Příběh Fedemily

Příběh Fedemily - 31. část (The End)

22. září 2016 v 20:17 | Harry
I když na ní už dlouho čekáte, konečně přidávám poslední část příběhu Fedemily. Opravdu se moc omlouvám, že video přidávám tak pozdě, ale buď nebyl čas, nebo jsem měl problémy s nahráváním videa na internet.
Poslední část příběhu Federica a Ludmily není pouze konec jejich seriálové cesty, ale zároveň i konec cesty všech ostatním postav a proto jsem do posledního dílu nedával pouze okamžiky Fedemily, ale společné okamžiky všech. Ve videu najdete nádherné poslední chvilky seriálu, ale také momenty z epilogu. V poslední části příběhu jsem samozřejmě nemohl vynechat ani společné písně a proto je délka videa o něco větší.

Ludmila s Federicem jsou konečně definitivně spolu a užívají si společné chvíle před závěrečným vystoupením. Poslední vystoupení studentů na počest Antonia začíná a všichni si ho společně užívají. Poté co nakonci show Hermán požádá Angii o ruku, se všichni včetně Federica a Ludmily setkávají na nádherné svatbě. Tento vyjímečný okamžik nakonec všichni oslavují společnou písničkou, po boku svých nejmilejších....Ludmila a Federico ve studiu vzpomínají na okamžiky, které zde prožili a s ostatními spolužáky dávají Studiu své sbohem!

Fedemila - část 31 (3. série, 21. část)

Pokud jste na mobilu, klikněte ►ZDE

Tímto je tedy projekt "Příběh Fedemily" po více jak roce u konce. Ve 31 částech jsme si kompletně shrnuli všechny okamžiky oblíbeného seriálového páru Federico a Ludmila. Já doufám, že se vám videa líbila, protože mi jejich stříhání dalo opravdu spoustu práce a dělal jsem to hlavně pro vás. Pokud jste nějakou část neviděli nebo by jste si chtěli příběh znovu zkouknout, všechna videa najdete nahoře pod ikonkou Fedemila :)

Ostatní části

Příběh Fedemily - 30. část

31. srpna 2016 v 14:35 | Harry
Studenti posledního ročníku Studia On Beat odlétají do španělska, aby zde předvedli záverečnou show před španělským velvyslanectvím. Nehledě na svoje problémy si všichni společně užívají krásy Sevilly. Federico se snaží být na Ludmilu mílý, ona ale stále předstírá, že jí nezajímá. Až později při písničce, kterou ji Fede věnuje, si uvědomí, že on je ten pravý. Konečně jsou zase spolu a užívají si čas strávený s ostatními. Večer potom Federico Ludmile věnuje ten nejkrásnější dárek ve Vesmíru... První část z krásné Sevilly je tu, tak si ji užijte!!

Fedemila - část 30 (3. série, 20. část)

 

Pokud video nejde spustit, klikněte ►ZDE

Příběh Fedemily - 29. část

12. srpna 2016 v 10:29 | Harry
Federico stále prosí Ludmilu o odpuštění, zdá se jeho vřelá slova na Ludmilu neplatí, ale oba moc dobře vědí jaká je pravda, Ludmila si jí jen nechce přiznat, není ale jediná. Mezitím vrcholí přípravy na záverečné vystoupení studentů v Seville, alespoň že při zkouškách to mezi nimi funguje....Užijte si jednu z posledních částí příběhu! :)

Fedemila - část 29 (3. série, 19. část)

 

Pokud video nejde spustit, klikněte ►ZDE

Příběh Fedemily - 28. část

29. července 2016 v 15:42 | Harry
Ludmila stále váhá, jestli má Federicovi odpustit a ani Federico neví, zda dokáže odpustit sám sobě, že Ludmile nevěřil. Jejich usmíření přispívá Violetta, která se jim snaží dávát rady. Zdá se, že jediná chvíle, kdy spolu vycházejí je společný zpěv. Napomůže k jejich usmíření snad společné vystupování před španělskou ambasádou?

Fedemila - část 28 (3. série, 18. část)

 

Pokud video nejde spustit, klikněte ►ZDE

Příběh Fedemily - 27. část

24. července 2016 v 13:08 | Harry
Ludmily táta si přeje, aby se s ním Ludmila odstěhovala do Afriky a mohli tak dohnat ty roky, co spolu nemohli být. Ludmila ačkoli nechce, musí souhlasit. Všichni jsou zprávou o Ludmilině odjezdu šokováni, nejvíce Naty a hlavně taky Federico. Nakonec vše vyřeší Hermán, který navrhne, že u nich může Ludmila dál bydlet a bude se o ni starat. Ludmila tuto šťastnou zprávu přichází oznámit Federicovi, ten jí prosí o odpuštění, ale dokáže mu Ludmila odpustit?

Fedemila - část 27 (3. série, 17. část)

 

Pokud video nejde spustit, kikněte ►ZDE

Příběh Fedemily - 26. část

14. července 2016 v 10:49 | Harry
Vypadá to, že Ludmila bude muset odjet studovat do Švýcarska, Federica i Violettu to trápí, ale pořád nejsou přesvědčeni, že Ludmila Violettu ze schodů nestrčila. Ludmila prosí Violettu, aby zjistila pravdu, než bude pozdě. Federico se snaží Ludmilině odjezdu zabránit, chce tajně napsat otci Ludmily, protože on jediný s tím může něco udělat. Aby se to nikdo nedozvděl, před Priscilou předstírá, že ho Ludmila nezajímá. Ludmila si jejich rozhovor vyslechne, bolí jí, co o ní Fede říká a nechce ho už nikdy vidět. Zachrání celou situaci až nečekaná návštěva?

 

Pokud video nejde spustit, klikněte ZDE

Příběh Fedemily - 25. část

28. června 2016 v 19:32 | Harry
Všichni u Castillových v domě jsou šokováni zprávou, že Violettu někdo schodil ze schodů a jelikož byla Ludmila ta poslední, se kterou Violetta před pádem mluvila, obvinění padá automaticky na ni. Ludmila to trápí a jediný člověk, který je na její straně a věří jí je Naty. Dokonce ani Federico Ludmile nevěří a nechce se k ní vrátit, dokud se neukáže celá pravda.

 

Pokud video nejde spustit, klikněte ►ZDE

Příběh Fedemily - 24. část

18. června 2016 v 1:08 | Harry
Federico a Violetta se od Olgy dozvídají, že byla Ludmila v den natáčení zamknutá ve svém pokoji. Federico si myslí, že jí tam zamknula Priscila a přichází s touto myšlenkou za Ludmilou. Ludmila nakonec před Fedem a Vio nechtíc Priscilu prozradí. Fede se snaží Ludmile pomoct, ona se mu ale vyhýbá a vztahy jsou mezi nimi stále napjaté. Mezitím ve Studiu vrcholí přípravy na soutěž...

 

Pokud video nejde spustit, klikněte ►ZDE

Příběh Fedemily - 23. část

28. května 2016 v 19:25 | Harry
Ludmila přichází za Gregoriem do Studia s prosbou, aby jí přijal zpátky, tomu se to nejprve nelíbí, ale nakonec dává Ludmile ještě šanci. Nastává den nahrávání desky klučičí kapely, na které se chystá i Ludmila, ale díky Priscile, která jí zamkne v pokoji se zdá, že to nestihne. Fede si o ní dělá starosti, ale co jí vlastně zdrželo se nedozví, protože Ludmila svojí matku neprozradí.

Kdo je na mobilu nebo tabletu klikněte ZDE

Příběh Fedemily - 22. část

25. května 2016 v 18:53 | Harry
Ludmila a Violetta přicházejí na rozlučkovou párty pro Matyldu kam nebyly pozvané. Federico se Ludmile stále vyhýbá a nechce jí poslouchat, proto Ludmila využije příležitosti a svoje pocity vyjádří písní. Oba na sebe stále myslí a Vio s Leonem se jim snaží pomoct, aby se netrápili. Příští den Ludmila v parku potkává Federica, který jí věnuje písničku, díky které se opět začínají sbližovat... Užijte si další část příběhu!!

 

Pokud video nejde spustit, klikněte ►ZDE

Příběh Fedemily - 21. část

12. května 2016 v 22:21 | Harry
Ludmila nadále hraje vztah s Felipem, Fede jí ale začíná podezřívat, že před ním něco tají. Když Ludmila na titulní straně časopisu najde fotku, na které se Felipe líbá s Naty, zuří a už dál nechce nic předstírat. Před novináři řekne celou pravdu a Felipe tak díky tomu odjíždí z Buenos Aires. Kvůli tomu ale také přichází o práci v You Mix a její místo brzy zaujímá nová hvězda. Jak na všechno zareaguje Federico?

Příběh Fedemily - 20. část

26. dubna 2016 v 22:02 | Harry
Ludmila se rozhodne předstírat, že vztah s Felipem je skutečný, aby Federico žárlil, to se Ludmile samozřejmě podaří, protože je do ní Fede pořád zamilovaný. Celou situaci pozoruje taky Violetta, která se snaží Ludmile promluvit do duše, protože nechce aby Fede trpěl....Užijte si 10. část příběhu ze 3. série!

 

Pokud video nejde spustit, klikněte ►ZDE

Příběh Fedemily - 19. část

11. dubna 2016 v 0:06 | Harry
Do Buenos Aires přijíždí španělská hvězda You Mix Felipe Díaz, aby s Ludmilou vytvořil pěveckou dvojici. Jen u zpívání to ale nezůstane, You Mix udělá z Ludmily a Felipeho nový pár, to se samozřejmě nelíbí Federicovi, který se shodou okolností s Felipem zná. Ani Ludmila z toho není nijak zvlástně nadšená, ale co s tím nadělá, když je Felipe odhodlaný splnit všechny požadavky co You Mix žádá.

 

Pokud video nejde spustit, klikněte ►ZDE

Příběh Fedemily - 18. část

3. dubna 2016 v 13:14 | Harry
Federico nedokáže Ludmile po tom všem odpustit a snaží se jí ignorovat, Ludmila zkouší jejich vztah ze všech sil zachránit, ale marně. Zdá se, že začíná pochybovat o svém rozhodnutí stát se hvězdou YouMix, narozdíl od Priscily, která myslí pouze na Ludmilinu kariéru.

Příběh Fedemily - 17. část

13. března 2016 v 20:32 | Harry
Priscila nutí Ludmilu, aby skončila ve studiu a naplno se věnovala prácí pro YouMix, Ludmila ale nechce ze studia odejít, dokud neřekne Federicovi pravdu. Ludmila společně s Federicem řeší v restauraci věci ohledně duetu pro internetový projekt, když najednou v rádiu začne hrát ludmilin hlas, jak na to Federico zareaguje?

Příběh Fedemily - 16. část

3. března 2016 v 20:00 | Harry
Nastává den show a Ludmila na ní vystupuje i přez to, že si to YouMix nepřeje. Federico si uvědomí, že Ludmilu pořád miluje a dávají se opět dohromady. Violettě se nelíbí, že Ludmila Fedemu lže a snaží se jí přesvědčit, aby mu řekla pravdu. Ludmila se ale nechce vzdát toho, po čem toužila tak dlouho... Užijte si 16. část příběhu!

Příběh Fedemily - 15. část

1. března 2016 v 8:00 | Harry
Federico Ludmile pořád vyčítá, že ukradla Violettě písničku a dělala s ní konkurz do YouMix. Ludmilu to trápí a chce to dát s Federicem do pořádku, ten jí ale odpustí jenom když dá u YouMix výpověď. Ludmila s tím tedy souhlasí, ale sama moc dobře ví, že skončit nechce a proto se rozhodne Fedemu lhát... Užijte si další část Fedemily!

 

Pokud video nejde spustit, klikněte ►ZDE

Příběh Fedemily - 14. část (3. série)

23. února 2016 v 10:08 | Harry
Naty zjišťuje, že Ludmila chce dělat konkurz do YouMix a snaží se jí přesvědčit, aby to oznámila Gregoriovi. Když Naty přijde na to, že Ludmila konkurz dělala s Violettinou písničkou, vyčítá jí to. Jejich hádku slyší Federico, nemůže tomu uvěřit a naštvaně odchází. Nastává den svatby a Federico uprostřed obřadu Ludmile říká, že už jí nemůže věřit a rozchází se s ní. Ludmila je smutná, že Federica ztratila a hlavou se jí promítají společné okamžiky, nakonec je její útěchou Violettina náruč.

 

Pokud video nejde spustit, klikněte ►ZDE

Příběh Fedemily - 13. část (3. série)

16. února 2016 v 22:39 | Harry
Federico se konečně po dlouhé době vrací do Buenos Aires, z čehož jsou všichni moc rádi, no hlavně Ludmila je nadšená, že po dlouhé době vidí svojí lásku. Když se Federico dozví, že YouMix nechalo Studio v nejhorším ve štychu, rozhodne se dát výpověď a zůstat natrvalo v Buenos Aires a mít tak mnohem víc času na to být s Ludmilou. To ale ještě neví, že Ludmila se snaží zaujmout volné místo u YouMix a stát se tak jejich novou hvězdou.....Užijte si dálší část příběhu Fedemily!!

Pokud video nejde spustit, klikněte ►ZDE

Příběh Fedemily - 12. část (3. série)

25. ledna 2016 v 20:52 | Harry
Máme tu 2. část příběhu Federica a Ludmily ze 3. série! Jelikož se ze začátku série Federico v seriálu moc neobjevoval, tak se přesouváme v příběhu o kousek dál, konkrétně do 14. epizody....Germán, Priscila, Violetta a Ludmila spolu vycestují na výlet po Evropě. Když Ludmila v Barceloně uvidí v časopise fotku Fedeho s cizí holkou, naštve se a chce sama vycestovat za Federicem do Itálie. Podaří se jí tajně odletět a vše si s Fedem vyříkat?

 

Pokud video nejde spustit, klikněte ►ZDE

Příběh Fedemily - 11. část (3. série)

17. ledna 2016 v 20:00 | Harry
Jelikož jste si minulý rok videa s příběhem páru Federico a Ludmila velmi oblíbili, rozhodl jsem se, že i letos pro vás tato videa budu stříhat. Poslední 10. částí skončil příběh Fedemily ve 2. sérii a nyní se budeme věnovat už jejich společné cestě 3. sérií.
Ludmila si společně s ostatními užívá turné po Evropě, ale bohužel bez Federica, který má u YouMix spoustu práce a nemůže být na turné s ostatními. Když přijede Federico za Ludmilou do Španělska, Ludmila je z jejich setkání tak nadšená, že úplně zapomene na show. Stihne se tam dostat včas?....Užijte si 1. část příběhu Fedemily ze 3. série!!

 

Pokud video nejde spustit, klikněte ►ZDE

Příběh Fedemily - 10. část

7. listopadu 2015 v 23:50 | Harry
Když se Ludmila a Federico dozví o tom, že Violetta nechce vystupovat na závěrečné show, snaží se jí přesvědčit, aby si to rozmyslela. Ludmila se cítí provinile a nechce Violettu vidět tak smutnou, nakonec se jí společně s Fedem podaří Vio přesvědčit. Federico si všiml jak se Ludmila začíná měnit a konečně se přez všechny problémy dávají dohromady :).....Je tady poslední část Fedemily ze 2. série, tak si jí užijte!


Nyní si dáme chvíli pauzu, než se Federico vrátí naplno do děje a potom bych začal postupně zveřejňovat pokračování příběhu Fedemily ze 3. série. Zároveň tu mám taky jednu otázku, jestli mám s vytvářením příběhu vůbec pokračovat. V celém článku hlasujte, zda se vám videa líbí a jestli mám ve stříhání pokračovat, protože my to zabírá dost času a budu to stříhat jen když budete sami chtít. Ale zatím byly v komentářích samé pozitivní ohlasy, takže nejspíš budeme sledovat příběh našeho oblíbeného páru dál :)

Příběh Fedemily - 9. část

31. října 2015 v 9:33 | Harry
Když se Federico dozvídá o plánu Ludmily a Diega je opět zklamaný a nechce už s člověkem jako je Ludmila nic mít. Později si ale uvědomuje, že Ludmilu miluje i s jejími chybami a když jí potom potkává v parku, poprvé se políbí :)....Je tady předposlední část Fedemily ze 2. série!!

 

Pokud video nejde spustit, odkaz ►ZDE

Příběh Fedemily - 8. část

24. října 2015 v 17:13 | Harry
Vztah mezi Federicem a Ludmilou je čím dál lepší a opět se začínají více sbližovat, dokonce se už dvakrát málem políbí, ale vždycky je někdo vyruší. Vydrží jim to tentokrát a nebo se zase něco pokazí?....Sledujte 8. část příběhu Fedemily, která určitě patří k jedné z těch šťastnějších :)

Příběh Fedemily - 7. část

19. října 2015 v 18:37 | Harry
Ludmila o sobě před Federicem říká hrozné věci, Federicovi je Ludmily líto a proto dá Naty dárek a chce aby ho předala Ludmile, protože od něho by si dárek nevzala. Dárek ale mezitím rozbije Diego a Ludmila rozbalí zničenou křišťálovou hvězdu. Federico vidí, že dárek od něj je zničený a myslí si, že za to může Ludmila a opět se na ni zlobí.......Připravil jsem další část, tak si ji užijte! :)

 
 

Reklama