Říjen 2017

Soy Luna 2 - Linda

27. října 2017 v 19:37 | Harry

Pokud jste na mobilu, klikněte ZDE


Tini zakončila své turné v Córdobě

22. října 2017 v 20:29 | Harry |  Tini Stoessel

Včerejší datum se stalo jedním z důležitých mezníků v kariéře Tini, neboť právě včera 21. října skončilo její první sólové turné Got Me Started Tour koncertem v argentinském městě Córdoba. Poslední show se konala v Plaza de la Música, která byla naplněná křičícími fanoušky, kteří se s Tini a jejím prvním turné přišli rozloučit. Stejně jako předchozí koncerty měl i ten poslední veliký úspěch, nesl se ve skvělé atmosféře, no ke konci samozřejmě také trochu v té smutnější. Tini fanouškům a všem, kteří se nějakým způsobem na turné podíleli děkovala a řekla, že jí Got Me Started Tour navždy zůstane v srdci, stejně tak i všichni fanoušci, kteří se ho zúčastnili (na děkovné video se můžete podívat ZDE nebo ZDE). Z konce turné ale myslím nemusí být nikdo smutný, Tini se určitě v blízké době vydá zase na nějaké další turné a jsem si jistý, že opět nevynechá ani Evropu, ve které má velkou fanouškovskou základnu.

Chvíli po konci turné začali fanoušci na sociálních sítích posílat Tini hromadu děkovných příspěvků za to, že jí během turné na některém z koncertů mohli slyšet a splnit si tak svůj sen Tini potkat, najdete je na twitteru Tini. Jen pro shrnutí, Tini za celé turné, které odstartovalo 18. března v Madridu, dohromady odehrála 32 koncertů v 22 městech patnácti zemí napříč Evropou a Latinskou Amerikou, což je myslím velký úspěch. Moc kvalitních fotek nebo videí se zatím z koncertu neobjevilo, tak se alespoň podívejte na nějaké fotky ze setkání z fanoušky v Córdobě.


A nakonec fotka celého týmu

Tento týden se také Tini objevila na večírku organizovaném Caroline Herrerou. Caroline je venezuelská módní návrhářka, která má svůj vlastní módní dům a značku oblečení a parfémů. Večírek byl pojmenovám podle značky jejích parfému 212 VIP. Tini na párty zavítala se svým bratrem Francescem a setkala se tam také s Jorgem Lópezem, který hraje v seriálu Soy Luna Ramira. Společně na akci pořídili pár fotografií, ze kterým se některé objevily v časopisu Hola Argentina. Tini na sobě měla dlouhé růžově zlaté šaty a moc jí to slušelo, podívejte se na pár fotek.


Vyhlášení KCA Argentina

21. října 2017 v 22:35 | Harry |  Soy Luna - Novinky
Tento týden se konalo třetí udělování cen letošního ročníku Kids Choice Awards pořádaného dětskou televizní stanicí Nickelodeon v Latinské Americe. Svého slavnostního ceremoniálu se konečně dočkala také Argentina, kde se známé ceny předávaly před dvěma dny ve čtvrtek 19. října v Teatro Coliseo v Buenos Aires. Obsazení seriálu bylo letos nominováno hned v 6 kategoriích ale kdo nakonec vyhrál a odnesl si svojí oranžovou raketku?

Michael Ronda zvítězil v kategorii Oblíbený herec a připsal si tak druhé letošní vítězství v této kategorii, neboť zvítězil již v jeho rodném Mexiku. V kategorii Oblíbená herečka si svoji cenu odnesla Carolina Kopelioff, Agus Bernasconi obhájil vítězství z minulého roku a zvítězil v kategorii Trendy kluk a do třetice letos v kategorii Oblíbený seriál zvítězil také samotný seriál Soy Luna. Valentina Zenere ani Lionel Ferro bohužel ve svých kategoriích nezvítězili, stejně tak Mechi Lambre a Cande Molfese z Violetty. Letošní ročník KCA Argentina byl pro seriál Soy Luna opět velmi úspěšný a všem vítězům patří veliká gratulace, protože si jí za svoje výkony opravdu zaslouží!

Na čtvrtečním slavnostním předávání se oproti Mexiku a Kolumbii konečně objevilo pár herců z obsazení Soy Luny a mohli si tak osobně převzít svá ocenění. Carolina Kopelioff na oranžovém koberci oslnila krásnými modrými šaty, které jí moc slušely, Valentina naopak vsadila na bílé nevšední šaty a rovněž v nich zazářila. Dále se akce zúčastnili Michael Ronda, Jorge López a také Agus Bernasconi, kterému dělal doprovod Maxi Espindola se kterým tvoří nyní hudební duo. Jednou z hlavních účastnicí byla také již zmíněná Mechi Lambre, která se spolu s Leandrem Leunisem ujala moderování, během večera několikrát změnila outfit a hrozně jí to slušelo. Nakonec se podívejte na fotogalerii z předávání a na video z předání ceny seriálu Soy Luna, kterou si přišli všichni převzít.


Přebírání ceny za Oblíbený seriál - obsazení Soy Luny
Pokud jste na mobilu, klikněte ZDE

Rozhovor s Malenou Ratner

17. října 2017 v 20:50 | Harry |  Ostatní

Po delší době tu máme opět rozhovor z oficiálního časopisu k seriálu Soy Luna. Tentokrát se podíváme na rozhovor s Malenou Ratner, představitelkou Delfi, který se objevil v pátém srpnovém čísle. Malena nám poví o tom, jak si prošla její postava během první série v oblasti vztahů několika zvraty, jaký byl vlastně vztah Delfi k Pedrovi, který se od ní tak liší a jaké postoje zaujímá ona, pokud jde o lásku.

Co má Delfi na Pedrovi nejraději?
Myslím, že Delfi ho má ráda, protože je starší, má jasnější představy o životě a pomáhá jí být ukotvenější. Má ráda jeho hlas, když zpívá, a taky to, že je vždycky upřímný.

Kvůli své náklonosti k Pedrovi musela Delfi čelit několika konfrontacím se svou kamarádkou Ámbar. Ocitla ses sama někdy v podobné situaci?
Naštěstí ne. Když jsem byla malá, měla jsem ráda jednoho kluka, od kterého mě všichni kamarádi odrazovali. Říkali, abych na něj zapomněla, nebo toho budu litovat. Ale já jsem tvrdohlavá, a tak jse si stála za svým (smích).

Co si myslíš o rčení "opaky se přitahují"?
Myslím, že je to často pravda. Občas hledáme lidi, kteří jsou naším opakem, abychom se mohli navzájem doplňovat a udržovat tak rovnováhu.

Jaká je tvoje představa o ideálním romantickém rande?
Nejsem zrovna moc romantická (smích), ale líbilo by se mi, kdyby to bylo překvapení. Miluju překvapení, ale asi bych si vybrala radši něco jednoduchého - třeba nějakou dobrou večeři, to by bylo super. A měla by to být zábava - to je pro mě opravdu zásadní.

Co se Delfi během první sezóny seriálu Soy Luna naučila?
Myslím, že se naučila, že je důležité být sama sebou. Neměla by se nechat ovlivňovat tím, co říkají druzí, jen proto, že patří do nějaké skupiny lidí. Naučila se dělat to, co je pro ni nejlepší, a věřit v opravdové přátelství.


A ty? Co tě tahle nová zkušenost naučila?
No, naučila mě hodně a nejen z uměleckého hlediska - bruslení, hraní před kamerou, zpívání a natáčení písniček na profesionální úrovni - ale také z toho lidského. Posunula jsem se dál. Naučila jsem se pracovat v televizi a setkala jsem se s novými lidmi z různých kulturních zázemí. Musím říct, že jsem se toho opravdu hodně naučila - a stále se učím.

Jaká je tvá nejlepší vzpomínka na první rok natáčení?
Myslím, že jedna z nejlepších vzpomínek byl víkend, kdy jsme šli do zábavního parku a pak jeli do Chile. Prožívat společně tak skvělé zážitky bylo prostě dokonalé.

Co je pro tebe největší výzvou v roli Delfi ve druhé sezóně?
Myslím, že Delfi teď čeká náročné období. Zrovna v tuhle chvíli neví, co přesně chce dělat. Nelíbí se jí ošklivé věci, které dělá Ámbar, ale zároveň nechce být sama bez kamarádů nebo odstřižená od oblíbené partičky lidí ve škole. A tak se nechá polapit Ámbařinými zlými plány.

Kdybys nepracovala v televizi, co bys chtěla dělat?
Pokračovala bych ve studiu herectví, zpěvu a tance a účastnila bych se jednoho castingu za druhým. Možná bych studovala psychologii - to jsem chtěla kdysi dělat.

Jaké jsou tvé sny do budoucna?
Ráda bych hrála v muzikálu. Je to něco, po čem toužím už od dětství. Také bych si ráda zahrála ve filmu - možná v nějakém podle skutečné události.

Zdroj: časopis Soy Luna (Egmont Publishing)

Tini Stoessel - Te Quiero Más ft. Nacho (Official video) + Live on GMST

15. října 2017 v 21:42 | Harry |  Tini Stoessel

Ve čtvrtek 12. října vypustila naše Tini do světa zbrusu nový singl s názvem Te Quiero Más, který se dočkal navíc také svého videoklipu. Tentokrát se nejdná o sólovou píseň, ale o duet, který vzešel ze spolupráce s venezuelským zpěvákem, který si říká Nacho. Je to zase úplně něco jiného, než na co jsme u Tini zvyklí, taneční hit je plný latinskoamerických rytmů, energie a skvěle se hodí k létu, které právě do Latinské Ameriky míří. Pokud jste už písničku slyšeli, určitě mi dáte za pravdu, že je také velmi chytlavý, já sám už jsem jí slyšel nejmíň desetkrát a opravdu jsem si píseň zamiloval! Samotnému klipu přídává na vyjímečnosti i vzhled krásné Tini, které to v něm sluší víc než kdy předtím a je vidět, že už je z ní opravdu dospělá a krásná mladá žena. Určitě si videoklip nenechte ujít a napište, jak na vás zapůsobil! :)

Pokud jste na mobilu, klikněte ZDE

Živě píseň zazněla poprvé včera 14. října na předposledním koncertě Tini v rámci jejího turné Got Me Started Tour v divadle Gran Rex v Buenos Aires. Tini tak představila před domácím publikem její novou píseň, během níž byl na obrazovce v pozadí promítán také její videoklip a vystoupení sklidilo u diváků veliký úspěch. Aby toho nebylo mála, tak na včerejším koncertě vystoupila navíc jako speciální host španělská zpěvačka India Martínez se kterou Tini zazpívala nádherný duet Olvide Respirar, který v originále nazpívala India s Davidem Bisbalem. Jejich vystoupení musel být opravdu krásný zážitek, Tini i India předvedli úžasný pěvecký výkon a sklidili za něj mohutný potlesk. Jen pro zajímavost, Tini zazpívala stejnou písničku také o den dříve v pátek na koncertě Indie Martínez v divadle Avenida, kde se pro změnu objevila jako host zase ona. Určitě se na obě vystoupení podívejte, ale předně doporučuji určitě duet Olvide Respirar.

Pokud jste na mobilu, klikněte ZDE

Pokud jste na mobilu, klikněte ZDE
Vystoupení z 13. října na koncertě Indie Martínez najdete ZDE

Soy Luna 2 - Epizoda 16: "Ámbar je Sol Bensonová?

13. října 2017 v 20:14 | Harry

Soy Luna

Série 2
Epizoda 16
Premiéra v LA: 8. května 2017
Premiéra v ČR: 12. října 2017

Ke stažení / Online


Soy Luna 2 - Epizoda 15: "Plán pro Roller"

11. října 2017 v 22:42 | Harry

Soy Luna

Série 2
Epizoda 15
Premiéra v LA: 5. května 2017
Premiéra v ČR: 11. října 2017

Ke stažení / Online


Soy Luna 2 - Epizoda 14: "Pomoc"

10. října 2017 v 22:42 | Harry

Soy Luna

Série 2
Epizoda 14
Premiéra v LA: 4. května 2017
Premiéra v ČR: 10. října 2017

Ke stažení / Online


Soy Luna 2 - Epizoda 13: "Iluze"

9. října 2017 v 22:00 | Harry

Soy Luna

Série 2
Epizoda 13
Premiéra v LA: 3. května 2017
Premiéra v ČR: 9. října 2017

Ke stažení / Online


Karol Sevilla a Jorge Blanco nazpívali písně pro nový Disney film!

8. října 2017 v 20:46 | Harry |  Soy Luna - Novinky
Mexická zpěvačka Karol Sevilla nazpívala jednu z písní pro nový film z produkce Disney Pixar s názvem COCO, který bude mít premiéru 27. října v Mexiku. Koncept filmu je založen na mexickém svátku Den mrtvých a příběh se zaměří na Miguela, 12-ti letého chlapce, který žije se svou rodinou ve venkovské oblasti Mexika. Navzdory zákazu hudby v jeho rodině Miguel sní o tom, že se stane hudebníkem jako jeho idol Ernesto de la Cruz. Píseň vyšla v kompletní verzi v pátek a jmenuje se La Bikina, je plná typických latinskoamerických rytmů a myslím, že hlas Karol se k ní skvěle hodí. Mimo to je písnička opravdu moc krásná a také hodně chytlavá, já už jsem jí slyšel minimálně desetkrát a zamiloval jsem si jí. U nás by měl film vyjít o něco později v lednu 2018 a pokud si pustíte trailer, zjitíte, že La Bikina se k němu skvěle hodí.


Karol Sevilla - La Bikina (form Disney Pixar COCO)
Pokud jste na mobilu, klikněte ZDE

Další z písní pro film nazpíval rovněž jeden mexický a nám dobře známý zpěvák a herec Jorge Blanco. Píseň od Jorgeho se jmenuje Bésame Mucho a je pro změnu trošku pomalejší, ale zato moc krásná. Určitě si jí také nenechte ujít a poslechněte si jí.


Jorge Blanco - Bésame Mucho (from Disney Pixar COCO)
Pokud jste na mobilu, klikněte ZDE

Nakonec přidávám i jeden z trailerů k filmu:
Pokud jste na mobilu, klikněte ZDE