Tini na jednom pódiu s Luisem Fonsim | Festival Únicos

11. března 2018 v 22:12 | Harry |  Tini Stoessel
Od 20. února do 2. března se v Buenos Aires v Teatro Colón konal Festival Únicos, na kterém zazpívalo spoustu mezinárodních umělců za doprovodu velkého orchestru. Před dvěma týdny o víkendu 24. a 25. února zde vystoupila také Martina Stoessel. V sobotu 24. února začal koncert v 16:00 místního času, Tini před svojím vystoupením pozdravila publikum, představila orchestr a poté zazpívala písně Yo Te Amo a Ti a Si Tu Te Vas, které zněly v podání orchestru krásně. Nakonec Tini s ostatními umělci, jako například Lali Esposito, Patricia Elena Sosa nebo Marcela Morelo, zazpívala písně Algo Contigo a Corazón Partido. Tini na sobě měla krásné dlouhé růžové šaty a moc jí to slušelo.


Druhý den v Teatro Colón Tini zazpívala dva duety s Indií Martínez a to opět Sí Tu Te Vas a poté píseň Corazón Hambriento, kterou spolu už zpívaly loni v říjnu. Poté se Tini přesunula do Dorrego y Figueroa Alcorta, kde se konal další koncert v rámci festivalu. Zde Tini vystoupila s Luisem Fonsim a společně zazpívali hit Échame La Culpa, který Luis v originále nazpíval s Demi Lovato. Jen pro zajímavost, oficiální videoklip této písně za necelé 4 měsíce od jeho zveřejnění stihl nasbírat už přes 1 miliardu zhlédnutí, což je obrovský úspěch. Dále následoval opět duet Tini a Indie s písněmi Si Tu Te Vas a Corazón Hambriento. Nakonec se Tini vrátila zpátky do Teatro Colón a spolu s Luisem Fonsim i zde zazpívali Échame La Culpa. Myslím, že to bylo výborné vystoupení, podle mě se hlas Tini k této písní skvěle hodil a přiblížila se úžasné Demi. Tini tento den vystřidála dvoje šaty, v Teatro Colón měla nejprve modré a na druhý koncert se převlékla do žlutých, ve kterých se poté vrátila zpátky do divadla.


Celkově považuji tento festival pro Tini za velmi povedený. Na jejích vystoupeních bylo vidět, že se jako zpěvačka zase posunula, ukázala svůj veliký hlas a navíc v doprovodu orchestru byly její písničky jiné než obvykle. Nejvíce se mi líbily smyčcové nástroje při písni Si Tu Te Vas, které ji podle mě ještě vylepšily. Vřele doporučuji se na všechna videa podívat, podle mě to byla jedna z nejlepších živých vystoupeních Tini vůbec! Jak psala na svém instagramu, i pro samotnou Tini bylo vystupování v divadle velikým zážitkem! :)

 


Komentáře

1 Ivet Ivet | E-mail | Web | 13. března 2018 v 19:12 | Reagovat

Tini na tomto festivalu byl úžasná. Její vystoupení jsem si nenechala ujít a ráda jsem si je pustila. Na jevišti jí to zkrátka svědčí a má dokonalý hlas. Také mě potěšilo, že si zazpívala s dalšími velkými jmény a nechyběl ani Luis Fonsi. Písnička "Échame La Culpa" je moje srdcovka a originál je originál, ale musím říci, že Tini to zazpívala opravdu skvěle a její hlas se k písničce hodí a bylo to parádní vystoupení.<3

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama