Duben 2018

3. série Soy Luny odstartovala!

22. dubna 2018 v 21:41 | Harry |  Soy Luna - Novinky
Toto pondělí 16. dubna bylo dalším velkým mezníkem pro seriál Soy Luna, neboť v Latinské Americe odstartovalo vysílání 3. série! Poslední série začala přesně rok od startu druhé (17. 4. 2017) a kromě nových napínavých zápletek, písniček, choreografií, vztahů a tajemství přinesla i mnoho změn. Změny se týkají hlavně obsazení, ze kterého zmizelo hodně hlavních postav. Jako první zmíním odchod Gastóna, který se sice občas v ději objeví, ale nebude to už stálá postava. Dále z děje zmizeli Tino, Cato a Amanda, u kterých to je možná kvůli tomu, že už se tyto postavy neměly kam dál vyvíjet. Odešla také postava Mory, která se ale v ději objeví aspoň jako host. Kvůli tomu prošla větší změnou i úvodní znělka, ze které kromě Gastóna zmizely všechny zmíněné postavy. Nově do znělky naopak přibyli Benício, Emília a Gary López (hraje Joaquín Berthold z Violetty), kteří se už objevili v pár epizodách 2. série a ve 3. sérii se vrátí jako hlavní postavy. Do děje a znělky přibyly ale i úplně nové hlavní postavy a to Eric a Maggie. Poslední změnou v úvodní znělce je postava Alfreda, u kterého bylo ve 2. sérii pouze jeho jméno.

Většími změnami prošly i vzhledy některých postav a to hlavně u Luny, Jazmín, Ámbar nebo i Nica. Dále se ve 3. sérii můžeme těšit na spoustu speciálních hostů jako Dove Cameron, Sofia Carson, která už hostovala v 1. sérii, Mia Jenkins a podle wikipedie by se ve 3. sérii měla znovu objevit i Tini Stoessel. Co se týče vysílání v dalších zemích, tak zítra 23. dubna odstatuje nová série ve Španělsku a Francii, 28. května v Itálii a 4. června v německy mluvících zemích. My se poslední série pravděpodobně dočkáme opět na podzim. Na ukázku tu mám 3 nové videoklipy ze začátku 3. sezóny, první z nich byl zveřejněn na kanálu DisneyChannelLAVEVO minulý čtvrtek a to k písni od Mattea - Quiero Verte Sonreír, toto pondělí byl vydán skvělý klip k písničce Modo Amar a další ve čtvrtek k písni Claroscuro. Třetí série vypadá zatím velmi zajímavě a proto se máme na podzim rozhodně na co těšit! :)


Úvodní znělka


Soy Luna 2 - Epizoda 64: "Vyšetřování"

22. dubna 2018 v 19:13 | Harry

Série 2
Epizoda 64
Premiéra v LA: 7. září 2017
Premiéra v ČR: 19. dubna 2018

Ke stažení / Online


Soy Luna 2 - Epizoda 63: "Viník"

18. dubna 2018 v 21:22 | Harry

Série 2
Epizoda 63
Premiéra v LA: 6. září 2017
Premiéra v ČR: 18. dubna 2018

Ke stažení / Online


Soy Luna 2 - Epizoda 62: "Konec Luttea"

18. dubna 2018 v 20:56 | Harry

Série 2
Epizoda 62
Premiéra v LA: 5. září 2017
Premiéra v ČR: 17. dubna 2018

Ke stažení / Online


Soy Luna 2 - Epizoda 61: "Tajemství rodiny Benson"

16. dubna 2018 v 23:26 | Harry

Série 2
Epizoda 61
Premiéra v LA: 4. září 2017
Premiéra v ČR: 16. dubna 2018

Ke stažení / Online


Soy Luna LIVE - Lipsko a rozloučení v Bruselu!

16. dubna 2018 v 23:14 | Harry |  Soy Luna LIVE
Z Vídně se herci přesunuli do německého Lipska, které bylo po Vídni druhou nejbližší zastávkou turné k hranicícm České republiky. To nejdůležitější pro nás ale je, že do Lipska herci cestovali právě přes Česko, takže se můžeme těšit z toho, že tváře Soy Luny navštívili i naší zemi. V Lipsku se v neděli 8. dubna v Aréně Leipzig konal předposlední koncert, kam právě díky blízkosti města k našim hranicím zavítalo i několik fanoušků z Česka. V Lipsku si herci naplno užili prohlídku města, neboť bylo krásné počasí a Val, Male a Ana zde zašly na párty, kde oslavily konec turné.

Z Lipska už se herci přesunuli do poslední zastávky turné, pro kterou byla vybrána Belgie. Zde se ohehrál úplně poslední evropský koncert Soy Luny minulé pondělí 9. dubna v 18:00 v aréně Palais 12 v Bruselu. Už v průběhu dne jsme mohli na sociálních sítích herců sledovat různé stories herců s popisky "Último show". Večer poté přišel asi nejemotivnější koncert v rámci Soy Luna Live, neboť se museli herci po více jak 3 měsících koncertování s evropskými fanoušky rozloučit. Belgičtí fanoušci měli štěstí, protože byli také svědky emotivních řečí herců, kdy například Jorge děkoval svým kolegyním Aně a Chiaře, se kterými během natáčení seriálu strávil nejvíce času. Nakonec show překvapila všechny Karol svojí velmi dojemnou řečí k Chiaře, ke které má z obsazení turné asi nejblíž. Kromě jiného Karol řekla Chiaře, že jí moc miluje, že je to velmi talentovaná osoba, která bojuje za své sny a má neuvěřitelný hlas. Od Karol to bylo moc hezké gesto, kterým dojala fanoušky a dala tak za celým evropským turné krásnou tečku. Poté už následovalo jen velké objetí!

Turné Soy Luna Live je tedy u konce a můžeme říct, že bylo mega úspěšné. Herci dohromady od 5. ledna, kdy poprvé vystoupili Barceloně, odehrály 48 koncertů v 37 městech 9 zemí Evropy. Každá aréna byla plná tisíců fanoušků, kteří netrpělivě čekali na moment, až jim jejich oblíbené tváře splní sny. A tak se i stalo, Luna a její kamarádi splnili statisícům evropských fanoušků sen, na který nikdy nezapomenou. Úžasné písně, kostýmy, bruslařské triky, kapela, neuvěřitelné vizuální efekty. Každá show byla velkolepá, vyjímečná, nezapomenutelná a jsem šťastný, že jsem toho mohl být součástí a mohu to potvrdit...

Nyní se už, jak jsme zvyklí, podíváme na osobní fotky herců z posledních dvou zastávek. Následovat budou přeložené příspěvky herců, kterými se na sociálních sítích loučili s turné. Nakonec v celém článku najdete i fotky z obou koncertů a nechybí ani videa sestříhaná z posledních momentů turné. Nakonec chcí říct, že mě vyhledávání fotek a videí z turné a psaní článků hrozně bavilo a doufám, že se články líbily i vám a přiblížily vám alespoň trošku atmosféru turné, pokud jste ho nemohli zažít na vlastní kůži.


Karol
Dnes končí velké dobrodružství Soy Luna LIVE. ❤️ Mám tolik smíšených pocitů 🙈 ,ale jsem vděčná lidem z Evropy za jejich podporu, děkuji technikům, zvukařům, děkuji za osvětlení a video a všem lidem, kteří byli součástí tohoto dobrodružství. Děkuji, že bylo tohle turné nezapomenutelné. Chci poděkovat všem zemím za dárky pro Lunu Valente a Karol. ❤️ A moc děkuji všem fanouškům, bez kterých by Soy Luna Live nebylo možné. 😍 DĚKUJI EVROPO, MILIONKRÁT DĚKUJI! ❤️ A jak říká moje kráska LUNA VALENTE - TOHLE NENÍ SBOHEM 👋 ,ale BRZY NASHLEDANOU! 🙋🏼‍♀️


Rugge
Konec 😭 SOY LUNA LIVE 09.04.18
Děkuji za tolik emocí... toto turné pro mě bylo obrovskou zkušeností... děkuji, že jste se k nám připojili a na této cestě nás podporovali! Miluji vás, brzy nashledanou!


Michael
Evropo děkuji, odcházím šťastný. Vzpomínám si, že když jsme začali natáčet první sérii, povídali jsme si mezi sebou a ptali se: Dokážeš si představit, že budeme zpívat v Evropě? Pravda je, že mi to vždycky připadalo obtížné, protože: 1. jsou to odlišné jazyky a naše písně jsou ve španělštině a 2. člověk si nedokáže představit, že na jiném kontinentě jsou také lidi, kteří tě milují a mají rádi to, co děláš. Zdálo se mi to obtížné, ale NIKDY nemožné a 💥💥💥 přijeli jsme 🔥🔥⚡️✨⚡️✨💥🔥✨⚡️!! Byl to sen, který se stal skutečností. Děkuji, děkuji, děkuji!

Ana
Po všech těch krásných šílenstvích, které trvaly víc jak tři měsíce... Nikdy jsem si nemyslela, že bych mohla něco takového zažít. Navždy to budu nosit ve svém srdci ❤️ DĚKUJI!
A jeden zvláštní člověk, který to se mnou všechno sdílel... budeš mi chybět! A rodar tu vida @chiara_parravicini ♥️

Jorge
A rodar la vida s mými dvěma princeznami. 9/4/18 konec evropského turné #soylunalive2018


Male
Končí tato neuvěřitelná cesta! Byla to moje rodina po tři a půl měsíce. A nemohu být víc vděčná a spokojená se vším, co jsem zažila! Moc vás miluju! A děkuji všem, kteří nás doprovázeli po všechny show. Jsem šťastná! 💜
09.04.2018, 9 zemí, 48 koncertů


Vale
A je konec. Tak rychle. Stále nemůžu uvěřit, jak čas rychle plyne. Moc se těším z této krásné zkušenosti, kde jsme se učila a ještě víc rostla. Osobně i profesionálně. Jsem šťastná! Tolik miluji svoje přátele a kolegy ❤️ Nikdy nepřestanu říkat... DĚKUJI

Chiara
DĚKUJI, DĚKUJI, DĚKUJI ❤️ Ušla jsem neuvěřitelnou cestu... Právě začíná nová etapa mého života. Nemůžu se dočkat, až budu sdílet svou hudbu! DĚKUJI SOY LUNĚ. DĚKUJI OBSAZENÍ. DĚKUJI KAMARÁDŮM. DĚKUJI DISNEY!

Gastón
Přidávám další neuvěřitelný zážitek, který se automaticky zapsal do životní knihy. Zúčastnit se této evropské cesty se Soy Lunou bylo nádherné dobrodružství plné velkého učení. 😌 Lidé, přátelé, místa, pocity, energie... darovalo mi to hodně. DĚKUJI 🙏

Finální Siempre Juntos a řeč Karol k Chiaře
Fotky z koncertů a ostatní videa v celém článku

Soy Luna 2 - I've Got A Feeling

13. dubna 2018 v 20:27 | HarrySoy Luna 2 - Epizoda 60: "Soutěž"

13. dubna 2018 v 16:32 | Harry

Série 2
Epizoda 60
Premiéra v LA: 1. září 2017
Premiéra v ČR: 12. dubna 2018

Ke stažení / Online


Soy Luna 2 - Epizoda 59: "Video"

11. dubna 2018 v 21:17 | Harry

Série 2
Epizoda 59
Premiéra v LA: 31. srpna 2017
Premiéra v ČR: 11. dubna 2018

Ke stažení / Online


Soy Luna 2 - Epizoda 58: "Speciální host"

10. dubna 2018 v 21:50 | Harry

Série 2
Epizoda 58
Premiéra v LA: 30. srpna 2017
Premiéra v ČR: 10. dubna 2018

Ke stažení / Online