Březen 2018

Rozhovor se Sebastianem Villalobosem

31. března 2018 v 22:31 | Harry |  Ostatní

Dneska se podíváme na rozhovor s kolumbijským youtuberem Sebastianem Villalobosem, který se objevil jako hostující role v první i druhé sérii Soy Luny. Zdá se, že rozhovor už není tak aktuální, protože Sebas se objevil v epizodách první poloviny 2. série, no možná všichni nevíte, že se ještě na pár dílů vrátí a to kolem epizody 65. Rozhovor je myslím velmi zajímavý, tak si ho nenechte ujít! :)

Jaké to bylo být znovu součástí natáčení seriálu Soy Luna?
Je úžasné se téměř po roce setkat s celou tou partou. Je skvělé vidět, jak se postavy, které hrají, vyvinuly a jak se změnili i oni sami jako lidé. V minulé sezóně pro mě bylo hraní něco úplně nového, ale tentokrát jsem se více ponořil do postavy, kterou hraju, i do těch ostatních - i když to byla velká výzva! Sebastián se stane součástí toho příběhu a zůstane v něm zapletený, dokud se znovu nezamiluje. Nová sezóna je plná překvapení!

V nových epizodách dáváš návody na to, jak lze získat srdce dívky. Jakou strategii používáš ty sám?
(Smích) Není to tak, že by se dalo postupovat podle nějakých "předem určených kroků". Při snaze získat něčí srdce hraje roli spousta faktorů - mám na mysli věci jako osobní vkus a povaha. Nejdůležitějším faktorem je asi to, aby člověk zůstal naprosto sám sebou, na nic si nehrál a na nic netlačil. Jen my dva, ty a já (usmívá se). Pokud tím dívku získáš a přidáš nějaké zvláštní kouzlo, pak máš od začátku vyhráno.

Když mluvíme o lásce, co je pro tebe její nejdůležitější aspekt?
Láska a důvěra. Člověka, se kterým jsi ve vztahu, bys měl dobře znát. A musíš mu samozřejmě důvěřovat. Jen tak může ten vztah fungovat a být příjemný. To, v kombinaci s láskou, je ten nejlepší aspekt.


A co přátelství? Jaké přísady tvoří dobrého kamaráda?
Loajalita. Občas se zamyslím nad tím, proč někteří moji bývalí kamarádi už mými kamarády nejsou, a uvědomil jsem si, že pro přátelství je důležitá loajalita. Ta je zásadní.

S kým z hereckého týmu ses nejvíce sblížil?
S Jorgem, Michaelem a Liem. Od každého z nich jsem se naučil něco nezapomenutelného. Jorge mě naučil smyslu pro dobrodružství, riskovat a žít naplno bez zbytečného váhání. Mike mě naučil vášni pro to, co dělám a vděčnosti za vše hezké, co mi život dal. Od Lia jsem se naučil dochvilnosti (smích)... ne, dělám si legraci! Od něj jsem se naučil přijímat všechno, co mi život přinese do cesty. Naučil mě, že je potřeba jen zůstat v klidu, zhluboka se nadechnout a jít dál.

Jmenuj jednu věc, kterou ses o sobě dozvěděl díky seriálu Soy Luna.
Líbí se mi, jak jsem při hraní zanícený. Tohle je ale poprvé, co jsem si něco jako Soy Luna vyzkoušel. Dá se říct, že ta zkušenost otevřela moje srdce hraní.

Jaké emoce jsi prožíval při poslední scéně?
Cítil jsem nostalgii, protože jsem nevěděl, kdy tu partu lidí uvidím příště. Byl jsem ale také celkem klidný a spokojený, protože jsem měl radost z výsledků natáčení.

Po čem z této zkušenosti se ti bude nejvíce stýskat?
Po celém týmu, nejen po hercích - celá produkce je obrovský skvělý tým a musím upřímně říct, že mi budou velmi chybět.
Zdroj: časopis Soy Luna (Egmont Publishing)

Soy Luna 3 - Soy Yo (Official Lyric Video)

30. března 2018 v 17:45 | Harry |  Soy Luna - Novinky
Včera 29. března, přesně týden po zveřejnění písně Modo Amar, byla zveřejněna druhá písnička ze 3. série Soy Luny s názvem Soy Yo (Jsem já). Tentokrát je to píseň hlavní hrdinky seriálu, která vypráví, jak se Luna dozvěděla pravdu o své minulosti, kdo vlastně je a o jejích pocitech. Písnička má opravdu nádherný text, melodii, ale moc se povedl i samotný videoklip, kde se objevují Luniny momenty ze všech 3. sérií. Já jsem si písničku po prvním poslechnutí hned oblíbil a věřím, že zaujme i vás. Pokud jste jí ještě neslyšeli, určitě si jí nenechte ujít a napište, jak na vás zapůsobila!

"Ahora sale el Sol para mí y todo tiene sentido.
Soy lo que fui. Soy, soy, soy. SOY YO."

Soy Luna 2 - Epizoda 56: "Něco divného"

30. března 2018 v 17:19 | Harry

Série 2
Epizoda 56
Premiéra v LA: 28. srpna 2017
Premiéra v ČR: 29. března 2018

Ke stažení / Online

Taky vás dojal rozhovor mezi Lunou a Julianou? Nyní nás čeká týdenní velikonoční pauza, kdy se budou reprízovat epizody tohoto týdne. Epizody 57 se proto dočkáme až 9. dubna.

Soy Luna 2 - Epizoda 55: "Skutečná Juliana"

29. března 2018 v 10:32 | Harry

Série 2
Epizoda 55
Premiéra v LA: 25. srpna 2017
Premiéra v ČR: 28. března 2018

Ke stažení / Online


Soy Luna 2 - Epizoda 54: "Příjezdy a setkání"

27. března 2018 v 23:19 | Harry

Série 2
Epizoda 54
Premiéra v LA: 24. srpna 2017
Premiéra v ČR: 27. března 2018

Ke stažení / Online


Soy Luna 2 - Epizoda 53: "Tajemství a lži"

26. března 2018 v 23:10 | Harry

Série 2
Epizoda 53
Premiéra v LA: 23. srpna 2017
Premiéra v ČR: 26. března 2018

Ke stažení / Online


Soy Luna LIVE - Berlín

25. března 2018 v 21:54 | Harry |  Soy Luna LIVE
Na začátku týdne se herci přesunuli ze Švýcarska zpět do Německa, konkrétně do hlavního města Berlína. V úterý a ve středu si herci užili prohlídku města a ve čtvrtek 22. března už je čekal další koncert. Ten se konal v 18:00 v Mercedes Benz Aréně a byl doslova úžasný. Tentokrát to nepíšu, protože bych si to někde přečet nebo že bych to poznal z videa, ale čtvrteční koncert jsem měl to štěstí zažít na vlastní kůži! Ano, řekl jsem si, že to je jedinečná šance, že jí prostě musím využít a nyní jsem hrozně rád, že jsem tu dlouhou cestu absolvoval a splnil si sen. Byl to jeden z nejkrásnějších zážitků v životě a přál bych ho zažít každému fanouškovi seriálu na vlastní kůži. Pocity, které jsem ve čtvrtek zažil jsou opravdu nepopsatelné. Když vidíte svoje oblíbené tváře jak stojí na pódiu pár metrů od vás, naživo, probíhají vámi neskutečné emoce. A ještě lepší je, když je můžete sdílet s dalšími tisíci fanoušky v obrovské aréně, která byla opravdu plná lidí a volných míst bylo jen pár.

Musím vyzdvihnout úžasný výkon kapely, která hrála neskutečně a písničkám dodala úplně jinou sílu. Každé vystoupení bylo velikým zážitkem a nedá se říct, že by bylo nějaké lepší a nějaké horší. Chtěl bych ale přeci zmínit například píseň La Vida Es Un Sueno plnou emocí, skvěle provedenou verzi A Rodar Mi Vida od Chiary, Any a Jorgeho, úžasné taneční výkony Ruggera při písni Allá Voy nebo silný zážitek při písni Yo Quisiera, kdy Michael vyzval fanoušky, aby mu pomohli světly z mobilů a kdy na obrazovkách běžely záběry nás fanoušků. A pokud přítomné nedojala samotná vystoupení, tak potom nakonci určitě velmi emotivní řeč Karol k fanouškům, která dala před závěrečnou písní celému koncertu krásnou tečku. Nedá mi nezmínit i vynikající výkony tanečníků na bruslích, které dodaly koncertu tu správnou atmosféru Soy Luny.

Čeho si na hercích cením je, že se naučili i několik vět německy a udělali tak domácím fanouškům velkou radost. Každé "Danke" následovala velká přízeň německých fanoušků a bylo opravdu vtipné sledovat jejich reakce. Já osobně jsem moc rád, že většina dialogů probíhala jinak v angličtině, jen Karol se držela svého rodného jazyka, což ale nebylo vůbec na škodu, protože jsem si vyzkoušel své znalosti španělštiny a kupodivu jsem všemu rozuměl. I Karol přeci občas použila angličtinu a německým fanouškům udělala radost, když poděkovala jejich řečí.

Zážitků je opravdu spoustu a nevím, co psát dřív, ale zároveň nechci článek nějak natahovat, takže pokud by jste měli ještě nějaké otázky, jak to na koncertě vypadalo, klidně pište dolů do komentářu nebo na ask a já vám rád všechny dotazy zodpovím. Tentokrát konec článku obohatím svými vlastními fotkami a sestříhal jsem pro vás i video ze všech záběrů, které jsem pořídil. Jsou to vždycky jenom kousky písní, protože jsem si chtěl vystoupení užít také bez mobilu v ruce a najdete tam také řeč Karol, o které jsem psal. Zase tolik jsem nenatáčel, ale přesto video vyšlo na 15 minut, tak si ho užijte! :)

Jinak včera proběhl koncert v Kolíně nad Rýnem a dneska už herci plnili sny v Mnichově. Následuje Stuttgart příští čtvrtek. Ještě taková zajímavost na konec, měl jsem možnost si i poslechnou předskokana koncertu Mattea, o kterém jsem už v nějakém článku z turné psal a před koncertem na obrazovkách také běžely upoutávky na 3. sérii v němčině.

Moje fotky z koncertu a sestříhané video najdete v celém článku

Soy Luna 3 - Modo Amar (Official Lyric Video)

24. března 2018 v 16:13 | Harry |  Soy Luna - Novinky
Ve čtvrtek 22. března byla do světa vypuštěna první píseń ze 3. série s názvem Modo Amar, jejíž ukázku jsme mohli slyšet už o pár dní dříve. Byla zveřejněla na Youtube kanále DisneyChannelLAVEVO s jejím oficiálním lyric videem, ve kterém můžeme sledovat i její text. Píseň zpívají všechny hlavní seriálové postavy kromě Ámbar a Gastóna, který se ve 3. sérii objeví už jenom jako host. Písnička je moc hezká a chytlavá, na internetu zaznamenala veliký úspěch, neboť za pouhé 2 dny od zveřejnění už stihla nasbírat přes milion zhlédnutí. Určitě si jí pusťe a napište, jak se líbí vám! :)

"Vamos a buscar sonrisas, cambiemos a #ModoAmar"


Soy Luna 2 - Epizoda 52: "Kdo jsem já?"

23. března 2018 v 21:06 | Harry

Série 2
Epizoda 52
Premiéra v LA: 22. srpna 2017
Premiéra v ČR: 22. března 2018

Ke stažení / Online


Soy Luna 2 - Epizoda 51: "Slavnostní večírek (Část 2.)"

21. března 2018 v 21:31 | Harry

Série 2
Epizoda 51
Premiéra v LA: 21. srpna 2017
Premiéra v ČR: 21. března 2018

Ke stažení / Online

Užijte si dnešní díl, který byl velmi emotivní a to hlavně díky příběhu Ámbar, která se konečně dozvěděla pravdu o tom, kdo skutečně je. Co říkáte na vznikající pár Simón a Ámbar? Které vystoupení se vám líbilo víc? Luttea nebo Simbar? Taky vás překvapil rozhovor mezi Yam a Julianou? :)