Leden 2018

Soy Luna 2 - Epizoda 37: "Nový pár"

29. ledna 2018 v 23:09 | Harry

Série 2
Epizoda 37
Premiéra v LA: 6. června 2017
Premiéra v ČR: 29. ledna 2018

Ke stažení / Online


Soy Luna LIVE - Turín, Řím

29. ledna 2018 v 22:47 | Harry |  Soy Luna LIVE
Minulé pondělí 22. ledna se herci přesunuli se svým turné do Itálie. Jak už jsem zmiňoval v minulém článku, hned v úterý 23. ledna Karol s Ruggerem poskytovali několik rozhovorů pro italská média a také společně vystoupili v italském televizním pořadu Amici, kde zazpívali italskou verzi písně Qué Más Da ze seriálu Soy Luna, která se v italštině jmenuje Solo Tu. Z tohoto dne přidávám pár fotek a nějaká videa. Jelikož se nacházíme v Itálii, Ruggero samozřejmě poskytuje rozhovory v rodném jazyce :)

Karol y Ruggero - Solo Tu
Oficiální videoklipk písni ZDE

Jeden z rozhovorů

Více fotek v celém článku

Následující den ve středu 24. ledna se už konal první koncert před italskými fanoušky a to v Turíně. Koncert v aréně Pala Alpitour se od těch předchozích trochu lišil, neboť byly do show zařazeny dialogy v italštině a i některé písně jako Alas, Linda nebo Qué Más Da zazněly v domácím jazyce. Stejně tomu bylo i v sobotu a neděli 27. a 28. ledna, kdy se konaly koncerty v Římě. Koncerty v aréně PalaLottomatica se stejně jako ty předchozí vydařily a Chiaru na sobotní show přijeli podpořit její přátelé a rodina. Další koncert následuje už zítra v Neapoli. Nakonec přidávám několik fotek z živých show, ze setkání s fanoušky i pár osobních fotek herců například z prohlídky města.

Více fotek v celém článku

Soy Luna 2 - Princesa

28. ledna 2018 v 14:40 | HarrySoy Luna 2 - Epizoda 36: "Návrat týmu Rolleru"

26. ledna 2018 v 20:29 | Harry

Série 2
Epizoda 36
Premiéra v LA: 5. června 2017
Premiéra v ČR: 25. ledna 2018

Ke stažení / Online


Soy Luna 2 - Epizoda 35: "Pravda je blízko"

24. ledna 2018 v 21:45 | Harry

Série 2
Epizoda 35
Premiéra v LA: 2. června 2017
Premiéra v ČR: 24. ledna 2018

Ke stažení / Online


Soy Luna LIVE - Lisabon

23. ledna 2018 v 23:44 | Harry |  Soy Luna LIVE
O víkendu turné Soy Luna LIVE navštívilo další zemi, kterou bylo Portugalsko, kde se odehrály dohromady 3 koncerty v hlavním městě Lisabonu. První dva v sobotu 20. ledna ve 13:30 a 17:00 v Altice Aréně, třetí potom v neděli 21. ledna v 15:00 na stejném místě. Všechny koncerty se povedly, herci se s portugalskými fanoušky rozloučili a vyrazili do Itálie, rodné země Ruggera, kde je čeká další etapa turné, která potrvá až do 9. února. Dnes herci poskytli nějaké rozhovory a už zítra je čeká první koncert před italskými fanoušky v Turíně, následovat bude Řím, kde vystoupí o víkendu.


Karol při poskytování rozhovorů dnes v Itálii

Prvních 20 minut koncertu v Lisabonu
Spoustu krásných fotek ze živé show najdete v celém článku

Soy Luna 2 - Epizoda 34: "Chci se vrátit do týmu"

23. ledna 2018 v 22:51 | Harry

Série 2
Epizoda 34
Premiéra v LA: 1. června 2017
Premiéra v ČR: 23. ledna 2018

Ke stažení / Online


Soy Luna 2 - Epizoda 33: "Zpráva"

23. ledna 2018 v 16:51 | Harry

Série 2
Epizoda 33
Premiéra v LA: 31. května 2017
Premiéra v ČR: 22. ledna 2018

Ke stažení / Online


Lednová setkání herců z Violetty

22. ledna 2018 v 22:51 | Harry |  Zajímavosti
Často si píšete, že by jste chtěli, abych napsal taky o novinkách od ostatních herců z Violetty. Hledání novinek je ale obtížnější, protože se mnohdy špatně hledají zdroje s informacemi a tudíž i časově náročné. Nyní v lednu jsem podrobně sledoval instagramové účty herců, na kterých se objevilo spoustu jejich společných fotek z různých situacích na různých místech světa. Rozhodl jsem se proto, že vám všechny fotky, které herci od začátku ledna zveřejnil, tady na blogu shromáždím, protože ne všichni třeba sledujete jejich účty na sociálních sítích a byla by škoda je nevidět. Myslím, že vás potěší :)

Cande Molfese hned po novém roce odletěla s obsazením Soy Luny do Španělska, neboť na turné po Evropě doprovází svého přítele Ruggera. 3. ledna se zde setkala s Albou a oslavily společně Candeiny 26. narozeniny. Holky se poté 7. ledna v Madridu společně s Ruggerem a Gastónem Viettem, kteří zde koncertovali, setkali ještě s Diegem Domínguezem a Sergiem Mejiou (choreograf ze seriálu Violetta).


Lodo Comello začátkem ledna pobývala se svým manžele na druhé straně země v Buenos Aires, kde se setkala s Clarou a Facundem. Clara poté přiletěla do Španělska za svým přítelem Diegem a podnikla zde několik setkání s kamarádkami Lodo a Albou, se kterými se setkává často.


Rodrigo Pedreira vyrazil začátkem roku s rodinou na poznávací cestu po Evropě, která zatím stále trvá. Navštívil už Paříž, Londýn, přijel také k našim sousedům do Rakouska, kde nyvštívil například Vídeň, Salzburk, ale uskutečnil i výšlap v Alpách. Dále se přesunul do Itálie, kde se v Miláně setkal s Albou a Lodo a ve Španělsku, kde se momentálně nachází, potkal Claru s Diegem.


To už je z dnešního článku vše, doufám, že se vám líbil a fotky vás potěšili. Na nějaké větší novinky okolo herců bohužel momentálně nemám čas, ale snad třeba někdy v budoucnu.

Tini zpívala na charitativních koncertech

21. ledna 2018 v 21:50 | Harry |  Tini Stoessel
Tini Stoessel od začátku roku stihla vystoupila už na dvou koncertech, které se konaly v první polovině ledna. Jednalo se o charitativní koncerty pořádané ve dvou argentinských městech. První z nich se konal minulou sobotu 13. ledna v rámci Festivalu Svobody Las Heras v Mendoze (Campo Historico El Plumerillo). Akce se konala za účasti 15 tisíc lidí a Tini zde vystoupila vedle několika dalších argentinských osobností. Tini dohromady odzpívala 4 písně: Siempre Brillarás, Me Siento Mucho Mejor (cover písně Carlyho García), Libre Soy a Te Quiero Más. Vzhled Tini byl laděn do červené barvy a moc jí to slušelo. Všechny 4 vystoupení najdete v následujícím playlistu:

Odkaz na playlist ZDE


Druhý charitativní koncert, o kterém jsem vás informoval již v posledním prosincovém článku o Tini, se uskutečnil o 2 dny později toto pondělí 15. ledna ve 20:30. Open air koncert Tini byl součástí dvoudenní akce v rámci projektu AcercArte pořádaném v Mar del Platě, kde se kromě hudebních vystoupení konaly například různé workshopy, vystoupení pro děti, promítaly se filmy a byla zde také divadelní nebo cirkusová představení. Jelikož se jednalo výhradně o koncert samotné Tini, oproti předešlé akci tentokrát odzpívala mnohem více písniček a to jak ze svého prvního alba (například Finders Keepers, Si Tu Te Vas, Siempre Brillarás nebo Se Escapa Tu Amor), tak i z Violetty (Veo Veo, Crecimos Juntos a Ser Mejor). Zazněla ale také písnička Libre Soy nebo taneční cover on Beyoncé - Crazy In Love. Dohromady na živý koncert přišlo neuvěřitelných 40 000 diváků, Tini vystřídala 3 různé kostýmy a opět jí to na pódiu hrozně slušelo.

Podotýkám, že všechny písně (i na předešlé akci) Tini odzpívala živě, což je myslím skvělé. Jsem moc rád, že se Tini úplně odprostila od playbacku a i fanoušci mají určitě z vystoupení větší zážitek, když vědí, že Tini zpívá naživo. Celkově jsem se všemi vystoupeními moc spokojený a koncert jsem si i takhle přes internet opravdu užil. Nyní přidávám playlist s devíti písněmi v dobré kvalitě a potom i záznam z celého koncertu.

Odkaz na playlist ZDE

Celý koncert


Tini do Mar del Platy přijela již den předtím 14. ledna, aby posktyla rozhovory v rámci koncertní promo akce, kdy mimo jiného mluvila i o nadcházejícím albu, jehož datum vydání Tini stále neprozradila. Den po koncertu 16. ledna se Tini v Mar del Platě ještě zdržela, neboť měla od rána na pláži fotografickou schůzku pro kosmetickou značku Pantene, ze které se objevilo spoustu krásných fotek.