Rozhovor s Karol Sevillou #3

17. března 2018 v 19:32 | Harry |  Ostatní

Trochu se zpožděním přidávám rozhovor s Karol Sevillou z lednového čísla časopisu Soy Luna. V tomto rozhovoru se Karol svěřuje s různými emocemi, které zažila během dvou sezón seriálu a samozřejmě nechybí i otázky na ní samotnou.

Co se ti v této sezóně seriálu nejvíce líbí na Luně?
No, líbí se mi spousta věcí. Nejvíce se mi líbí ten příběh, ale moc se mi líbí také to, jak se postava Luny změnila. Je teď naprosto jiná, než byla v první sezóně. Hodně se posunula a naučila se dělat vlastní rozhodnutí. Také mě baví všechno, co v této sezóně dělá.

Čeho se Luna nejvíc bojí?
Vlastně se nebojí vůbec ničeho a vždy usiluje o to nejlepší. Moc nad takovými věcmi nepřemýšlí, ale její největší obavou asi je dospělost a opuštění své vlastní rodiny, protože uvnitř je to stále malá holka (usmívá se).

A co ty? Máš nějaké nejistoty? Jak je překonáváš?
Ne, já nejsem nejistá. Jsem dost společenská. Ale kdybych se někdy cítila nejistá, nejlepší cestou z toho ven by asi bylo snažit se to přetavit v něco úžasného.

Jakou nejzábavnější a nejnáročnější scénu jsi zatím musela točit?
Ve druhé sezóně pro mě tolik výzev nebylo. Ta nejzábavnější a nejnáročnější scéna asi byla ta, kdy jsem v první sezóně seriálu musela skočit do bazénu s bruslemi na nohou (usmívá se).

Budou Luna a Nina i nadále skvělé kamarádky?
Ano, to budou (usmívá se). Luna a Nina budou vždy skvělé kamarádky vzhledem k tomu, že jí Luna říká i velmi důvěrné věci. Nina o ní vlastně ví úplně všechno. A v této sezóně se o ní dozví ještě více. Takže si asi budou ještě bližší. Luna a Nina mají mezi sebou pouto, které nemůže zlomit nic na světě.


Máš nebo měla jsi někdy tak dobrou kamarádku, jako jsou ony dvě?
Upřímně, ne. Mám kamarádky, ale takové přátelství jako to jejich jsem nikdy nezažila.

V Jam&Roller jsou teď nainstalovány kamery. Jak bys na něco takového reagovala ty osobně? Dokázala by ses zúčastnit nějaké reality show?
Nejdříve bych asi řekla ano, ale pak by si to určitě vybralo svou daň, protože bych neměla soukromí. Nejdříve by to byla zábava, ale pak už tolik ne (usmívá se).

Jaký je tvůj vztah k sociálním sítím? Používáš je často?
Jo, často! Na sociálních sítích jsem 24 hodin denně (usmívá se). Jediný čas, kdy odkládám svůj telefon a najsem na sociálních sítích je, když jsem v záběru. Snažím se být online vždycky ráno a večer - nahrávám fotky, chatuju s fanoušky a sdílím různé bláznivé věci, co dělám. Je to asi ten nejlepší způsob, jak být v blízkém kontaktu s fanoušky.

Děláš si rádá selfíčka? Jaký je tvůj styl?
Jo, selfíčka si dělám moc ráda, ale musím se přiznat, že jsem v tom velmi špatná. Řekněme, že mě baví téměř všechny druhy selfíček (usmívá se)!
Zdroj: časopis Soy Luna (Egmont Publishing)
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama