Fotky Herců

Fotky z Facebooku, Twitteru a Instagramu (27)

17. srpna 2016 v 21:15 | Harry
Polovina srpna je za námi a proto je opět čas na další várku fotek ze sociálních sítí, dnes konkrétně za první polovinu srpna. Tini přidala fotky z natáčení tanečního videa k písni Yo Me Escaparé a společnou fotku s Pepem, který účinkoval ve videoklipu Great Escape. Alba se nadále věnuje cvičení jógy a přidává z něj spoustu úžasných fotek. Cande přidala opět několik krásných uměleckých fotek a jednu fotku ze snídaně se svým tatínkem. Mechi zveřejnila pár fotek bez rovnátek. Jelikož nyní nejsou v Argentině příliš vysoké teploty, někteří herci se rozhodli za teplem odcestovat, Clari si jela užívat slunička do Itálie nebo třeba Nico Garniér odcestoval do Miami. Vše najdete v celém článku :)

Ostatní fotky v celém článku

Fotky z Facebooku, Twitteru a Instagramu (26)

2. srpna 2016 v 18:13 | Harry
Další díl fotek ze sociálních sítí tady je trochu déle, protože jsem měl problém s ukládáním fotek z Instagramu. Dnes to tedy budou fotky z celého měsíce července a proto jich bude víc než obvykle. Jako vždy herci přidali velkou spoustu skvělých fotek a bylo těžké vybrat jen několik z nich. Za červenec herci zveřejnili hromadu uměleckých fotek, nejhezčí shooty nafotila podle mě Cande, ale hezké jsou určitě i od Alby, Lodo, Jorgeho nebo Diega. Tini zveřejnila fotku v autě s její maminkou a pejskem Olgou, Cande fotky se svými synovci. Najdete zde i společné fotky herců, jako Mechi a Flor, Alba s Clarou a Diegem, kteří se sešli v Madridu, nebo Tini se Sabrinou Carpenter a Abrahamem Mateo. Vše najdete v celém článku.

Více v celém článku

Fotky z Facebooku, Twitteru a Instagramu (25)

22. června 2016 v 19:57 | Harry
Trochu opožděně přináším další díl fotek ze sociálních sítí zveřejněných našimi herci za první polovinu června, který je opět plný skvělých momentků. Jako vždy se objevilo několik společných fotek, jako třeba Cande a Jorge na Fans en Vivo, Tini a Agus Bernasconi ze Soy Luny nebo pár společných fotek Alby, Cande a Mechi, které společně natáčeli nové díly pro Alba al Alba. Cande přidala fotky ze svojí účasti na Nike Woman Victory Tour 2016, kam jí přišla podpořit Alba. Ostatní krásné a vtipné fotky v celém článku :)

Více fotek v celém článku

Fotky z Facebooku, Twitteru a Instagramu (24)

4. června 2016 v 15:22 | Harry
Další článek plný fotek ze sociálních sítí je tady, tentokrát za druhou polovinu května. První začnu u Tini, která nafotila krásný photoshoot pro značku Remix, dále přidala fotku se svým pejskem Olgou a společně s Facundem nafotili fotky pro nový telefon značky Huawei. Alba a Cande společně nafotily fotky pro značku Guillermina Regalado, Mechi ještě přidala nějaké fotky z argentinské premiéry. Dále tu tradičně máme spoustu společných momentků herců, například Facu a Flor Benítez, Clara a Cande nebo Tini a Jorge při nahrávání.

Více fotek v celém článku

Fotky z Facebooku, Twitteru a Instagramu (23)

19. května 2016 v 22:25 | Harry
Ani v květnu nesmíme zapomenout na další díl fotek našich herců ze sociálních sítí, které zveřejnili za první polovinu měsíce. Opět je tu spoustu povedených fotek, mezi kterými najdete společné momentky herců, ale také krásné fotky zamilovaných párů. Tini zveřejnila pár fotek k filmu, Mechi přidala fotku se svojí babičkou a Cande jednu krásnou fotku se svým čerstvě narozeným synovcem. Najdete zde také fotky z koncertu Soy Luny, které přidal Ruggero a Facu, který se jednoho z koncertů zúčastnil.

Ostatní fotky v celém článku

Fotky z Facebooku, Twitteru a Instagramu (22)

7. května 2016 v 21:36 | Harry
Za měsíc duben jsem nepřidával vůbec žádné fotky ze sociálních sítí herců a proto bych to chtěl dneska dohnat, takže v dnešním článku tu bude trochu více fotek a jsou to tedy fotky zveřejněné v průběhu měsíce dubna.
Jak už je tradicí, herci se po skončení Violetty pořád setkávají při různých akcích, nebo když se prostě setkají v jednom městě a i z dubna tu máme hromadu společných fotek. Alba se setkala s Clarou a Diegem, Cande a Ruggerem a Rodrigem Pedreirou, Cande se potkala s Mechi, Clara v Itálii navštívila Lodo a obě se objevili na akci Magnum v Miláně. Ruggero nadále přidává spoustu fotek s ostatními herci Soy Luny a Facu Gambandé zveřejnil fotku z nového argentinského sitcomu Educando a Nina, ve kterém nyní hraje menší roli, v tomto seriálu hraje větší roli také Diego Ramos (Hermán), se kterým Facu přidal společnou fotku. Více najdete v celém článku.

Ostatní fotky v celém článku

Fotky z Facebooku, Twitteru a Instagramu (21)

2. dubna 2016 v 17:01 | Harry
Začal nám duben a proto je čas na fotky herců ze sociálních sítí, které zveřejnili za druhou polovinu měsíce března. Ani ve březnu nechybělo spoustu společných fotek herců při různých setkáních jako třeba Facu s Albou, Alba s Rodrigem nebo Ruggero s Clarou a Diegem. Cande zveřejnila spoustu krásných osobních fotek a fotky se svým malým synovcem. Alba nafotila photoshoot pro značku Mas Negro, jsou to celkem odvážné, ale krásné fotky. Ruggero nyní tráví spoustu času různými vystoupeními a setkáními s fanoušky Soy Luny, ze kterých zveřejňuje spoustu fotek se svými kolegy, mimo jiné navštívili také Itálii, kde se Ruggero setkal s Lodo. Tini zveřejnila další plakát k filmu, pár fotek svého pejska Olgy a fotku s řediteli Hollywood records, ke které napsala že ze srdce děkuje, že mohla nahrát svoje první album a tím si tak splnit to, o čem vždycky snila.

Ostatní fotky v celém článku

Fotky z Facebooku, Twitteru a Instagramu (20)

9. března 2016 v 18:26 | Harry
Máme tu další článek s osobními fotkami herců ze sociálních sítí. Jako první bych začal u Tini, která včera zveřejnila fotku dortu na počest toho, že dokončila nahrávání svého 1. alba, to znamená, že už nebudeme dlouho čekat, dále potom jednu společnou fotku s Mechi, když si spolu zašli na Celine Dion. Lodo zveřejnila fotky k soutěži "Itálie má Talent", kde bude už od příští středy dělat moderátorku. Ruggero zveřejnil fotky z prvních tiskovek Soy Luny, na jedné se objevil i Samuel Nascimento a vyfotil se s fanynkami. Jako posledního ještě zmíním Damiena Laurettu, který minulé pondělí 29. února vydal nový klip "Fall in love", takže od něj tu máte také 2 fotky, na klip se můžete podívat ZDE.

Ostatní fotky v celém článku

Fotky z Facebooku, Twitteru a Instagramu (19)

22. února 2016 v 9:55 | Harry
Únor se chýlí pomalu ke konci a já ještě tento měsíc nepřidával žádný článek s fotkami ze sociálních sítí, takže tady jsou fotky z průběhu února. Tini zveřejnila společné fotky s Mechi a s Jorgem, se kterým nyní parcují pod stejnou nahrávací společností, takže teď budou mít společných fotek určitě mnohem víc. Jorge zveřejnil ještě jednu fotku z Hollywood Records, Alba nadále zveřejňuje fotky z kolekce kabelek Binnary project a potom také společné fotky s Cande, Facundem a Ruggerem, kteří se napříkad byli podívat na film, kde hraje Diego Ramos(Hermán). Ruggero zveřejnil fotku s ostatními herci ze Soy Luny, která už brzy startuje na obrazovkách Disney Channelu v Argentině a i ostatní herci zvežejnili spoutu hezkých fotek.

Ostatní fotky v celém článku

Fotky z Facebooku, Twitteru a Instagramu (18)

2. února 2016 v 17:54 | Harry
Další díl fotek ze socíálních sítí je tady, tentokrát to jsou fotky z druhé poloviny ledna. Objevilo se opravdu spoustu hezkých osobních fotek, například Clara nafotila skvělé fotky. Jorge zveřejnil fotku, na které si můžete všimnout jeho nového hairstylu a Samuel se přišel podívat na natáčení Soy Luny.

Ostatní fotky v celém článku

Svůj velký den dnes má Clara Alonso, která slaví krásné 26. narozeniny. Claře přeji k narozeninám jenom to nejlepší, zdraví, lásku, hodně úspěchů v kariéře a ať dostává spoustu pracovních nabídek, protože nám ve Violettě ukázala, jak skvělá herečka a zpěvačka to je a zaslouží si úspěch. Ještě chci popřát Claře, ať jí to spolu s Diegem vydrží a jsou spolu šťastní! :)

Fotky z Facebooku, Twitteru a Instagramu (17)

17. ledna 2016 v 11:39 | Harry
Půlka měsíce je za námi a proto je čas i na nový díl fotek ze sociálních sítí. Poslední dobou byly hodně zveřejňovány společné fotky herců z různých akcí, jako například narozeniny Cande, ze kterých tu máme ještě pár fotek, které se neobjevily v layoutu. Nedávno se konalo další velké setkání, ze kterého tu máme opět spoustu skvělých fotek, na které se určitě musíte podívat :)

Ostatní fotky v celém článku

Fotky z Facebooku, Twitteru a Instagramu (16)

31. prosince 2015 v 14:41 | Harry
Konec prosince je tady a s ním už tradičně přichází další díl fotek ze sociálních sítí našich herců. Tini přidala nové fotky k filmu Tini - El gran cambio de Violetta, Diego přidal fotku z Jorgeových narozenin a dále je tam spoustu krásných fotek z Vánoc. Ruggero přidal pár fotek z 24. prosince, kdy s Karol Sevilla vystoupili v zábavním parku v Orlandu a představili první píseň z připravovaného seriálu Soy Luna s názvem "Alas". No a celkově je tady spoustu fotek, na kterých jsou herci společně, je vidět že i po skončení seriálu se pořád setkávají a je hezké je vidět pořád takhle pohromadě :)

Více v celém článku

Fotky z Facebooku, Twitteru a Instagramu (15)

15. prosince 2015 v 20:07 | Harry
Máme tady polovinu prosince a tradičně i další díl fotek našich oblíbených herců z Violetty. Opět bylo zveřejněno mnoho krásných fotek a já jsem z nich vybral 12 nejzajímavějších. Za zmíňku určitě stojí fotka ze Španělska, kde se po delší době opět setkali Jorge, Diego a Clara s Pablem Espinosou, do Španělska odcestovali kvůli natáčení některých scén do připravovaného filmu. Možná si pamatujete, že tahle čtyřka se v Madridu setkala také nedávno koncem srpna. Do Madridu odcestoval i Facu Gambandé, můžete si ho všimnout na fotce s Jorgem. Lodovica Comello přidala jednu fotku s porotci soutěže Itálie má Talent, kde Lodo účinkuje jako moderátorka soutěže. No a Tini přidala jednu fotku z dětství, na všechny fotky se koukněte v celém článku.

Více v celém článku

Fotky z Facebooku, Twitteru a Instagramu (14)

1. prosince 2015 v 1:22 | Harry
Je tady další díl fotek ze sociálních sítí našich oblíbených herců, tentokrát za měsíc listopad. Rozhodl jsem se, že snížím počet fotek do každého dílu a budu vybírat opravdu jen ty nejzajímavější fotky, kdo se bude chtít podívat na všechny fotky tak si prostě vždycky najede na Instagram nebo Twitter určitého herce. Tohle bude určitě pro ten všeobecný přehled stačit :) Co chci z dnešního dílu zmínit jsou určitě nové fotky Lodovici Comellom, které fotila pro BookModa a opravdu se opravdu povedly, přidávám sem 3 a na ostatní se můžete podívat ZDE.

Více v celém článku

Fotky z Facebooku, Twitteru a Instagramu (13)

31. října 2015 v 16:15 | Harry
Máme tu konec měsíce října a to znamená i další díl fotek ze sociálních sítí. Jako vždy jsem se snažil jich vybrat co nejmíň, ale nejde to, takže jich je zase skoro 30 :D No ale věřím, že se vám určitě budou líbit. Máme tam jednu fotku z oslavy Samuelových narozenin, potom 2 fotky z předávání cen Kids' Choice Awards Argentina, kde Ruggero Pasquarelli vyhrál v kategorii "Hezoun roku", potom také nějaké fotky z pic-nicu ve Francii, který si herci včera společně užili a najdete tam i krásné fotky našeho oblíbeného "páru" Facu a Alba, které opět vedou k jistým spekulacím jak to mezi nimi doopravdy je :)


Včerejší akce ve Francii
Více v celém článku

Fotky z Facebooku, Twitteru a Instagramu (12)

17. října 2015 v 20:09 | Harry
Půlka měsíce října je za námi a proto tradičně přicházejí fotky herců, které zveřejnili na svých sociálních sítích v první polovině října. Najdou se tam jako vždycky krásné kousky. Tini přidala pár fotek z dětství, potom tam najdete také fotku titulní strany časopisu Cosmopolitan, na kterém se Tini objevila, Mechi a Diego přidali fotky ze svých narozenin, Samuel přidal jednu fotečku ze svého výletu do Ruska a byly zveřejněny i fotky účinkujících v nově připravovaném filmu Tini - La nuova vita di Violetta. Přijde mi, že fotek je každý měsíc čím dál víc a vždy mi dá zabrat vybrat nějaké ty nejlepší, možná budu do téhle rubriky přidávat častěji než 2x do měsíce. Vše najdete v celém článku :)


Více v celém článku

Fotky z Facebooku, Twitteru a Instagramu (11)

30. září 2015 v 21:04 | Harry
Po měsící tu máme další díl této rubriky, ve které si ukážeme jako vždy pár aktuálních fotek našich oblíbených herců. Fotek bylo jako vždy zveřejněno mnoho a snažil jsem se z nich vybrat ty nejlepší. Jsou to fotky zveřejněné v průběhu celého září, protože v polovině měsíce jsem byl pryč a neměl jsem na hledání fotek čas. Určitě stojí za zmíňku jedna fotka, která byla zveřejněna před pár dny, je z doby natáčení 1. série Violetty a všichni jsou tam hrozně mladí a je vidět, jak moc se změnili (fotku najdete na konci článku). I ostatní fotky jsou skvělé, tak se určitě podívejte :)

Více v celém článku

Fotky z Facebooku, Twitteru a Instagramu (10)

2. září 2015 v 20:43 | Harry
Ahoj, sice trošku pozdě, ale přeci jenom přináším fotky zveřejněné na sociálních sítích herců v průběhu druhé poloviny srpna. Jako vždy jsou mezi fotkami moc hezké a povedené fotky. Máme tady ještě pár fotek z velkého setkání v Itálii, které se v srpnu konalo a potom tady máme i jednu fotku z druhého velkého setkání, které se konalo v Madridu, kde se Jorge, Clara a Diego setkali po dlouhé době s Pablem Espinosou. Dále se tu najdou ještě nějaké fotky z tiskové konference v Polsku a Tini tam má jednu z Hollywood Records :)


Více fotek v celém článku

Fotky z Facebooku, Twitteru a Instagramu (9)

15. srpna 2015 v 15:30 | Harry
Máme tu půlku srpna a proto je čas na fotky herců, které byly zveřejněny na sociálních sítích během první poloviny srpna. Opět jsou tam moc hezké fotky, které stojí za mrknutí. Nejvíce fotek máme jako vždycky od Cande :)


Více fotek v celém článku

Fotky z Facebooku, Twitteru a Instagramu (8)

2. srpna 2015 v 16:26 | Harry
Dneska se podíváme na fotky našich oblíbených herců, které byly zveřejněny na sociálních sítích ve druhé polovině července. Jsou tam fotky z nahrávacího studia, kde Tini nahrává svoje první album a hned na první fotce je Tini i s Jorgem, fotka byla pořízena při nahrávání jejich společného duetu, který se objeví na Tinině prvním albu. A kdyby jste nevěděli, kdo je ten Shrek na fotce s Cande a Ruggerem, tak je to herec Pablo Sultani (Beto) :D Jinak i ostatní herci mají spoustu super fotek. Která fotka vás zaujala nejvíc? :)


Ostatní fotky v celém článku

Fotky z Facebooku, Twitteru a Instagramu (7)

16. července 2015 v 11:28 | Harry
Přidávám fotky herců zveřejněné v první polovině července na facebookových, twitterových a dnes nově i instagramových účtech herců, myslím, že se vám budou líbit :)


Ostatní v celém článku

Fotky z Facebooku a Twitteru (6)

3. července 2015 v 22:58 | Harry
Dneska druhá část fotek z facebooku a twitteru zveřejněných za měsíc červen. Jako vždy jsou tam povedené a hezké fotky, které stojí za kouknutí :)

Trvalý odkaz na vložený obrázek

Fotky z Facebooku a Twitteru (5)

28. června 2015 v 12:09 | Harry
Měsíc jsem žádné fotky nepřidával a je jich zase strašně moc, opět se mi to nevejde do jednoho článku. Budu muset přidávat fotky častěji, protože potom jich je hrozně moc najednou. Takže jsou to fotky zveřejněné v průběhu června na facebookových a twitterových účtech herců. Opět jsou tam super fotky, určitě se podívejte.
Ještě bych se chtěl omluvit, že jsem teď nepřidával články, ale nebyl vůbec čas.

Trvalý odkaz na vložený obrázek
Trvalý odkaz na vložený obrázekTrvalý odkaz na vložený obrázek

Další v celém článku

Fotky z Facebooku a Twitteru (4)

28. května 2015 v 19:44 | Harry
Ahoj, jak jsem slíbil přidávám druhou část fotek z Twitteru a Facebooku zveřejněných v průběhu května, opět jsou tam moc pěkné fotky. Přidal jsem i fotky Flor Benitez(Jade) a Valerie Baroni(Lara). Na 3. fotce to malé dítě je Jorgeho neteř Raphita :)

Trvalý odkaz na vložený obrázek
Trvalý odkaz na vložený obrázek
Trvalý odkaz na vložený obrázek

Ostatní fotky v celém článku

Fotky z Facebooku a Twitteru (3)

26. května 2015 v 20:13 | Harry
Dneska jsem hledal fotky herců na Facebooku a Twitteru a opět jsem jich našel hrozně moc, proto jsem se rozhodl je rozdělit do dvou částí, druhou část přidám zítra nebo maximálně pozítří. Jsou to fotky zveřejněné v průběhu května. Nejvíc fotek zveřejnila asi Clara a potom docela dost Facu :)


Ostatní fotky v celém článku

 
 

Reklama