Červenec 2018

Soy Luna - Face to Face: Katja a Jazmín

30. července 2018 v 20:44 | Harry |  Soy Luna - Face to Face

Dnes tu máme podle mě jeden z nejvtipnějších dílů ze série videí Face to Face, ve kterém se představily Katja Martínez a její seriálová postava Jazmín. Ve videu se například dozvíte, jestli má Katja raději brusle nebo kolo, se kterým emoji se holky nejvíce ztotožňují a nebyla by to Jazmín, kdyby neměla i speciální těžkou otázku. Určitě si video nenechte ujít! :)


Soy Luna - Face to Face: Lio a Nico

25. července 2018 v 15:58 | Harry |  Soy Luna - Face to Face

V dalším díle Face to Face se podíváme na herce Lionela Ferru, který si popovídá se svojí seriálovou postavou Nicem. Pokud vás zajímá, jestli by si kluci nechali obarvit vlasy na modro nebo jestli by byl Lio rád součástí kapely jako Nico, určitě si nenechte video ujít. Pro vás jako vždy s českými titulky! :)


Soy Luna - Face to Face: Carolina a Nina

20. července 2018 v 18:02 | Harry |  Soy Luna - Face to Face

Je tu další super video z minisérie Face to Face, tentokrát se seriálovou Ninou a její představitelkou Carolinou Kopelioff. Holky mluvily například o silném přátelství mezi Lunou a Ninou, zmínily pátrání po Lunině minulosti a jako vždy nesmí chybět ani těžká otázka na konec, která je opět zajímavá.


Soy Luna - Face to Face: Malena a Delfi

14. července 2018 v 21:07 | Harry |  Soy Luna - Face to Face

Máme tu další video ze série Face to Face, ve kterém se navzájem vyzpovídali Malena Ratner a její seriálová postava Delfi. Dozvíte se v něm například, jaká byla nejlepší rada, kterou Delfi dostala nebo jak by se zachovala, kdyby přišla na večírek ve stejných šatech, jako její kamarádka. Určite si video nenechte ujít, věřím, že se u něj stejně jako já pobavíte, protože Malena ho nahrála skvěle! :)


Natáčí Tini v Praze film?!

12. července 2018 v 21:54 | Harry |  Tini Stoessel
Pokud jste někdy v těchto dnech šli po Praze a zdálo se vám, že jste potkali Tini Stoessel, viděli jste dobře, argentinská hvězda opravdu v těchto dnech pobývá v našem hlavním městě! Tini do Česka přijela kvůli natáčení filmu s názvem My diary, jehož režisérem je světoznámý herec, mistr bojového umění Jackie Chan. Pro Tini je natáčení filmu s tak velkou osobností veliký zážitek a také neuvěřitelná zkušenost, nejen, že bude ve filmu hrát o několik let starší postavu, než je ona sama, navíc bude celý film mluvit anglicky, takže je to pro ní i výzva. Co se žánru týče, mělo by se jednat o smutné drama, takže si vyzkouší úplně něco jiného, než na co byla dosud zvyklá.

Nyní se podíváme na pár fotek Tini a její maminky Mariany v Praze:
z natáčení ▲

Tini na svůj Instagram k poslední fotce napsala: Nikdy by mě nenapadlo, že budu cestovat do Číny, abych natáčela film s NÍM... Byl to jeden z nejkrásnějších zkušeností, jakou jsem kdy měla a budu mít po zbytek života.
@jackiechan poznat vás bylo NUEVĚŘITELNÉ... mnohem víc, než jsem si kdy dokázala představit. Všechno, čeho jste dosáhl a dosahujete, je díky vaší tvrdé práci, disciplíně a úsilí, ale především díky vašemu VELKÉMU srdci! Mám vás moc ráda! Jsem moc šťastná, že jsem mohla být součástí tohoto velkého projektu ♥

O spolupráci Jackieho a Tini napsal i eXtra.cz, odkaz na článek ZDE

Tini do České republiky přiletěla 27. června a jakmile se čeští fanoušci dozvěděli, že je v Praze, spoustu z nich využili příležitosti a Tini se vydali navštívit. Podle instastories stopovali Tini a Marianu v pražských ulicích až se jim to nakonec podařilo a svého idola v jedné z restaurací našli. Tini samozřejmě všechny ráda viděla, s fanoušky se vyfotila, krátce popovídala a zajistila jim tak zážitky na celý život. Nám méně odvážlivým, kteří se nevydali Tini hledat, musí stačit ten příjemný pocit, když se podíváte na Instagram Tini a vidíte u fotek umístění Prague, Czech Republic a vědomí, že tu opravdu byla...

Setkání českých youtuberek s Tini v Praze

Natáčení v naší zemi se zakončilo včera a na rozloučenou následovala párty, na které kromě jiných samozřejmě nechyběla Tini, Mariana ani Jackie. V nejbližších dnech už by se měl celý štáb přesunout zpátky do Číny, kde se natáčelo už začátkem června v Šanghaji a nyní se tam bude pokračovat. Co říkáte na to, že Tini navštívila Prahu? Najde se mezi vámi někdo, kdo se za Tini vydal? :)


Soy Luna - Face to Face: Gastón a Pedro

8. července 2018 v 11:16 | Harry |  Soy Luna - Face to Face

Jako druzí se vedle sebe v sérii Face to Face posadili Gastón Vietto a jeho seriálová postava Pedro. Pokud vás zajímá, jestli má Gastón raději město nebo venkov nebo jak by se Pedro zachoval, kdyby před koncertem ztratil hlas, určitě si video nenechte ujít. Pro vás samozřejmě s českými titulky! :)


Soy Luna - Face to Face: Ana a Jim

3. července 2018 v 22:30 | Harry |  Soy Luna - Face to Face

Už od začátku roku jsem přemýšlel nad tím, že bych pro vás vytvořil titulky k nějaké ze sérií videí natočených k seriálu Soy Luna, jako jsou například Quién lo Dijo nebo Who is Who. Bohužel kvůli škole jsem to musel odložit až na prázdniny. Nejprve jsem chtěl přeložit sérii videí vydanou k 2. sérii s názvem Super Roller Challenge, která běžela loni v srpnu a září, no nedávno kanál DisneyChannelLA začal přidávat novou sérii s názvem Face to Face, která mě zaujala ještě víc a navíc je mnohem aktuálnější, a proto jsem se vám k ní rozhodl vytvořit české titulky.

Face to Face je série videí, ve kterém můžete zase trochu blíže poznat herce a seriálové postavy. Možná si pamatujete sérii Who is Who, která běžela v roce 2016 a je této velmi podobná. Opět se vedle sebe posadí herec a jeho seriálová postava, budou odpovídat na různé všetečné otázky a vy tak můžete zjistit co mají rádi, jak by se v různých situacích zachovali i jakou mají osobnost. Jako první se navzájem vyzpovídají herečka Ana Jara a její seriálová postava Jim. Pokud vás zajímá, jestli se Jim stýská po Španělsku a ráda by se tam vrátila nebo jak to má s láskou na první pohled, určitě si nenechte video ujít!