Tini Stoessel

Natáčí Tini v Praze film?!

12. července 2018 v 21:54 | Harry
Pokud jste někdy v těchto dnech šli po Praze a zdálo se vám, že jste potkali Tini Stoessel, viděli jste dobře, argentinská hvězda opravdu v těchto dnech pobývá v našem hlavním městě! Tini do Česka přijela kvůli natáčení filmu s názvem My diary, jehož režisérem je světoznámý herec, mistr bojového umění Jackie Chan. Pro Tini je natáčení filmu s tak velkou osobností veliký zážitek a také neuvěřitelná zkušenost, nejen, že bude ve filmu hrát o několik let starší postavu, než je ona sama, navíc bude celý film mluvit anglicky, takže je to pro ní i výzva. Co se žánru týče, mělo by se jednat o smutné drama, takže si vyzkouší úplně něco jiného, než na co byla dosud zvyklá.

Nyní se podíváme na pár fotek Tini a její maminky Mariany v Praze:
z natáčení ▲

Tini na svůj Instagram k poslední fotce napsala: Nikdy by mě nenapadlo, že budu cestovat do Číny, abych natáčela film s NÍM... Byl to jeden z nejkrásnějších zkušeností, jakou jsem kdy měla a budu mít po zbytek života.
@jackiechan poznat vás bylo NUEVĚŘITELNÉ... mnohem víc, než jsem si kdy dokázala představit. Všechno, čeho jste dosáhl a dosahujete, je díky vaší tvrdé práci, disciplíně a úsilí, ale především díky vašemu VELKÉMU srdci! Mám vás moc ráda! Jsem moc šťastná, že jsem mohla být součástí tohoto velkého projektu ♥

O spolupráci Jackieho a Tini napsal i eXtra.cz, odkaz na článek ZDE

Tini do České republiky přiletěla 27. června a jakmile se čeští fanoušci dozvěděli, že je v Praze, spoustu z nich využili příležitosti a Tini se vydali navštívit. Podle instastories stopovali Tini a Marianu v pražských ulicích až se jim to nakonec podařilo a svého idola v jedné z restaurací našli. Tini samozřejmě všechny ráda viděla, s fanoušky se vyfotila, krátce popovídala a zajistila jim tak zážitky na celý život. Nám méně odvážlivým, kteří se nevydali Tini hledat, musí stačit ten příjemný pocit, když se podíváte na Instagram Tini a vidíte u fotek umístění Prague, Czech Republic a vědomí, že tu opravdu byla...

Setkání českých youtuberek s Tini v Praze

Natáčení v naší zemi se zakončilo včera a na rozloučenou následovala párty, na které kromě jiných samozřejmě nechyběla Tini, Mariana ani Jackie. V nejbližších dnech už by se měl celý štáb přesunout zpátky do Číny, kde se natáčelo už začátkem června v Šanghaji a nyní se tam bude pokračovat. Co říkáte na to, že Tini navštívila Prahu? Najde se mezi vámi někdo, kdo se za Tini vydal? :)

TINI - Princesa (Official Video) ft. Karol G

8. dubna 2018 v 22:45 | Harry

Pátek byl den plný novinek, nejen že bylo vydáno album ke 3. sérii Soy Luny, ale také Tini Stoessel měla svojí hudební premiéru. Tini v pátek zveřejnila na svém Youtube kanálu TiniVEVO novou písničku s názvem Princesa (Princezna), kterou nazpívala s kolumbijskou zpěvačkou Karol G (celým jménem Carolina Giraldo Navarro). Písnička je melodická, taneční, plná typických latinskoamerických rytmů a jednoduše chytlavá. Tini nám touto písní předvedla zase něco jiného, než na co jsme u ní zvyklí a myslím si, že má tento song velkou šanci stát se hitem. Na internetu dosahuje velkých úspěchů, neboť 2 dny od jeho zveřejnění se těší bezmála 3 milionům zhlédnutí. Co se týče videoklipu, ten se nese v uvolněné atmosféře párty, kde to Tini neskutečně sluší a vystupuje v něm jako atraktivní mladá žena. Určitě si písničku poslechněte a napište, jak se vám líbí.

Tini na jednom pódiu s Luisem Fonsim | Festival Únicos

11. března 2018 v 22:12 | Harry
Od 20. února do 2. března se v Buenos Aires v Teatro Colón konal Festival Únicos, na kterém zazpívalo spoustu mezinárodních umělců za doprovodu velkého orchestru. Před dvěma týdny o víkendu 24. a 25. února zde vystoupila také Martina Stoessel. V sobotu 24. února začal koncert v 16:00 místního času, Tini před svojím vystoupením pozdravila publikum, představila orchestr a poté zazpívala písně Yo Te Amo a Ti a Si Tu Te Vas, které zněly v podání orchestru krásně. Nakonec Tini s ostatními umělci, jako například Lali Esposito, Patricia Elena Sosa nebo Marcela Morelo, zazpívala písně Algo Contigo a Corazón Partido. Tini na sobě měla krásné dlouhé růžové šaty a moc jí to slušelo.


Druhý den v Teatro Colón Tini zazpívala dva duety s Indií Martínez a to opět Sí Tu Te Vas a poté píseň Corazón Hambriento, kterou spolu už zpívaly loni v říjnu. Poté se Tini přesunula do Dorrego y Figueroa Alcorta, kde se konal další koncert v rámci festivalu. Zde Tini vystoupila s Luisem Fonsim a společně zazpívali hit Échame La Culpa, který Luis v originále nazpíval s Demi Lovato. Jen pro zajímavost, oficiální videoklip této písně za necelé 4 měsíce od jeho zveřejnění stihl nasbírat už přes 1 miliardu zhlédnutí, což je obrovský úspěch. Dále následoval opět duet Tini a Indie s písněmi Si Tu Te Vas a Corazón Hambriento. Nakonec se Tini vrátila zpátky do Teatro Colón a spolu s Luisem Fonsim i zde zazpívali Échame La Culpa. Myslím, že to bylo výborné vystoupení, podle mě se hlas Tini k této písní skvěle hodil a přiblížila se úžasné Demi. Tini tento den vystřidála dvoje šaty, v Teatro Colón měla nejprve modré a na druhý koncert se převlékla do žlutých, ve kterých se poté vrátila zpátky do divadla.


Celkově považuji tento festival pro Tini za velmi povedený. Na jejích vystoupeních bylo vidět, že se jako zpěvačka zase posunula, ukázala svůj veliký hlas a navíc v doprovodu orchestru byly její písničky jiné než obvykle. Nejvíce se mi líbily smyčcové nástroje při písni Si Tu Te Vas, které ji podle mě ještě vylepšily. Vřele doporučuji se na všechna videa podívat, podle mě to byla jedna z nejlepších živých vystoupeních Tini vůbec! Jak psala na svém instagramu, i pro samotnou Tini bylo vystupování v divadle velikým zážitkem! :)

Tini zpívala na charitativních koncertech

21. ledna 2018 v 21:50 | Harry
Tini Stoessel od začátku roku stihla vystoupila už na dvou koncertech, které se konaly v první polovině ledna. Jednalo se o charitativní koncerty pořádané ve dvou argentinských městech. První z nich se konal minulou sobotu 13. ledna v rámci Festivalu Svobody Las Heras v Mendoze (Campo Historico El Plumerillo). Akce se konala za účasti 15 tisíc lidí a Tini zde vystoupila vedle několika dalších argentinských osobností. Tini dohromady odzpívala 4 písně: Siempre Brillarás, Me Siento Mucho Mejor (cover písně Carlyho García), Libre Soy a Te Quiero Más. Vzhled Tini byl laděn do červené barvy a moc jí to slušelo. Všechny 4 vystoupení najdete v následujícím playlistu:

Odkaz na playlist ZDE


Druhý charitativní koncert, o kterém jsem vás informoval již v posledním prosincovém článku o Tini, se uskutečnil o 2 dny později toto pondělí 15. ledna ve 20:30. Open air koncert Tini byl součástí dvoudenní akce v rámci projektu AcercArte pořádaném v Mar del Platě, kde se kromě hudebních vystoupení konaly například různé workshopy, vystoupení pro děti, promítaly se filmy a byla zde také divadelní nebo cirkusová představení. Jelikož se jednalo výhradně o koncert samotné Tini, oproti předešlé akci tentokrát odzpívala mnohem více písniček a to jak ze svého prvního alba (například Finders Keepers, Si Tu Te Vas, Siempre Brillarás nebo Se Escapa Tu Amor), tak i z Violetty (Veo Veo, Crecimos Juntos a Ser Mejor). Zazněla ale také písnička Libre Soy nebo taneční cover on Beyoncé - Crazy In Love. Dohromady na živý koncert přišlo neuvěřitelných 40 000 diváků, Tini vystřídala 3 různé kostýmy a opět jí to na pódiu hrozně slušelo.

Podotýkám, že všechny písně (i na předešlé akci) Tini odzpívala živě, což je myslím skvělé. Jsem moc rád, že se Tini úplně odprostila od playbacku a i fanoušci mají určitě z vystoupení větší zážitek, když vědí, že Tini zpívá naživo. Celkově jsem se všemi vystoupeními moc spokojený a koncert jsem si i takhle přes internet opravdu užil. Nyní přidávám playlist s devíti písněmi v dobré kvalitě a potom i záznam z celého koncertu.

Odkaz na playlist ZDE

Celý koncert


Tini do Mar del Platy přijela již den předtím 14. ledna, aby posktyla rozhovory v rámci koncertní promo akce, kdy mimo jiného mluvila i o nadcházejícím albu, jehož datum vydání Tini stále neprozradila. Den po koncertu 16. ledna se Tini v Mar del Platě ještě zdržela, neboť měla od rána na pláži fotografickou schůzku pro kosmetickou značku Pantene, ze které se objevilo spoustu krásných fotek.

Co se dělo v prosinci u Tini?

31. prosince 2017 v 0:20 | Harry
Do konce roku 2017 chybí už jen několik hodin a proto bych rád ještě v tomto kalendářním roce shrnul, co se dělo u Tini v posledním měsíci letošního roku, neboť ho měla opravdu nabitý a to hlavně co se týče koncertů. Protože toho bude víc, tak článek nechci nějak zbytečně natahovat a proto vždy u každé akce zmíním jen to nejdůležitější.

Tini Stoessel se začátkem prosince vrátila z Los Angeles, kde nahrávala své připravované druhé sólové album. Doma si ale vůbec neodpočinula a hned se ponořila do víru práce, konkrétně na jeviště. 4. prosince se Tini objevila jako host na jednom z koncertů Davida Bisbala v rámci jeho turné Hijos del Mar, který se konal v Luna Parku v Buenos Aires. Společně zazpívali píseň Todo Es Posible, kterou letos nahráli k filmu Tadeo Jones 2. Tini na sobě měla zajímavé průhledné šaty a moc jí to slušelo.Hned o 2 dny později 6. prosince Tini opět účinkovala jako host, tentokrát na koncertě Sebastiana Yatry, se kterým už též letos spolupracovala. Akce se konala v La Trastienda, malém klubu v Buenos Aires a společně zde zazpívali píseň Traicionera, kterou představili už letos v červnu v show Susani Giménez a poté také Tinin nejnovější singl Te Quiero Más. Pro tuto akci Tini zvolila bílou průsvitnou halenku, dlouhé bílé kalhoty a opět zazářila.Dále následovala série tří charitativních koncertů. První se konal 7. prosince v Tango Porteño, kde už Tini vystupovala například minulý rok s Ruggerem Pasquarellim na den dětí. Tini zde zazpívala některé písně ze svého prvního alba, Te Quiero Más nebo Libre Soy. Kromě Tini zde vystoupili i další argentinské hudební hvězdy. Druhý charitativní koncert následoval hned druhý den 8. prosince v divadle Paramount de Caseros. Prostředky z koncertů putovaly na znevýhodněné rodiny a v rámci obou koncertů se konalo také setkání s fanoušky. Pro tyto dva koncerty Tini odložila rockový styl z posledních dní a rozhodla se pro jemnější a elegantnější outfit v podobě bílých krajkových šatů. Opět přidávám některé fotky a video v horší kvalitě.Další charitativní koncert se konal 17. prosince na počest spolupráce Argentiny a Puerto Rico v República De Los Niños v La Platě. Na koncertě vystupovala Tini s další obrovskou hvězdou Latinské Ameriky, Luisem Fonsim, kterého všichni známe díky světoznámému hitu Despacito. Vstup na akci byl zdarma, jedinou podmínkou bylo přinést hračku, která bude věnována chudému dítěti. Tini zazpívala některé písně ze svého alba, jako například Confía En Mí, Ya No Hay Nadie Que Nos Pare, Lo Que Tu Alma Escribe nebo Siempre Brillarás, novou písničku Te Quiero Más a Libre Soy z Ledového království. Luis Fonsi zazpíval Despacito nebo Échame La Culpa, kterou v originále nazpíval s Demi Lovato. Oba si poté střihly duet Luisovy písně No Me Doy Por Vencido, ke které vám video přikládám níže. Ostatní videa se vám zobrazí po kliknutí na název písně v článku. Všechna vystoupení se moc povedla, no předně doporučuji si pustit duet Tini a Luise.13. prosince se Tini účastnila prezentace pořádané AcercArte, která má za cíl přinést více uměleckých aktivit a kvalitních pořadů do všech částí Buenos Aires, zdarma a pro celou rodinu. Tini se akce účastnila, neboť má na jedné z akcí, která se bude konat 15. a 16. ledna, zazpívat. Tini na sobě měla krásné bílý outfit, moc jí to slušelo a setkala se zde i se svým bývalým kolegou z Violetty, Joaquínem Bertholdem (Matías).


Další novinka vznikla ze spolupráce Tini s Maxem Schneiderem, mexickým zpěvákem, který je známý především v USA, kde nyní žije. Tato spolupráce vznikla nejspíš v době, kdy Tini nahrávala v Los Angeles novou desku. Tini s Maxem nazpívala anglicko-španělskou verzi jeho písně Lights Down Low. Píseň je sama o sobě moc hezká, no tato verze s Tini se mi líbí ještě více, přijde mi, že se tento typ hudby ke hlasu Tini skvěle hodí a proto tuto spolupráci hodnotím velmi kladně. A co na píseň říkáte vy?


Kromě zpěvu si Tini po delší době vyzkoušela opět zase herectví, objevila se totiž jako speciální host v jedné epizodě oblíbeného latinskoamerického seriálu Las Estrellas vysílaném na kanálu El Trece 15. prosince. V seriálu se Tini objevila na recepci, kde svou přítomností překvapila zdejšího recepčního, poté se tam objevila jedna z majitelek hotelu, která si s Tini povídala a zmínila se o jejím turné (tuto herečku si možná pamatujete z 2. série Violetty). Recepční se Tini zeptal, zda by nemohla zazpívat píseň Te Quiero Más, Tini byla překvapená, kolik toho ví o její kariéře a nakonec písničku zazpívala. Na vystoupení Tini v seriálu se nyní můžete podívat:Nakonec vám ještě přidávám pár fotek z Vánoc, které Tini ztrávila se svými nejbližšími. Před Vánoci se ještě Tini po delší době setkala se svými bývalými kolegy z Violetty Mechi, Cande, Facundem a Clarou. Toto setkání mě moc potěšilo, neboť při různých minulých setkáních herců, která se konala od skončení Violetty Tini většinou chyběla. To už bude z dnešního delšího článku všechno, chtěl bych vám ještě popřát, aby jste si zítřejší poslední den v tomto roce užili podle svých představ a zítra se tu snad ještě u nějakého článku uvidíme.

Tini zakončila své turné v Córdobě

22. října 2017 v 20:29 | Harry

Včerejší datum se stalo jedním z důležitých mezníků v kariéře Tini, neboť právě včera 21. října skončilo její první sólové turné Got Me Started Tour koncertem v argentinském městě Córdoba. Poslední show se konala v Plaza de la Música, která byla naplněná křičícími fanoušky, kteří se s Tini a jejím prvním turné přišli rozloučit. Stejně jako předchozí koncerty měl i ten poslední veliký úspěch, nesl se ve skvělé atmosféře, no ke konci samozřejmě také trochu v té smutnější. Tini fanouškům a všem, kteří se nějakým způsobem na turné podíleli děkovala a řekla, že jí Got Me Started Tour navždy zůstane v srdci, stejně tak i všichni fanoušci, kteří se ho zúčastnili (na děkovné video se můžete podívat ZDE nebo ZDE). Z konce turné ale myslím nemusí být nikdo smutný, Tini se určitě v blízké době vydá zase na nějaké další turné a jsem si jistý, že opět nevynechá ani Evropu, ve které má velkou fanouškovskou základnu.

Chvíli po konci turné začali fanoušci na sociálních sítích posílat Tini hromadu děkovných příspěvků za to, že jí během turné na některém z koncertů mohli slyšet a splnit si tak svůj sen Tini potkat, najdete je na twitteru Tini. Jen pro shrnutí, Tini za celé turné, které odstartovalo 18. března v Madridu, dohromady odehrála 32 koncertů v 22 městech patnácti zemí napříč Evropou a Latinskou Amerikou, což je myslím velký úspěch. Moc kvalitních fotek nebo videí se zatím z koncertu neobjevilo, tak se alespoň podívejte na nějaké fotky ze setkání z fanoušky v Córdobě.


A nakonec fotka celého týmu

Tento týden se také Tini objevila na večírku organizovaném Caroline Herrerou. Caroline je venezuelská módní návrhářka, která má svůj vlastní módní dům a značku oblečení a parfémů. Večírek byl pojmenovám podle značky jejích parfému 212 VIP. Tini na párty zavítala se svým bratrem Francescem a setkala se tam také s Jorgem Lópezem, který hraje v seriálu Soy Luna Ramira. Společně na akci pořídili pár fotografií, ze kterým se některé objevily v časopisu Hola Argentina. Tini na sobě měla dlouhé růžově zlaté šaty a moc jí to slušelo, podívejte se na pár fotek.

Tini Stoessel - Te Quiero Más ft. Nacho (Official video) + Live on GMST

15. října 2017 v 21:42 | Harry

Ve čtvrtek 12. října vypustila naše Tini do světa zbrusu nový singl s názvem Te Quiero Más, který se dočkal navíc také svého videoklipu. Tentokrát se nejdná o sólovou píseň, ale o duet, který vzešel ze spolupráce s venezuelským zpěvákem, který si říká Nacho. Je to zase úplně něco jiného, než na co jsme u Tini zvyklí, taneční hit je plný latinskoamerických rytmů, energie a skvěle se hodí k létu, které právě do Latinské Ameriky míří. Pokud jste už písničku slyšeli, určitě mi dáte za pravdu, že je také velmi chytlavý, já sám už jsem jí slyšel nejmíň desetkrát a opravdu jsem si píseň zamiloval! Samotnému klipu přídává na vyjímečnosti i vzhled krásné Tini, které to v něm sluší víc než kdy předtím a je vidět, že už je z ní opravdu dospělá a krásná mladá žena. Určitě si videoklip nenechte ujít a napište, jak na vás zapůsobil! :)

Pokud jste na mobilu, klikněte ZDE

Živě píseň zazněla poprvé včera 14. října na předposledním koncertě Tini v rámci jejího turné Got Me Started Tour v divadle Gran Rex v Buenos Aires. Tini tak představila před domácím publikem její novou píseň, během níž byl na obrazovce v pozadí promítán také její videoklip a vystoupení sklidilo u diváků veliký úspěch. Aby toho nebylo mála, tak na včerejším koncertě vystoupila navíc jako speciální host španělská zpěvačka India Martínez se kterou Tini zazpívala nádherný duet Olvide Respirar, který v originále nazpívala India s Davidem Bisbalem. Jejich vystoupení musel být opravdu krásný zážitek, Tini i India předvedli úžasný pěvecký výkon a sklidili za něj mohutný potlesk. Jen pro zajímavost, Tini zazpívala stejnou písničku také o den dříve v pátek na koncertě Indie Martínez v divadle Avenida, kde se pro změnu objevila jako host zase ona. Určitě se na obě vystoupení podívejte, ale předně doporučuji určitě duet Olvide Respirar.

Pokud jste na mobilu, klikněte ZDE

Pokud jste na mobilu, klikněte ZDE
Vystoupení z 13. října na koncertě Indie Martínez najdete ZDE

Tini vystupovala s The Vamps!

22. září 2017 v 11:41 | Harry
Není to tak dlouho, co jsem vás informoval o tom, že Tini Stoessel spolupracovala s britskou kapelou The Vamps se kterou nahrála píseň s názvem It's A Lie, která se objevila na jejich novém albu Night & Day. Píseň až do teď zatím živě představena nebyla, no během uplynulého týdne se konaly hned 3 akce, na kterých Tini společně s The Vamps představila jejich novou píseň. Na všechny 3 události se nyní podíváme:

Poprvé píseň živě zazněla minulou neděli 17. září v rámci turné The Vamps, které zavítalo do brazilského Sao Paula. Dlouho očekávaný koncert se konal v 19:00 v sále Audio o kapacitě 3000 lidí. Tini do Brazílie přijela již o den dříve společně se svým tátou a manažerem aby mohla vše nacvičit a v klidu se na koncert připravit. Zpočátku písně zpíval pouze Brad Simpson, který po chvíli přivítal na pódiu Tini a moc hezky jí přivítali také fanoušci, kteří podle reakcí byli rádi, že Tini přijala pozvání na koncert. Tini to během vystoupení moc slušelo a vystoupení se všem dohromady opravdu povedlo. Zde už se pojďte podívat na pár fotek a záznam písně.


Pokud jste na mobilu, klikněte ZDE

Hned následujícíc den v pondělí 18. září již v Argentině se Tini a The Vamps objevili ve večerním programu Staff of Noticias vysíláném na programu Telefe. Zde opět zazpívali písničku It's A Lie a Tini také poskytla rozhovor. Tini například říkala, že spolupráce s britskou kapelou je pro ní velkou ctí a je velmi ráda, že tuto píseň představí společně v programu. Tini řekla, že je znala již předtím a je jejich velkým fanouškem a nedokázala si představit, že by s ní spolupracovali. Mluvila také například o posledních koncertech v rámci jejího turné v Córdobě a Buenos Aires. Video ze společného vystoupení se objevilo ve velmi dobré kvalitě, takže ho tady máte a písničku si tentokrát můžete poslechnout v klidnější verzi a bez fanoušků. Podle mého názoru to tady Tini slušelo nejvíc ze všech 3 akcí, hrozně se mi líbil její účes a celkově celý vzhled. Určitě se na video podívejte, vystoupení se moc povedlo! :)

Pokud jste na mobilu, klikněte ZDE

Ve středu 20. září se konal druhý a také poslední společný koncert The Vamps a Tini Stoessel v Jižní Americe, tentokrát v její domovské zemi a městě v Buenos Aires v Argentině. Koncert se konal ve 20:30 v Luna Parku, kde Tini vystoupila již dříve s Violettou. Tini se snaží, aby každá show byla jiná a něčím jedinečná pro fanoušky a proto opět změnila kostým a účes, ve kterém vsadila na prodloužené vlasy až po pas a celkově její vzhled byl odvážnější než při předchozí show. Příchod Tini na scénu byl stejný jako v Brazílii, opět doprovázen mohutným křikem fanoušků a celé vystoupení bylo velmi povedené a plné energie. Je vidět, jak si Tini vystupování na jevišti maximálně užívá a to jak v rámci svých vlastních koncertů, tak i jako host. Za zmíňku stojí určitě i to, že koncertu se zúčastnila celá rodina Tini a z Madridu se na ní přiletěl podívat i její přítel Pepe, který se rozhodl vzdát své dovolené a času stráveného se svou rodinou, aby podpořil svou lásku. Po koncertě byli The Vamps spatřeni u domu Stoesselových v Buenos Aires.


Pokud jste na mobilu, klikněte ZDE
Co na jednotlivá vystoupení říkáte? Které se vám líbilo nejvíc a kde to podle vás Tini nejvíc slušelo?

Tini se svým turné zavítala do Peru a Chile

12. září 2017 v 18:08 | Harry

Minulý týden v pátek 8. září se Tini Stoessel po skoro dvouměsíční pauze vrátila na pódium se svým turné Got Me Started. Tini se tentokrát přesunula do další latinskoamerické země, kterou bylo Peru a odpálila zde další ze svých skvělých show v Parque de la Exposición v hlavním městě Limě. Tini byla překvapená s jak velkou přízní jí fanoušci přijali v naplněné aréně s kapacitou 4 500 a koncert se opravdu vyvedl. Koncert začal ve 20:00 místního času (3 hodiny ráno u nás) a Tini odzpívala stejný seznam písní jako při koncertu v Brazílii. Malá změna tu jako vždy přeci jenom byla a to v podobě nového outfitu při písničce Ser Mejor, Se Escapa Tu amor a Yo Te Amo a Ti. Pojďte se podívat na pár fotek z Peru a přidávám i jeden záznam v přijatelné kvalitě.


Pokud jste na mobilu, klikněte ZDE

Další z koncertů se konal hned o 2 dny později v Santiagu, hlavním městě Chile. Show odstartovala v 19:30 v obrovské Movistar Aréně, která byla plná natěšených chilských fanoušků, kteří dali Tini během koncertu najevo, jak moc rádi jsou, že si ze všech latinskoamerických zemí vybrala jako jednu z mála právě Chile. Počas koncertu panovala skvělá atmosféra, Tini si koncert užívala a byla určitě moc ráda, jaké přízně se jí v Chile dostává. Z nedělního koncertu se objevilo mnohem více kvalitních fotek než z koncertu v Peru a proto se nyní pojďte podívat na fotogalerii jak z koncertu, tak z Meet&Greet a nějaké to video.


Fotky ze setkání z fanoušky

Confía En Mí - Santiago de Chile
Pokud jste na mobilu, klikněte ZDE

Sí Tu Te Vas - Santiago de Chile
Pokud jste na mobilu, klikněte ZDE

Nakonec bych chtěl připomenout, že již zítra končí finále projektu The Best of Soy Luna. Pokud jste ješte nehlasovali, tak si určitě udělejte pár vteřin čas a podpořte své oblíbence, hlasování končí zítra ve 22:00. Hlasujte ZDE.

Tini se ukázala v novém vzhledu na premiéře v Madridu

29. srpna 2017 v 20:08 | Harry

Minulé úterý 22. srpna se v Madridu konala premiéra filmu Tadeo Jones 2: El secreto del Rey Midas, ke kterému Tini Stoessel společně s Davidem Bisbalem nazpívala písničku Todo Es Posible. Tini na červeném koberci překvapila novým vzhledem, neboť se ukázala s novým účesem, svůj vzhled doplnila krásnými dlouhými stříbrnými šaty a po boku Davida Bisbala všechny doslova oslnila. Na červeném koberci Tini a David poskytli také rozhovor, ve kterém mluvili o společné spolupráci nebo o dovolené, kterou Tini strávila se svým přítelem Pepem Barrosou a zmíněn byl také nedávný útok v Barceloně. Část rozhovoru jsem pro vás přeložil a najdete ho hned pod fotogalerií z akce.Jaká to byla zkušenost?
David: Moc dobrá, užíváme si jí od prvního okamžiku, kdy jsme nahráli píseň. Pozval jsem Tini na můj koncert v Teatro Real a lidé reagovali moc dobře. Je to skvělý motiv a mám velkou radost, že jsem potkal všechny fanoušky Tini ve Španělsku.

Jaká byla spolupráce s Davidem?
Tini: Neuvěřitelná, pro nás v Argentině je David hvězda, ve všech částech. V Argentině ho milujeme, vyrostla jsem s jeho hudbou a když mi navrhli, abych zpívala s Davidem, splnil se mi sen. Poznala jsem ho osobně, je tak pokorný, pracovitý, neuvěřitelný. Moc krásná zkušenost.

A jaká je ona pro tebe?
David: Je to fantastická dívka, pracovitá, která reprezentuje svoji zemi po celém světě a to se mi moc líbí.

Přidávám také ještě jednou píseň Todo Es Posible, pokud by jste si jí chtěli připomenout:

Tini navštívila Madrid!

28. července 2017 v 15:10 | Harry

Tini Stoessel tento týden navštívila španělské hlavní město Madrid, aby zde vystoupila společně s Davidem Bisbalem na Universal Music Festival, který se konal tuto středu 26. července. Tini přiletěla do Španělska už na konci minulého týdne a kromě příprav na vystoupení zde v průběhu týdne natáčela například i video pro svůj YouTube kanál. Ve středu se ještě konala tisková konference a rozhovory pro média, pro tuto akci Tini zvolila krásné dlouhé šaty a prodloužené vlasy a moc jí to slušelo.


Rozhovor s Tini a Davidem
Pokud jste na mobilu, klikněte ZDE

Večer se potom konal již zmíněný UM Festival v Teatro Real Madrid, kde Tini s Davidem Bisbalem zazpívala píseň Todo Es Posible, kterou společně nahráli jako soundtrack k animované pohádce Tadeo Jones 2. Na večerním vystoupení Tini zazářila pro změnu v dlouhých zelených šatech, ve kterých jí to opět moc slušelo. I sám David potom, co Tini přivítal na scéně řekl, že vypadá jako princezna. Vystoupení se jim opravdu moc povedlo a sklidili za něj velký potlesk. Nakonec přidávám pár fotek z červeného koberce a video z vystoupení.


Todo Es Posible - Live in Teatro Real
Pokud jste na mobilu, klikněte ZDE

Tini v Brazílii a spolupráce s The Vamps

17. července 2017 v 17:18 | Harry
Po dvoutýdenní přestávce se Tini v sobotu 15. července představila fanouškům v Brazílii a odpálila další z koncertů Got Me Started Tour. Jediný brazilský koncert se konal ve městě Sao Paulo ve 20:00 místního času a byl minimálně stejně úspěšný, jako ty předchozí v Argentině. Brazilští fanoušci dávali Tini už během turné s Violettou jasně najevo, jak moc jí milují a stejně tomu bylo i při sobotním koncertu, tentokrát již v rámci jejího vlastního turné. Nutno říct, že Tini to opět ohromně slušelo a ukázala zase pár nových kousků kostýmů. Před koncertem se ještě konalo Meet&Greet s fanoušky pořádané Radio Disney Brasil. Nyní už pár fotek z obou akcí.Dále tu máme ještě jednu novinku z konce minulého týdne. Možná jste už dříve slyšeli o spolupráci Tini s britskou hudební skupinou The Vamps, která chystá novou desku s názvem Night and Day a objevit by se na ní měla i společná píseň nazpívaná s Tini. Song se jmenuje "It's a Lie" a byl vydán v pátek 14. července. Písnička je energická s lehce latinskými rytmy a myslím, že se povedla. Určitě si jí poslechněte a posuďte sami! :)

Pokud jste na mobilu, klikněte ZDE

Tini na svém kanálu zveřejnila také video ze zákulisí nahrávání:
Pokud jste na mobilu, klikněte ZDE

Co je nového u Tini?!

13. července 2017 v 16:35 | Harry
V poslední době se nahromadilo spoustu novinek od Tini Stoessel, která nyní sklízí jeden úspěch za druhým a září víc než kdy předtím. V dnešním článku si důležité momenty Tini za poslední týdny shrneme. Po skončení evropské části turné se Tini přesunula do Argentiny, kde se připravovala na část turné po Latinské Americe a v rámci propagace zde vystupovala v různých televizních pořadech a rádiích. Zmíním určitě účinkování Tini 25. června ve známé argentinské show Susani Giménez, která slavila 30 let od svého vzniku a Tini se v ní objevila jako host již popáté. Jako vždy zde Tini živě vystoupila, tentokrát s písní Ya No Hay Nadie Que Nos Pare společně se Sebastiánem Yatrou, který s ní píseň nazpíval. Poté si ještě střihli duet Sebastianovy písně Traicionera.

Pokud jste na mobilu, klikněte ZDE


Další novinkou, kterou považuji za obrovský úspěch je získání vlastní hvězdy na tzv. "Argentinském chodníku slávy", který se nachází na nejslavnější promenádě Avenida Corrientes v Buenos Aires, ve které sídla ta nejznámější argentinská divadla a kulturní domy. Podobně jako na světoznámém "Hollywoodskék chodníku slávy" v Los Angeles i tady dostávají známé argentinské osobnosti své hvězdy a 30. června se k nim přidala právě i naše Tini, jejíž jméno nyní zdobí toto známé místo. Pro Tini a přítomné fanoušky to samozřejmě byla veliká událost a já jí k tomuto úspěchu mohu jen pogratulovat!


Další událostí 30. června byl samozřejmě start druhé části prvního sólového turné Tini v Latinské Americe. První koncert se samozřejmě nemohl konat nikde jinde než v Buenos Aires v divadle Teatro Gran Rex, které se nachází na již zmíněné promenádě Avenida Corrientes. Příchod na nový kontinet s sebou tradičně přinesl i pár změn jako třeba jiné pořadí písní a na prvním koncertě se jako host objevil již zmíněný Sebastian Yatra, který si s Tini zazpíval Ya No Hay Nadie Que Nos Pare a Traicionera, stejně jako v show Susany Giménez. Tini se předvedla v nových kostýmech, s novým účesem a moc jí to slušelo. Druhý koncert se konal hned následující den 1. července a protože obě show sklidily obrovský úspěch, je naplánovaný návíc ještě jeden koncert v Buenos Aires, který se uskuteční 14. října.

Na oba koncerty se přišli podívat i vzácní hosté, ten první navštívili Ruggero Pasquarelli s přítelkyní Cande Molfese a Mechi Lambre, na druhý se zase přišlo podívat pár tváří Soy Luny, Facu Gambandé a Samu Nascimento. Další zastávkou Tini bude Brazílie, kde vystoupí již tuto sobotu a v plánu je například také Chile nebo Córdoba v Argentině. Seznam by se měl ale do budoucna ještě rozrůst o další města. Teď se už pojďte podívat na fotogalerii a video z kanálu TINI.

Pokud jste na mobilu, klikněte ZDE


Do třetice všeho dobrého byl pro Tini poslední červnový den vyjímečný i jednou hudební novinkou. 30. června byl totiž vydán videoklip k novému singlu s názvem Todo Es Posible, který nazpívala společně se španělským zpěvákem Davidem Bisbalem. Jedná se o oficiální písničku k nové španělské animované pohádce Las aventuras de Tadeo Jones 2 a po písni Libre Soy k Ledovému království se tak jedná už o druhou píseň, kterou Tini nazpívala pro pohádku. Písnička je krásná, tak si jí rozhodně nenechte ujít!

Pokud jste na mobilu, klikněte ZDE

Po koncertech v Buenos Aires se Tini přesunula do Brazílie, kde jí už tuto sobotu čeká další koncert. V Brazílii 7. července vystoupila jako host v talk show The Noite com Danilo Gentili. Mluvilo se o koncertech Got Me Started Tour v Evropě a Argentině a nadcházejících zastávkách po Latinské Americe, zmíňka byla také o seriálu Violetta, v souvislosti s tím produkce promítla na obrazovce i krátkou ukázku z úplného začátku seriálu, což Tini velmi potěšilo. Tini také vyprávěla o nahrávání písně s producenty, kteří stojí za náhráním hitu Despacito. Nakonec všichni hosté hráli takovou hru, kdy jeden předvádí pomocí tance písničku, kterou slyší ve sluchátkách a ostatní hádají. Pusťe si alespoň tu část s Tini, určitě vás to pobaví. Rozhovor je jinak překládán do portugalštiny, takže je obtížné mu rozumět.

Pokud jste na mobilu, klikněte ZDE


To je z dnešního dlouhého článku všechno, novinek kolem Tini je v poslední době opravdu mnoho a není jednoduché všechno sledovat a o všem psát. Tohle jsou ale asi ty nejdůležitější události. Užívejte si prázdniny a brzy u dalšího článku! :)

#TiniConMirtha

6. června 2017 v 20:33 | Harry

V neděli 4. června se Tini Stoessel objevila jako host v televizním pořadu "La noche de Mirtha" známé argentinské herečky Mirthy Legrand. Možná si vzpomínáte, že se v tomto pořadu objevila Tini už loni v srpnu. Jedná se o pořad, kde se schází známé osobnosti z různých oblastí u slavnostního stolu, kde společně povečeří a Mirtha s nimi dělá rozhovor. Tini zde mluvila o svém turné a o nadcházejícím vystoupení v Buenos Aires, vzpomínala na Violetta Live, mluvila o natáčení videoklipu Great Escape, o svém příteli a zmínila se i o vlastní kolekci oblečení, která je nyní k dispozici ve Španělsku a chtěla by jí dostat také do Argentiny. Na konci zazpívala píseň Si Tu Te Vas. Tini v pořadu doslova zářila, byla oblečená v elegantní černé barvě a za zmíňku stojí určitě taky její účes, který jsme u ní dlouho neviděli a moc jí slušel! Nyní přidávám pár fotek a kdo by se chtěl alespoň na kousek podívat tak i celý záznam z pořadu.


Pokud jste na mobilu, odkaz ZDE

Tini se ve Frankfurtu rozloučila s Evropou

9. května 2017 v 18:59 | Harry

Po koncertu 23. dubna v Paříži, o kterém jsem psal v poslední článku, Tini se svým turné navštívila sousední Belgii, kde též odehrála jediný koncert a to v hlavním městě Bruselu, který se konal minulou středu 3. května. Poté následovala poslední zastávka v německém městě Frankfurtu nad Mohanem , kde odehrála 2 koncerty v sobotu 6. května. Stejně jako po celou dobu trvání evropské části turné, tak i při posledních koncertech předvedla Tini pro fanoušky úžasnou a nezapomenutelnou show. Poslední koncert se nesl v ještě více emotivní atmosféře než ty předešlé, jelikož se Tini loučila s evrospkým publikem, které bylo to první, před které se postavila se svým turné jako sólová zpěvačka.

Od začátku turné 18. března v Madridu má nyní Tini odzpívaných celkem 23 koncertů v 17 městech devíti zemí Evropy, ve kterých splnila sny statisícům fanoušků. To ale není konec, na Tini už čekají fanoušci v Jižní Americe, kde poprvé vystoupí 30. června v Buenos Aires. Mezi další latinskoamerické státy, kde Tini vystoupí patří i Chile nebo Brazílie, další země zatím čekají na potvrzení. V těchto dnech by se už Tini měla vrátit domů do Argentiny, aby si odpočala a načerpala síly na další koncerty. Nyní už se podíváme na pár fotek z posledních zastávek a také na video z posledního vystoupení ve Frankfurtu, kdy se Tini při finální písničce Siempre Brillarás rozplakala. Určitě doporučuji podívat, protože to, co dělá Tini pro fanoušky je opravdu dojemné...

Brusel

Frankfurt nad Mohanem

Siempre Brillarás a loučení s Evropou
Pokud jste na mobilu, odkaz ZDE
Ostatní videa z poslední show ve Frankfurtu ZDE
V celém článku ještě najdete video z celého koncertu Tini v Paříži

TINI - Si Tu Te Vas (Official video)

7. května 2017 v 10:17 | Harry

Závěr tohoto týdne s sebou přinesl i jednu žhavou novinku od Tini Stoessel, která v pátek vydala svůj další, v pořadí již třetí videoklip k písni ze svého prvního alba. Po písních Great Escape a Got Me Started/Ya No Hay Nadie Que Nos Pare se svého oficiálního videoklipu dočkala i písnička Si Tu Te Vas (v anglické verzi My Stupid Heart). Pokud bychom počítali videoklipy k písním z filmu Tini: El Gran Cambio de Violetta, jedná se v pořadí už o videoklip pátý. Narozdíl od předchozích dvou je tento výrazně klidnější a pomalejší, stejně jako samotná píseň, která vypráví o lásce a zlomeném srdci, proto je celý videoklip mnohem tajemnější. Obsahuje spoustu krásných a dramatických scén, ve kterých to Tini moc sluší a je to zase něco trošku jiného, než naco jsme u Tini zvyklí. Pokud jste klip ještě neviděli, tak se určitě podívejte a napište svůj názor. :)

Pokud jste na mobilu, odkaz ZDE

Tini: Got Me Started Tour - Oberhausen, Paříž

3. května 2017 v 20:46 | Harry

Evropská část turné Got Me Started Tour se pomalu blíží ke konci a Tini má před sebou poslední 2 koncerty, po kterých se přesune do Latinské Ameriky, kde odstartuje další vlnu koncertů. Dnes si shrneme další 2 zastávky, které Tini navštívila ve druhé polovině dubna. Po koncertu v Berlíně, který se konal 18. dubna se Tini přesunula do dalšího německého města Oberhausenu, kde vystoupila na koncertech ve čtvrtek 20. a v pátek 21. dubna. Poté se přesunula do Francie, kde se uskutečnil v neděli 23. dubna jediný koncert v hlavním městě Paříži. Tam se Tini pár dní zdržela, protože jí čekalo pár dní volna, které využila právě k poznání této krásné evropské metropole. Mimo jiné navštívila také Disneyland, kde se vyfotila s několika fanoušky. Nyní už se pojďme podívat na menší fotogalerii z obou zastávek.

Oberhausen

Paříž
V celém článku najdete další fotky z Paříže

Po více jak týdenním volnu se dnes Tini vrátila na pódium a v 16:00 odstartovala show v Bruselu. Následovat budou dva koncerty v sobotu ve Frankfurtu nad Mohanem, které uzavřou evropskou část turné. Poté si dá Tini na pár týdnů pauzu a se svým turné se vrátí na konci školního roku, tedy 30. června v Buenos Aires. Nakonec ještě jedna důležitá informace, pokud jste o tom ještě neslyšeli, tak už tento pátek Tini vydá svůj další videoklip k písni Si Tu Te Vas!


Tini: Got Me Started Tour - Kolín, Hamburg, Berlín

23. dubna 2017 v 17:50 | Harry

Po koncertu ve Švýcarsku, který se konal minulou středu 12. dubna se Tini přesunula do Německa, kde odstartovala sérii koncertů po 4 německých městech. Před cestou do Německa se ale ještě zastavila v Lucembursku a Miláně, aby si udělala s rodinou výlet po známých evropských městech a potom už se vydala na první koncert. Ten se konal minulou neděli 16. dubna v Kolíně nad Rýnem, kde ho hned večer následoval koncert další, v pondělí pak Tini odpálila rovněž 2 show v Hamburku a v úterý vystoupila v hlavním městě Berlíně. Německé koncerty se opět těšily velké účasti a v řadách německých fanoušků se opět objevilo i několik fanoušků z Česka, což můžete vidět na fotkách z Meet&Greet.

Ve čtvrtek a v pátek potom Tini ještě vystoupila v Oberhausenu, ale o tom až v dalším článku, no a dnes od 14:00 už plnila sny fanouškům ve Francii. Je vidět, že Tini má opravdu nabitý program, neboť s dnešní dnem už Tini odehrála celkem 20 koncertů, což je měsíc po startu turné úžasné číslo! Příští týden si dá Tini trošku pauzu a další koncert jí bude čekat až 3. května v Bruselu. Poté ještě odehraje 2 koncerty ve Frankfurtu, které uzavřou evropskou část a v červnu se už na Tini mohou těšit fanoušci v Buenos Aires. Nakonec přidávám na ukázku pár fotek, především tedy z Berlína, odkud se jich objevilo opravdu mnoho.

Kolín nad Rýnem

Berlín
V celém článku najdete z každého města na ukázku video

Tini: Got Me Started Tour - Vídeň, Mnichov, Curych

16. dubna 2017 v 15:54 | Harry

Tini Stoessel nadále navštěvuje se svým turné evropské metrolpole a za uplynulý týden vystoupila hned ve třech zemích. Po koncertech v Maďarsku, Itálii a Polsku turné pokračovalo v návštěvě našich sousedů v Rakousku, Německu a Švýcarsku. První 2 z koncertů se konaly minulou neděli 9. dubna ve Vídni, kdy nám byla Tini ze všech koncertů zatím asi nejblíž, dále následoval v úterý 11. dubna německý Mnichov a hned ve středu 12. dubna Tini vystoupila ve švýcarském městě Curychu. Jelikož jsou to města nám velmi blízká, na koncerty se byli podívat i fanoušci z Česka a Slovenska a splnili si tak sen vidět svůj idol na živo. Koncerty byly samozřejmě zážitkem i pro Tini, která jako vždy předvedla skvělé pěvecké i taneční výkony, rozdávala úsměvy na všechny strany, fanouškům děkovala a proto na koncertech opět nechyběla skvělá atmosféra plná emocí. Koncerty to byly velmi úspěšné, neboť na jednom koncertě ve Vídni se bylo podívat 20 000 diváků. Mimo koncertů Tini s přítelem a rodinou poznávala krásy těchto měst, kde ji v ulicích a obchodech zastavovaly stovky fanoušků, se kterými se Tini ráda vyfotila.

Teď se pojďme podívat na pár fotek ze samotných show a v celém článku pak najdte jako vždy pár videí. Na fotkách můžete vidět, že se Tini opět na každém koncertu předvedla v jiném účesu, zatímco ve Vídni měla Tini vlasy prodloužené, tak naopak v Curychu si zachovala svojí původní délku a ve všech případech jí to moc slušelo. Který účes se vám na Tini líbil nejvíc?

Vídeň

Mnichov

Curych

Nyní čeká Tini série koncertů v Německu, která začíná dnes dvěma koncerty v Kolíně nad Rýnem, kde jeden z nich právě probíhá a další Tini čeká v 18:00. Dále budou následovat města Hamburk, Berlín a Oberhausen, na která navážou koncerty v hlavních městech Belgie a Francie. Potom se turné přesune do Latinské Ameriky, kde Tini zahájí 2. část svého turné 30. června v Buenos Aires. Ostatní zěmě v Jižní Americe zatím nejsou potvrzeny, ale Tini určitě velkou část z nich navštíví. Tini přeji do nadcházejících koncertů v Evropě spoustu úspěchů a vám, kteří se třeba zatím na některý z nic chystáte, ať si ho užijete. Užívejte si Velikonoce a brzy u dalšího článku! :)

Tini: Got Me Started Tour - Maďarsko, Itálie a Polsko

8. dubna 2017 v 21:57 | Harry
Za uplynulé dva týdny stihla Tini se svým turné navštívit hned 3 země a my si dnes tyto poslední zastávky shrneme. Po koncertech v německém Stuttgartu o kterých jsem naposledy psal se Tini přesunula do Itálie, kde navštívila 2 města. Nejprve vystoupila v úterý 28. března v Miláně a poté ve čtvrtek 30. března v Římě. Koncerty v Itálii se nesli opět v úžasné atmosféře plné emocí, italští fanoušci dávali Tini během koncertu jasně najevo, jak moc jí milují a za to si Tini na koncertě v Miláně přizvala na pódium 2 fanynky a zazpívala s nimi písničku Siempre Brillarás. Při koncertu v Římě se objevily menší problémy s osvětlením, které ovlivnili píseň Libre Soy, při které nemohla Tini vzlétnout. Tini se za problémy fanouškům během koncertu několikrát omluvila a všichni si nakonec koncert užili. Seznam písní byl stejný jako na předchozích koncertech, jen písničku En Mi Mundo zazpívala Tini v italské verzi s názvem Nel Mio Mondo.


Další zastávkou bylo Maďarsko, kde Tini vystoupila minulou neděli 2. dubna v hlavním městě Budapešti. Tentokrát se jednalo pouze o jediný koncert, který ale opět proběhl v té nejlepší atmosféře a Tini splnila sen tisícům maďarským fanoušků. Z Budapešti se moc kvalitních fotek neobjevilo, tak přidávám na ukázku aspoň tyhle:


Po koncertě v Maďarsku se Tini přesunula k našim sousedům do Polska, kde vystoupila na dvou koncertech. Ten první se konal hned následující den v pondělí 3. dubna v Tauron Aréně v Krakově, která sice nabyla až tak naplněná jako sály na předchozích koncertech, ale Tini i fanoušci si show naplno užili. Druhý koncert se pak uskutečnil ve čtvrtek 6. dubna v Lodži. Koncerty v Polsku sklidily obrovský úspěch a Tini po nich na instagramu napsala polským fanouškům krásná slova, kterými jim děkovala za přízeň, které se jí během vystoupení dostalo. Navíc Tinina maminka napsala, že koncerty v Polsku byly zatím nejlepší. Pokud se někdo z vás koncertu v Polsku zúčastnil, určitě se pochlubte do komentářů! :)


Určitě jste si všimli, že má Tini na každém koncertě zcela jiný účes a už jen na těchto posledních zastávkáh jich stihla předvést několik. Který z nich se vám líbí nejvíc můžete napsat do komentáře. Další zastávkou na turné je sousední Rakousko, kde se už nyní Tini nachází a kde také zítra odpálí hned 2 show ve Vídni. Následovat bude Mnichov a švýcarský Curych. Jen pro informaci, Tini potvrdila také pokračování turné v Latinské Americe, ale o tom podrobněji až příště. V celém článku se nakonec můžete podívat na videa z posledních zastávek v Itálii, Maďarsku a Německu.

Tini vystoupila ve Stuttgartu

28. března 2017 v 18:54 | Harry

Týden potom, co Tini Stoessel odstartovala své první sólové turné Got Me Started Tour v Madridu se konal další koncert, tentokrát již u našich sousedů v Německu. Zde Tini vystoupila na dvou koncertech v sobotu 25. a neděli 26. března v Stuttgartu a opět sklidila obrovský úspěch. Atmosféra prvního koncertu ve Španělsku se opakovala, Tini opět předvedla úžasná pěvecká a taneční vystoupení a rozdávala radost tisícům německých fanoušků. Co se týče setlistu, tak ten zůstal víceméně stejný, jen některé písně jako třeba Got Me Started Tini zazpívala v anglické verzi, která je německým fanouškům určitě bližší. Jako speciální hosté se na obou koncertem objevili známé německé tváře Lisa a Lena. Na ukázku přidávám pár fotek a 2 kvalitnější videa.Další zastávkou, kam se Tini s turné podívá je Itálie, kde už dnes ve 20:30 odpálí koncert v Miláně. Další show se uskuteční zítra ve stejný čas v hlavním městě Římě. Následovat bude Maďarsko, kde Tini vystoupí v neděli.

Tini odstartovala turné koncertem v Madridu!

19. března 2017 v 17:42 | Harry

Včera odstartovalo první sólové turné bývalé hvězdy Violetty, Tini Stoesssel prvním koncertem ve španělském Madridu. Tini se tak po roce a půl od skončení turné Violetta LIVE postavila znovu na jeviště před tisíce diváků, tentokrát již sama a předvedla úžasnou show! Koncert začal včera asi s půlhodinovým zpožděním o půl deváté večer a trval více jak hodinu a půl. Všichni jsme byli několik měsíců napjatí, jak bude celá show vypadat, které písně zazní nebo co bude mít Tini na sobě a nyní si už konečně můžeme říct, jak první koncert Got Me Started Tour vypadal. Článek je proložený spoustou fotek a videí, všechno najdete v celém článku.

Tini v Evropě a taneční klip Finders Keepers

5. března 2017 v 19:14 | Harry
Měsíc březen je už nyní bezpochyby nejúspěšnějčím měsícem letošního roku v kariéře naší Tini, která už za pouhých 13 dní odstartuje ve Španělsku se svým prvním sólovým turné Got Me Started Tour, na kterém o 3 dny později oslaví své 20. narozeniny. Tini do Evropy přijela už v polovině února, kde v Madridu probíhaly přípravy na turné. Kromě samotných příprav se Tini 22. února objevila jako host na velmi významné akci v královském paláci v Madridu. Zde se konala večeře na počest návštěvy argentinského prezidenta ve Španělsku se španělskou královskou rodinou. Mezi stovkou osobností ze světa politiky a kultury a vedle prezidenta a první dámy Argentiny se objevila právě i naše Tini. Její účast na tak slavnostní události jen potvrdila, jak významnou osobností ve Španělsku a Argentině Tini je.


Na konci února se Tini přesunula k našim sousedům do Německa, kde se 28. února konala v Hamburku autogramiáda pro fanoušky. Mezi šťastlivci, kteří měli možnost se s Tini obejmout a vyfotit se objevilo i několik fanoušků z Česka. Tini samozřejmě v doprovodu svého kytaristy fanouškům zazpívala a poskytla rozhovory pro německá média.


Hned následující den už čekalo Tini další setkání s fanoušky, tentokrát v hlavním městě Belgie Bruselu v rozhlasové stanici DH Radio. Kromě autogramiády zde Tini podepsala obří plakát pro výherce belgické soutěže, poskytla rozhovor a zazpívala jednu z písní. Nakonec se přesunula na setkání s hvězdami Disney, mezi nimiž se objevil i herec Ridder van Kooten, který si zahrál ve filmu Tini: El Gran Cambio de Violetta. Po této akci odletěla Tini zpátky do Madridu, kde vrcholí přípravy na první koncert turné, které začíná už 18. března.


Nedávno Tini zveřejnila na svém YouTube kanále taneční video k písni ze svémo alba Finders Keepers. Ve videu Tini opět předvedla svoji skvělou postavu a úžasné taneční kroky, takže pokud jste ho ještě neviděli, určitě si ho pusťte! To je z dnešních novinek od Tini všechno, užijte si nedělní večer a hezký start nového týdne. :)

Pokud jste na mobilu, klikněte ZDE

TINI - Ya No Hay Nadie Que Nos Pare (Official Video)

30. ledna 2017 v 8:50 | Harry
Tini před nedávnem vydala svůj nový videoklip s názvem Ya No Hay Nadie Que Nos Pare, který je španělskou verzí k písničce Got Me Started. Anglická verze, která vyšla před necelými 2 měsíci se dnes těší bezmála 7 milionům zhlédnutí, což je veliký úspěch. Španělská verze se na první pohled od originálu neliší, Tini si do ní ale přizvala speciálního hosta, který jí pomohl španělskou verzi trochu zpestřit. Jedná se o kolumbijského zpěváka Sebastiana Yatru. Mně osobně se tahle verze taky moc líbí a jsem rád, že Tini spolupracuje i s jinými umělci. Jak se líbí písnička vám a které verzi dáváte přednost? :)

Pokud jste na mobilu, klikněte ZDE

TINI - Got Me Started (Official video)

8. prosince 2016 v 15:18 | Harry
Dnes tu máme jednu žhavou novinku od Tini, která po delší době opět vydává nový videoklip k jedné z písní z prvního alba. Před pár hodinami Tini na svém kanálu vydala oficiální videoklip k písni Got Me Started, který je po videoklipech k písním Siempre Brillarás, Losing the Love a Great Escape v pořadí již čtvrtým videoklipem z alba TINI. Podle této písně je navíc pojmenované první sólové turné Got Me Started Tour, se kterým Tini startuje již příští rok na jaře v Evropě. Jelikož je celá píseň taková energická, odpovídá tomu i videoklip. V něm se střídají taneční scény Tini v různých převlecích s tanečními scénami ostatních tanečníků. V refrénech se pak objevují záběry z párty, kde všichni tancují společně. Celkové zpracování klipu je dle mého velmi zajímavé, Tini to ve všech případech nesmírně sluší a je to zase něco úplně jiného, než na co jsme u ní zvyklí. Musím říct, že právě díky tomu na mě videoklip hodně zapůsobil. Rozhodně se na něj podívejte a napište, jak se líbí vám. :)

Pokud jste na mobilu, klikněte ►ZDE
 
 

Reklama
Reklama