The Best of Soy Luna

The Best of Soy Luna: Season 1 - Nejoblíbenější postavy, seriálový pár a píseň

17. září 2017 v 17:30 | Harry
Tak a nyní si dohalíme výsledky ve zbylých 4 kategoriích. Od herců a zpěváků se nyní přesuneme ke kategoriím, které se více týkají seriálu a odhalíme si výsledky v kategoriích: Nejoblíbenější ženská a mužská postava, Nejoblíbenější seriálový pár a Nejoblíbenější píseň. Tak koho jste si za 1. sérii v seriálu nejvíce oblíbili? Vše zjitíte v celém článku.

The Best of Soy Luna: Season 1 - Nejoblíbenjější herci, Nejlepší zpěváci a Nejlepší herecký výkon

17. září 2017 v 17:00 | Harry
A je to tady! Dnes si společně odhalíme jména vítězů ankety The Best of Soy Luna: 1. série, která na blogu probíhala od začátku srpna. V devíti kategoriích jste mohli hlasovat za své oblíbené herce, zpěváky, postavy, písně nebo páry a nyní se konečně dozvíme výsledky. Abychom neodtajnili vše najednou, výsledky jsou rozděleny do dvou skupin a v té první si nyní odhalíme kategorie: Nejoblíbenější herečka, Nejoblíbenější herec, Nejlepší zpěvačka, Nejlepší zpěvák a Nejlepší herecký výkon. Jsou to tedy kategorie, které se týkají především samotných herců. Kdo tedy nakonec vyhrál a jaké bylo celkové pořadí se dozvíte v celém článku!

The Best of Soy Luna - Vyhlášení výsledků

16. září 2017 v 20:18 | Harry
Ve středu bylo ukončeno finále ankety The Best of Soy Luna, ve které jste hlasovali o tom nejlepším z první série seriálu Soy Luna. Výsledky ve všech kategoriích jsou sečteny a už zítra odpoledne se dozvíme, kdo v jednotlivých 9-ti kategoriích nakonec zvítězil a stal se tak vaším oblíbencem pro 1. sérii. Nejprve bylo v plánu zveřejnit výsledky už dnes, ale bohužel jsem ještě neměl vše připravené a proto jsem musel vyhlašování výsledků přesunout až na zítřek, snad vám to nebude vadit. Výsledky tak budou odhaleny opravdu až před úplným startem 2. série, která na obrazovkám českého Disney Channelu startuje již v pondělí v 19:00!

Rozhodl jsem se neodhalit všechny výsledky najednou a proto jsem kategorie rozdělil do dvou skupin. Výsledky první skupiny, tedy kategorií Nejoblíbenějších herců, nejlepšího hereckého výkonu a nejlepších zpěváků, budou zveřejněny v 17:00 a ostatní kategorie, tedy Nejoblíbenější postavy, seriálový pár a nejlepší písnička, budou odhaleny o půl hodiny později, čili v 17:30. Pokud jste zvědaví, kdo nakonec v jednotlivých kategoriích zvítězil, určitě nezapoměntě zítra v 17:00 přijít sem na blog, kde se vše dozvíte. Užijte si zbytek sobotního večera! :)

The Best of Soy Luna: Season 1 - Finále

27. srpna 2017 v 14:55 | Harry
Dneska startuje finále ankety The Best of Soy Luna, ve které vybíráte to nejlepší z první série seriálu Soy Luna. V předchozích dvou týdnech jste měli možnost své oblíbené herce, postavy, páry či písně nominovat do devíti jednotlivých kategorií. Po sečtení všech hlasů postoupilo z každé kategorie do dalšího kola 5 finalistů, kteří od vás získali nejvíce nominací. Kdo u vás má největší podporu a vybrali jste si ho do jednotlivých kategorií zjistíte ve formuláři. Hlasování ve finále je ještě snazší než v předchozím kole, po otevření formuláře máte v každé kategorii k dispozici jediný hlas, kterým můžete podpořit svého oblíbeného herce, zpěváka, postavu, pár nebo píseň a pomoci mu tak k vítězství. Hlasování potrvá do středy 13. září a o víkendu před startem 2. série Soy Luny odhalíme kompletní výsledky ve všech kategoriích. Nyní už přeji šťastnou ruku při hlasování! :)

Hlasujte ve finále ZDE

The Best of Soy Luna: Season 1 - Nominace jsou u konce!

21. srpna 2017 v 15:04 | Harry
Včera ve 20:00 byla ukončena první fáze ankety The Best of Soy Luna, ve které jste mohli do devíti kategorií nominovat své oblíbence. Ze všech herců, zpěváků, postav, písniček nebo párů mohlo do druhého kola, ve kterém se bude hlasovat o vítěze, postoupit pouze 5 jmen a výsledky byly opravdu těsné. Hlavně co se týká pátého místa, které se mnohdy od toho šestého nepostupujícícho lišilo jen o 1 nebo 2 hlasy. Výsledky prvního kola jsou podle mě velmi zajímavé a chtěl bych vám všem, kteří si udělali čas a formulář vyplnily poděkovat, hlasů přišlo opravdu mnoho. V následujících dnech bude probíhat sčítání hlasů u kategorie Nejoblíbenější pár, kde se nezaškrtávalo, ale vypisovalo a také příprava druhého kola, které chci trošku graficky zpracovat. Hlasování ve druhém kole odstartuje nejpozději o víkendu, záleží na tom, jak vše stihnu... :)

Nominace zítra končí!

19. srpna 2017 v 20:05 | Harry
Ahoj, v tomto krátkém informačním článku bych vám chtěl jenom připomenout, že už zítra končí první fáze projektu The Best of Soy Luna: Season 1. Nominovat své oblíbence ve všech kategoriích můžete do zítra až do 20:00, kdy budou nominace ukončeny. Chtěl bych všechny, kteří ještě nenominovali své favority poprosit, aby si udělali chvíli čas a hlasovali, zabere vám to maximálně pár minut. Výsledky jsou zatím ve většině kategorií velmi těsné, hlavně co se týče kategorie Nejoblíbenější píseň, kde mají stejný počet hlasů hned 4 písně. Ale ani v dalších kategoriích není zatím rozhodnuto, například v kategorii Nejlepší herecký výkon se pořád na páté pozici drží 2 jména.

Nominujte ZDE

The best of Soy Luna: Season - Nominace

6. srpna 2017 v 23:36 | Harry
První projekt se seriálem Soy Luna je tady! Dneska začíná velká anketa, ve které budeme hlasovat o tom nejlepší z první série Soy Luny, jako jsou nejoblíbenější herci, zpěváci, postavy, páry a písně. Dohromady jsem vytvořil až 9 kategorií, ve kterých můžete rozhodovat. Hlasování nebude probíhat zde na blogu, ale přes Google formulář, protože se bude hlasovat ve všech kategoriích najednou. Jak už jsem informoval, anketa bude mít 2 fáze. V první, která dnes začíná, si budete nominovat vaše oblíbence a to tak, že v každé kategorii můžete vybírat až 4 jména. Pokud jich budete chtít podpořit méně, tak samozřejmě můžete zaškrtávat nebo psát jen 3 nebo 2 možnosti. Ve druhé fázi se potom bude rozhodovat mezi pěti, kteří od vás získají nejvíc nominací. Nominační kolo potrvá 2 týdny, tedy do neděle 20. srpna. Nyní se už můžete pustit do hlasování, no předem se ještě podíváme na jednotlivé kategorie:

Nominujte ZDE

The Best of Soy Luna: Season 1

3. srpna 2017 v 19:27 | Harry
Jelikož už je to více jak rok, co byl na blogu nějaký projekt, rozhodl jsem pro vás jeden připravit a zpříjemnit tak trošku zbytek letošních prázdnin. Zároveň je toto také první projekt od doby, co jsem na blogu začal psát o Soy Luně a proto bude tento projekt patřit právě seriálu Soy Luna. Myslím, že by vás tento projekt mohl bavit, tak si pojďme říct, v čem bude spočívat.

Letos v květnu u nás skončila první série Soy Luny a nyní čekáme na příchod té druhé, která startuje už příští měsíc. Napadlo mě se za 1. sérií poohlédnout a zhodnotit si tak, co se nám na ní líbilo nejvíc a koho jsem si za uplynulé měsíce v novém seriálu oblíbili. Budete proto hlasovat za vaše oblíbené herce, postavy, písničky či páry dohromady v devíti kategoriích a vybereme tak to "BEST OF SEASON ONE".

A jak bude probíhat hlasování? Hlasovat se bude ve dvou fázích a to tak, že v té první si do jednotlivých kategorií budete nominovat své oblíbence a v druhém kole bude hlasovat už za konkrétní nominované. Z těch poté vzejdou vítězové. K tomuto projektu mě inspiroval blog The Suite Life Cz, který pořádal už vícekrát podobný projekt ve formě Velké ankety roku a měl u fanoušků veliký úspěch, tak jsem zvědavý, jak to dopadne tady. Doufám, že se vám bude projekt líbit a zapojí se vás co nejvíc. První kolo startuje již tento víkend! :)
 
 

Reklama