Červen 2016

Yo Me Escaparé

30. června 2016 v 21:55 | Harry |  Tini Stoessel

Tini na svém YouTube kanálu před týdnem zveřejnila novou písničku s názvem "Yo Me Escaparé". Jedná se o španělskou verzi písničky "Great Escape", kterou narozdíl od anglické verze na desce TINI nenajdete. Do komentářů pište jaká verze této písničky vás zaujala více :)

Yo Me Escaparé ,y en tus brazos viajaré
De tu aire beberé, y me perderé, y me perderé...


Příběh Fedemily - 25. část

28. června 2016 v 19:32 | Harry |  Příběh Fedemily
Všichni u Castillových v domě jsou šokováni zprávou, že Violettu někdo schodil ze schodů a jelikož byla Ludmila ta poslední, se kterou Violetta před pádem mluvila, obvinění padá automaticky na ni. Ludmila to trápí a jediný člověk, který je na její straně a věří jí je Naty. Dokonce ani Federico Ludmile nevěří a nechce se k ní vrátit, dokud se neukáže celá pravda.

 

Pokud video nejde spustit, klikněte ►ZDE

Fotky z Facebooku, Twitteru a Instagramu (25)

22. června 2016 v 19:57 | Harry |  Fotky Herců
Trochu opožděně přináším další díl fotek ze sociálních sítí zveřejněných našimi herci za první polovinu června, který je opět plný skvělých momentků. Jako vždy se objevilo několik společných fotek, jako třeba Cande a Jorge na Fans en Vivo, Tini a Agus Bernasconi ze Soy Luny nebo pár společných fotek Alby, Cande a Mechi, které společně natáčeli nové díly pro Alba al Alba. Cande přidala fotky ze svojí účasti na Nike Woman Victory Tour 2016, kam jí přišla podpořit Alba. Ostatní krásné a vtipné fotky v celém článku :)

Více fotek v celém článku

Tini zazářila na svém koncertě!

20. června 2016 v 20:27 | Harry |  Tini Stoessel
Minulou neděli 12. 6. se v Buenos Aires konal koncert Tini Stoessel a dá se říci, že se jednalo o první větší koncert Tini jako sólové zpěvačky. Koncert se konal v budově Usina del Arte a celý sál byl do posledního místa vyprodaný. Tini zde vystoupila s písničkami z nového alba TINI v doprovodu živé kpely a sklidila veliký úspěch. V závěru show pak Tini převzala zlatou desku za 15 000 prodaných alb v Argentině a cenu za více jak 100 000 prodaných kusů po celém světě. Celý koncert se nesl v klidném duchu a je vidět, že si to všichni užívají, hlavně Tini, která na pódiu zážila štěstím. Na závěr přidávám pár fotek a jedno video. :)


Více fotek a video v celém článku

Příběh Fedemily - 24. část

18. června 2016 v 1:08 | Harry |  Příběh Fedemily
Federico a Violetta se od Olgy dozvídají, že byla Ludmila v den natáčení zamknutá ve svém pokoji. Federico si myslí, že jí tam zamknula Priscila a přichází s touto myšlenkou za Ludmilou. Ludmila nakonec před Fedem a Vio nechtíc Priscilu prozradí. Fede se snaží Ludmile pomoct, ona se mu ale vyhýbá a vztahy jsou mezi nimi stále napjaté. Mezitím ve Studiu vrcholí přípravy na soutěž...

 

Pokud video nejde spustit, klikněte ►ZDE

Novinky z YouTube (1)

17. června 2016 v 20:38 | Harry |  Ostatní
Po delší době vás vítám u nového článku, ve kterém se podíváme na nová videa z YouTube kanálů našich herců. Jsem si jistý, že spoustu z vás si nová videa svých oblíbenců nenechá ujít a pravidelně je sleduje, no přesto se i tady na blogu stejně jako doposud občas na nějaká nová zajímavá videa podíváme.

Jako první začnu u Tini, která za poslední měsíc na svém YouTube kanálu zveřejnila celkem 7 videí. První video bylo pořízeno při nahrávání písní pro film, kdy se Jorge o přestávce snaží naučit Tini hrát biliár. Na videu je vidět, že se společně skvěle baví, tak se určitě podívejte ZDE. Další video je druhá část odpovědí na otázky od fanoušků, ve kterém se Tini například pokusí sama sebe definovat 3 slovy. Náslédují 2 videa jsou k filmu Tini: El Gran Cambio de Violetta, jedno z nich je natočené při různých akcích okolo předpremiér filmu, ve druhém videu pak můžete s Tini nahlédnout do zákulisí natáčení písně Siempre Brillarás, pojďte se na něj podívat:


Možná si vzpomínáte, že Tini koncem dubna v rámci evropských předpremiér filmu přicestovala do Londýna, kde se v Metropolis Studiu setkala s evropskými YouTuberkami a zároveň zde také nahrála akustickou verzi písně Siempre Brillarás. Této akci je věnované další video, které najdete ZDE. Dále pak následuje krátké video, ve kterém Tini děkuje za 100 tisíc odběratelů. V poslední videu s názvem "This or That Tag" Tini odpovídá na různé otázky o ní a vždy vybírá ze dvou možností (Psi nebo kočky? Rtěnka nebo lesk na rty? Bicí nebo kytara?). Určitě se na tag podívejte, je tam spoustu zajímavých otázek, díky kterým se o Tini můžete něco nového dozvědět :)

Ostatní videa na která jsem nedal odkaz najdete ►ZDE

Jako další se podíváme na Albu Rico, která na svém kanálu nedávno zveřejnila novou epizodu jejího miniseriálu Alba al Alba s názvem "Perfektní kluk", ve které se jako speciální host objevil Facu Gambandé. "Hledáte perfektního kluka? Měli by jste se pozorně dívat, protože někdy stojí přímo před vámi." Určitě si nenechte ujít další legrační epizodu s Albou, ve které si opět střihne pár vtipných scén náš oblíbený pár :)


Alba před pár dny na sociálních sítích zveřejnila fotky z nahrávání nové epizody miniseriálu, na kterých můžete vidět, že i v dalších dílech se můžeme těšit na staré známé tváře, které si s Albou střihnou pár scén. Nakonec přidávám pár fotek z nahrávání s Facundem, Cande Molfese a Mechi Lambre.


Nezapomeňte, že i Jorge Blanco a Cande Molfese mají své YouTube kanály, kde pravidelně zveřejňují svá videa (po kliknutí na jméno se můžete podívat na jejich kanál). To už je k dnešním novinkám z YouTube všechno, užijte si páteční večer, zbytek víkendu a nezapomeňte, že už za 2 týdny začínají prázdniny!! :)

Fotky z Facebooku, Twitteru a Instagramu (24)

4. června 2016 v 15:22 | Harry |  Fotky Herců
Další článek plný fotek ze sociálních sítí je tady, tentokrát za druhou polovinu května. První začnu u Tini, která nafotila krásný photoshoot pro značku Remix, dále přidala fotku se svým pejskem Olgou a společně s Facundem nafotili fotky pro nový telefon značky Huawei. Alba a Cande společně nafotily fotky pro značku Guillermina Regalado, Mechi ještě přidala nějaké fotky z argentinské premiéry. Dále tu tradičně máme spoustu společných momentků herců, například Facu a Flor Benítez, Clara a Cande nebo Tini a Jorge při nahrávání.

Více fotek v celém článku

Velké shledání na Argentinské předpremiéře!

2. června 2016 v 18:13 | Harry |  Tini: El Gran Cambio de Violetta
Také Argentina, země kde se celý seriál natáčel a odehrával, se konečně dočkala premiéry filmu Tini: El Gran Cambio de Violetta. V úterý 31. května se konala v pořadí již druhá speciální předpremiéra v rámci Latinské Ameriky. Celá akce se odehrálavala v hlavním městě Buenos Aires a byla to opravdu událost s velkým "U". Jako vždy se na červeném koberci ukázali hlavní hvězdy filmu Tini Stoessel, Jorge Blanco a Mechi Lambre, no na domácí předpremiéře samozřejmě nesměli chybět ani další hvězdy Violetty a že jich nebylo málo. Své přátele a bývalé kolegy přišli podpořit snad všichni, kteří se v Argentině nachází, konkrétně tedy Cande Molfese a Ruggero Pasquarelli, Alba Rico, Facu Gambandé, Samuel Nascimento, Nicolás Garnier, Ezequiel Rodríguez, Rodrigo Pedreira a Diego Alcala. Dále se zde objevilo několik herců z obsazení Soy Luny, včetně hlavní hvězdy Karol Sevilly. Já osobně tuto premiéru považuji za zatím nejůspěšnější, jelikož se na ní objevilo spoustu známých tváří a mohli jsme tak naši starou dobrou partu vidět po dlouhé době zase pohromadě. I pro samotné herce to musel být velký zážitek a celá premiéry tak byla pro Tini, Jorgeho a ostatní tváře filmu určitě mnohem veselejší. Všem to na premiéře ohromně slušelo, herci se ukázali zase v trochu jiném stylu než posledně, z akce přináším obsáhlejší galerii fotek, neboť taková událost určitě stojí za zdokumentování! :)

Více fotek v celém článku