Květen 2017

Jorge Blanco - Summer Soul (Oficiálni videoklip)

28. května 2017 v 17:51 | Harry |  Zajímavosti

Minulý čtvrtek jsme se od Jorgeho Blanca dočkali dalšího sólového hitu s názvem Summer Soul z jeho připravovaného alba. Přesně týden nato, tedy ve čtvrtek 25. května byl k písničce představen i její oficiální videoklip, který se stejně jako píseň nese v letní atmosféře. Po písni Risky Business se jedná už o druhý klip od Jorgeho, takže máme možnost porovnání. Tak schválně, kdo dává přednost letnímu hitu a taky už se tak těší na léto?! Určitě pište, jak na vás klip zapůsobil! :)

Pokud jste na mobilu, odkaz ZDE

Rozhovor s Ruggerem Pasquarellim

27. května 2017 v 19:31 | Harry |  Ostatní

Nedávno jsem vám přidával rozhovor s Karola Sevillou z časopisu Soy Luna, který je u nás k dostání od minulého měsíce a jelikož se v prvním čísle objevil také rozhovor s hlavním představitelem mužské role, Ruggerem Pasquarellim, přidávám ho na blog pro ty, kteří si časopis nekoupili a rádi by se o Ruggerovi něco dozvěděli. V rozhovoru se například dozvíte jak a kdy se Ruggero dozvěděl, že ho vybrali do role Mattea a kromě otázek na svou roli odpoví také na pár dotazů o sobě.

Jaká byla tvá první reakce, když ses dozvěděl, že tě vybrali pro roli Mattea?
Upřímně jsem to nečekal a o to větší jsem měl radost. Byl jsem ve svém pokoji na turné s Violettou. Zavolal mi táta, aby mi tu novinku sdělil, a já jsem nevěděl, co mám dělat. Nevěděl jsem, jestli se mám radovat, nebo truchlit, protože to taky znamenalo rozloučit se se svou rodinou, která vznikla kolem Violetty.

Jaká je práce na seriálu Soy Luna?
Práce na seriálu Soy Luna je pro mě nová zkušenost. Myslel jsem si, že budu dělat prakticky totéž, co jsem dělal doteď, ale je to úplně něco jiného. Samozřejmě je úplně nové složení týmu. Nejlepší na tom je, že jsem se naučil jezdit na bruslích (smích). A docela mi to jde!

Cítíš se v pohodě, když se natáčejí scény s bruslením?
Nikdy předtím jsem nebruslil, takže ze začátku to bylo trochu náročné - když ti něco nejde, po týdnu jsi připravený to zabalit. Ale nevzdal jsem to a pozoroval jsem, jak se postupně zlepšuju. A teď brusle miluju (smích). Vlastně bych na nich mohl jezdit klidně celý den!


Jak trávíš volné chvíle, když se nenatáčí?
Celou dobu jím a zpívám (smích).

Pojďme si popovídat o Matteovi. Co se ti nejvíc líbí na jeho osobnosti?
Mattea bych popsal asi jedním jediným slovem - rebel!

Matteo hodně cestuje, a proto si nevytváří pevná pouta. Má strach, aby je neztratil. Cítil ses někdy tak jako on?
Díky tomu, že pořád cestuju, teď cítím, že mám přátele po celém světě. Vím, že když pojedu do Španělska, bude tam Diego Domínguez, a když vyrazím do Mexika, sejdu se s Jorgem Blancem. Řekl bych, že mám docela štěstí! Pravda je, že je nemůžu vidět, kdy se mi zlíbí, ale prožil jsem s nimi nezapomenutelné chvíle a všichni moji kamarádi ze zahraničí jsou skvělí!

Co má Matteo nejraději na Luně?
Matteo miluje Luninu nekomplikovanost a spontaneitu v jejích očích a úsměvu.

Jak vycházíš s Karol Sevillou? A jak s Valentinou Zenere?
Dobře! Pracovat s nimi je skvělé. Jsou to milé a velmi profesionální holky.


A jaké jsou tvé vztahy s ostatními členy týmu?
No, jsme teprve na začátku, ale myslím, že po pár měsících společné práce se mezi námi vytvoří pevné pouto, protože spolu prožijeme spoustu zážitků (úsměv). Je to skvělá skupina lidí. Vycházím s každým!

Když mluvíme o prátelství, čím by tě mohl kamarád nejvíc zklamat?
Pokud jde o přátelství, hlavní věc je pro mě upřímnost. Nechtěl bych se přátelit s žádným lhářem.

A co láska, jsi romantický typ?
Jsem velmi romantický. Co můžu říct? Jsem Ital a mám to v krvi (mrknutí).

Je něco, co ti chybí z života předtím, než ses stal slavným?
Nejvíc mi chybí moje rodina. Ale dělám to, co miluju. Je to můj splněný sen a z toho mám velkou radost.

Zdroj: časopis Soy Luna (Egmont Publishing)

Soy Luna En Concierto - Costa Rica, Panama, Ekvádor

22. května 2017 v 20:35 | Harry |  Soy Luna - Novinky
Latinskoamerický Disney Channel na svůj YouTube kanál zveřejnil také shrnující videa z poslední 3 zastávek turné Soy Luna En Concierto, které v Latinské Americe skončilo před pár dny 13. května. Jedná se tedy o videa ze zastávek Costa Rica, Panama a Ekvádor. Ve videích můžete opět nahlédnout do dění turné díky exkluzivním záběrům z jeviště, z cestování mezi zeměmi nebo ze zákulisí příprav na show. Mimo jiné také ukazují, jak herci tráví svůj volný čas, ve videu z Costa Rici nám každý poví, která píseň z turné je jejich oblíbená a na záběrech z poslední show v Ekvádoru uvidíte, jak si poradili s tím, když se během koncertu na otevřeném stadionu spustil prudký déšť. Videa jen potvrzují skvělou atmosféru, která na turné panovala a ukazují, jak výbornou partu všichni tvoří a společně si koncertování užívají, tak si je rozhodně nenechte ujít! :)

Costa Rica
Pokud jste na mobilu, odkaz ZDE

Panama
Pokud jste na mobilu, odkaz ZDE

Ekvádor
Pokud jste na mobilu, odkaz ZDE

Jorge Blanco - Summer Soul

21. května 2017 v 22:33 | Harry |  Zajímavosti

Tento týden přinesl jednu hudební novinku od Jorgeho Blanca, který ve čtvrtek 18. května vydal další písničku z jeho dlouho očekávané první sólové desky. Song nese název "Summer Soul" a jedná se o druhou píseň, kterou Jorge vydal jako ukázku z jeho alba. Jak už jde z názvu poznat, jedná se o letní energickou píseň, která je dle mého opravdu chytlavá a velmi zajímavě zpracovaná. Mě osobně zaujala více než předešlá písnička Risky Business, takže pokud jste jí ještě neslyšeli, určitě si jí pusťte a napište váš názor! :)

Pokud jste na mobilu, klikněte ZDE

Turné Soy Luny se rozloučilo s Latinskou Amerikou

14. května 2017 v 18:32 | Harry |  Soy Luna - Novinky
Seriál Soy Luna se 24. března vydal na své první turné po Latinské Americe a včera po necelých 2 měsících skončil svojí cestu v Ekvádoru. Poslední koncert se konal včerva v 18:00 místního času ve městě Guayaquil a uzavřel tak krásných 42 koncertů, které tváře Soy Luny stihli za tak krátkou dobu odehrát v 19 městech deseti zemí napříč celou Střední a Jižní Amerikou. Přestože se různě spekulovalo o tom, že turné navštíví i nás kontinent, Evropa se zatím koncertů nedočkala. Určitě ale nemusíme být zklamaní, věřím, že seriálové tváře při další cestě náš kontinent určitě nevynechají! :)

Nyní si ještě shrneme cestu, kterou herci za poslední měsíc absolvovali. Od posledního článku, ve kterém jsme viděli video z Uruguaye, herci dále navštívili hlavní město Peru, 4 města v Kolumbii, Mexico City a Monterrey v Mexiku, Costa Ricu, Panamu a poslední zastávkou byl již zmíněný Ekvádor. V Kolumbii a Mexiku se k hercům připojila i kolumbijská hvězda a speciální host seriálu, Sebastián Villalobos, kterého mezi sebou ostatní rádi přivítali na pódiu. Jen pro zajímavost, Sebastián se objeví také ve 2. sérii Soy Luny. Velmi emotivní show se konaly právě v Mexiku, tedy rodné zemi hlavních hvězd Karol a Michela, pro které bylo vystupování před domácím publikem určitě velkým zážitkem a přišli se zde na ně podívat také jejich blízcí. V Peru a Mexiku proběhla navíc také tisková konference a autogramiáda nového CD k 2. sérii La Vida Es Un Sueño, při které měli fanoušci další možnost se setkat se svými oblíbenými tvářemi. Zde shrnutí všech zastávek, které turné navštívilo:


Přestože turné rychle uteklo, těší se obrovskému úspěchu, který herci sklidily po každém odehraném koncertě plném skvělé hudby, choreografie, zábavných a romatických scének a mnoho dalšího. Mimo splněných snů fanousků si své sny určitě splnily i seriálové tváře, které se na stadionech poprvé postavili před tak obrovské publikum, zažili atmosféru turné a měli možnost procestovat napříč celý svůj kontinent. Na internetu se objevila videa ze zastávek Peru, Kolumbie a Mexiko, ve kterých můžet vidět jak momenty z jeviště, tak i záběry ze zákulisí, z cest nebo například z již zmiňovaných autogramiád. Určitě se podívejte a nahlédněte alespoň takto do atmosféry turné. Nakonec přidávám odkaz na velkou galerii u celého turné, koukněte ZDE.

Peru
Pokud jste na mobilu, klikněte ZDE

Kolumbie
Pokud jste na mobilu, klikněte ZDE

Mexiko
Pokud jste na mobilu, klikněte ZDE

Nakonec bych chtěl ještě připomenout dnešní důležité datum, protože dnes je to přesně 5 let, co 14. května 2012 v Argetině odstartoval seriál Violetta, který se stal po celém světě velkým hitem a mnoha lidem změnil život!!#5AñosConVioletta

Rozhovor s Karol Sevilla

13. května 2017 v 21:38 | Harry |  Ostatní

Dneska tu máme jeden speciální článek, jelikož se na blogu zatím nikdy nic podobného neobjevilo. Je to rozhovor s hlavní představitelkou seriálu Soy Luna - Karol Sevillou. Rozhovor je z časopisu Soy Luna, který se začal k seriálu v Česku vydávat koncem dubna a je o dojmech z prvního natáčecího dne. Pokud jste si tedy časopis nekoupili, tak si článek určitě nenechte ujít!

Jaké jsi měla pocity při prvním natáčení seriálu Soy Luna?
Bylo to opravdu dojemné, protože jsem vždycky snila o tom, že budu pracovat pro Disneyho. Když jsem poprvé uviděla scénu, dalece to předčilo mé nejdivočejší představy. Měla jsem pocit, že jsem "Disney princezna". Takže sny se opravdu plní! Kromě toho, že to byl obrovský úspěch, to pro mě znamenalo také velkou zodpovědnost, kterou jsem měla před sebou, s velkou oddaností a vášní celé naší skupiny.

Naučila ses bruslit ještě před začátkem natáčení?
Ne, neuměla jsem bruslit. Začala jsem se učit v únoru 2015. Bruslila jsem čtyři hodiny denně, včetně čisté techniky, klouzání a krasobruslení. Učila jsem se rychle, možná protože jsem se nikdy nebála bruslí ani pádů. Spadla jsem mnohokrát, ale vždycky jsem se vyhoupla zpátky na nohy a nikdy jsem se nepřestala snažit. Moji instruktoři mi byli při učení velkou oporou.

Co se ti na Luně nevíc líbí a co je na hraní této role nejnáročnější?
Luna je jedinečná, roztomilá a zábavná. Líbí se mi její rozhodnost, oddanost všemu, co dělá, a její schopnost dosahovat svých cílů. Věří neoblomně ve své ideály a nade vše miluje svou rodinu. A co je pro mě obtížné? Možná to, že je trochu nešikovná.

Čím se od ní lišíš a v čem jsi jí podobná?
S jistotou můžu říct, že já a Luna máme hodně společného. Stejně jako já si chce splnit své sny a nic ji v tom nezastaví. Ale přestože se nevzdá svých cílů, je až přehnaně svobodomyslná a bezstarostná, pokud jde o její záležitosti. Luna miluje bruslení a dává mu všechno bez ohledu na výzvy, kterým musí čelit. Já jako Karol toužím po tom, stát se umělkyní, která bude známá tím, co dělá, a udělám všechno pro to, abych toho dosáhla. Rozdíly? (smích) No myslím, že žádné.


A co vzhled? Nosíš taky řetízky na kotnících jako Luna?
Ano. Mám je moc ráda. Líbí se mi ten styl. Kromě jejích náušnic, náramků a prstenů také miluju Luniny dlouhé dvoubarevné nehty, které ji dělají jedinečnou a opravdu okouzlující.

Stejně jako tvá postava jsi i ty opustila svou rodnou zemi - Mexiko. Co ti chybí nejvíc?
Chybí mi jídlo. Ale i když u nás doma jíme jiné jídlo, moc ráda zkouším nové věci. A samozřejmě mi chybí také moje rodina a kamarádi.

Když mluvíme o kamarádech, co pro tebe znamená opravdové přátelství?
Podle mě by měl být kamarád tvojí oporou za všech okolností. Kamarád je někdo, komu můžu kdykoli svěřit svá tajemství nebo ho požádat o radu, pokud potřebuju navést. Měla by mezi námi být vzájemná důvěra. Přátelství je nedocenitelné. Je důležité se chovat každý den tak, aby sis ho zasloužila.

V Soy Luna je důležité přátelství a stejně tak i láska. Jaký typ kluků se ti líbí?
Líbí se mi milí kluci, kteří si jdou za svými sny. Ideální kluk pro mě by měl být dobrý a čestný člověk a hlavně by mě měl podporovat v tom, co dělám.

Co nejromantičtějšího pro tebe kluk udělal?
Tohle je pro mě opravdu záludná otázka, protože jsem ještě nikdy neměla žádného kluka. Ale můj opravdu dobrý kamarád mi daroval plyšového medvěda, který je velký jako já. (smích) Je vážně obrovský a pro mě to bylo velké překvapení.

Zdroj: časopis Soy Luna (Egmont Publishing)

Tini se ve Frankfurtu rozloučila s Evropou

9. května 2017 v 18:59 | Harry |  Tini Stoessel

Po koncertu 23. dubna v Paříži, o kterém jsem psal v poslední článku, Tini se svým turné navštívila sousední Belgii, kde též odehrála jediný koncert a to v hlavním městě Bruselu, který se konal minulou středu 3. května. Poté následovala poslední zastávka v německém městě Frankfurtu nad Mohanem , kde odehrála 2 koncerty v sobotu 6. května. Stejně jako po celou dobu trvání evropské části turné, tak i při posledních koncertech předvedla Tini pro fanoušky úžasnou a nezapomenutelnou show. Poslední koncert se nesl v ještě více emotivní atmosféře než ty předešlé, jelikož se Tini loučila s evrospkým publikem, které bylo to první, před které se postavila se svým turné jako sólová zpěvačka.

