Květen 2016

Příběh Fedemily - 23. část

28. května 2016 v 19:25 | Harry |  Příběh Fedemily
Ludmila přichází za Gregoriem do Studia s prosbou, aby jí přijal zpátky, tomu se to nejprve nelíbí, ale nakonec dává Ludmile ještě šanci. Nastává den nahrávání desky klučičí kapely, na které se chystá i Ludmila, ale díky Priscile, která jí zamkne v pokoji se zdá, že to nestihne. Fede si o ní dělá starosti, ale co jí vlastně zdrželo se nedozví, protože Ludmila svojí matku neprozradí.

Kdo je na mobilu nebo tabletu klikněte ZDE

Říkejte mi Tini - Moje kniha

28. května 2016 v 14:29 | Harry |  Tini Stoessel
Koncem března jsem vás informoval o vydání knihy Simplement Tini v Česku, které se plánovalo na květen. Máme tady konec května a autobiografická knížka Tini Stoessel se konečně po dvou letech dostává do českých knihkupectví. Pokud se chcete o živote hlavní představitelky seriálu Violetta dozvědět něco víc a poznat jí takovou, jaká ve skutečnosti je, nyní máte jedinečnou šanci. V češtině je knížka vydána pod názvem "Říkejte mi Tini". Chystáte se někdo knížku koupit? Určitě se pochlubte do komentářů :)

Anotace:
V této knize se o Tini dozvíte všechno. Chtěla ji pro vás napsat, protože ví, že nás všechny pojí výjimečné pouto. Snažila se vám otevřít své srdce a prozradit na sebe trochu víc. Spousta z vás ji nejspíš zná jen jako Violettu a pro ni to vždycky bude čest, ale jmenuje se Martina a přála by si, abyste ji poznali takovou, jaká je, prostě Tini.

Cena online: 268 Kč

Objednat si jí můžete ZDE
Příběh Fedemily - 22. část

25. května 2016 v 18:53 | Harry |  Příběh Fedemily
Ludmila a Violetta přicházejí na rozlučkovou párty pro Matyldu kam nebyly pozvané. Federico se Ludmile stále vyhýbá a nechce jí poslouchat, proto Ludmila využije příležitosti a svoje pocity vyjádří písní. Oba na sebe stále myslí a Vio s Leonem se jim snaží pomoct, aby se netrápili. Příští den Ludmila v parku potkává Federica, který jí věnuje písničku, díky které se opět začínají sbližovat... Užijte si další část příběhu!!

 

Pokud video nejde spustit, klikněte ►ZDE

Tini na Fan Event a další novinky...

21. května 2016 v 11:46 | Harry |  Zajímavosti
Ve čtvrtek 19. května se stejně jako v Římě konala v hlavním městě Mexika pro fanoušky akce Fan Event. Několik z nich zde mělo možnost se setkat s Tini Stoessel, která zde prezentovala svoje nové album TINI. Fanoušci si tak mohli naživo poslechnout několik písní z nového alba Tini, společně si s ní zazpívat a vyfotografovat se s ní. Z akce přnáším pár fotek a video:Tini na svůj YouTube kanál ve čtvrtek a pátek přidala 2 nová videa. První se jmenuje "Tajné chodby v Paříži" a jedná se opět o vlog z předpremiéry, ve kterém můžete společně s Tini nasát úžasnou atmosféru pařížské předpremiéry. Ve druhém videu se pak můžete vydat na nakupování s Tini a její stylistkou.

Druhé video nejdete ZDE

Další novinku tu máme od Cande Molfese, která je nyní novou tváří značky Miux, jedná se o argentinskou značku bot. Cande pro tuto značku nafotila spoustu krásných fotek, podívejte se na některé z nich:


A nakonec se podíváme na včerejší novou epizodu miniseriálu Alba al Alba v podání Alby Rico. Druhý díl se jmenuje "Rande" a myslím, že vás opět pobaví. Nezapomeňte si zapnout anglické titulky :)


Předpremiéra v Mexiku

20. května 2016 v 19:24 | Harry |  Tini: El Gran Cambio de Violetta
Mezitím co film Tini: El Gran Cambio de Violetta sklízí úspěchy na plátnech po západní Evropě se herci přesunuli do Latinské Ameriky, kde se spustila další vlna speciálních předpremiér za účasti hlavních hvězd filmu. První země, kde se uskutečnila ve středu 18. května první předpremiéra na americkém kontinentě bylo Mexico, rodná země Jorgeho Blanca. Celá akce se konala v hlavním městě Ciudad de México a k hlavním hvězdám filmu Tini a Jorgemu se nově připojila americká herečka Sofia Carson, která si ve filmu zahraje také menší roli. Herce byla na předpremiéře podpořit také mexická herečka Maca Miguel (Gery). Ještě před samotnou premiérou se tradičné konala tisková konference. Z obou akcí se objevilo spoustu krásných fotek, tady jsou :)

Ostatní fotky z předpremiéry a fotky z tiskovky v celém článku

Jorge Blanco přidal z předpremiéry v Mexiku video na
svůj YouTube kanál:

Fotky z Facebooku, Twitteru a Instagramu (23)

19. května 2016 v 22:25 | Harry |  Fotky Herců
Ani v květnu nesmíme zapomenout na další díl fotek našich herců ze sociálních sítí, které zveřejnili za první polovinu měsíce. Opět je tu spoustu povedených fotek, mezi kterými najdete společné momentky herců, ale také krásné fotky zamilovaných párů. Tini zveřejnila pár fotek k filmu, Mechi přidala fotku se svojí babičkou a Cande jednu krásnou fotku se svým čerstvě narozeným synovcem. Najdete zde také fotky z koncertu Soy Luny, které přidal Ruggero a Facu, který se jednoho z koncertů zúčastnil.

