Výsledky KCA Mexiko a hlasování v KCA Argentina

26. srpna 2017 v 21:06 | Harry |  Soy Luna - Novinky

Minulou sobotu 19. srpna se konalo slavností předávání cen Kids' Choice Awards Mexiko pořádané televizní stanicí Nickelodeon, ve kterém získal několik nominací také seriál Soy Luna (více o nominacích si můžete přečíst ZDE). Proměnit nominaci ve vítězství se podařilo Michaelu Rondovi (Simón), který získal cenu za Nejoblíbenějšího herce. Další úspěch získal samotný seriál Soy Luna, který zvítězil v kategorii Nejoblíbenější seriál. Nominovaná byla také Karol Sevilla v kategorii Nejoblíbenější herečka, ale ta si bohužel cenu neodnesla, no můžeme jí držet palce ještě v KCA Kolumbie. I tak je to pro seriál a Michaela Rondu velký úspěch a proto patří režisérům, všem co se na seriálu podílí a také seriálovému Simónovi velká gratulace!

Před pár dny odstartovalo také každoroční hlasování v Kids' Choice Awards Argentina, kde získala několik nominací opět Soy Luna, ale také herci ze seriálu Violetta. V kategorii Nejoblíbenější herec byl nominován opět Michael Ronda a v kategorii Nejoblíbenější herečka získala nominaci Carolina Kopelioff a Mercedes Lambre, která nyní září v seriálu Heidi, bienvenida a casa. Z herců Soy Luny získala dále nominaci Valentina Zenere v kategorii Oblíbený záporák, Lionel Ferro v kategorii Oblíbený Youtuber a Agustín Bernasconi v kategorii Trendy kluk. V kategorii Trendy dívka získala nominaci Candelaria Molfese. Nominovaný byl opět seriál Soy Luna v kategorii Oblíbený seriál.

Nominací ze světa Soy Luna a Violetty je opravdu mnoho a každý hlas může našim oblíbencům pomoci. Udělejte si proto chvíli čas a alespoň jednou hlasujte ZDE. A nezapomeňte, že můžete stále hlasovat v KCA Kolumbie, kde už je omezený výběr. Hlasování probíhá ZDE.

Karol Sevilla na loňském udělování cen KCA Argentina
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama