Září 2017

Tini se svým turné zavítala do Peru a Chile

12. září 2017 v 18:08 | Harry |  Tini Stoessel

Minulý týden v pátek 8. září se Tini Stoessel po skoro dvouměsíční pauze vrátila na pódium se svým turné Got Me Started. Tini se tentokrát přesunula do další latinskoamerické země, kterou bylo Peru a odpálila zde další ze svých skvělých show v Parque de la Exposición v hlavním městě Limě. Tini byla překvapená s jak velkou přízní jí fanoušci přijali v naplněné aréně s kapacitou 4 500 a koncert se opravdu vyvedl. Koncert začal ve 20:00 místního času (3 hodiny ráno u nás) a Tini odzpívala stejný seznam písní jako při koncertu v Brazílii. Malá změna tu jako vždy přeci jenom byla a to v podobě nového outfitu při písničce Ser Mejor, Se Escapa Tu amor a Yo Te Amo a Ti. Pojďte se podívat na pár fotek z Peru a přidávám i jeden záznam v přijatelné kvalitě.


Pokud jste na mobilu, klikněte ZDE

Další z koncertů se konal hned o 2 dny později v Santiagu, hlavním městě Chile. Show odstartovala v 19:30 v obrovské Movistar Aréně, která byla plná natěšených chilských fanoušků, kteří dali Tini během koncertu najevo, jak moc rádi jsou, že si ze všech latinskoamerických zemí vybrala jako jednu z mála právě Chile. Počas koncertu panovala skvělá atmosféra, Tini si koncert užívala a byla určitě moc ráda, jaké přízně se jí v Chile dostává. Z nedělního koncertu se objevilo mnohem více kvalitních fotek než z koncertu v Peru a proto se nyní pojďte podívat na fotogalerii jak z koncertu, tak z Meet&Greet a nějaké to video.


Fotky ze setkání z fanoušky

Confía En Mí - Santiago de Chile
Pokud jste na mobilu, klikněte ZDE

Sí Tu Te Vas - Santiago de Chile
Pokud jste na mobilu, klikněte ZDE

Nakonec bych chtěl připomenout, že již zítra končí finále projektu The Best of Soy Luna. Pokud jste ješte nehlasovali, tak si určitě udělejte pár vteřin čas a podpořte své oblíbence, hlasování končí zítra ve 22:00. Hlasujte ZDE.

Rozhovor s Michaelem Rondou

10. září 2017 v 18:18 | Harry |  Ostatní

Máme tady další rozhovor, tentokrát ze srpnového čísla časopisu Soy Luna, ve kterém nám Michael Ronda, představitel Simóna, poví o zážitcích z natáčení 1. sezóny seriálu a jak se tyto momenty odrážely v jeho životě.

Jaká je tvoje nejlepší vzpomínka na první sezónu?
Nevím, jestli mám jednu konkrétní vzpomínku, o kterou bych se chtěl podělit, protože za ten rok se stalo tolik neobyčejných a hlavně jedinečných věcí! Rozhodně nemůžu zapomenout na den, kdy jsme natáčeli Valiente - úžasné! Znamenalo to milník v mém životě.

Co jsi udělal jako první v pauze mezi první a druhou sezónou?
Během prázdnin jsem nejdřív trochu odpočíval. Setkal jsem se s přáteli a strávil jsem nějaký čas se svou rodinou. Měli jsme celý rok opravdu nabitý program a jedním z nejlepších způsobů odpočinku je pro mě pobyt u moře nebo na horách. A tak jsem s rodinou vyrazil do Vail v Coloradu a krásně jsme si to užili. Byli jsme na snowboardu a celá rodina spala společně v jednom pokoji. Hodně mi chyběli a bylo skvělé, že jsme mohli strávit čas zase pohromadě.

Už dlouho jsi daleko od domova. Je těžké si udržet přátelství na dálku?
Pořád jsem v kontaktu s kamarády v Mexiku a tím je to jednodušší! Jednou za čas sem za mnou přijedou.

Jak se postupem času vyvinuly vztahy mezi jednotlivými členy týmu?
Postupně se se všemi lidmi blíž seznamuješ. Cítím, že jsme všichni jedna rodina - jsme si navzájem velmi blízcí. Samozřejmě jsou chvíle, kdy se neshodneme, ale divil bych se, kdybychom vždycky byli za jedno, vzhledem k tomu, že jsme skupina 13 mladých umělců! Každopádně je mám všechny svým způsobem rád.


V jakém ohledu cítíš, že jsi od počátku natáčení seriálu Soy Luna dozrál?
Myslím, že jsem dozrál nejen fyzicky, ale také psychicky. To, že jsem začal žít sám v cizí zemi s novými přáteli a novým projektem, mi posílilo ducha a dozrál jsem doslova viditelně před očima! V tuto chvíli můžu říct asi jedině to, že jsem sám se sebou poměrně vyrovnaný.

Co je nejtěžší na tvé práci? A co nejzábavnější?
Abych pravdu řekl, není to vůbec snadné: na denním pořádku jsou hodiny zkoušek a natáčení. Na druhou stranu skutečnost, že mě ta práce baví, mi všechno ulehčuje.

Jakou radu bys dal někomu, kdo by se chtělm stát hercem?
Řekl bych mu, že není nic lepšího, než když děláš to, co máš rád a co tě baví. Nabádal bych ho, aby bojoval za své sny - jinak pak skončíš tak, že bojuješ za sny ostatních. Poradil bych mu, aby si užíval umění a sdílel své emoce prostřednictvím herectví, protože není nic úžasnějšího.

Máš nějaký sen, který nesouvisí s tvou prací?
Miluju sporty. Mám rád potápění, parašutismus, snowboarding, surfing, golf a další. Kdykoli mám volnou chvíli, snažím se věnovat sportům.
Zdroj: časopis Soy Luna (Egmont Publishing)

Pauza po šestnácté epizodě...

6. září 2017 v 19:12 | Harry |  Soy Luna - Novinky
Dnes tu mám pouze jednu krátkou informaci o vysílání seriálu Soy Luna. Včera vyšel program pro měsíc říjen, který potvrdil, že vysílání premiérových dílů 2. série Soy Luny bude pokračovat i v říjnu. Nové díly poběží konkrétně do 12. října, kdy se odvysílá 16. epizoda a poté jsou od pondělí 16. října do vysílání zařazeny reprízy od 1. dílu. Opakování od začátku 2. série bude pokračovat po zbytek října a také začátkem listopadu. Premiérové díly by se potom do vysílání podle předběžných výpočtů mohly vrátit od pondělí 13. listopadu, ale to potvrdí až program na listopad. Otázkou nyní zůstává, jestli bude poté opět pauza po dalších 16 epizodách a nebo se do konce roku stihne odvysílat celá první půlka.


Nakonec tu mám také oficiální upoutávku ke 2. sérii Soy Luny, která od pondělí běží na českém Disney Channel, takže pokud jste jí ještě neviděli, určitě se mrkněte! :)

Pokud jste na mobilu, klikněte ZDE