Soy Luna 3 - Modo Amar

6. dubna 2018 v 22:02 | Harry |  Soy Luna - Novinky
Před dvěma týdny byla zveřejněna první píseň ze 3. série seriálu Soy Luna - Modo Amar, před týdnem druhá píseń Soy Yo a dnes 6. dubna, 10 dní před startem poslední série v Latinské Americe, bylo konečně zveřejněno celé album ke 3. sérii. Album nese název Modo Amar podle již zmíněné písně, obsahuje jedno CD, na kterém najdeme 19 písniček. Nové album je opravdu rozmanité, najdeme zde písničky různých hudebních stylů a žánrů v různém hereckém složení. Oproti albu ke 2. sérii jsou všechny písně ve španělštině, pouze v některých písničkách, jako například Nada me podrá parar, najdeme některé pasáže v angličtině.

Jak už jsem psal, pěvecké obsazení písní je opravdu různorodé. Najdeme zde sólové písně, konrétně v podání Karol, Ruggera, Michaela, Valentiny a Chiary, kteří měli svá sóla už v předchozích albech, a kromě nich zde svoje sólo nově získal také Gastón Vietto (Pedro) a Jandino, který hraje novou postavu Erica. Dále zde nesmí chybět duety v podání Karol a Ruggera, Karol a Michaela nebo Valentiny a Michaela, ale ani skupinové písně a to jak celého obsazení, tak menších skupin. Na desce najdeme například skupinovou píseň kluků Nadie Como Tú, skupinovou píseň holek Mano a Mano, které známe již ze 2. série, dále zde mají svou písničku Luna, Nina, Jim a Yam, ale nechybí ani skupinové písně namíchané z kluků a holek.

Zdá se, že toto bude jediná deska ke 3. sérii, neboť poslední píseň v podání všech postav zní jasně jako rozlučková, a to nejen díky jejímu textu. Album určitě doporučuji celé poslechnout, je v něm spoustu krásných písničem přes pomalé a procítěné, rychlé a energické, až po rockovou píseň Claroscuro od Valentiny, která je velkým překvapením, ale hodně rockový nádech má i duet Solos od Valentiny a Michaela, který teda opravdu doporučuji! Album už má za několik hodin po jeho zveřejnění na Youtube spoustu pozitivních ohlasů, hodně je zmiňován úžasný hlas Chiary, velmi oblíbený je i duet Karol a Michaela Tú Cárcel s atmosférou Mexika, ale vůbec nejvíce zhlédnutí má zatím duet Karol a Ruggera - Quédate.

Mě osobně album velmi zaujalo, najde se v něm spoustu zajímavých skloubení hlasů, stylů a celkově na mě působí, že je zase trochu odlišné od těch předchozích. Určitě si ho poslechněte a napište, jak na vás zaujalo, případně jestli už máte nějakou oblíbenou píseň! :)


Nyní už celý seznam písní, který vás po kliknutí na příslušnou píseň přesměruje na její video:

Modo Amar (Skupinová)
Soy Yo (Karol Sevilla)
Quiero Verte Sonreir (Ruggero Pasquarelli)
Claroscuro (Valentina Zenere)
Tiempo De Amor (Michael Ronda)
Tu Cárcel (Karol Sevilla a Michael Ronda)
Despierta Mi Mundo (Skupinová)
Quédate (Karol Sevilla a Ruggero Pasquarelli)
Solos (Valentina Zenere a Michael Ronda)
Decirte Lo Que Siento (Gastón Vietto)
Nada Me Podrá Parar (Karol Sevilla)
Si Lo Sueñas Claro (Skupinová)
Esta Noche No Paro (Ruggero Pasquarelli)
Creyendo En Mí (Chiara Parravicini)
Mano a Mano (Holky)
Borrar Tu Mirada (Karol Sevilla, Chiara Parravicini,
Ana Jara a Carolina Kopelioff)

 


Komentáře

1 Lucka Lucka | E-mail | 10. dubna 2018 v 14:18 | Reagovat

Ahoj Chci se zeptat kdy startuje 3 série v Latinské Americe ?

2 lucie lucie | E-mail | 10. dubna 2018 v 15:00 | Reagovat

Je pravda že se Luna s Mateem vemou ? Protože z té písně co zpívají spolu to tak vypadá .

3 Harry Harry | Web | 10. dubna 2018 v 20:49 | Reagovat

[1]: 16. dubna :)

[2]: Myslím si, že ne, vzhledem k jejich věku bylo to asi bylo divné :D

4 Mia Mia | Web | 12. dubna 2018 v 20:57 | Reagovat

Album jsem ještě neslyšela celé, ale zatím se mi líbí. Má nejoblíbenější píseň je zatím Claroscuro. :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama