Červenec 2017

Rozhovor s Karol Sevillou #2

30. července 2017 v 20:57 | Harry |  Ostatní

Máme tady další rozhovor s Karol Sevillou, který se objevil v červnovém čísle časopisu Soy Luna. Rozhovor Karol poskytla po skončení natáčení první sezóny a prozradí nám v něm, co se změnilo v jejím životě od prvního záběru. Rozhovor je velmi zajímavý, tak si ho rozhodně přečtěte.

V jakém ohledu jsi od začátku natáčení seriálu Soy Luna nejvíce dozrála?
Hodně jsem se posunula, a to jak v osobním životě, tak i jako herečka. Když se podívám na první epizodu, je znát, že jsem byla o něco mladší, i na mém obličeji (úsměv). Při práci jsem se toho naučila spoustu od režiséra a celého seriálového týmu a všech lidí, kteří byli zapojeni do tohoto projektu.

Setkala ses během natáčení s nějakými problémy?
Nejtěžší pro mě bylo natáčení párových bruslařských scén, když mě vyhazují do vzduchu. Před každým provedením takového pohybu jsem vždycky říkala partnerovi, aby mě pořádně držel (úsměv).

Jaká je tvoje oblíbená bruslařská pozice?
Mám ráda základní pozici ve dřepu s nataženou nohou a pak taky hvězdu.

A když si vzpomeneš, že na prvním castingu jsi ještě nikdy v životě neměla na nohou brusle! Jak se cítíš teď po tolika měsících bruslení?
Stejně jako většina týmu jsem ze začátku neuměla bruslit. Nějakou dobu nám trvalo, než jsme se to naučili, a v průběhu času jsme zjistili, že bruslení je opravdu náročný sport, který vyžaduje hodně soustředění a důkladnou přípravu. Teď umíme několik základních pozic a skoků, ale nejdůležitější bylo dát do toho všeho učení srdce. Když se s naším týmem díváme na jednotlivé epizody a vidíme ten pokrok, který jsme udělali, cítím opravdu velkou radost! Naučili jsme se, jak milovat bruslení - je to kouzelný sport.


Je bruslení populární ve tvé zemi?
V Mexiku je spousta holek, které jezdí na bruslích, hlavně na inlinech. Doufáme, že tenhle seriál přispěje k šíření bruslařské kultury a znovu oživí bruslení na čtyřkolečkových bruslích, které byly oblíbené v 80. letech 20. století, kdy se mnohé restaurace mohly pochlubit číšníky a servírkami na kolečkových bruslích. Není náhoda, že Luna pracuje v restauraci s rychlým občerstvením a rozváží jídlo na kolečkových bruslích. Jedno poselství, které v sobě tento seriál nese, je: "Neseď doma na zadku, ale sportuj!". Ukazujeme, jak úžasné je být venku na čerstvém vzduchu - a to je něco, na co se v posledních letech zapomíná.

Luna pracuje, ale taky chodí do školy, stejně jako ty. Jak zvládáš všechny své povinnosti?
Většinou pracuji ráno a odpoledne se učím. Věci do školy dělám po internetu. Někdy je to náročné, ale taky super, protože můžu poznávat historii a kulturu jiné země - Argentiny. Mám dobré známky. Škola je pro mě a moji rodinu velmi důležitá.

Jsou nějaké herečky, které tě obzvláště inspirovaly ve tvém přístupu k herectví?
Ne, nikdo konkrétní. Ale z herců mám moc ráda Roberta Downey Jr.

Jaké vlastnosti by podle tebe měla mít opravdová hvězda?
Myslím, že nejdůležitější je pokora. To je něco, co mě naučila moje rodina. To je rozhodně na prvním místě! Myslím, že je dobré být vděčný za všechno. Lidé si vás pak budou vážit, protože budete autentičtí a opravdoví.

Zdroj: časopis Soy Luna (Egmont Publishing)

Tini navštívila Madrid!

28. července 2017 v 15:10 | Harry |  Tini Stoessel

Tini Stoessel tento týden navštívila španělské hlavní město Madrid, aby zde vystoupila společně s Davidem Bisbalem na Universal Music Festival, který se konal tuto středu 26. července. Tini přiletěla do Španělska už na konci minulého týdne a kromě příprav na vystoupení zde v průběhu týdne natáčela například i video pro svůj YouTube kanál. Ve středu se ještě konala tisková konference a rozhovory pro média, pro tuto akci Tini zvolila krásné dlouhé šaty a prodloužené vlasy a moc jí to slušelo.


Rozhovor s Tini a Davidem
Pokud jste na mobilu, klikněte ZDE

Večer se potom konal již zmíněný UM Festival v Teatro Real Madrid, kde Tini s Davidem Bisbalem zazpívala píseň Todo Es Posible, kterou společně nahráli jako soundtrack k animované pohádce Tadeo Jones 2. Na večerním vystoupení Tini zazářila pro změnu v dlouhých zelených šatech, ve kterých jí to opět moc slušelo. I sám David potom, co Tini přivítal na scéně řekl, že vypadá jako princezna. Vystoupení se jim opravdu moc povedlo a sklidili za něj velký potlesk. Nakonec přidávám pár fotek z červeného koberce a video z vystoupení.


Todo Es Posible - Live in Teatro Real
Pokud jste na mobilu, klikněte ZDE

Tini v Brazílii a spolupráce s The Vamps

17. července 2017 v 17:18 | Harry |  Tini Stoessel
Po dvoutýdenní přestávce se Tini v sobotu 15. července představila fanouškům v Brazílii a odpálila další z koncertů Got Me Started Tour. Jediný brazilský koncert se konal ve městě Sao Paulo ve 20:00 místního času a byl minimálně stejně úspěšný, jako ty předchozí v Argentině. Brazilští fanoušci dávali Tini už během turné s Violettou jasně najevo, jak moc jí milují a stejně tomu bylo i při sobotním koncertu, tentokrát již v rámci jejího vlastního turné. Nutno říct, že Tini to opět ohromně slušelo a ukázala zase pár nových kousků kostýmů. Před koncertem se ještě konalo Meet&Greet s fanoušky pořádané Radio Disney Brasil. Nyní už pár fotek z obou akcí.Dále tu máme ještě jednu novinku z konce minulého týdne. Možná jste už dříve slyšeli o spolupráci Tini s britskou hudební skupinou The Vamps, která chystá novou desku s názvem Night and Day a objevit by se na ní měla i společná píseň nazpívaná s Tini. Song se jmenuje "It's a Lie" a byl vydán v pátek 14. července. Písnička je energická s lehce latinskými rytmy a myslím, že se povedla. Určitě si jí poslechněte a posuďte sami! :)

Pokud jste na mobilu, klikněte ZDE

Tini na svém kanálu zveřejnila také video ze zákulisí nahrávání:
Pokud jste na mobilu, klikněte ZDE

New Layout (24) - #RuggeroConKarol

17. července 2017 v 16:00 | Harry |  Vzhled blogu
Po delší době tu máme nový layout s číslem 24 a i přestože je téma dvou světových turné pořád z části aktuální, změnu už to opravdu chtělo. Jelikož se nyní žádné aktuální téma nenabízí, napadlo mě zvolit tuhle úžasnou fotku Ruggera a Karol, která je součástí photoshootu nafoceného v Itálii. Fotka mě tak zaujala, že jsem s ní prostě musel ozdobit blog a navíc se myslím hodí i k létu. Snad se bude nový vzhled blogu líbit i vám!


Co je nového u Tini?!

13. července 2017 v 16:35 | Harry |  Tini Stoessel
V poslední době se nahromadilo spoustu novinek od Tini Stoessel, která nyní sklízí jeden úspěch za druhým a září víc než kdy předtím. V dnešním článku si důležité momenty Tini za poslední týdny shrneme. Po skončení evropské části turné se Tini přesunula do Argentiny, kde se připravovala na část turné po Latinské Americe a v rámci propagace zde vystupovala v různých televizních pořadech a rádiích. Zmíním určitě účinkování Tini 25. června ve známé argentinské show Susani Giménez, která slavila 30 let od svého vzniku a Tini se v ní objevila jako host již popáté. Jako vždy zde Tini živě vystoupila, tentokrát s písní Ya No Hay Nadie Que Nos Pare společně se Sebastiánem Yatrou, který s ní píseň nazpíval. Poté si ještě střihli duet Sebastianovy písně Traicionera.

Pokud jste na mobilu, klikněte ZDE


Další novinkou, kterou považuji za obrovský úspěch je získání vlastní hvězdy na tzv. "Argentinském chodníku slávy", který se nachází na nejslavnější promenádě Avenida Corrientes v Buenos Aires, ve které sídla ta nejznámější argentinská divadla a kulturní domy. Podobně jako na světoznámém "Hollywoodskék chodníku slávy" v Los Angeles i tady dostávají známé argentinské osobnosti své hvězdy a 30. června se k nim přidala právě i naše Tini, jejíž jméno nyní zdobí toto známé místo. Pro Tini a přítomné fanoušky to samozřejmě byla veliká událost a já jí k tomuto úspěchu mohu jen pogratulovat!


Další událostí 30. června byl samozřejmě start druhé části prvního sólového turné Tini v Latinské Americe. První koncert se samozřejmě nemohl konat nikde jinde než v Buenos Aires v divadle Teatro Gran Rex, které se nachází na již zmíněné promenádě Avenida Corrientes. Příchod na nový kontinet s sebou tradičně přinesl i pár změn jako třeba jiné pořadí písní a na prvním koncertě se jako host objevil již zmíněný Sebastian Yatra, který si s Tini zazpíval Ya No Hay Nadie Que Nos Pare a Traicionera, stejně jako v show Susany Giménez. Tini se předvedla v nových kostýmech, s novým účesem a moc jí to slušelo. Druhý koncert se konal hned následující den 1. července a protože obě show sklidily obrovský úspěch, je naplánovaný návíc ještě jeden koncert v Buenos Aires, který se uskuteční 14. října.

Na oba koncerty se přišli podívat i vzácní hosté, ten první navštívili Ruggero Pasquarelli s přítelkyní Cande Molfese a Mechi Lambre, na druhý se zase přišlo podívat pár tváří Soy Luny, Facu Gambandé a Samu Nascimento. Další zastávkou Tini bude Brazílie, kde vystoupí již tuto sobotu a v plánu je například také Chile nebo Córdoba v Argentině. Seznam by se měl ale do budoucna ještě rozrůst o další města. Teď se už pojďte podívat na fotogalerii a video z kanálu TINI.

Pokud jste na mobilu, klikněte ZDE


Do třetice všeho dobrého byl pro Tini poslední červnový den vyjímečný i jednou hudební novinkou. 30. června byl totiž vydán videoklip k novému singlu s názvem Todo Es Posible, který nazpívala společně se španělským zpěvákem Davidem Bisbalem. Jedná se o oficiální písničku k nové španělské animované pohádce Las aventuras de Tadeo Jones 2 a po písni Libre Soy k Ledovému království se tak jedná už o druhou píseň, kterou Tini nazpívala pro pohádku. Písnička je krásná, tak si jí rozhodně nenechte ujít!

Pokud jste na mobilu, klikněte ZDE

Po koncertech v Buenos Aires se Tini přesunula do Brazílie, kde jí už tuto sobotu čeká další koncert. V Brazílii 7. července vystoupila jako host v talk show The Noite com Danilo Gentili. Mluvilo se o koncertech Got Me Started Tour v Evropě a Argentině a nadcházejících zastávkách po Latinské Americe, zmíňka byla také o seriálu Violetta, v souvislosti s tím produkce promítla na obrazovce i krátkou ukázku z úplného začátku seriálu, což Tini velmi potěšilo. Tini také vyprávěla o nahrávání písně s producenty, kteří stojí za náhráním hitu Despacito. Nakonec všichni hosté hráli takovou hru, kdy jeden předvádí pomocí tance písničku, kterou slyší ve sluchátkách a ostatní hádají. Pusťe si alespoň tu část s Tini, určitě vás to pobaví. Rozhovor je jinak překládán do portugalštiny, takže je obtížné mu rozumět.

Pokud jste na mobilu, klikněte ZDE


To je z dnešního dlouhého článku všechno, novinek kolem Tini je v poslední době opravdu mnoho a není jednoduché všechno sledovat a o všem psát. Tohle jsou ale asi ty nejdůležitější události. Užívejte si prázdniny a brzy u dalšího článku! :)

Rozhovor s Gastónem Viettem

11. července 2017 v 20:52 | Harry |  Ostatní

Máme tady další rozhovor z časopisu Soy Luna, tentokrát už z druhého květnového čísla, ve kterém nám Gastón Vietto (představitel Pedra) poví, co má společného se svou seriálovou postavou. V rozhovoru se dozvíte i spoustu zajímavých věcí z Gastónova osobního života, tak si ho určitě nenechte ujít.

Pedro je nesmělý a rezervovaný. Jak jsi na tom ty?
V porovnání s Pedrem jsem myslím o trochu smělejší a k lidem trochu otevřenější. Nicméně sdílíme stejný přístup k přátelství a vášni pro hudbu.

Na kolik hudebních nástrojů hraješ? A jaký je tvůj nejoblíbenější?
Kromě zpěvu a hraní na kytaru také rád hraju na piano, čarango a ukulele (oboje jsou to malé strunné nástroje podobné loutně). Miluju hudbu a experimentování.

Když máš koncert, máš před vystoupením ve zvyku si dělat nějaké zákulisní rituály?
Mám rád klidnou a uvolněnou atmosféru, abych si mohl pár minut před vstupem na pódium srovnat myšlenky a pak do toho dát všechno.

Co je pro tebe na živém vystupování nejtěžší, když stojíš na pódiu?
Aby mohlo všechno plynout hladce, musíš mít jasnou představu o tom, jak jdou po sobě jednotlivé momenty vystoupení. Pokud máš například tančit nebo bruslit, pak je pro tebe obzvláště důležité se umět dobře soustředit.

Vzpomínáš si na první koncert, který jsi viděl?
První koncert, na kterém jsem byl, bylo vystoupení argentinské rockové a sky kapely La Bersuit Vergarabat v La Rioja - mém rodném městě. Šel jsem na koncert do Estadio del Centro s několika kamarády. Bylo to prostě úžasné. Přišlo něco kolem 10 000 lidí, kteří nadšeně skákali a tančili všude, kde se dalo.

Pedro je Nicův blízký přítel. Máš ve skutečném životě podobný vztah?
Mám kolem sebe skupinu blízkých přátel, kterém znám snad odjakživa. Doprovázají mě na cestě životem. Každopádně můžu říct, že jsem potkal hodně důležitých lidí, kteří ze mě udělali toho, kým dnes jsem.


Dal ti někdy někdo z tvých přátel zvláštní dárek nebo předkvapení?
Největší překvapení bylo, když za mnou nečekaně přijeli na jedno vynikající představení High School Musical "La Selección". Bylo to skvělé, protože jsem je docela dlouho neviděl. Jejich podpora je pro mě stejně cenná jako podpora mé rodiny.

Jaká je nejdůležitější rada, kterou ti dávali rodiče, když ses rozhodl stát se umělcem?
Tak zaprvé mi moji rodiče vždycky věřili a měl jsem jejich plnou podporu. Vždycky mi radili a pomáhali si vybírat to, co mám v životě nejraději - cíle a záměry. Důležitá je vytrvalost, úsilí o to se posunovat dál a být den ode dne lepší.

A teď chvíli o lásce. Jaká je vlastnost, kterou by jsi u své dívky nesnesl, a co bys naopak velmi ocenil?
Miluju jednoduchost, přirozenou krásu. Každá žena má v sobě něco magického a je na nás, abychom to objevili a vynesli na světlo.

Co bys poradil Pedrovi, aby získal dívku svých snů?
Poradil bych mu, aby věřil svým pocitům a aby měl odvahu si stát za tím, kým doopravdy je - romantickým člověkem, který vždycky usiluje o dokonalost a chce milovat naplno.

Co se podle tebe bude líbit divákům na seriálu Soy Luna?
Všichni, kdo uvidí seriál Soy Luna, budou určitě fascinovaní rozmanitostí forem vyjádření, které se v seriálu objevují - ať už jsou to písně, tanec, bruslení nebo přátelství - vše ve svobodném a volném duchu, který odráží osobnost a podstatu všech seriálových postav.

Zdroj: časopis Soy Luna (Egmont Publishing)