Srpen 2017

Tini se ukázala v novém vzhledu na premiéře v Madridu

29. srpna 2017 v 20:08 | Harry |  Tini Stoessel

Minulé úterý 22. srpna se v Madridu konala premiéra filmu Tadeo Jones 2: El secreto del Rey Midas, ke kterému Tini Stoessel společně s Davidem Bisbalem nazpívala písničku Todo Es Posible. Tini na červeném koberci překvapila novým vzhledem, neboť se ukázala s novým účesem, svůj vzhled doplnila krásnými dlouhými stříbrnými šaty a po boku Davida Bisbala všechny doslova oslnila. Na červeném koberci Tini a David poskytli také rozhovor, ve kterém mluvili o společné spolupráci nebo o dovolené, kterou Tini strávila se svým přítelem Pepem Barrosou a zmíněn byl také nedávný útok v Barceloně. Část rozhovoru jsem pro vás přeložil a najdete ho hned pod fotogalerií z akce.Jaká to byla zkušenost?
David: Moc dobrá, užíváme si jí od prvního okamžiku, kdy jsme nahráli píseň. Pozval jsem Tini na můj koncert v Teatro Real a lidé reagovali moc dobře. Je to skvělý motiv a mám velkou radost, že jsem potkal všechny fanoušky Tini ve Španělsku.

Jaká byla spolupráce s Davidem?
Tini: Neuvěřitelná, pro nás v Argentině je David hvězda, ve všech částech. V Argentině ho milujeme, vyrostla jsem s jeho hudbou a když mi navrhli, abych zpívala s Davidem, splnil se mi sen. Poznala jsem ho osobně, je tak pokorný, pracovitý, neuvěřitelný. Moc krásná zkušenost.

A jaká je ona pro tebe?
David: Je to fantastická dívka, pracovitá, která reprezentuje svoji zemi po celém světě a to se mi moc líbí.

Přidávám také ještě jednou píseň Todo Es Posible, pokud by jste si jí chtěli připomenout:


The Best of Soy Luna: Season 1 - Finále

27. srpna 2017 v 14:55 | Harry |  The Best of Soy Luna
Dneska startuje finále ankety The Best of Soy Luna, ve které vybíráte to nejlepší z první série seriálu Soy Luna. V předchozích dvou týdnech jste měli možnost své oblíbené herce, postavy, páry či písně nominovat do devíti jednotlivých kategorií. Po sečtení všech hlasů postoupilo z každé kategorie do dalšího kola 5 finalistů, kteří od vás získali nejvíce nominací. Kdo u vás má největší podporu a vybrali jste si ho do jednotlivých kategorií zjistíte ve formuláři. Hlasování ve finále je ještě snazší než v předchozím kole, po otevření formuláře máte v každé kategorii k dispozici jediný hlas, kterým můžete podpořit svého oblíbeného herce, zpěváka, postavu, pár nebo píseň a pomoci mu tak k vítězství. Hlasování potrvá do středy 13. září a o víkendu před startem 2. série Soy Luny odhalíme kompletní výsledky ve všech kategoriích. Nyní už přeji šťastnou ruku při hlasování! :)

Hlasujte ve finále ZDE


Výsledky KCA Mexiko a hlasování v KCA Argentina

26. srpna 2017 v 21:06 | Harry |  Soy Luna - Novinky

Minulou sobotu 19. srpna se konalo slavností předávání cen Kids' Choice Awards Mexiko pořádané televizní stanicí Nickelodeon, ve kterém získal několik nominací také seriál Soy Luna (více o nominacích si můžete přečíst ZDE). Proměnit nominaci ve vítězství se podařilo Michaelu Rondovi (Simón), který získal cenu za Nejoblíbenějšího herce. Další úspěch získal samotný seriál Soy Luna, který zvítězil v kategorii Nejoblíbenější seriál. Nominovaná byla také Karol Sevilla v kategorii Nejoblíbenější herečka, ale ta si bohužel cenu neodnesla, no můžeme jí držet palce ještě v KCA Kolumbie. I tak je to pro seriál a Michaela Rondu velký úspěch a proto patří režisérům, všem co se na seriálu podílí a také seriálovému Simónovi velká gratulace!

Před pár dny odstartovalo také každoroční hlasování v Kids' Choice Awards Argentina, kde získala několik nominací opět Soy Luna, ale také herci ze seriálu Violetta. V kategorii Nejoblíbenější herec byl nominován opět Michael Ronda a v kategorii Nejoblíbenější herečka získala nominaci Carolina Kopelioff a Mercedes Lambre, která nyní září v seriálu Heidi, bienvenida a casa. Z herců Soy Luny získala dále nominaci Valentina Zenere v kategorii Oblíbený záporák, Lionel Ferro v kategorii Oblíbený Youtuber a Agustín Bernasconi v kategorii Trendy kluk. V kategorii Trendy dívka získala nominaci Candelaria Molfese. Nominovaný byl opět seriál Soy Luna v kategorii Oblíbený seriál.

