Únor 2018

Soy Luna LIVE - Toulouse, Nice, Marseille

25. února 2018 v 20:51 | Harry |  Soy Luna LIVE
Během uplynulého týdne projelo turné Soy Luna Live další část Francie, konkrétně jižní pobřeží, kde navštívilo 3 veliká města - Toulouse a přístavní města Marseille a Nice. Minulou neděli 18. února se konal v 15:00 koncert v Toulouse, konkrétně v aréně Zénith de Toulouse. Poté se turné přesunulo na pobřeží a navštívilo krásné město Nice, kde se koncert odehrál v úterý 20. února v 19:00 v aréně Zénith de Nice. Hned ve středu už se herci přesunuli po pobřeží kousek dál do Marseille, kde odpálili další show v 19:00 v Le Dome. Jelikož se jedná o opravdu dechberoucí města, herci si užili jejich prohlídku a vydařily se jim i koncerty! Nyní, jak už jste zvyklí, přidávám nejprve osobní fotky herců a v celém článku pár záběrů z koncertů.

Více fotek v celém článku

Soy Luna 3 - Oficiální Trailer (CZ titulky)

24. února 2018 v 10:48 | Harry |  Soy Luna - Novinky
Ve čtvrtek si pro nás Disney Channel LA připravil veliké překvapení, neboť vypustil do světa Oficiální trailer ke 3. sérii Soy Luny! Jak jsem se domníval, v prosinci se tedy opravdu jednalo o pouhou ochutnávku a plnohodnotný trailer, na který jsme byli zvyklí u 1. a 2. série, vyšel až nyní. Možná se tak latinskoamerický Disney Channel rozhodl, aby fanoušky před poslední sérií více napínal a trailer zveřejnil až necelé 2 měsíce před startem 3. série v Latinské Americe. Ten už má svoje pevné datum 16. dubna!

Trailer je opravdu moc zajímavý a odhaluje mnohem více zápletek ze 3. série než předchozí ukázka. Po jeho zhlédnutí můžu říct, že se máme opravdu na co těšit a že 3. série bude určitě minimálně tak dobrá jako ty dvě předchozí, ne-li lepší. V traileru můžete vidět, jak všichni dospěli, změnil se jejich vzhled, jsou zde některé postavy nové a slyšet můžete i nové písně, jako například Modo Amar. Já jsem pro vás k traileru opět vytvořil české titulky, takže si ho určitě vychutnejte a napište, jak vás na novou sérii navnadil.

Samozřejmě platí, co jsem psal i u minulé ukázky, pokud jste neviděli celou 2. sérii a nechcete se připravit o opřekvapení, na trailer vám doporučuji se nedívat, jsou zde odhaleny některé zápletky 2. série. K nám by snad měla 3. série dorazit zase na podzim, podle mě by to mohlo být opět v září, ale na tuhle informaci si budeme muset ještě pár měsíců počkat. Užijte si trailer!! :)

Titulky spustíte kliknutím na jejich symbol v dolní liště

Soy Luna LIVE - Lyon, Ženeva, Bordeaux

23. února 2018 v 21:16 | Harry |  Soy Luna LIVE
Po delší době se vám opět hlásím s novinkami okolo turné Soy Luna LIVE. Na začátek se chci moc omluvit, že v posledních dnech nevycházely žádné články z turné, ale bohužel jsem toho měl teď hodně a na blog mi nezbyl čas. Minulý článek byl o posledních koncertech v Itálii, se kterou se herci rozloučili 9. února, no od té doby už stihli odpálit dalších 6 koncertů a to během minulého a tohohle týdne. Všechno samozřejmě doplním a aby článků nebylo tolik, rozhodl jsem se těchto 6 zastávek rozdělit na 2 články po 3 městech.

Po koncertech v Itálii se turné přesunulo do Francie. Herci nejprve zajeli do Paříže, kde hlavní představitelé seriálu Karol, Ruggera, Valentinu a Michaela čekala 12. února tisková konference a různé rozhovory pro francouzská média. Herci například poskytli rozhovor Spot Mag, který byl zveřejněn na youtube kanálu Disney Channel FR. Rozhovor je sice nadabován do francouzštiny, ale i tak se na něj určitě podívejte, Karol a Valentině to tam moc sluší! Večer poté Karol vystoupila v živě vysílaném televizním pořadu TPMP (Touche pas à mon poste!), kde zazpívala píseň Alas.První koncert ve Francii se odehrál minulou středu 14. února v Halle Toni Garnier v Lyonu a skvěle se vydařil. V Lyonu Karol posktyla další rozhovor, na který si vzala pro změnu červené šaty a zvolila svůj typický účes z živých show. Jelikož byl ten den svátek svatého Valentýna, Michael s Anou ho strávili společně.


Následující den 15. února se herci přesunuli do švýcarské Ženevy, která se nachází kousek od Lyonu. Zde se odehrál koncert v 19:00 v Aréně Geneva. Do Švýcarska jinak turné zavítá ještě jednou a to v průběhu koncertů v německy mluvících zemích, 18. března v Curychu. Po otočce do Švýcarska se turné vrátilo zpět do Francie a minulou sobotu 17. února se konal koncert v Bourdeauxu. Metropole Aréna byla opět plná fanoušků a herci zde odpálili další skvělou živou show v 15:00.

Nyní přidávám několik osobních fotek herců z těchto zastávek a v celém článku tradičně najdete pár fotek z koncertů a také nějaká videa. Ostatní zastávky, které turné doposud absolvovalo, přiblížím zítra. :)

Obrázky z živých show v celém článku

Ohledně celého turné je tu ještě jedna novinka. Před pár dny přibyla na seznam koncertů další zastávka a to 3. dubna 2018 v Lublani, hlavním městě Slovinska (19:00 - Stozice Arena). Mě osobně tahle informace docela zaskočila, přijde mi zvláštní přidat do seznamu další koncert zrovna v tak malé zemi jako je Slovinsko. Já popravdě ani netušil, že se tam Soy Luna vysílá. Myslím, že jsou v Evropě mnohem lepší možnosti jako například sousední Polsko, které hostilo několik koncertů Violetta Live a u Soy Luny se nedočkalo ani jednoho, nebo Maďarsko, kam rovněž zavítala Violetta. Česká republika by si podle mě také zasloužila alespoň jeden koncert a Praha je navíc mnohem větší a známější město než Lublaň. Vidíte, že seznam se stále rozrůstá, takže se ještě nějaké evropské město klidně může turné dočkat. Co na koncert se Slovinsku říkáte vy?


Soy Luna 2 - Sólový Open Music

18. února 2018 v 20:06 | Harry |  Soy Luna - Novinky
Tento týden sice skončilo vysílání premiérových dílů Soy Luny, no ještě před čtyřtýdenní pauzou jsme se v pondělní 45. a úterní 46. epizodě dočkali dalšího Open Music. Jednalo se v pořadí teprve o třetí Open ve 2. sérii a oproti těm předešlým byl speciální v tom, že byl pouze pro sólisty. Jeho vítěz navíc bude mít možnost nahrát svojí desku a začít kariéru sólisty. Tato myšlenka mnoho seriálových postav zaujala a na Open Music se jich přihlásilo 6. Kromě úžasných výkonů ale touha po vítězství přinesla mezi zúčastněné také rivalitu, vypjaté situace a celkově se teď v seriálu tohle téma hodně rěší. Ze šesti zúčastněných díky hlasům po internetu nakonec postoupí 2 nejlepší do finále, které proběhne na Roller Jamu, který uvidíme hned po měsíční pauze v 50. epizodě a z nich vzejde vítěz.

Jelikož považuji tento Open Music za jeden z nejlepších, co zatím v seriálu byl, rozhodl jsem se ho tady na blogu shrnout a udělat hlasování o tom nejlepším účastníkovi. Zajímá mě, kdo je váš favorit a jestli se bude shodovat s tím v seriálu! :)

Sólový Open Music zahájila Yam písničkou Yes, I Do u které hrála na kytaru. Nejedná se o původní píseň, ale o cover od brazilské hudební skupiny College 11. Yam v této písničce ukázala svůj krásný hlas a skvěle Open zahájila.


Jako druhý se na pódium Jam & Rolleru postavil Nico s písničkou Linda, kterou složil původně pro Jim. Toto bylo vůbec první vystoupení v seriálu, kdy Nico zazpíval úplně sám a myslím, že se mu povedlo! Co myslíte vy?


Třetí vystoupil Matteo, který stejně jako Yam zazpíval v angličtině. Na písni Stranger ukázal, že má opravdu velký talent a to nejen pěvecký, ale i jako tanečník. Vystoupení všechny přítomné velmi zaujalo a pro ostatní soutěžící se stal Matteo velkým soupeřem.


Jako třetí kluk v pořadí vystoupil Simón s písní Yo Quisiera. Stejně jako u Yam se jedná o cover a to od mexické kapely Reik, která píseň vydala již v roce 2009. S kytarou zněla píseň věnovaná Luně skvěle, nemyslíte?


Velkým překvapením bylo následující vystoupení od Jazmín, která zazpívala píseň Mano a Mano a předvedla tak úplně jiný styl, než na jaký jsme v seriálu zvyklí. Na pódiu opravdu zazářila a všem předvedla, že má kromě sociálních sítí talent také na zpěv. Zajímavostí je, že i když píseň zazněla už nyní, tak se oficiálně objeví až na desce ke 3. sérii.


Open uzavřela Ámbar, která jako třetí vsadila na angličtinu a zazpívala píseň Catch Me If You Can. Ámbar na pódiu jako vždy zazářila, no tentokrát kromě skvělého zpěvu překvapila i svým vzhledem.

V celém článku můžete hlasovat, které vystoupení vás na Openu nejvíce zaujalo.

Pokračování Soy Luny v březnu

16. února 2018 v 21:31 | Harry |  Soy Luna - Novinky
Včera skončilo vysílání premiérových dílů 2. série Soy Luny, které trvalo od půlky ledna. Odvysílalo se dalších 16 epizod (33-48) a nyní nás opět čeká čtyřtýdenní pauza. Podle programu na březen se nové díly vrátí do vysílání v pondělí 19. března s premiérovou epizodou 49. Do konce března se stihne odvysílat 8 epizod, to znamená do epizody 56, a jak bude pokračovat vysílání dál, se dozvíme až v programu na duben. Pokud to ale bude stejným způsobem jako do teď, tak se ještě dočkáme jedné pauzy a to po 64. díle. Finále 2. řady by tak připadlo na začátek června. Nakonec připomínám, že od pondělí můžete na Disne Channel sledovat reprízy od 33.dílu. :)
Soy Luna 2 - Epizoda 48: "Boj o Simóna"

16. února 2018 v 16:44 | Harry

Série 2
Epizoda 48
Premiéra v LA: 16. srpna 2017
Premiéra v ČR: 15. února 2018

Ke stažení / Online


Soy Luna 2 - Epizoda 47: "Soutěžní hlasy"

14. února 2018 v 21:28 | Harry

Série 2
Epizoda 47
Premiéra v LA: 15. srpna 2017
Premiéra v ČR: 14. února 2018

Ke stažení / Online


Soy Luna 2 - Catch Me If You Can

14. února 2018 v 21:28 | HarrySoy Luna 2 - Yo Quisiera

14. února 2018 v 21:22 | Harry

Soy tu mejor amigo
Tu pañuelo de lágrimas
De amores perdidos
Te recargas en mi hombro
Tu llanto no cesa
Yo solo te acaricio

Y me dices porque la vida es tan cruel
Con tus sentimientos
Yo solo te abrazo y te consuelo
Me pides mil consejos para protegerte
De tu próximo encuentro
Sabes que te cuido

Lo que no sabes es que yo quisiera ser
Ese por quien tú te desvelas y desesperas
Yo quisiera ser tu llanto ese que viene de tus sentimientos
Yo quisiera ser ese por quien tú despertaras ilusionada
Yo quisiera que vivieras de mi siempre enamorada

Tú te me quedas viendo
Y me preguntas
Si algo me está pasando
Y yo no se que hacer, si tú supieras
Que me estoy muriendo

Quisiera decirte lo que yo siento
Pero tengo miedo de que me rechaces
Y que solo en mi mente vivas para siempre
Por eso yo quisiera ser por quien tú te desvelas y te desesperas
Yo quisiera ser tu llanto ese que viene de tus sentimientos

Yo quisiera ser ese por quien tú despertaras ilusionada
Yo quisiera que vivieras de mi siempre enamorada
Yo quisiera ser tu llanto, tu vida

Soy Luna 2 - Epizoda 46: "Open Music s příležitostí (Část 2.)"

13. února 2018 v 22:06 | Harry

Série 2
Epizoda 46
Premiéra v LA: 14. srpna 2017
Premiéra v ČR: 13. února 2018

Ke stažení / Online