Červenec 2016

Desde Cuando - Cover by Tini Stoessel & Agustín Bernasconi

31. července 2016 v 20:21 | Harry |  Tini Stoessel

Včera byl na YouTube zveřejněn cover písničky Desde Cuando od španělského zpěváka Alejandra Sanze. Nazpívali ho společně Tini Stoessel a herec Agustín Bernasconi, který aktuálně září v seriálu Soy Luna. Tini na svém instagramu zveřejňovala fotku z nahrávání písně už v červnu (mohli jste si jí všimnout i v článku s fotkami ze sociálních sítí), zveřejněna byla ale poprvé právě až včera. Jak se vám píseň v podání Tini a Aguse líbí? Já jí až do teď nikdy neslyšel a v jejich podání se mi hrozně líbí. Tini i Agus mají oba skvělý hlas a v duetu jim to krásně ladilo, pojďte se podívat:


Great Escape - Remix a Akustická verze

31. července 2016 v 19:50 | Harry |  Tini Stoessel
Písnička Great Escape z prního alba Tini se během posledních dní dočkala dvou nových verzí. První z nich je Remix od Anton Powers, který Tini zveřejnila před dvěma dny na svém oficiálním YouTube kanálu. Mně osobně přijde Remix zajímavý, ale radši dávám přednost původní verzi. A co vy? Líbí se vám tento remix a nebo také dáte přednost oficiální verzi? :)


O dva dny dříve, 27. července Tini účinkovala v latinskoamerickém pořadu Pura Química, kde kromě rozhovoru zazpívala na konci svého účinkování právě písničku Great Escape. Podařila se jí krásná pomalá verze v doprovodu kytary. Jak se vám tato akustická verze líbí? Mě moc a doufám, že jí Tini nezpívala naposledy :)

Celé účinkování v pořadu najdete ZDE

Polovina prázdnin a s ní pár novinek!

30. července 2016 v 14:29 | Harry |  Blog
Ahoj, dnes vás vítám u nového článku s pár novinkami. Ač se mi to těžko píše, první polovina prázdnin je bohužel za námi a pro blog nebyla zrovna úspěšná. Začátek července byl takový zmatený kvůli mému odjezdu a bohužel ani po mém příjezdu to nebyla žádná sláva. Doufám, že mě ale všichni pochopíte, jsou prázdniny a člověk by neměl sedět jen u počítače, když si může užívat volných dní. K vydávání článků se nechci nutit a píšu je vždy když mám čas a chuť. Většinu věcí co jsem na začátku července slíbil jsem ale splnil a podařilo se mi napsat i nějaký ten článek s novinkami, takže úplně prázdno tu zase taky nebylo :)

Jednou z věcí, kterou jsem v úvodním článku k prázdninám zmínil byly některé změny na blogu. Jednu z nich se mi už podařilo zrealizovat a určitě jste si jí už všimli. Je to nové logo, které jsem chtěl už dlouho vyměnit, protože to staré bylo nekvalitní a ne moc hezké. Pořád se mi do toho ale nechtělo, protože už jsem si na to staré zvykl. Řekl jsem si, že je to ale přeci jenom logo a myslím že tohle nové bude příjemná změna. Udělal jsem ho jenom jednoduché s obrázkem Violetty ze 3. série a názvem blogu, tady je:


Další věc kterou jsem chtěl vyměnit jsou animace v menu. Dosud jich bylo pět, to se mi zdálo docela hodně a proto budou od teď pouze 4 a z toho 2 budou trvalé: první animace ve které se ukazuje název blogu (nejdříve tam mělo být logo, ale to se mi do ní zatím nepodažilo vložit) a poslední animace na konci menu s herci z Violetta LIVE. Měnit se tedy budou vždy pouze 2 animace uprostřed. Teď už se pojďte podívat na ty nové:

Která se vám líbí nejvíc?

Další novinkou, kterou plánuji je nový rozcestník k Tini Stoessel, ve kterém přibudou kromě novinek kolem ní také její písně s textem. Rozhodl jsem se, že když mám CD doma a jsou v něm texty k jednotlivým písním napsány, tak proč je sem nedát. Já vím, že texty k písničkám se dají najít i na internetu, ale takhle alespoň budu mít jistotu, že v nich není chyba :)

Dále jsem také sliboval, že se během své dovolené zamyslím nad nějakým projektem, bohužel se mi ale nepodařilo nic slušného, do čeho by jste se vy mohli alespoň svým hlasováním zapojit, vymyslet. Jeden nápad tu přeci jenom je, ale dost mi záleží na vašem názoru, zda by jste si něco takového vůbec přáli. Jelikož mám doma i knížku Říkejte mi Tini (Simplemente Tini), napadlo mě, že bych vám z ní na blog mohl dávát různé ukázky a úryvky. Několik z vás si určitě ale také knihu koupilo a aby jsem projekt nechystal zbytečně, zajímalo by mě, kolik z vás knížku nemá a přálo by si tuto rubriku odstartovat. Opravdu vás moc prosím o zpětnou vazbu, můžete se vyjádřit jak v komentářích, tak pomocí hlasování.
Pokud by Vás napadl nějaký zajímavý projekt, který by jste si zde přáli uskutěčnit, určitě svoje nápady pište do komentářů. Když jsou prázdniny, může jich tu být víc :)

A co za články vás čeká v nejbližší době? Dnes nebo zítra se chystám vydat článek s novinkami z YouTube, dále chci konečně vydat další díl fotek ze sociálních sítí, tentokrát za celý červenec, protože jsem měl problémy s instagramem, budu postupně přídávat text ke zmíněným písničkám, dovydám posledních pár částí Fedemily a budu dále sledovat novinky z kariéry a života herců. Nakonec vám chci moc poděkovat, že i když je léto, tak spousta z vás blog pořád navštěvuje a budu moc rád, když tomu tak bude i nadále. Užívejte si teplých letních dní, prázdninové pohody a budu se těšit u dalších článků :)

Příběh Fedemily - 28. část

29. července 2016 v 15:42 | Harry |  Příběh Fedemily
Ludmila stále váhá, jestli má Federicovi odpustit a ani Federico neví, zda dokáže odpustit sám sobě, že Ludmile nevěřil. Jejich usmíření přispívá Violetta, která se jim snaží dávát rady. Zdá se, že jediná chvíle, kdy spolu vycházejí je společný zpěv. Napomůže k jejich usmíření snad společné vystupování před španělskou ambasádou?

Fedemila - část 28 (3. série, 18. část)

 

Pokud video nejde spustit, klikněte ►ZDE

Tini jako zvláštní host v show Susani Giménez

25. července 2016 v 19:58 | Harry |  Tini Stoessel
Tini Stoessel včera 24. 7. vystoupila jako zvláštní host v show známé argentinské herečky Susani Gimenez. Jedná se o stejnojmennou zábavnou talkshow, do které si Susana zve známé domácí i zahraniční osobnosti a dělá s nimi různé rozhovory, soutěže a scénky. Každá epizoda navíc obsahuje i hudební vystoupení, o které se včera postarala právě Tini. Jenom tak pro zajímavost, tento pořad se v Argentině vysílá již od roku 1987 a letos v červenci odstartoval již svojí 29. sérii a má za sebou něco přez 3000 dílů.

Tini byla včera v pořadu hostem již po čtvrté a zatím pokaždé předvedla nějaké hudební vystoupení. Zatímco v předešlých třech účastech v show prezentovala písničky z Violetty, včera poprvé zazpívala své 2 vlastní písně z nového alba. Nejprve písničku Great Escape, u které předvedla i choreografii a poté píseň Siempre Brillarás v krásných dlouhých šatech. V obou vystoupeních to Tini moc slušelo a předvedla úžasný jak taneční, tak hlavně pěvecký výkon. V rozhovoru se Susanou pak mluvila o své kariéře, o svém novém albu TINI nebo také o jejím vztahu s ex-přítelem Peterem Lanzanim. Do pořadu Tini přišli podpořit i její rodiče. Nyní už přidávám videa s oběma vystoupeními a záznam z rozhovoru. V celém článku potom najdete fotky ze setkání s fanoušky před show a pár fotek z vystoupení.

Great Escape

Siempre Brillarás

Rozhovor se Susanou
Další videa zaměřená na jednotlivá témata najdete ZDE

Fotky v celém článku

Příběh Fedemily - 27. část

24. července 2016 v 13:08 | Harry |  Příběh Fedemily
Ludmily táta si přeje, aby se s ním Ludmila odstěhovala do Afriky a mohli tak dohnat ty roky, co spolu nemohli být. Ludmila ačkoli nechce, musí souhlasit. Všichni jsou zprávou o Ludmilině odjezdu šokováni, nejvíce Naty a hlavně taky Federico. Nakonec vše vyřeší Hermán, který navrhne, že u nich může Ludmila dál bydlet a bude se o ni starat. Ludmila tuto šťastnou zprávu přichází oznámit Federicovi, ten jí prosí o odpuštění, ale dokáže mu Ludmila odpustit?

Fedemila - část 27 (3. série, 17. část)

 

Pokud video nejde spustit, kikněte ►ZDE

Olga v Soy Luně!

23. července 2016 v 20:43 | Harry |  Soy Luna - Novinky
Vysílání seriálu Soy Luna, který je ze stejné produkce jako Violetta je nyní v domácí Argentině v plném proudu. V seriálu se objevují jak už jsem vás několikrát informoval i některé známé tváře z Violetty, no už ve scela jiných rolích. V páteční premiérové 55. epizodě se objevila další hvězda Violetty Mirta Wons, která po 3 série ztvárňovala hospodyni Olgu. Mirta si ale nepřišla zahrát novou roli, vrátila se jako Olga a spolu s dalšími tvářemi Violetty Diegem Álcala (Marotti) a Chermánem Tripelem (Rafa Palmer) si střihla další ze svých vtipných scén, na které jsme od ní bezpochyby z Violetty už zvyklí. Zda byl návrat Olgy do Soy Luny jen jednorázovka a nebo nějaká obsáhledjší role se dozvíme až v dalších dílech, důležité ale je že Mirta opět pobavila a určitě stejně jako mě potěšila mnoho fanoušků Violetty. Nyní už přináším na ukázku video :)


Nový photoshoot Tini Stoessel

20. července 2016 v 17:20 | Harry |  Tini Stoessel
Stále ještě doháním staré novinky, jednou z nich je nový photoshoot od Tini, který nafotila v červnu
a na Twitteru se z něj objevilo spoustu fotek. Tini se v něm vystřídala celkem 3 outfity a myslím,
že se opravdu povedl, posuďte sami :)Nakonec tady pro vás mám na ukázku duet Tini Stoessel a argentinského zpěváka Luciana Pereyra, který měl 19. června v Luna Parku představení svého nového alba. Na poslední vystoupení si k sobě pozval právě Tini a zazpívali společně krásnou písničku "Tu dolor". Musím říct, že oba zazpívali úžasně a předvedli skvělé vystoupení, video si určitě nenechte ujít :)


Kontrola Affs + Náběr (3)

14. července 2016 v 12:11 | Harry |  Blog

Kontrola + Náběr Affiliates


Jelikož od poslední Kontroly a Náberu nových Affs uběhlo již 9 měsíců, je čas na další a to hned ze 2 důvodů. Polovina z mých současných Affs už s blogem skončili nebo jsou dlouho neaktivní a u zbylých spřátelených blogů bych rád zjistil, zda mají po mé v poslední době mizerné aktivitě ještě zájem nadále zůstat přáteli. Zároveň po dobu kontroly otevírám opět také náběr nových Affs, kteří by se rádi zapsali. Budu moc rád, když se vás zapíše co nejvíc a zároveň rád přivítám i nové blogy :)

Pro současné Affs:
  1. Jméno + adresa blogu
  2. Chceš nadále zůstat Affs, proč? (Pokud ne, dál nevyplňuj)
  3. Koho chceš na ikonku?
  4. Máš nějaký nápad na vylepšení blogu? (nepovinné)

Pro nové Affs:
  1. Jméno + adresa blogu
  2. O čem je tvůj blog?
  3. Máš rád/a seriál Violetta nebo herce z něho?
  4. Proč se chceš spřátelit? Co se ti na mém blogu líbí?
  5. Koho chceš na ikonku?

Kontrola a Náběr končí v neděli 31. 7. 2016!

!Kontrola prodloužena do 7. 8. 2016!


Příběh Fedemily - 26. část

14. července 2016 v 10:49 | Harry |  Příběh Fedemily
Vypadá to, že Ludmila bude muset odjet studovat do Švýcarska, Federica i Violettu to trápí, ale pořád nejsou přesvědčeni, že Ludmila Violettu ze schodů nestrčila. Ludmila prosí Violettu, aby zjistila pravdu, než bude pozdě. Federico se snaží Ludmilině odjezdu zabránit, chce tajně napsat otci Ludmily, protože on jediný s tím může něco udělat. Aby se to nikdo nedozvděl, před Priscilou předstírá, že ho Ludmila nezajímá. Ludmila si jejich rozhovor vyslechne, bolí jí, co o ní Fede říká a nechce ho už nikdy vidět. Zachrání celou situaci až nečekaná návštěva?

 

Pokud video nejde spustit, klikněte ZDE