Nominací ze světa Soy Luna a Violetty je opravdu mnoho a každý hlas může našim oblíbencům pomoci. Udělejte si proto chvíli čas a alespoň jednou hlasujte ZDE. A nezapomeňte, že můžete stále hlasovat v KCA Kolumbie, kde už je omezený výběr. Hlasování probíhá ZDE.

Karol Sevilla na loňském udělování cen KCA Argentina

The Best of Soy Luna: Season 1 - Nominace jsou u konce!

21. srpna 2017 v 15:04 | Harry |  The Best of Soy Luna
Včera ve 20:00 byla ukončena první fáze ankety The Best of Soy Luna, ve které jste mohli do devíti kategorií nominovat své oblíbence. Ze všech herců, zpěváků, postav, písniček nebo párů mohlo do druhého kola, ve kterém se bude hlasovat o vítěze, postoupit pouze 5 jmen a výsledky byly opravdu těsné. Hlavně co se týká pátého místa, které se mnohdy od toho šestého nepostupujícícho lišilo jen o 1 nebo 2 hlasy. Výsledky prvního kola jsou podle mě velmi zajímavé a chtěl bych vám všem, kteří si udělali čas a formulář vyplnily poděkovat, hlasů přišlo opravdu mnoho. V následujících dnech bude probíhat sčítání hlasů u kategorie Nejoblíbenější pár, kde se nezaškrtávalo, ale vypisovalo a také příprava druhého kola, které chci trošku graficky zpracovat. Hlasování ve druhém kole odstartuje nejpozději o víkendu, záleží na tom, jak vše stihnu... :)

Rozhovor s Ruggerem Pasquarellim #2

21. srpna 2017 v 11:16 | Harry |  Ostatní

Dnes se podíváme na další rozhovor, který se objevil v časopise Soy Luna. Tento rozhovor je z červencového čísla a Ruggero Pasquarelli nám v něm poví o jeho výzvách při natáčení seriálu, hlavně co se týče scén na kolečkových bruslích.

Při natáčení těchto scén nebyli ve hře žádní kaskadéři. Jak ses na ty náročné výkony připravoval?
Zkoušeli jsme sedm měsíců před natáčením. Byla to obrovská výzva! Skloubit zpěv, tanec a hraní, zatímco jezdíš na bruslích, je opravdu náročné, co si budeme povídat. Ale když se teď dívám na jednotlivé epizody, můžu říct, že jsem opravdu král brusliště! (smích).

Měl jsi někdy nějaké problémy?
Jednou jsem si vyvrtnul kotník. Hodně jsem taky padal. Samozřejmě nejsme profesionální bruslaři. Hlavní věc je, že jsme se naučili bruslit. A pak taky všechny ty puchýře! Ještě pořád mám stopy na noze po těch, které jsem si udělal hned při prvních týdnech natáčení. Ze začátku, když jsou brusle úplně nové, jsou hodně tvrdé a musíš je pěkně prošlápnout. A to předpokládá hodiny a hodiny bruslení.

Jaký je tvůj oblíbený trik na bruslích?
Je to skok, který se jmenuje Metz (alias toeloop - odpichovaný skok). Je opravdu obtížný, ale trénoval jsem ho tolikrát, až jsem se ho naučil.

V čem bys řekl, že ses od začátku natáčení seriálu Soy Luna posunul nejvíc?
V posledních několika letech jsem zažil tolik nových zkušeností a myslím, že všechny pro mě byly v mém růstu přínosem. Díky seriálu Soy Luna jsem se naučil nový sport. A moji noví kamarádi mě taky hodně obohatili - hlavně proto, že pocházíme z nejrůznějších kulturních zázemí. Je to skvělá příležitost a jsem za to opravdu vděčný.

Práce na seriálu Soy Luna pro tebe znamená, že ses přestěhoval do Argentiny a už tu nějakých pár let pobýváš. Kdyby sis teď mohl vybrat, kde bys chtěl žít?
Hodně jsem v posledních několika letech cestoval, ale pro mě je na prvním místě pořád Itálie (úsměv). Rád bych se tam vrátil a pořídil si byt v blízkosti své rodiny. Bylo by fajn jim být na blízku.


Tvoje rodina tě od začátku podporuje. Kdy jsi se rozhodl, že budeš hercem?
No, vždycky mě bavilo zpívat, i když jsem se hodně styděl. A moji rodiče si toho všimli, protože jsem doma pořád zpíval. Se sestřenicí jsme organizovali taková malá představení. Jednoho dne moji rodiče uviděli na ulici takoví plakát s nabídkou studia v herecké škole, a tak se mě zaptali, jestli bych se tam nechtěl přihlásit. A já jsem souhlasil! V té době mi bylo 12. A tak to všechno začalo. A od té doby mě to už nepustilo!

Máš nějaký oblíbený předmět nebo talisman, který máš stále u sebe, jako například Luna svůj náhrdelník?
Balzám na rty. Vždycky ho mám v pravé kapse od kalhot. Vím, že to zní trochu divně, ale je to můj talisman!

Jaké jsou tvé plány do budoucna?
Rád bych natočil album se svými písničkami. Píšu teď hodně. Také bych rád živě vystupoval s publikem, které by se mnou zpívalo. To je můj největší sen. Doufám, že se mi splní! Většinou se nedojímám, ale když slyším lidi zpívat moje písničky, mám slzy na krajíčku (úsměv).
Zdroj: časopis Soy Luna (Egmont Publishing)

Nominace zítra končí!

19. srpna 2017 v 20:05 | Harry |  The Best of Soy Luna
Ahoj, v tomto krátkém informačním článku bych vám chtěl jenom připomenout, že už zítra končí první fáze projektu The Best of Soy Luna: Season 1. Nominovat své oblíbence ve všech kategoriích můžete do zítra až do 20:00, kdy budou nominace ukončeny. Chtěl bych všechny, kteří ještě nenominovali své favority poprosit, aby si udělali chvíli čas a hlasovali, zabere vám to maximálně pár minut. Výsledky jsou zatím ve většině kategorií velmi těsné, hlavně co se týče kategorie Nejoblíbenější píseň, kde mají stejný počet hlasů hned 4 písně. Ale ani v dalších kategoriích není zatím rozhodnuto, například v kategorii Nejlepší herecký výkon se pořád na páté pozici drží 2 jména.

Nominujte ZDE


Podpořte Soy Lunu na KCA Mexiko a Kolumbie

17. srpna 2017 v 21:50 | Harry |  Soy Luna - Novinky

Stejně jako každý rok, tak i letos se bude konat udělování cen Kids' Choice Awards pořádané americkou dětskou televizní stanicí Nickelodeon, které oceňují televizní seriály, herce, zpěváky nebo hudební skupiny. Letos bylo zatím spuštěno hlasování v Mexiku a Kolumbii, kde Soy Luna získala hned několik nominací. Na loňském udělování Kids' Choice Awards Mexiko si odnesla cenu Valentina Zenere za oblíbenou záporačku, v Kolumbii zvítězila Valentina opět ve stejné kategorii a cenu za nejlepšího herce získal Ruggero Pasquarelli. Jak si vedla Soy Luna letos se dozvíme už brzy.

Hlasování Kids' Choice Awards Mexiko 2017 bylo zahájeno již v červnu a herci ze Soy Luny v něm byli nominováni v několika kategoriích. V kategorii Nejoblíbenější herec byl nominován Michael Ronda, v kategorii Nejoblíbenější herečka byla nominována Karol Sevilla a v kategorii Nejoblíbenější Youtuber Sebastiín Villalobos. Nominován byl i samotný seriál Soy Luna v kategorii Nejoblíbenější seriál. Kromě herců Soy Luny byl v jedné kategorii nominován i Jorge Blanco a to v kategorii Nejoblíbenější národní umělec nebo skupina. Počet nominovaných v každé kategorii byl omezen, neboť hlasování končí už 19. srpna.

Podpořte své favority a hlasujte ZDE

Hlasování v Kids' Choice Awards Kolumbie 2017 bylo spuštěno o několik dní později a Soy Luna v něm získala opět několik nominací. V kategorii Nejoblíbenější herečka byla nominovaná opět Karol Sevilla a ve stejně kategorii byla nominovaná také Mercedes Lambre. V kategorii Nejoblíbenější herec byl nominován Ruggero Pasquarelli a Valentina Zenere byla nominovaná v kategorii Trendy dívka. Sebastián Villalobos byl nominován ve třech kategoriích a to Nejoblíbenější Youtuber, Oblíbenec na Musically a Nejlepší Fandom. Seriál Soy Luna byl opět nominován jako Nejoblíbenější seriál. Jen pro zajímavost, v KCA Kolumbie byl nominovaný také argentinský seriál Jedenáctka a herci z něj.

Svoje favority můžete podpořit ZDE

Letos se bude jako každý rok konat také Kids' Choice Awards Argentina, jehož hlasování již brzy odstartuje. Nakonec tu mám jednu fotku z udílení cen KCA Argentina 2016.


Soy Luna na Un Sol Para Los Chicos 2017

15. srpna 2017 v 19:26 | Harry |  Soy Luna - Novinky
V sobotu 12. srpna se konala benefiční akce Un Sol Para Los Chicos (Slunce pro děti) v argentinském městě Technopolisu. Tato akce je každoročně pořádaná organizací UNICEF, která se zabývá ochranou a zlepšováním životních podmínek dětí a klade si za cíl získat finanční prostředky na projekty, které prospívají dětem a mladistvým. Celá událost je navíc vysílána živě na televizním programu El Trece. Tato charitativní akce trvá celé odpoledne, během kterého mohou lidé posílat finanční příspěvky a pro diváky, kteří se přijdou na akci podívat, jsou připravena hudební vystoupení různých národních i mezinárodních umělců. Na akci vystoupili například David Bisbal, Axel nebo Juanes, ale hlavně také herci ze seriálu Soy Luna! Zazněly celkem 4 písně a to Alas, Siempre Juntos, Qué Más Da a Valiente v podání Karol, Ruggera, Valentiny, Michaela, Caroliny, Katji, Maleny, Jorgeho, Any, Chiary a Gastóna. Na akci se přišlo podívat i pár herců ze staršího obsazení Soy Luny a to Carolina Ibarra, Ana Carolina Valsagna a Lucila Gandolfo. Akce byla velmi úspěšná, neboť se dohromady vybralo více jak 4 miliony dolarů což je v přepočtu něco kolem 90 milionů českých korun. Jen pro informaci, na této události před čtyřmi lety vystoupilo také obsazení seriálu Violetta. Nyní se už pojďme podívat na pár fotek a také video celého účinkování Soy Luny na Un Sol Para Los Chicos.


Pokud jste na mobilu, klikněte ZDE

Tini v Soy Luně 2!

8. srpna 2017 v 19:31 | Harry |  Soy Luna - Novinky

Včera se v Latinské Americe přehouplo vysílání druhé série seriálu Soy Luna do druhé poloviny. Diváci se tak po dvouměsíční pauze, kdy se vysílala celá první polovina série (epizody 1-40) odzačátku, dočkali nových dílů. V napínavé 40. epizodě, která měla premiéru 9. června se kromě jiného navíc objevila také jako speciální host hvězda seriálu Violetta, Tini Stoessel. Diváci si Tini v této epizodě zase tak moc neužili, protože se tam objevila pouze na pár chvil, když se potkala s Lunou. Mnohem více se ale Tini předvedla právě ve včerejší 41. epizodě, ve které vystoupila s jednou písní ze svého prvního alba, konkrétně zazpívala španělskou verzi písně Got Me Started s názvem Ya No Hay Nadie Que Nos Pare. Už to nebyla ta mladičká slečna, kterou jsme vídali ve Violettě, ale působila zde jako opravdová hvězda a skvěle splnila roli speciálního hosta. Vystoupení se jí moc povedlo, předvedla skvělé taneční kroky a mimo to vypadala opravdu úžasně. Já osobně jsem moc rád, že Tini pozvali do seriálu Soy Luna, který je vlastně často považován za nástupce Violetty, aby zde vystoupila a myslím, že stejně jako mě její návštěva potěšila všechny, kteří jsou fanoušky obou seriálů. Pojďte podívat na vystoupení Tini v seriálu! :)

Pokud jste na mobilu, klikněte ZDE

Druhá série Soy Luny startuje 18. zaří!

7. srpna 2017 v 15:49 | Harry |  Soy Luna - Novinky
Program pro měsíc září je na světě a přinesl s sebou datum dlouho očekávané premiéry druhé série seriálu Soy Luna na českém Disney Channelu. Jak se už delší dobu předpokládalo, druhá řada příběhu začíná v září a to konkrétně v pondělí 18. září v tradičním čase 19:00. Stejně jako u první série poběží seriál od pondělí do čtvrtku a pokud nestihnete premiéru, můžete sledovat reprízy opět v nezměněném čase v 21:30 nebo následující den ve 13:30. Do konce září se stihne odvysílat prvních 8 epizod a jakým zbůsobem se bude vysílat dál, se dozvíme v programu na říjen.

Druhá řada úspěšného seriálu tedy přichází na naše obrazovky přesně 5 měsíců po premiéře v Argentině, za což myslím můžeme být vděční. Oproti Violettě je to velký pokrok, neboť její 2. série k nám přišla až po roce a půl od její premiéry v domácí zemi. Co se týká českého dabingu, ten by měl být beze změny, což je také velmi pozitivní zpráva. Nová dobrodružství Luny Valente a jejích přátel jsou už opravdu za dveřmi, už teď se můžete těšit na vše, co nová série nobídne a to skvělé bruslařské kousky, spoustu nové hudby, přátelství, lásku, nové tváře, odhalování nových tajemství a nebudou chybět ani speciální hosté. To vše a mnohem víc nabídne nová sezóna Soy Luny. Tak si pište do diářů, 18. září v 19:00 na Disney Channel! :)