Soy Luna En Concierto - Film

8. října 2017 v 17:16 | Harry |  Soy Luna - Novinky
První turné seriálu Soy Luna má nyní pauzu, která potrvá až do ledna 2018, po které se turné přesune k nám do Evropy, no už teď mají herci za sebou 45 koncertů napříč celou střední a jižní Amerikou. Internet je plný amatérských záběrů z různých koncertů, no z jedné zastávky turné byl dokonce natočen profesionální záznam, který je prezentován pod názvem Soy Luna En Concierto: Film. Dostal jsem nabídku, zda by můj blog nechtěl být součástí propagace tohoto filmu u nás a já souhlasil.

Film byl natočen během třídenní zastávky turné na přelomu dubna a června v Mexico City a jeho premiéra v Latinské Americe byla v červenci. Na českém Youtube kanále, který mi film poskytl byl zveřejněn včera. I když film není v perfetní kvalitě, podle mého názoru je moc hezky zpracovaný a záběry jsou profesionálně natočené. Kromě všech písní, které jsou součástí každé živé show obsahuje také pár záběrů ze zákulisí, takže film určitě doporučuji.

Popis filmu:
Přeneste se na koncert Soy Luna en Concierto v México City. Prožijete celý koncert se svýmí oblíbenými postavami ze seriálu skrze vaše oblíbené písně. Ve vystoupení v čele s Karol Sevilla (Luna) vystupují Ruggero Pasquarelli (Matteo), Valentina Zenere (Ámbar), Michael Ronda (Simón), Malena Ratner (Delfi), Agustín Bernasconi (Gastón), Katja Martínez (Jazmín), Ana Jara Martínez (Jim), Chiara Parravicini (Yam), Jorge López (Ramiro) s Gastón Vietto (Pedro) a Carolina Kopelioff (Nina).

Pokud jste na mobilu, klikněte ZDE
Film ke stažení ZDE
Oficiální stránka filmu ZDE
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama