Nový rok 2018 + Trailer ke 3. sérii s CZ titulky!

1. ledna 2018 v 22:07 | Harry |  Blog
Vítejte u prvního článku v roce 2018, který je už pátým kalendářním rokem, do kterého zasahuje existence blogu. Doufám, že jste si včerejší Silvestr užili a pořádně oslavili příchod nového roku. Co nás tento rok na blogu čeká? Jako první se určitě začnu věnovat evropskému turné Soy Luna Live, které startuje již tento pátek ve Španělsku. Hvězdy seriálu poprvé navštíví evropské publikum, což je pro nás veliká událost a proto se jí chci věnovat více do podrobna než u turné po Latinské Americe. Dále bych co nejdříve rád nastavil nový layout, neboť ten stávající již není moc aktuální. Jakmile se opět rozběhne vysílání 2. série Soy Luny, tak se mu samozřejmě budu naplno věnovat a i nadále budu sledovat novinky kolem herců z obou seriálů, o kterých bych chtěl častěji vydávat články než poslední dobou. Mám v hlavě také nápad na jedno překvapení, tak snad se mi ho podaří zrealizovat a mám v plánu i nějaké speciální články.

S novým rokem mě popadla i větší chuť do blogování, možná je to tím, že tento rok pro mě bude vyjímečný a plný změn, tak uvidíme, jestli to přinese ovoce. A jak se na letošní rok těšíte vy? Jaké máte plány a co od něho očekáváte? Určitě napište do komentářů! :)

Určitě víte, že včera Disney Channel Latinská Amerika zveřejnil první oficiální ukázku ke 3. sérii Soy Luny. Předpokládám ale, že ne všichni umíte španělsky a proto jsem pro vás k videu vytvořil české titulky, aby jste mu lépe rozumněli. Znovu ale opakuji, že pokud jste neviděli celou 2. sérii v originále nebo v jiných jazycích a nechcete se připravit o překvapení, na video se nedívejte, odhaluje totiž některé zápletky 2. řady. Ti co se na trailer podívají, tak určitě napište, co na něj říkáte.

(Pokud se titulky nezobrazují, klikněte na tlačítko v dolní liště)

Hlavní protagonistka seriálu, Karol Sevilla, si pro své fanoušky na nový rok připravila překvapení v podobě vydání nové písně. Písnička se jmenuje "A Bailar" a Karol jí nazpívala společně s Danym Martinsem, argentinským moderátorem, hercem a zpěvákem, který si zahrál také menší roli porotce v 1. sérii Soy Luny. Píseň má i svůj oficiální videoklip, ve kterém Karol hraje hned 2 osoby a neskutečně jí to sluší. Píseň je, jak už samotný název říká, taneční, melodická a opravdu chytlavá a na internetu má veliký úspěch, za dnešek už stihla nasbírat bezmála půl milionu zhlédnutí. Určitě si písničku poslechněte a napište, jak na vás zapůsobila. To už bude pro dnešní článek vše, ještě jednou přeji jen to nejlepší v novém roce!! :)

 


Komentáře

1 Ivet Ivet | E-mail | Web | 5. ledna 2018 v 18:12 | Reagovat

Krásný nový rok 2018 přeji i tobě. Moc ráda čtu, že máš chuť do blogování a jsi plný ideálu do tohoto roku. Rozhodně ti přeji spoustu úspěchu a ať se ti daří. Nový trailer jsem si pustila i když jsem celou druhou sérii ještě neviděla. Jsem zvědavá jak se všechny ty zápletky rozuzlí a s kým nakonec Luna skončí. :)
Musím říci, že mě Karol překvapila i novým klipem. Moc se mi líbí, je rytmická a chytlavá.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama