Září 2018

Potvrzeno: 3. série začíná 15. října!

15. září 2018 v 20:12 | Harry |  Soy Luna - Novinky
Ve čtvrtek vyšel program pro měsíc říjen a potvrdil to, co jsme očekávali. Třetí a zároveň poslední série seriálu Soy Luna odstartuje na obrazovkách českého a slovenského Disney Channelu přesně za měsíc 15. října! Vysílání bude probíhat tak, jak jsme byli doposud zvyklí, tedy od pondělí do čtvrtku vždy v 19:00 a poté v repríze ve 22:00. Jelikož má 3. série jen 60 epizod, uvidíme, zda se bude opět vysílat po 16 dílech a nebo třeba rovnou po 20, což by vycházelo lépe. Jak se na novou sérii těšíte? :)


Soy Luna - Face to Face: Karol a Luna

10. září 2018 v 19:52 | Harry |  Soy Luna - Face to Face

Série Face to Face samozřejmě nesměla zapomenout ani na hlavní představitelku seriálu, Karol Sevillu, která si popovídala se svou seriálovou postavou Lunou. Myslím, že v tomhle případě platí to nejlepší na konec, protože Karol tohle video zahrála opravdu úžasně, vtipně, z obou srší spoustu pozitivní energie a jsou roztomilé. Určitě si proto poslední video nenechte ujít, dozvíte se v něm o Luně a Karol spoustu informací.

Doufám, že se vám překlad videí líbil a dozvěděli jste se díky tomu o hercích a seriálových postavách něco nového. Z toho, jaké mi během zveřejňování videí chodili hezké komentáře a jak jste si pořád psali o další videa soudím, že snad ano. Já samotný jsem si vytváření titulků užil moc a něco nového jsem tak díky tomu zase přiučil. Nezapomeňte, že všechna videa si vždycky můžete připomenout na youtube kanále blogu ZDE!


Soy Luna - Face to Face: Ruggero a Matteo

2. září 2018 v 20:21 | Harry |  Soy Luna - Face to Face

Série videí Face to Face je téměř u konce, dnes tu máme překlad předposledního videa, ve kterém se proti sobě posadili herec Ruggero Pasquarelli a jeho seriálová postava Matteo. Opět se jedná o povedené a v případě Ruggera samozřejmě i velmi vtipné video. Dozvíte se třeba, jestli se Ruggerovi líbí více jeho rodná italština a nebo španělština, kterou se musel kvůli seriálovým rolím naučit. Užijte si video a zítra vkročte do nového školního roku správnou nohou! :)