že premiérové díly se na obrazovky vrátí po čtyřtýdenní pauze 14. března.

Nové díly poběží dva týdny, tedy do 25. března, kdy se odvysílá 70. epizoda. Poté by měl příběh tradičně od pondělí 28. března pokračovat, ale program ukazuje, že tento týden Violetta v 18:00 vůbec nepoběží. Nejspíš se Disney Channel rozhodl udělat Violettě velikonoční pauzu, ale to potvrdí až program na měsíc duben. Pokud se už ale nic nezmění, poslední desítka dílů poběží od 4. dubna a datum finální epizody seriálu by se tedy přesunul o týden později na 15. dubna.

Zde shrnutí březnových premiér:
Po-Pá 14.3.-18.3. 3x61-3x65
Po-Pá 21.3.-25.3. 3x66-3x70

Ještě mám pro vás na zítra takový tip, ale pokud máte Disney Channel, tak jste o tom už určitě slyšeli. Zítra v 9:30 začíná nový italský seriál Alex & Co (Alex & Spol), seriál vypráví příběh o partě přátel, kteří nastupují na střední školu, kde je zakázáno snad všechno včetně hudby, kterou mají všichni rádi. Možná si říkáte, že to s Violettou nijak nesouvisí, ale malá souvislost tu přeci jenom je, herec Leonardo Cecchi, který hraje hlavní postavu Alexe hraje také ve filmu Tini: El Gran Cambio de Violetta a navíc je to stejně jako Violetta seriál hudební. Podle ukázek nevypadá seriál vůbec špatně, takže pokud máte chuť, tak se zítra stejně jako já určitě podívejte :)


Vystoupení v hotelu

27. ledna 2016 v 19:32 | Harry
Pokud jste sledovali včerejší 47. a dnešní 48. epizodu, určitě víte, že kromě spousty jiných věcí se konalo i vystoupení pro vítěze internetového projektu, kde studenti vybírali peníze pro Studio. Jelikož se vystoupení nemohlo konat ve Studiu, Jade s Nicolasem studentům poskytli prostory v jejich hotelu a vystoupení se nakonec konalo tam. Jednou z výherkyň byla i Matylda, která se poprvé objevila v seriálu včera a v následujících dílech bude hrát docela důležitou roli, co na ní zatím říkáte? Pokud jste jednotivá vystoupení neviděli a nebo si je chcete jenom připomenout, tady jsou ještě jednou všechny pohromadě :)

Encender Nuestra Luz od Fran, Naty a Cami

Mil Vidas Atrás od klučičí kapely

Aprendí a Decir Adiós v podání Diecesci

A celou akci uzavřela Violetta s písničkou Underneath It All

Do komentářů můžete napsat, které vystoupení se vám líbilo nejvíc. Za mě je to Mil Vidas Atrás, hrozně jsem si tu písničku v posledních dílech oblíbil, ale samozřejmě i ostatní byli skvělý :)

3. série jede dál...

18. ledna 2016 v 17:56 | Harry
Druhá pauza utekla snad ještě rychleji než ta první a už tu máme opět pokračování Violetty. Dnes se vrací premiérové díly a před námi už je jenom půlka poslední série. A co nás vlastně tyto 4 týdny čeká? Dozvíme se, jak Leon zareaguje na pravdu o Roxy a to jestli bude schopen Violettě někdy odpustit. Francesca a Diego to nemají v poslední době zrovna lehké, protože musí před ostatními a hlavně před Violettou skrývat, co k sobě cítí. Přemůže Francesca svůj strach a konečně to Violettě řekne a nebo na to Violetta přijde sama? V nových dílech se také dozvíme, jak to dopadne se studiem, které je momentálně v těžké ekonomické situaci. Bude pomocnou rukou Germán a nebo snad dokonce Jade?

V nových dílech přibudou i 2 nové postavy, které pořádně zamíchají dějem a způsobí trable ne jednomu páru. Felipe je nový kluk, který přijel až ze Španělska, kde je stejně jako Ludmila hvězdou YouMix. Dále se v Buenos Aires objeví Matylda, milá a přátelská holka z Polska, která se zaplete s Maxim, to se samozřejmě nebude líbit Naty, ale ani ona nebude mít svědomí čisté. Ludmila je nyní hvězdou YouMix, ale za cenu toho, že přišla o Federica, má jejich vztah ještě nějakou šanci? Ludmila není jediná, kdo si plní svůj sen, Francesca v nových dílech dostane od jednoho producenta velkou nabídku, díky které by se jí mohla začít rozbíhat kariéra. A samozřejmě i další postavy budou čekat nové zkoušky a rouhodnutí.

Nezapomeňte se už za chvíli dívat na premiérový 41. díl, po kterém se toho opět hodně změní. To nejzajímavější ze 3. série nás teprve čeká, tak si užívejte nová pokračování příběhu, nové písničky a novou Violettu!! :)

Premiérové díly Violetty v únoru!

12. ledna 2016 v 16:25 | Harry
Dneska vyšel program na druhý měsíc roku únor a potvrdil, že premiérové epizody 3. série budou i nadále v únoru pokračovat až do 12. února, kdy bude vysílána 60. epizoda. Poté od 15. února opět nastoupí reprízy dílů 41-60. Nyní už lze vypočítat i datum poslední epizody seriálu, která podle výpočtů vychází na 8. dubna. Repríza dílu 60 vychází na 11. března, to znamená, že poslední část 3. série se do vysílaní dostane 14. března, tím pádem poslední epizoda vychází na 8. dubna. Zatím jsou to pouze jenom předběžné výpočty, vše potvrdí program na březen a duben, ale pokud nenastane ve vysílání nějaká změna, tak by to vycházelo.

Ještě vás chci upozornit na změnu vysílacích časů repríz, večerní repríza se z 21:10 přesunula už na 20:30 a repríza druhý den se z 13:40 přesunula už na 13:00.

I když se i u nás Violetta pomalu blíží ke konci, pořád nás ještě čeká to nejzajímavější ze 3. série vůbec, nezapomeňte se dívat už v pondělí na premiéru 41. dílu, ve kterém se dozvíme jak to dopadne s Roxy :)
Zde už shrnutí únorových premiér:
PO-PÁ 1.2.-5.2. 3x51-3x55
PO-PÁ 8.2.-12.2. 3x56-3x60

Na premiéry ostatních seríalů se můžete podívat na channels.cz

Druhá polovina série už v lednu!

8. prosince 2015 v 17:33 | Harry
Dneska vyšel program na 1. měsíc roku 2016 a přináší spolu skvělé informace pro fanoušky Violetty. Po vánoční pauze, kdy poběží reprízy epizod 21-40 se nové díly vrátí už 18. ledna! Normálně by to vycházelo už na 11. ledna, ale týden na přelomu roku se vysílání repríz přeruší. Po zbytek ledna a začátkem února poběží premiérové díly do epizody 60, na které budou mít velký vliv události tohoto týdne, kdy se dočkáme finále první poloviny této série. Je to neuvěřitelné jak čas letí a že už budeme mít půlku za sebou, ale čas nezastavíme a Violetta se u nás pomalu blíží svému konci...
Nebudeme ale smutnět, vždyť nás ještě s našimi postavami čeká velký kus cesty, nezapomeňte se ani dnes dívat jak to dopadne s Roxy a Faustou :)

Tady seznam premiér poprvé jenom pro Violettu:
Po-Pá 18.1.-22.1. 2016 3x41-3x45
Po-Pá 25.1.-29.1. 2016 3x46-3x50

Sbohem Antonio...

16. listopadu 2015 v 22:03 | Harry
Dneska se na obrazovku Disney Channel vrátila Violetta s premiérovými díly. Dlouho očekávaný díl, který se nesl ve velmi smutné atmosféře nám konečně odhalil, proč muselo být turné zrušeno. Seriál navždy opustil náš oblíbený Antonio, který zemřel. Pokud jste sledovali dnešní díl, tak víte, že to bylo hodně smutné a všechny to hodně vzalo, především Pabla. Antonio byl určitě důležitou postavou seriálu, byl to jak sám řekl umělecký otec všech ve studiu a bude v seriálu hodně chybět. Nyní bude studio zažívat těžké chvíle a bude potřebovat podporu ostatních. Nyní už tedy můžu říct, že aktuální layout je právě na počest Antoniovi :)

Aby to dneska nebyly jenom smutné informace, řekneme si, co nás v nejbližších dílech čeká. Tento týden se konečně po dlouhé době do dění seriálu natrvalo vrací naše oblíbená Angie a opět zamotá Germánovi hlavu, což naruší poklidné svatební přípravy Germána a Priscily. Kromě Angie se můžeme těšit i na návrat Federica. I třetí řada se neobejde bez lží a podvodů a tentokrát zamotá vztah Leona a Violetty, jakou roli v tomto příběhu budou hrát jména Fausta a Roxy? Také vztah Camily a Broduaye projde další zkouškou, do města se vrátila kapela Rock Bones, jejíž členem je Camilin bývalý kluk z druhé série Seba, má Broduay důvod žárlit? A samozřejmě i další postavy se budou dál rozvíjet a zažívat nová dobrodružství. Nenechte si ujít nové díly každý všední den :)

Nakonec si ještě připomeňme píseň na rozloučení s Antoniem:

Un nuevo sueño - Leon a Violetta

19. září 2015 v 14:00 | Harry
Nejoblíbenějším párem seriálu je Leonetta. Nemusí to tak být pro každého, ale všeobecně to tak asi je :) Dneska si ukážeme poslední video ze série Nový sen, které nese název právě Violetta a Leon. Jsou to záběry z natáčení jejich romantických momentů ze 3. série. Užijte si dnešní poslední video a nezapomeňte, od premiéry 3. řady nás dělí pouze 2 dny!!!

Violetta 3 - Obrázky

18. září 2015 v 14:00 | Harry
Premiéra 3. série už opravdu klepe na dveře, zbývají poslední 3 dny do nových dílů a dneska si ukážeme promo fotky, které byli nafoceny k poslední sérii. Nejsou tu všechny, protože jich je hromada, ale myslím, že to bude stačit :)


Více v celém článku

Un nuevo sueño - Typický natáčecí den

17. září 2015 v 14:00 | Harry
Přeji všem hezký čtvrtek, jenom chci informovat že tu jsou až do neděle pořád přednastavené články, protože jsem celý týden mimo republiku, takže mě nezastihnete ani na asku. No a k dnešnímu videu, video se jmenuje Typický natáčecí den, v překladu Un día típico en el set. Jak už z názvu poznáte, jedná se o spoustu záběrů z takových typických natáčecích dnů. Myslím, že je to opět úžasné video plné skvělých záběrů a už se jenom těším, až bude v televizi s překladem :)

Nové postavy ve 3. sérii

16. září 2015 v 14:00 | Harry
Do premiéry dlouho očekávané poslední série zbývá už jen 5 dní a dnes si společně představíme nové hlavní postavy, které se ve 3. sérii objeví a hodně nám zamíchají dějem. Nových hlavních postav bude celkem 5 a něco málo vám o nich prozradím, ale né zase moc, protože věřím, že se mezi vámi najdou i takoví, kteří dopředu nekoukali a tím pádem bych vás připravil o překvapení. Nakonec tu pro vás budu mít i video, ve kterém se nové postavy představí :)

Clement(Damin Lauretta): pochází z Francie z bohaté rodiny a jeho otcem je milionář vlastnící řetězec hotelů. Jeho otec si přeje, aby kráčel v jeho šlépějích, ale to se Clementovi nelíbí, miluje totiž hudbu a chce se přihlásit do Studia On Beat. Když zjistí, že mu nezbývá jiná možnost, vydává se ve studiu za Alexe a plní si tak svůj sen. Otázkou ale je, jak dlouho to dokáže utajit před svým otcem.

Gery(Macarena Miguel): pochází z Mexika a je ve městě nová. Když se na motokrosové dráze potkává s Leonem, na první pohled se do něho zamiluje a snaží se s ním trávit čas, aby ho získala. To se samozřejmě nelíbí Violettě. Později se i ona stává součástí studia a ukazuje, že hudbu má moc ráda.

Priscila(Florencia Ortiz): je krásná, okouzlující, inteligentní a bohatá žena, která má krásný hlas, který Hermána okamžitě okouzlí. Neomámí ho jenom hlas, ale i samotná Priscila, do které se hned zamiluje a zanedlouho spolu tvoří pár. Jakmile ale Hermán s Violettou poznávájí dalšího člena Prisciliny rodiny, nastává menší problém...

Nicolás(Nacho Gadano): je velmi bohatý a úspěšný muž ve svém oboru, vlastní řetězec hotelů a doufá, že jeho syn Clement jednou obsadí jeho pozici. Jediný problém je, že Nicolásova práce Clementa ani trochu nezajímá a mnohem radší by se věnoval hudbě. Nicolás se stává zajímavější postavou poté, co si začne něco s Jade, která zjišťuje, že jí Nicolás zajímá víc než by si myslela.


Milton(Rodrigo Frampton): pochází z Brazílie a do Studia přichází jako nový učitel zpěvu místo Angie. Na venek se dělá jako hodný, ale ve skutečnosti je to zlomyslný, pokrytecký a negativní muž. Ve Studiu přede všemi hraje hodného a chápavého člověka, ale ve skutečnosti má plán, kterým chce Studiu uškodit. Vyjdou mu jeho intriky a nebo pravda vyjde včas na povrch?

Nakonec jedna malá otázečka. Kdo je vám ze všech postav zatím nejsympatičtější a na koho se nejvíc těšíte?
Já osobně se hrozně těším na Priscilu, se kterou bude určitě legrace :)

Un nuevo sueño - Styly

15. září 2015 v 14:00 | Harry
Dnes nahlédneme opět do zákulisí 3. série a konkrétně se dnes podíváme na vizuélní přípravy herců, tedy do maskéren a do šatníků našich postav. Snad se bude video líbit a nezapomeňte, že do nových dílů Violetty chybí už jen 6 dní!!

Natáčení v Barceloně (2)

14. září 2015 v 14:00 | Harry
Možná si vzpomínáte, že v rámci představování 3. série už jsme si jednou video a obrázky z natáčení v Barceloně ukazovali, no a dneska nás čeká 2. část. Úplně 1. záběry 3. série se natáčeli v Barceloně ve Španělsku, kde studenti koncertovali na turné YouMix po Evropě. Na internetu se z tohoto natáčení objevilo 5 videí o 5-ti hlavních postavách(každé video je zaměřené na jednu z postav: Violetta, Leon, Ludmila, Federico a Francesca). Užijte si dnešní videa a nezapomeňte, že do premiéry 3. série zbývá už jenom týden!Francesca ►ZDE◄ Federico ►ZDE◄ Ludmila ►ZDE

Un nuevo sueño - Holky a kluci

13. září 2015 v 14:00 | Harry
Ahoj, dneska si ukážeme další 2 videa ze série Un nuevo sueño. První z nich se jmenuje Girls Code, ve kterém najdete jako vždy ukázky ze zákulisí natáčení a video bude zaměřeno na hlavní holčíčí postavy. Druhé video s názvem Boys Band bude naopak o hlavních klučičích postavách. Příjemnou zábavu :)

Un nuevo sueño - První natáčecí den

10. září 2015 v 16:15 | Harry
Premiéra 3. série se blíží čím dál víc a na dnešek jsem si pro vás připravil další video ze série Nový sen. Dnešní díl se jmenuje První natáčecí den (v originálu Primer día de rodaje), jsou to záběry z prvních dní natáčení nové série. Videem nás opět provedou naše oblíbené postavy a i když jim budete asi jen těžko rozumět, určitě se vám bude video líbit :)


Violetta 3: Un nuevo sueño - Nové Písně a Choreografie

7. září 2015 v 17:51 | Harry
Ahoj, dneska máme 7. září a pokud dobře počítám, tak od premiéry 3. řady nás dělí už jenom 2 týdny. Dnes si opět odhalíme něco z blížící se série. Mám pro vás připravená 2 videa. První z nich je video, které bylo pořízeno, když se ve studiu nahrávaly nové písně ke 3. sérii. No a druhé video je ze zkoušky choreografie k písničce En gira. Užijte si dnešní videa :)


Violetta 3: Un nuevo sueño - Natáčení v Barceloně

3. září 2015 v 18:37 | Harry
Pokračujeme v představování 3 série, která u nás stratuje už za 18 dní! Dnes si opět ukážeme jedno video ze série Un nuevo sueño. První záběry této série se natáčely ve španělské Barceloně, takže si ukážeme video se záběry z tohoto natáčení. I když není video v češtině, určitě se vám bude moc líbit :)


Na závěr si ukážeme pár fotek z natáčení v Barceloně:

Violetta 3: Un nuevo sueño - En Gira

31. srpna 2015 v 16:07 | Harry
Dneska máme poslední prázdninový den a zároveň je to den, od kterého zbývá do premiéry 3. série u nás jen 21 dní, to znamená 3 týdny. Ode dneška si budeme 3. sérii představovat, aby jste se tak trošku něco dozvěděli, ale né zase moc :) Hlavní náplní tohohle projektu Představování 3. řady bude hlavně série videí Un nuevo sueño (Nový sen), ve kterém se podíváme do zákulisí natáčení 3. řady, potom také můžete čekat obrázky a nakonec si představíme i nové postavy, které nám ve 3. sérii přibydou. Ze tačátku tyhle články nebudou tak časté, ale jak se k nám bude 3. sérii blížit víc a víc, tak budou tyhle články přibývat. No a v dnešním videu nakoukneme do zákulisí natáčení videoklipu k nové písni s názvem En Gira. Sice nejsou videa v češtině, ale věřím, že se vám budou líbit. Nějaká videa by se měli objevit i v reklamách na Disney Channel, takže pokud budou dostupné i na internetu, tak tahle videa později vyměním za videa s dabingem :)

Bohaté září: 3. série Violetty a mnohem víc!

8. srpna 2015 v 20:03 | Harry
Včera vyšel program na měsíc září a s ním i spousta skvělých zpráv, které nás fanoušky Violetty maximálně potěší. Poslední série seriálu bude mít premiéru už 21. září! Určitě se tedy máme na co těšit, protože 3. série bude jako předchozí dvě plná písniček, zápletek, zvratů, lásky i zábavy. 3. série budeme moct sledovat v našem tradičním čase v 18:00 a i reprízy budou stejné: 21:10 a 13:40 následující den. Pokud chcete zjistit, co se stane po návratu Violetty a ostatních z úspěšného evropského turné do Buenos Aires, tak se nezapomeňte už za měsíc a půl dívat.

Tímto skvělé zprávy ale nekončí, Disney Channel si pro start 3. série připravil další 2 překvapení. Prvním z nich je krátký pořad I ♥ Violetta, který se bude vysílat vždy po páteční premiéře a 3 fanoušci v něm budou probírat, co se uplynulý týden stalo a prozradí něco málo z toho následujícího. Něco takového už můžete znát z jiných seriálů, nedávno něco takového bylo u Evermooru.
3. užasnou zprávou je pořad Violetta Recipes. Jde o krátký pořad o vaření, ve kterém nám bude Clara Alonso (Angie) připravovat různé pokrmy, které si určitě budete moci uvařit i vy sami doma. Tento pořad poběží od 1. do 18. září vždy v 17:45.

Tohle je tedy z velmi bohatého programu co se týče Violetty všechno, věřím, že vás to všechny určitě potěšilo a budete se na září těšit o trochu víc, než kdyby tam ty premiéry nebyly. Trošku mě mrzí, že jsem vám tyto skvělé zprávy nemohl sdělit už včera, ale byl jsem pryč. Před chvílí jsem přijel a hned se šel podívat na program, který včera vyšel abych mohl napsat tento článek :)

Crecimos Juntos

24. března 2015 v 15:57 | Harry
Crecimos Juntos v překladu Vyrůstali jsme spolu je písnička, která zazněla při poslední epizodě seriálu Violetta.
Písnička má krásný videoklip, v knížce se promítají slova písničky a momenty ze všech 3. sérií.
Videoklip mě hrozně zaujal, tak ho sem dávám :)

Ze zákulisí poslední epizody!

15. března 2015 v 10:00 | Harry
Na podzim minulého roku definitivně skončilo natáčení Violetty. Na internetu jsem našel video s českými titulky, na kterém je ukázané, jak se točila poslední epizody seriálu, tak se pojďte podívat :) Škoda, že neznáme slova té písně, jak říkala Tini, že bysme začali plakat :)


Jak se na 3. sérii těšíte? Já strašně moc :D

Všechno jednou končí...

7. února 2015 v 21:17 | Harry
Včera dával poslední díl seriálu Violetta, tímto nádherným dílem se uzavřel velmi úspěšný seriál Violetta. Nejdřív jsem vám, kteří se chcete nechat překvapit, nechtěl to se stalo v posledním díle prozrazovat, ale já prostě musím. Musím napsat, čím se uzavřela Violetta. Byl to ten nejlepší konec, jaký mohl být, byla to svatba Germana a Angie a byl to ten nejkrásnější moment v celém seriálu, nedalo se u toho nebrečet. Já jsem si poslední díl moc užil, jen se budu ještě těšit až tento díl bude u nás, abych rozuměl, co tam říkali. Vůbec celý díl byl krásný a kouzelný, doporučuji se na to podívat. Jak už jsem psal, všechno jednou končí a Violetta musela skončit taky. Myslím, že ale nemusíme být smutní, že je konec, protože jsme si ani lepší konec přát nemohli. A jak řekla Tini: musíme za své sny bojovat, to znamená že se všichni budeme snažit žít alespoň trochu tak, jako ve Violettě a plnit si své sny. Jak jste si poslední díl užili vy, co se vám na něm líbilo nejvíc? :)


Fotka ze svatby Germangie ♥

Velké finále už za chvíli!

6. února 2015 v 18:30 | Harry
Velké finále už se opravdu blíží, v Argentině je právě 15:30, za chvíli to tam vypukne. Poslední díl seriálu Violetta! Já se taky strašně těším, protože tento týden se na všechny díly koukám, poslední týden je obrovská událost :) Doporučuji vám se podívat na předposlední díl, před chvílí sem se na něj díval a je super. Všechny páry si tam užívají spolu. Doufám, že na youtube ten poslední díl bude co nejdřív, neskutečně se těším :D Jak se těšíte na poslední epizodu vy? :)

Včerejší epizoda(79):

Konec se blíží...

4. února 2015 v 19:03 | Harry
Ahoj, asi už všichni víte, že tento týden seriál Violetta končí. Tento pátek v Argentině poběží poslední epizoda seriálu a tím se uzavře tento nádherný příběh plný hudby, emocí, rozhodnutí... V Argentině budou určitě všichni na Violettu dlouho vzpomínat a uchovají si příběh v srdci. I když u nás bude konec až za víc než rok, tak mi to stejně je hrozně líto, že seriál končí. Tento krásný příběh začal tím, že Violetta přiletěla se svým otcem do Buenos Aires a uzavře se tím, že Violetta a ostatní ukončí studium. Doufám, že co se týče Leonetty, tak to skončí šťastně. Já i když bych se chtěl nechat překvapit a počkat si až bude poslední díl u nás, tak se prostě neovládnu a na poslední díl se podívám. A co vy, taky to nevydržíte a podívate se, jak to skončí s Leonettou a ostatními? :)

 
 

Reklama