Březen 2017

Soy Luna - Epizoda 60: "Zmatek v soutěži"

30. března 2017 v 23:29 | Harry

Soy Luna

Série 1
Epizoda 60
Premiéra v ČR: 30. března 2017
Premiéra v LA: 29. července 2016

Ke stažení

Online


Soy Luna - Epizoda 59: "Hra lásky"

29. března 2017 v 23:04 | Harry

Soy Luna

Série 1
Epizoda 59
Premiéra v ČR: 29. března 2017
Premiéra v LA: 28. července 2016

Ke stažení

Online


Soy Luna - Epizoda 58: "Doznání"

29. března 2017 v 18:55 | Harry

Soy Luna

Série 1
Epizoda 58
Premiéra v ČR: 28. března 2017
Premiéra v LA: 27. července 2016

Ke stažení

Online


Tini vystoupila ve Stuttgartu

28. března 2017 v 18:54 | Harry |  Tini Stoessel

Týden potom, co Tini Stoessel odstartovala své první sólové turné Got Me Started Tour v Madridu se konal další koncert, tentokrát již u našich sousedů v Německu. Zde Tini vystoupila na dvou koncertech v sobotu 25. a neděli 26. března v Stuttgartu a opět sklidila obrovský úspěch. Atmosféra prvního koncertu ve Španělsku se opakovala, Tini opět předvedla úžasná pěvecká a taneční vystoupení a rozdávala radost tisícům německých fanoušků. Co se týče setlistu, tak ten zůstal víceméně stejný, jen některé písně jako třeba Got Me Started Tini zazpívala v anglické verzi, která je německým fanouškům určitě bližší. Jako speciální hosté se na obou koncertem objevili známé německé tváře Lisa a Lena. Na ukázku přidávám pár fotek a 2 kvalitnější videa.Další zastávkou, kam se Tini s turné podívá je Itálie, kde už dnes ve 20:30 odpálí koncert v Miláně. Další show se uskuteční zítra ve stejný čas v hlavním městě Římě. Následovat bude Maďarsko, kde Tini vystoupí v neděli.

Soy Luna - Epizoda 57: "Lež"

27. března 2017 v 23:25 | Harry

Soy Luna

Série 1
Epizoda 57
Premiéra v ČR: 27. března 2017
Premiéra v LA: 26. července 2016

Ke stažení

Online


Soy Luna zahájila turné v Buenos Aires!

27. března 2017 v 20:20 | Harry |  Soy Luna - Novinky
Pátek 24. března se stal významným datem pro seriál Soy Luna, který necelý týden po startu turné Tini v Evropě odstartoval své první turné v Latinské Americe. První koncert se konal v 15:00 místního času (u nás 19:00) v domácím Buenos Aires, kde poprvé seriálové postavy vystoupily na jevišti světového turné. Od pátku stihli herci v argentinském Tecnópolisu odehrát už 6 koncertů, jelikož mají každý den na programu koncerty hned 2. Na téhle zastávce je ještě čekají další dva koncerty v úterý a ve středu. Nyní si pojďme trošku přiblížit, jak zatím první koncerty v Argentině probíhají.


Na koncertě zazněly písně jak z první, tak i ze druhé série a proto byl opravdu pestrý a každý si v něm musel najít tu svojí oblíbenou. Show zahájila ústřední píseň seriálu Alas a za ní následovalo dalších 24 písniček skupinových, sólových a zaznělo i několik duetů. Ze skupinových to byly například Siempre Juntos, Profúgos, Valiente, Vuelo nebo Sobre Ruedas. Zazněla také tria Valentina Zenere, Malena ratner a Katja Martínez s písněmi Chicas Así a Fush, ¡Te Vas! a Chiara Parravicini, Ana Jara a Jorge Lopéz s akustickou verzí písně A Rodar Mi Vida.


Z duetů se na koncertu objevili například písně Valiente v podání Karol a Michaela, Qué más da od Karol a Ruggera a nebo 2 duety z druhé série: Aquí Estoy v podání Ruggera a Aguse nebo zamilovaný duet Caroliny a Aguse Mitad y Mitad. Ze sólových písniček zmíním například Mírame a Mí od Valentiny, Yo Quisiera od Michaela, Siento od Ruggera nebo Tengo Un Corazón v podání Caroliny jako Felicity.


V písních Roller Bandu museli bohužel Lionela (Nico) nahradit jiní herci, protože Lio se před nedávnem rozhodl, že na turné z osobních důvodů vystupovat nebude. Ve většině písní si místo Lia zazpíval Ruggero a například v písničce Un Destino ho nahradila Karol. Lionel alespoň přišel na jeden z koncertů své kolegy podpořit a ostatního ho mile rádi přivítali na pódiu mezi sebou. Kromě Lionela nikdo z hlavního obsazení seriálu nechybí.


Kromě seriálových písniček se na kocertu objevují také různé scénky, které dělají celý program ještě zajímavější a celou atmosféru dokreslují fotky ze seriálu promítané na obrazovkách. Za zmíńku stojí i nespoček nádherných kostýmů, které herci během show vystřídají. Jelikož je Soy Luna seriál o bruslení, tak ani kolečkové brusle nesmí v show chybět a staly se součástí vystoupení Karol s písní Música En Ti a brusle si oblékli také všichni při skupinové písničce Siempre Juntos. V neposlední řadě jsou součástí koncertu také emoce při romantických momentech seriálových párů a společným polibkem potěšili fanoušky páry Luna a Matteo a Nina s Gastónem.


Kromě Lionela přišli na otevírací koncert herce podpořit také někteří z dospělého obsazení seriálu a svého přítele Ruggera přišla povzbudit taky Cande Molfese. Celý koncert musí být pro každého fanouška nezapomenutelným zážitkem a v každém jednotivém vystoupení je vidět, jaký kus práce všichni odvedli, aby připravili tak skvělou show plnou hudby, tance a jízdy na bruslích a dali fanouškům možnost své oblíbence vidět naživo. Na úžasnou show se nyní mohou těšit tisíce dalších fanoušků z Buenos Aires, kde budou herci vystupovat do středy 29. března. Poté se koncerty přesunou do argentinské Córdoby a následovat budou země jako Paraguay, Chile, Columbie nebo Mexiko. Nyní se pojďme podívat na pár dalších fotek či videí z prvních koncertů. Najdte je v celém článku.

New Layout (23) - Dvě světová turné 2017

19. března 2017 v 20:15 | Harry |  Vzhled blogu
Tento měsíc je ve znamení startu dvou světových turné letošního roku - Tinino Got Me Started Tour a turné Soy Luna En Concierto a k této události rozhodně nesmí chybět ani speciální vzhled blogu. Jsou v něm použity promo fotky k oboum turné a je sladěn do modro-růžových barev. Tentokrát jsem si layout objednal u Ivet a jsem s ním moc spokojený. Jak se líbí vám?


Tini odstartovala turné koncertem v Madridu!

19. března 2017 v 17:42 | Harry |  Tini Stoessel

Včera odstartovalo první sólové turné bývalé hvězdy Violetty, Tini Stoesssel prvním koncertem ve španělském Madridu. Tini se tak po roce a půl od skončení turné Violetta LIVE postavila znovu na jeviště před tisíce diváků, tentokrát již sama a předvedla úžasnou show! Koncert začal včera asi s půlhodinovým zpožděním o půl deváté večer a trval více jak hodinu a půl. Všichni jsme byli několik měsíců napjatí, jak bude celá show vypadat, které písně zazní nebo co bude mít Tini na sobě a nyní si už konečně můžeme říct, jak první koncert Got Me Started Tour vypadal. Článek je proložený spoustou fotek a videí, všechno najdete v celém článku.


Finále první řady Soy Luny v květnu?!

18. března 2017 v 17:53 | Harry |  Soy Luna - Novinky
Vysílání premiérových dílů seriálu Soy Luna má nyní pauzu a na Disney Channel běží reprízy. Nové díly se vrátí v pondělí 27. března s premiérovou 57. epizodou a jakým způsobem se bude vysílat zbytek 1. série odhalil program na duben. Český Disney Channel naštěstí upustil od vysílání po 2 týdnech a zbylých 24 dílů se rozhodl vysílat vcelku. Čeká nás tedy dohromady 6 týdnů nabitých premiérovými díly a finálové epizody bychom se měli dočkat 4. května. Jenom pro zajímavost, pokud jste fanoušci seriálu Alex a spol, tak ten koncem dubna odstartuje 3. sérii. Nyní ještě přidávám shrnutí všem premiér:

Po-Čt 03.4- 06.4. 1x61-1x64Po-Čt 17.4.-20.4. 1x69-1x72
Po-Čt 10.4.-13.4. 1x65-1x68Po-Čt 24.4.-27.4. 1x73-1x76

Turné Tini startuje a Jorge vydává novou píseň!

18. března 2017 v 14:32 | Harry |  Zajímavosti
Dnešní den je velkou událostí nejen pro miliony fanoušků na celém světě, ale hlavně pro samotnou Tini, která už dnes odstartuje své první sólové turné ve své kariéře! Úplně prvního koncertu turné Got Me Started Tour se dočkají fanoušci ve Španělsku, kde dnes večer ve 20:00 Tini odpálí svou show v hlavním městě Madridu. Vše kolem turné budu samozřejmě sledovat a po skončení koncertu se budu snažit co nejdříve přinést nějaké fotky a videa.


Další novinkou od Tini je její nově připravovaná kolekce oblečení, o které se už dřívě zmiňovala například v její knize nebo v různých rozhovorech. Včera Tini na svém Youtube kanálu zveřejnila video, ve kterém odhaluje některé kousky ze své kolekce a najdete tam také záběry z její přípravy. Oblečení by zatím mělo být v prodeji ve Španělsku a Francii. Je super, že se Tini bude moci zviditelnit také ve světě módy a přeji jí, aby její kolekce měla úspěch. Já se sice v téhle oblasti zrovna nevyznám, ale myslím, že tahle novinka potěší spoustu fanynek, které si budou moci zakoupit oblečení navržené svým vzorem. :)

Pokud jste na mobilu, odkaz ZDE

Nakonec tu máme ještě jednu žhavou novinku od Jorgeho Blanca, který před dvěma dny představil novou píseň ze svého připravovaného alba. Jorge už před více jak rokem oznámil podepsání smlouvy se společností Hollywood Records, stejně jako jeho seriálová kolegyně Tini, a od té doby se žádné informace o desce neobjevili. Nyní si konečně můžeme vychutnat první ukázku v podobě písně s názvem Risky Business. Písnička je velmi zajímavá, tak si jí určitě poslechněte a napište, jak se vám líbí. :)

Pokud jste na mobilu, odkaz ZDE