Ostatní fotky v celém článku

Nový YouTube kanál Tini Stoessel

17. května 2016 v 16:44 | Harry |  Tini Stoessel
Před nedávnem nám Tini na sociálních sítích prozradila, že se chystá její nový YouTube kanál, na který bude pravidelně přidávat videa. Tini svůj nový kanál Tini Stoessel spustila v sobotu a zveřejnila hned 3 videa. V prvním videu "A konečně na Youtube" nás Tini vítá na svém novém kanálu a sděluje, na co všechno se můžeme prostřednictvím jejích videí těšit. Bude nás informovat o novinkách ze života, o natáčení filmu, o jejích cestách, o natáčení prvního alba a nebudou chybět ani záběry z chvil ztrávených s přáteli a rodinou, jednoduše záběry z každodenního života.

Ve druhém videu s názvem "Tajemství premiéry v Madridu" nás Tini vezme na samotnou předpremiéru jejího filmu, můžete se zde podívat, jak celá akce probíhala a uvidíte záběry, které jinde na internetu nenajdete. Ve třetím videu potom Tini odpovídá na první část otázek, které jí fanoušci mohli posílat na Twitter. Obrovským bonusem pro nás je, že u videí si můžete zapnout anglické titulky, protože ne zrovna každý umí španělsky. Tato videa jsou skvělým způsobem, jak se o Tini dozvědět spoustu novinek, tak toho určitě využijte a sledujte její kanál :)

Nyní se podíváme na první uvítací video, ostatní najdete ►ZDE

Novinky od Lodo a Alby!

14. května 2016 v 14:05 | Harry |  Zajímavosti
Z první poloviny května tady máme od herců opět pár novinek, jako první se podíváme na novinky od Alby Rico. Alba se nyní věnuje svému vlastnímu projektu s názvem Alba al Alba, jedná se o takový "miniseriál", ve kterém Albu potkávají různé vtipné situace. Videa bude Alba zveřejňovat na youtube kanálu Alba Rico Navarro. První díl byl zveřejněn minulý pátek 6. května a jmenuje se "Taking the initiative" (Převzít iniciativu).
Obsah prvního dílu: Probudila jsem se dnes s požadavkem o přidání do přátel od jednoho roztomilého kluka, kterého jsem včera poznala. Co bych měla udělat? Mám si ho hned přidat nebo hrát těžko dosažitelnou?

(U videa si můžete zapnout anglické titulky!)

Alba al Alba byla poprvé vysílána na akci 5. května, kam Albu přišli podpořit také její přátelé Cande Molfese, Ruggero Pasquarelli a Facu Gambandé. Do komentářů určitě napište, jak se vám 1. díl líbil a teď už se pojďme podívat na fotky z akce:


Další novinky jsou od Lodovici Comello, která kromě toho, že nyní účinkovala jako moderátorka talentové show Italia's Got Talent (ZDE se můžete podívat jak Lodo vyhlašovala vítěze), tak nadále pracuje také na své pěvecké kariéře. Ve čtvrtek 12. května vydala svojí novou písničku Non Cadiamo Mai, ke které byl natočen také oficiální videoklip. Nyní se pojďme podívat na fotky k písni a samotný videoklip. Do komentářů pište, jak se vám píseň líbí :)

Non Cadiamo Mai


Nakonec chci připomenout, že dnes Violetta slaví 4 roky své existence, dnes jsou to přesně 4 roky od vysílání úplně první epizody seriálu v domácí Latinské Americe. V tu dobu ještě nikdo neušil, jak úžasný příběh v tu dobu nám ještě úplně nové a neznámé postavy prožijí, kolika písněmi ohromí fanoušky a jak velký úspěch herci po celém světě sklidí. Pojďme si společně zavzpomínat na úplný začátek seriál u nás :)


Příběh Fedemily - 21. část

12. května 2016 v 22:21 | Harry |  Příběh Fedemily
Ludmila nadále hraje vztah s Felipem, Fede jí ale začíná podezřívat, že před ním něco tají. Když Ludmila na titulní straně časopisu najde fotku, na které se Felipe líbá s Naty, zuří a už dál nechce nic předstírat. Před novináři řekne celou pravdu a Felipe tak díky tomu odjíždí z Buenos Aires. Kvůli tomu ale také přichází o práci v You Mix a její místo brzy zaujímá nová hvězda. Jak na všechno zareaguje Federico?


Violetta: Nový sen - Violetta a Leon

11. května 2016 v 16:30 | Harry |  Violetta: Nový sen
V dalším dílu Nový sen se podíváme opět do zákulisí natáčení, tentokrát s Leonem a Violettou. Oba nás vezmou na plac a popovídají nám co jejich pár v poslední sérii čeká, podíváme se s nimi na natáčení scény v horkovzdušném balonu a prozradí nám, co si o sobě a svých postavách Jorge a Tini myslí.