Nauč se tancovat

Nauč se tancovat - Supercreativa

12. června 2015 v 16:08 | Harry
Další týden je za námi a máme tu další choreografii na naučení. Tentokrát to bude písniška, kterou možná ještě neznáte, protože se objeví až na začátku 3. série. Písnička se jmenuje Supercreativa a naučit se jí možná není tak úplně lehké, hodně štěstí :)

Nauč se tancovat - En Gira

5. června 2015 v 14:43 | Harry
Ahoj, dneska už páté taneční video, na kterém se můžete naučit choreografii ke své oblíbené písničce. Teď nebylo dlouho zveřejněno nějaké nové video na kterém by se tancovalo na některou z písniček z 1. a 2. série a tak přidávám písničku En Gira, která zazní hned na začátku 3. série. Myslím že není až tak těžké se to naučit, jen si k písničce musíte najít nějaký kufr nebo něco co se mu podobá. Přeju hodně štěstí s tancováním :)

Nauč se tancovat - Juntos Somos Más

29. května 2015 v 17:49 | Harry
Další týden je za námi a máme tady poslední pátek v květnu. Tohle období je pro mnohé z vás určitě obtížné, protože se píší různé testy na závěr školního roku. Dnešní páteční den si můžete trošku vylepšit s dalším videem, na kterém se můžete naučit tancovat, dnes je to na písničku Juntos somos más(Společně jsme lepší) :)

Nauč se tancovat - En Mi Mundo

22. května 2015 v 15:11 | Harry
Ahoj, tak tu máme zase pátek a s ním i další video, se kterým se můžete naučit tancovat, tentokrát na tu asi nejznámější písničku ze seriálu a to En mi mundo. Tahle choreografie není vůbec těžká, zpříjemněte si dnešní páteční odpoledne a naučte se tancovat na ústřední písničku Violetty :)

Nauč se tancovat - Ser Mejor

15. května 2015 v 15:23 | Harry
Stejně jako minulý pátek tak i dnes přidávám další video, na kterém se můžete naučit tancovat. V dnešním videu se můžete naučit choreografii k oblíbené písničce Ser Mejor. Opět doporučuji si to zkusit, není to nic, co by se nedalo zvládnout a je to legrace :) Další video zase za týden.

Nauč se tancovat - On Beat

8. května 2015 v 21:04 | Harry
Jelikož součástí Violetty není jenom zpěv, ale i tanec, rozhodl jsem se přidávat videa, na kterých se můžete naučit tancovat na písničky z Violetty. Tancem jsme se tady nikdy nezabývali, vždy jsem přidával jen videa, texty a karaoke písní, ale nyní se můžete naučit i tancovat. Videa sice nejsou v češtině, ale to tam nehraje nějak velkou roli. A jak už z názvu vyplívá, dnes se můžete naučit tancovat na písničku On Beat. Sám jsem to zkoušel a je to sranda, pokud máte rádi tanec určitě vyzkoušejte, myslím, že se to naučí každý :) Další video zase příště.

 
 

Reklama