#SoyLunaPorSiempre

24. srpna 2018 v 0:25 | Harry |  Soy Luna - Novinky
Datum minulého pátku, 17. srpna 2018, se tučně zapsalo do historie seriálu Soy Luna, neboť v Latinské Americe po 2 letech, 5 měsících a 3 dnech definitivně skončilo jeho vysílání. Je neuvěřitelné, jak čas rychle letí, je to jako před měsícem, kdy jsem psal velmi podobný článek po poslední epizodě Violetty a nyní ho po 3 letech píši i o Soy Luně, seriálu, který byl nazýván jako nástupce Violetty, zpočátku byl spoustou lidí odsuzován, ale nakonec se stal snad ještě větším hitem, než jeho předchůdce. Soy Luna přinesla další napínavý příběh z krásného prostředí Latinské Ameriky, spoustu nových postav, vyjímečných charakterů, chytlavých písní, ale hlavně něco úplně nového, co inspirovalo spoustu dětí po celém světě - vášeň pro bruslení. Láska, nenávist, radost, smutek, hudba, přátelství, intriky, napětí, to všechno bylo součástí každé epizody. Poznali jsme nejen seriálové postavy, ale díky různým videům i jejich představitele, kteří se stali pro fanoušky idoly a tři obrovská světová turné jim dala možnost spatřit svoje oblíbené tváře naživo.

V pátek se po 220 epizodách (3. série jich obsahuje pouze 60) příběh postav uzavřel. Jaká ale poslední epizoda Soy Luny byla, vám neřeknu, protože jsem jí zatím neviděl a plánuji se na ní podívat až s českým dabingem. Já se totiž na seriál dívám společně se sestrou, která neumí španělsky a nemá ráda, když už vím dopředu, co se v něm stane. Proto vám tady nemůžu líčit, jaká vlastně závěrečná epizoda byla a jak se mi líbila, ale viděl jsem nějaké fotky a jak znám tvůrce seriálu, jsem si jistý, že byla určitě nezapomenutelná a plná emocí. Ono je možná dobře, že jsem ji neviděl, aspoň nic neprozradím těm, kteří také čekají na český dabing! :)

Hned po posledním dílu si pro nás tvůrci připravili 25-minutový speciál v podobě dokumentu Soy Luna: The Journey. V podstatě se jedná o to samé, jako u Violetty, jen s tím rozdílem, že film není proložen vystoupeními z turné. Opět se zde každý herec rozpovídal o své cestě seriálem, o zážitcích z natáčení, o tom, co jim Soy Luna dala, můžete zde vidět záběry z natáčení, z castingů, z turné nebo fotky herců, když byli malí. Tento speciál už jsem viděl a můžu vám ho vřele doporučit, je moc hezky zpracovaný, je v něm plno zajímavých záběrů, informací a stejně jako u Violetty je velmi emotivní. Určitě se na Soy Luna: The Journey podívejte, nijak to nespoileruje 3. sérii a stojí za to!!!
K tomu navíc na Youtube kanál DisneyChannelLA nyní postupně zveřejňují videa, ve kterých se každý herec zvlášť rozpovídá o sobě a své cestě seriálem, což rovněž doporučuji! :)


I když teď fanoušci v Latinské Americe prožívají chvíle plné emocí i smutku, my myslím nemusí ještě truchlit, protože máme celou 3. sérii před sebou. A kdy vlastně u nás odstartuje? V pondělí vyšel program pro září a potvrdil, že první měsíc školy se nové série nedočkáme. Bude to tedy nejdříve v říjnu a nejvíce se nabízí datum 15. října. V září totiž nadále poběží reprízy 2. série, které jsou teprve u epizody 45 a měly by trvat až do pátku 12. října. V pondělí patnáctého by tedy teoreticky mohla 3. série začít a napovídá tomu i fakt, že na tento den je premiéra ohlášena pro Polsko, kde i 2. série začínala ve stejný den, jako u nás. Všechno se ale dozvíme snad začátkem září. To je pro dnešní delší článek všechno. Pokud vás trápí konec Soy Luny, pamatujte si, že všechno jednou musí skončit a nejlepší je, když to skončí jako v případě Soy Luny, tedy v tom NEJLEPŠÍM. Soy Luna se stejně zatím nevytratí, neboť až do konce října bude v Americe část seriálové party stále koncertovat. Nezapomeňte, že na sociálních sítích běží hashtag #SoyLunaPorSiempre! :)

Shrnující video Soy Luny (obsahuje záběry z 3. série)
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama