Prosinec 2016

Advent 2016 - 24. prosince │Veselé Vánoce!

24. prosince 2016 v 14:23 | Harry |  Advent
Tak jsme se konečně dočkali, Štědrý den je tu a s ním přichází nejkrásnější svátky roku Vánoce! S dnešním dnem samozřejmě končí i tento vzpomínkový projekt, kterým jsme si po celý prosinec zkracovali čekání na tento vyjímečný den. A jaké bude to poslední video? Na dnešní den jsem nemohl vybrat jinou, než společnou píseň všech studentů. Bude to konkrétně okamžik z předposlední epizody, kde všichni u kašny přání v krásné Seville zpívají píseň Llámame, tedy až na Fran a Diega, kteří stejnou písničku zpívají v restauraci, aby si vydělali peníze. Užijte si poslední okamžik plný přátelství a skvělé nálady, které k Vánocům jednoznačně patří. Jako všichni na videu buďte i vy dnes takto šťastní a prožijte si podle svých představ se svými nejbližšími nezapomenutelný Štědrý den. Stejně tak si užijte i zbytek vánočních svátků a pokud dnes pod stromečkem nenajdete to, co jste si přáli, nebuďte smutní, Vánoce jsou přeci hlavně o rodině a společně strávených chvílích. Veselé Vánoce všem!!! :)


Pokud jste na mobilu, klikněte ZDE

Advent 2016 - 23. prosince

23. prosince 2016 v 18:47 | Harry |  Advent
Advent je u konce, přípravy na Štědrý den vrcholí a to znamená, že pomalu končí i náš projekt. Pojďme si společně zavzpomínat na předposlední video letošního adventu. Pro dnešek jsem vybral okamžik ze 3. série, ve kterém jsme si mohli poslechnout zpívat zase někoho jiného než obvykle. Užijte si ústřední písničku seriálu En Mi Mundo v podání Jade a buďte šťastní, Štědrý den je přeci už zítra!!! :)


Pokud jste na mobilu, klikněte ZDE

Advent 2016 - 22. prosince

22. prosince 2016 v 23:15 | Harry |  Advent
Dnešním dnem nám oficiálně startují vánoční prázdniny a já bych vám všem chtěl popřát, aby jste si je užili a byly pro vás plné krásných zážitků nejen na Štědrý den, ale i po celý zbytek svátků. Teď už se podíváme na jedno z posledních videí. Pro dnešek jsem vybral nádherný okamžik z konce 2. série, kdy si k sobě Leon a Violetta začali opět nacházet cestu a co je mohlo spojit více než hudba? Užijte si krásný dvojhlasý duet Hoy Somos Más, do Vánoc zbývají pouhé 2 dny!! :)


Pokud jste na mobilu, klikněte ZDE

Překlad:
Leon: Co to děláš?
Violetta: To zpívám já Leone.
L: Co já? Jakto že ty?
V: To je špatně, spletl ses.
L: Tak moment, já začal zpívat vejš, protože jsme zpívali stejnej hlas.
V: Né já šla vejš, protože jsme byli nastejno, říkala jsem si trochu Leonovi pomůžu a začala jsem výš.
L: Ale no ták... No dobře dobře, tak co mám podle tebe teda zpívat.
V: Chceš snad abych ti to předzpívala? Klidně mi to řekni jestli nevíš jak na to Leone.
L: Ne ne ne, chci jen vědět, jakej máš názor, zazpívej to. Zpívej!
...

V: Takhle.
L: To jsem zpíval.
V: Ne, tys totiž chtěl bejt hrozně originální a začal jsi originálně zpívat vejš.
L: Ne ne ne, vůbec jsem netoužil po tom abych byl originální.
V: Ale jó, jasně že jo.
L: No tak nic, to už je jedno, zkusíme to ještě jednou, ty zpíváš první hlas, já druhý.
V: Dobře, když hezky poprosíš, tak jo.
...

L: Teď ano.
V: Teď už ti to vyšlo.
L: Né, tobě to teď vyšlo.
V: Né, teď se ti to povedlo Leone, moc dobře. Gratuluju.
L: Ále to ne.
V: Počkej, neurážej se. Děkuju, moc děkuju, chvílema se mi zdálo, jako bych zapomněla na problémy, který teď zrovna řeším, takže ti vážně moc děkuju.
L: Já děkuju tobě...

Advent 2016 - 21. prosince

21. prosince 2016 v 19:02 | Harry |  Advent
Přeji všem krásný středeční večer! Adventní čas je za chvíli u konce a nám si zbývá připomenout poslední 4 momenty. Který bude ten jednadvacáty? Dnes to bude okamžik ze 3. série a písnička Encender Nuestra Luz v podání Naty, Camily a Francesci. Užijte si další moment plný přátelství, které k této době neodmyslitelně patří a myslete na to, že Štědrý den už je za dveřmi, chybí jen 3 dny!! :)


Pokud jste na mobilu, klikněte ZDE

Advent 2016 - 20. prosince

20. prosince 2016 v 22:46 | Harry |  Advent
Máme tu dvacátý prosinec a s ním jedno z posledních vzpomínkových videí. Pro dnešek jsem vybral jeden krásný moment ze 2. série, kdy si Ludmila začala uvědomovat, že cítí něco k Federicovi a začínala se díky tomu měnit. Užijte si skvělou italskou verzi písně Te creo v podání Federica a počítejte dál, Vánoce jsou tady za 4 dny! :)


Pokud jste na mobilu, klikněte ZDE

Advent 2016 - 19. prosince

19. prosince 2016 v 19:08 | Harry |  Advent
Začal nám Vánoční týden a náš adventní kalendář se pomalu, ale jistě blíži ke svému cíli. Jako devatenácté video si připomeneme moment z konce 3. série, kdy Violetta a Alex zpívají písničku Descubrí. Právě při tomto okamžiku se Violetta dozvěděla, že se Alex celou dobu vydával za někoho úplně jiného a ve skutečnosti se jmenuje Clement. Pamatujete si ještě na tenhle moment? Užívejte si poslední dny ve škole, Vánoce jsou tu už za 5 dní!! :)


Pokud jste na mobilu, klikněte ZDE

Advent 2016 - 18. prosince

18. prosince 2016 v 20:52 | Harry |  Advent
Dnes zapalujeme na adventním věnci poslední čtvrtou svíčku což znamená, že Vánoce jsou už opravdu za dveřmi. Co se skrývá pod dnešním osmnáctým políčkem? Dnes si zavzpomínáme na anglickou verzi krásné písničky Podemos, kterou si ve 3. sérii zazpívali Leon s Matyldou. Polská herečka v jednom rozhovoru řekla, že scény do Violetty nejraději točila právě s Jorgem. Toho je důkazem i tohle video, spolu jim to krásně ladí. Užijte si poslední pracovní týden před Štědrým dnem, zbývá jen 6 dní!


Pokud jste na mobilu, klikněte ZDE

Advent 2016 - 17. prosince

17. prosince 2016 v 19:27 | Harry |  Advent
Je tady sobota 17. prosince a do Štedrého dne zbývá pouhý jeden týden! Tím pádem se i tento projekt pomalu blíží ke konci a v našem kalendáři nám zbývá odkrýt posledních 8 momentů. Ten dnešní bude nádherný okamžik z konce 3. série, který je důkazem toho, že bychom měli být schopni odpouštět i těm největším nepřátelům, zvláště teď v době adventu. Cesta Violetty a Ludmily byla od samého začátku tolik plná hádek, intrik a vzájemné rivality, že je tenhle moment prostě více než DOJEMNÝ. Tak si ho pojďte honem připomenout a užívejte si posledních 7 dní čekání na Štědrý den!! :)


Pokud jste na mobilu, klikněte ZDE

Advent 2016 - 16. prosince

16. prosince 2016 v 20:50 | Harry |  Advent
Další školní týden je za námi a před námi poslední víkend před vánočními svátky. Dnes si tradičně již po šestnácté zavzpomínáme na nějaký zajímavý hudební okamžik z Violetty, který to asi bude tentokrát? Dnes se vrátíme do dávné minulosti a zavzpomínáme si na okamžik z epizod 1. série, kdy probíhaly tréninky na 1. představení v divadle. Tomás zpívá s Violettou, jako náhradnicí za Ludmilu, písničku Voy Por Ti a všichni kolem pozorují, jak to mezi nimi jiskří. Nevím jak vy, ale já mám tenhle moment hrozně rád a doufám, že si ho rádi připomenete i vy. Mějte hezký víkend a pokud správně počítám, do Štědrého dne zbývá pouze 8 dní!! :)


Pokud jste na mobilu, klikněte ZDE

Soy Luna - Epizoda 40: "Polibek"

16. prosince 2016 v 20:09 | Harry

Soy Luna

Série 1
Epizoda 40
Premiéra v ČR: 15. prosince 2016
Premiéra v LA: 6. května 2016

Ke stažení

 

Pokud video nejde spustit, klikněte ►ZDE