Od začátku turné 18. března v Madridu má nyní Tini odzpívaných celkem 23 koncertů v 17 městech devíti zemí Evropy, ve kterých splnila sny statisícům fanoušků. To ale není konec, na Tini už čekají fanoušci v Jižní Americe, kde poprvé vystoupí 30. června v Buenos Aires. Mezi další latinskoamerické státy, kde Tini vystoupí patří i Chile nebo Brazílie, další země zatím čekají na potvrzení. V těchto dnech by se už Tini měla vrátit domů do Argentiny, aby si odpočala a načerpala síly na další koncerty. Nyní už se podíváme na pár fotek z posledních zastávek a také na video z posledního vystoupení ve Frankfurtu, kdy se Tini při finální písničce Siempre Brillarás rozplakala. Určitě doporučuji podívat, protože to, co dělá Tini pro fanoušky je opravdu dojemné...

Brusel

Frankfurt nad Mohanem

Siempre Brillarás a loučení s Evropou
Pokud jste na mobilu, odkaz ZDE
Ostatní videa z poslední show ve Frankfurtu ZDE
V celém článku ještě najdete video z celého koncertu Tini v Paříži

Nové videoklipy hvězd Violetty

8. května 2017 v 20:19 | Harry |  Zajímavosti

Tini Stoessel v pátek vydala nový videoklip, no není jediná bývalá hvězda Violetty, které se v poslední době dostalo takového úspěchu. Hned den po Tini vydala svůj nový videoklip také Lodovica Comello, která se stala v rodné Itálii velkou hvězdou a nyní pracuje už na svém třetím sólovém albu, které by měla vydat už během května. Píseň se jmenuje "50 Shades of Colours" a objeví se právě na připravované desce. Samotný videoklip je plný energie, barev, je moc hezky zpracovaný a k písničce se skvěle hodí. Navíc se jedná o vůbec první videoklip k písni, kterou Lodo nazpívala v angličtině. Určitě se podívejte a nezapomeňte napsat, jak se vám nová píseň i samotný klip líbí! :)

Pokud jste na mobilu, odkaz ZDE

Další novinky jsou o něco starší, konkrétně z první poloviny dubna, ale rozhodně stojí za zmíňku. Jorge Blanco již v březnu zveřejnil první píseň z jeho dlouho očekávaného prvního alba s názvem Risky Business a 13. dubna k němu zveřejnil také oficiální videoklip. Pokud opomeneme klipy k filmu Tini, tak se jedná o úplně první sólový videoklip bývalé hvězdy Violetty! Stejně jako samotná píseň je i videoklip velmi zajímavě zpracovaný a rozhodně je to něco úplně jiného, než na co jsme u Jorgeho zvyklí. Zda se vám videoklip a styl kterým se Jorge tentokrát vydal líbí, můžete psát do komentářů.

Pokud jste na mobilu, odkaz ZDE

Poslední videoklip byl zveřejněn přesně před měsícem a vydal ho francouzský herec Damien Lauretta, který si ve třetí sérii Violetty zahrál postavu Alexe/Clemonta. Damien se po skončení Violetty vrátil do rodné země a vydal se na hudební dráhu. Už v únoru minulého roku vydal svůj první videoklip k písni Fall In Love a 7. dubna k němu přibyl druhý, a to k písni Dreamin'. Písnička je zpívaná napůl ve francouzštině a napůl v angličtině a stejně jako její videoklip je moc hezká, tak pokud jste jí ještě neslyšeli, určitě si jí nenechte ujít! :)

Pokud jste na mobilu, odkaz ZDE

První série Soy Luny je u konce...

7. května 2017 v 20:18 | Harry |  Soy Luna - Novinky
Ve čtvrtek 4. května skončil přesně po 8 měsících od svého startu příběh 1. série seriálu Soy Luna, který jsme mohli od září sledovat každý den na Disney Channel. Příběh nadané bruslařky Luny Valenteové si získal hned od začátku velký úspěch, přiblížil se tak svému velmi úspěšnému předchůdci Violettě a zpříjemňoval fanouškům téměř celý letošní školní rok. Nové postavy, zápletky, lásky a písničky, to všechno jsme poznali během 80ti epizod, ve kterých rozhodně nebylo nouze o napínavé, šťastné i smutné okamžiky. Všechno vyvrcholilo finální epizodou plnou úžasných bruslařských kousků, hudby, emocí, usmíření, romantických, ale i dramatických okamžiků. Vše se vyřešilo a snad dopadlo tak, jak mělo. Jedna dějová linie zůstala ovšem nevyřešená a bude nás dál provázet i ve 2. sérii. Příběh našich hrdinů tedy rozhodně nekončí, čeká nás druhá série, která nedávno odstartovala v Latinské Americe a my bychom se jí měli dočkat po letních prázdninách.

Od zítřka se do vysílání zařadí reprízy těchto 24 epizod, které se nyní na Disney Channel vysílaly, což vychází do 15. června. Od pondělí 19. června si potom budete moci pouštět celou 1. sérii úplně od začátku, čímž si můžete přes prázdniny zkrátit čekání na tu druhou. Opakování ovšem poběží pouze v jednom vysílacím čase ve 21:30 a stejně jako tomu bylo tenkrát i při opakování 1. série Violetty, tak i opakování Soy Luny poběží 7 dní v týdnu, od pondělí do neděle. Od 19. června rovněž na Disney Channel startuje nový latinskoamerický seriál "Jedenáctka", který se podobně jako Violetta a Soy Luna skládá z 80 epizod a poběží každý všední den v 18:00. Narozdíl od předchozích dvou seriálů nebude hlavním tématem hudba, ale fotbal. Určitě je i po skončení první série Soy Luny na co se těšit a do podzimu se s Disney rozhodně nudit nebudeme! :)


Nakonec přidávám na připomenutí všechny hudební okamžiky z poslední epizody a vy můžete do komentářů psát, který okamžik z finálové epizody se vám líbil nejvíc:

Alas

Invisibles

Valiente

Vuelo

Soy Luna En Concierto - Seznam písní

7. května 2017 v 13:46 | Harry
Zde najdete kompletní seznam všech písní zpívaných na turné seriálu Soy Luna - Soy Luna En Concierto:

1. Alas (Karol Sevilla)
2. Siempre Juntos (Všichni)
3. Prófugos (Všichni)
4. La Vida es un Sueño (Karol Sevilla)
5. Invisibles (Michael Ronda, Gastón Vietto & Ruggero Pasquarelli)
6. Sobre ruedas (Karol Sevilla, Valentina Zenere, Katja Martinez, Malena Ratner, Chiara Parravicini, Ana Jara & Carolina Kopelioff)
7. Siento (Ruggero Pasquarelli)
8. Mírame a mí (Valentina Zenere)
9. Eres (Karol Sevilla, Michael Ronda & Ruggero Pasquarelli)
10. Chicas así (Valentina Zenere, Malena Ratner & Katja Martinez)
11. Valiente (Akustická verze) (Karol Sevilla & Michael Ronda)
12. Linda (Michael Ronda, Gastón Vietto & Ruggero Pasquarelli)
13. Música en ti (Karol Sevilla)
14. I'd Be Crazy (Ruggero Pasquarelli, Michael Ronda, Gastón Vietto, Jorge López & Agustín Bernasconi)
15. A rodar mi vida (Akustická verze) (Chiara Parravicini, Ana Jara Martinez & Jorge López)
16. Fush, ¡Te Vas! (Katja Martinez, Valentina Zenere & Malena Ratner)
17. Tengo un corazón (Carolina Kopelioff)
18. Mitad y Mitad (Agustín Bernasconi & Carolina Kopelioff)
19. Qué más da (Karol Sevilla & Ruggero Pasquarelli)
20. Aquí Estoy (Ruggero Pasquarelli & Agustín Bernasconi)
21. Yo Quisiera (Michael Ronda)
22. Un destino (Karol Sevilla, Ruggero Pasquarelli, Michael Ronda & Gastón Vietto)
23. Valiente (Všichni)
24. Vuelo (Všichni)
25. Alas (Všichni)
26. Siempre Juntos (Všichni)