Listopad 2017

Soy Luna 2 - Epizoda 27: "Omluva"

29. listopadu 2017 v 22:17 | Harry

Soy Luna

Série 2
Epizoda 27
Premiéra v LA: 23. května 2017
Premiéra v ČR: 29. listopadu 2017

Online


Soy Luna 2 - Epizoda 26: "Slzy a omluvy"

29. listopadu 2017 v 17:16 | Harry

Soy Luna

Série 2
Epizoda 26
Premiéra v LA: 22. května 2017
Premiéra v ČR: 28. listopadu 2017

Online


Soy Luna 2 - Epizoda 25: "Natáčení choreografie"

29. listopadu 2017 v 17:13 | Harry

Soy Luna

Série 2
Epizoda 25
Premiéra v LA: 19. května 2017
Premiéra v ČR: 27. listopadu 2017

Online


Rozhovor s Agustínem Bernasconim

28. listopadu 2017 v 17:02 | Harry |  Ostatní

V říjnovém čísle časopisu Soy Luna se objevily 2 rozhovory s herci, které jsme tu ještě neměli a dnes se podíváme na jeden z nich. První rozhovor poskytl Agus Bernasconi, představitel Gastóna, který nám poví o tom, co rád dělá ve svém volném čase a jak důležitou roli hraje v jeho životě sport.

Jsi nadšený sportovec a mnoho let hraješ aktivně fotbal. Co máš nejraději na bruslení?
No, sportům se věnuju celý svůj život. A přestože jsem dělal všechny možné druhy sportů, cítil jsem pořád, že mi to nejde. Jako dítě jsem plaval a hrál fotbal, tenis, a spoustu dalších sportů. Ale bruslení? Popravdě jsem si nikdy nemyslel, že se s ním dá zažít tolik legrace. Jakmile stojíš na bruslích, stoupne ti neuvěřitelně adrenalin. Asi jsem se do tohohle sportu zamiloval. Když dlouho nebruslím nebo nezkoušíme, bruslení mi chybí. Mám ho moc rád. Pocit, který zažívám na bruslích, je úžasný. To mě na tom asi nejvíc fascinuje.

Co dalšího kromě sportu rád děláš ve svém volném čase?
Rád hraju na kytaru, klavír a taky skládám. Svůj volný čas trávím taky rád se skleničkou "yerba mate" (tardiční jihoamerický posilující nápoj) a jen tak relaxuju. Skládám písničky, trochu zpívám a medituju. Taky rád řídím motokáry. Vlastně ani nevím, jestli je to sport. Je to určitý typ závodění, které jsem si oblíbil už v dětství. V naší rodině totiž byli profesionální závodníci. Většinou se tak jednou za týden sejdu s kamarády a jezdíme tady po Buenos Aires.

Když mluvíme o dětství, jaké jsou tvé nejmilejší vzpomínky?
Mám jich spoustu. Mnoho vzpomínek mám z doby, kdy jsem byl dítě a hráli jsem si na schovávanou nebo hru "las etiquetas", kterou jsem hráli v naší vlasti. Pak jsme hráli další hru s názvem "benite", až do deseti hodin večer. Schovávali jsme se po městě a jiná skupina dětí nás hledala. Taky si vzpomínám na odpoledne, kdy jsem hrával fotbal, na narozeniny a spoustu dalších věcí. Nedělní grilování s rodinou, Vánoce...


Měl jsi jako dítě nějakou osobnost jako svůj vzor?
Ano, určitě, a pořád ji mám. Je to folková zpěvák a zakladatel skupiny Los Nocheros. Jmenuje se Jorge Rojas. Od skupiny se oddělil a stal se sólovým umělcem. Jsem jeho velkým obdivovatelem. Líbí se mi co dělá jako umělec i jako člověk. Miluji jeho inspiraci a to, co v životě dělá. Líbí se mi na něm prostě všechno.

Je něco, co bys ve svém životě chtěl změnit?
Myslím, že ano. Je toho hodně. Jsem ještě mladý a mám čas na to, abych věci měnil a zkoušel nové. Momentálně bych asi nechtěl nic změnit, ale určitě v budoucnu změním. Věřím také, že se měníme kousek po kousku každým dnem ─ stejně jako měníme své názory, hudební vkus a podobně.

Jak se tvá postava ─ Gastón ─ vyvinula v průběhu času?
Opravdu se hodně změnil. Ze začátku byl jedním z nejoblíbenějších kluků ve škole, Matteův nejlepší kamarád, a bavil se s nejoblíbenějšími kluky. To bylo jediné, co ho zajímalo, a nikdy se nevzdaloval ze svého společenského okruhu lidí. Věci se změnily, když se seznámil s FelicityForNow. Objevila jeho vnitřní svět: rád čte knížky... v podstatě odhalila Gastónovu citovou stránku.

Jaký je klíč úspěchu v lásce?
Zaprvé si myslím, že aby mohl příběh lásky fungovat, musí být oproštěn od všech lží a musí být naprosto průhledný. Je potřeba, aby mezi oběma partnery byla důvěra a vzájemná podpora. Pokud má jeden z páru nějaký cíl, měl by být druhý připraven ho podpořit a podat mu pomocnou ruku na jeho cestě. Myslím, že je to úžasná věc.

Zdroj: časopis Soy Luna (Egmont Publishing)

Soy Luna 2 - Epizoda 24: "Nová trenérka"

25. listopadu 2017 v 15:53 | Harry

Soy Luna

Série 2
Epizoda 24
Premiéra v LA: 18. května 2017
Premiéra v ČR: 23. listopadu 2017

Ke stažení / Online


Soy Luna - Epizoda 23: "Žárlivost"

25. listopadu 2017 v 15:50 | Harry

Soy Luna

Série 2
Epizoda 23
Premiéra v LA: 17. května 2017
Premiéra v ČR: 22. listopadu 2017

Ke stažení / Online


Soy Luna 2 - Epizoda 22: "Roller se nezavře"

21. listopadu 2017 v 22:33 | Harry

Soy Luna

Série 2
Epizoda 22
Premiéra v LA: 16. května 2017
Premiéra v ČR: 21. listopadu 2017

Ke stažení / Online


Soy Luna 2 - Epizoda 21: "Objevení pravdy?"

20. listopadu 2017 v 22:49 | Harry

Soy Luna

Série 2
Epizoda 21
Premiéra v LA: 15. května 2017
Premiéra v ČR: 20. listopadu 2017

Ke stažení / Online


Blog oslavil třetí narozeniny!!

20. listopadu 2017 v 17:36 | Harry |  Narozeniny blogu
Páteční svátek a datum 17. listopadu bylo velmi důležité pro tento blog, neboť oslavil 3 roky své existence! Ano, před třemi dny už to byly přesně 3 roky ode dne, kdy jsem se jednoho chladného podzimního večera rozhodl, že to prostě zkusím a založím si svůj vlastní blog. Bylo to opravdu velké rozhodnutí, ale dnes jsem za něj šťastný a zároveň je mi dnes ctí, že jsem blog založil právě na datum 17. listopadu, které je pro naši republiku velmi důležité.

Abych uplynulý rok nějak shrnul. Oproti předešlému roku nemůžu říct, že by si blog procházel nějakými úspěšnějšími a méně úspěšnými obdobími, už delší dobu vychází méně článků než dříve, což dokazuje i číslo 215 článků za uplynulý rok. V předešlém roce to bylo přibližně o 100 více. Odpovídají tomu i čísla návštěvnosti, která jsou nyní v průběru okolo 500 návštěv za týden. Pro mě je to ale pořád krásné číslo a chci vám moc poděkovat, že na blog stále chodíte a to i přesto, že články nevycházejí pravidelně. Tématem článků je od lonškého podzimu hlavně seriál Soy Luna, ale snažím se psát také o některých hercích ze seriálu Violetta, aby se prvotní náplň z blogu úplně neztratila. Zároveň ale moc nevydávám články o hercích ze Soy Luny, většinou jsou to jenom články okolo seriálu. Právě teď bych byl moc rád za nějakou zpětnou vazbu od vás, aby jste mi napsali, o čem by jste chtěli, abych vydával články. O jakých tématech nebo jestli by jste na blogu rádi uvítali nějaký nový typ článků, rubriku, projekt... Opravdu budu moc rád, když mi napíšete, co se vám na blogu líbí a chcete, abych o tom nadále psal nebo co bych měl naopak změnit.

Pomalu ale jistě se nám také blíží poslední měsíc roku, ke kterému neodmyslitelně patří Vánoce, které zde na blogu společně oslavíme už počtvrté. Proto jsem se vás chtěl zeptat, zda by jste si v prosinci čekání na Štědrý den opět rádi zpestřili již tradičním adventním kalendářem nebo jestli by jste letos uvítali něco nového, popřípadě co. Co se týče nějakého narozeninového projektu, tak ten letos v plánu nemám, jelikož tu byl nedávno projekt se seriálem Soy Luna, který byl časově náročnější.


Abych to nějak ukončil, v loňském narozeninovém článku jsem psal, že vůbec nevím, zda se blog dočká dalších narozenin. Dnes vydíme, že se dočkal a těch 12 měsíců, kterých se mi před rokem zdálo tak dlouhých na to, abych je na blogu úspěšně přečkal, nakonec uteklo jako voda. Proto letos nebudu psát, že vůbec nevím, jestli tento článek budu za rok psát i po čtvrté, ale řeknu vám, že je to klidně možné. Blogování mě stále moc baví a v nejbližší době s ním určitě nechci skončit, protože vím, že by mi tento svět moc chyběl. Tento blog je pro mě místem, kde se mohu odreagovat, kde mohu bavit své návštěvníky a předávat jim informace a kde mohu být hrdý na práci, kterou jsem za 3 roky odvedl. To vše by ale nebylo možné bez vás. Chci vám všem, kteří jste za uplynulý rok na blog alespoň parkrát zabloudili nebo zde nechali pěkný komentář, poděkovat. Neskutečně si vašich návštěv a vaší podpory váží, zvláště teď, když se blog blíží k magické hranici 100 000 návštěv, kterou snad do konce roku překonáme. Mějte se krásně a užívejte si poslední týdny roku 2017!!

Soy Luna 2 - Valiente

20. listopadu 2017 v 15:45 | Harry

Pokud jste na mobilu, klikněte ZDE