Duben 2016

Předpremiéra v Paříži

26. dubna 2016 v 23:42 | Harry |  Tini: El Gran Cambio de Violetta
Film Tini: El Gran Cambio de Violetta se v neděli 24. dubna dočkal už své druhé předpremiéry. Poté co v sobotu skončila první amsterdamská předpremiéra, se herci přesunuli do sousední Francie, kde se v neděli konala další předpremiéra v hlavním městě Paříž. Na akci se opět představili samozřejmě Martina Stoessel, Jorge Blanco, Mechi Lambre, Adrián Salzedo a nově také italský herec Pasquale di Nuzzo. Celá akce se nesla ve velmi příjemné atmosféře a herci opět sklidili veliký úspěch. Už dnes se ale všichni přesunuli o kousek dál do španělského Madridu, kde zítra vypukne už v pořadí třetí předpremiéra, při které se k hlavním účinkujícím nově připojí také Clara Alonso. Z celé nedělní akce se opět objevilo na sociálních sítích spoustu krásných fotek, na kterých to všem slušelo snad ještě víc než v Amsterdamu, opět vám sem dám větší galerii fotek a na závěr také 2 videa z akce.

Ostatní fotky v celém článku

Shrnutí celé akce z kanálu francouzského Disney v HD:

Tini zpívá s fanoušky Siempre Brillarás:

Dnes už se všichni přesunuli do španělského Madridu, kde se zítra bude konat další předpremiéra. V Madridu už tradičně proběhla tisková konference a setkání s fanoušky, ze které přinesu fotky později. Kromě pracovních poviností si Tini také stihla projít město se svou rodinou. Nakonec tu mám jednu fotku z letadla a potom pár fotek u velkého plakátu k filmu.


Příběh Fedemily - 20. část

26. dubna 2016 v 22:02 | Harry |  Příběh Fedemily
Ludmila se rozhodne předstírat, že vztah s Felipem je skutečný, aby Federico žárlil, to se Ludmile samozřejmě podaří, protože je do ní Fede pořád zamilovaný. Celou situaci pozoruje taky Violetta, která se snaží Ludmile promluvit do duše, protože nechce aby Fede trpěl....Užijte si 10. část příběhu ze 3. série!

 

Pokud video nejde spustit, klikněte ►ZDE

Crecimos Juntos

25. dubna 2016 v 18:04 | Harry

Text:
Crecimos juntos había todo por hacer
Y caminamos había tanto que aprender
Crecimos juntos y sin querer hallé tus manos
Fuimos creciendo con cada nota de aquél piano

¿Y ahora qué?
¿A dónde irán los que conocimos?
Los que llegamos al final

Voy por nuevos caminos
con lo que hemos vivido
Magia y creatividad
Verdad en los corazones
Cielos de mil colores
Eso quiero recordar
Siempre a mi lado está tu mano

Crecimos juntos con un sueño en cada mirada (Cada mirada)
Y caminamos con la pasión que nos guiaba (Tanta pasión)
Crecimos juntos y así pudimos reflejarnos (Oh-oh-oh, oh-oh)
Fuimos cambiando pero siempre nos levantamos (Oh-ooh)

¿Y ahora qué? (Qué)
¿A dónde irán los que conocimos?
Los qué no están
Los que seguimos
Y los que un día volverán

Y ahora sé (Sé)
Siempre estarás aquí a mi lado
Veo la luz que tú me das

Vou por novos caminhos
With all the things that we've been through
Magia e creativita
(La creativita)
Vérité dans le cœur
Ciel du mille couleurs
Eso quiero recordar
Siempre a mi lado está tu mano

Que me ayuda a continuar
Y juntos ya llegamos al final (Al final)
Like in a song
Qui recommence encore un fois
Para dar esperança a un coração
No hay final
Sei tu sai com'é
Niente da temeré
I won't be afraid
Nada temeré

Voy por nuevos caminos
Con lo que hemos vivido
Magia y creatividad
(La creativida)
Verdad en los corazones
Cielos de mil colores
Eso quiero recordar
Siempre a mi lado está tu mano

Que me ayuda a continuar
Y juntos ya llegamos al final

Předpremiéra v Amsterdamu!

23. dubna 2016 v 23:19 | Harry |  Tini: El Gran Cambio de Violetta
Pokud jste četli včerejší článek, určitě víte, že včera Tini spolu s ostatními herci nového filmu Tini: El Gran Cambio de Violetta přicestovala do Nizozemska kvůli jeho propagaci. Bohužel až dnes jsem se dozvěděl, že to bylo ale hlavně kvůli úplně první premiéře filmu, která se konala právě už dnes dopoledne v Amsterdamu! Dnes v hlavním městě Nizozemí se konala akce "TINA in koncerta" v divadle Royal Carré, na podiu se představila Tini Stoessel, Jorge Blanco, Mechi Lambre, Leonardo Cecchi, Adrián Salzedo a Ridder va Kooten, aby představili nový film a potom už následovala samotná premiéra. Celá akce byla zpestřena hudebními vystoupeními umělců jako Sarah & Julia, Femke Meines a další. Nizozemští fanoušci jsou tedy úplně první, kteří měli možnost spatřit Tinin film na stříbrném plátně. Na twitteru byla zveřejněna hromada fotek z akce, tak se pojďte na některé podívat:

Více fotek z akce v celém článku

Tady máte ještě odkazy na nějaká videa z akce
Po dnešní premiéře se herci přesunuli o kousek dál do sousední Francie, kde se bude konat další premiéra, ze které se opět budu snažit najít nějaké fotky a videa. Tady máte nakonec jednu fotku z Paříže:


Jorge Blanco - Light Your Heart (Official Video)

23. dubna 2016 v 16:18 | Harry |  Tini: El Gran Cambio de Violetta
Včera byl světu představen nový oficiální videoklip k další písni z filmu Tini: El Gran Cambio de Violetta. Píseň se jmenuje Light Your Heart a zpívá jí další hvězda filmu Jorge Blanco. Záběry samotného klipu střídají záběry z filmu, tentokrát z pohledu Leona. Už brzy se můžeme těšit také na ostatní písničky z filmu, jehož premiéra se už neúprosně blíží. Toto je už druhá píseň ze zmíněného filmu, první písnička Siempre Brillarás v podání Tini se už dočkala bezmála 5 milionů zhlédnutí, tak uvidíme jak uspěje Light Your Heart. Teď už se pojďme podívat na samotné video, které je také zároveň prvním sólovým videoklipem v Jorgeho kariéře. Podle mě je to dokonalá písnička, kór v podání Jorgeho skvělého hlasu, do kamontářů určitě napište, jak se líbí vám. :)


Tini v Evropě a novinky kolem filmu...

22. dubna 2016 v 19:51 | Harry |  Tini: El Gran Cambio de Violetta
Přeji všem krásný pátek, se kterým tu máme opět pár novinek. Premiéra filmu Tini: El Gran Cambio de Violetta se už každým dnem blíží, první města se premiér dočkají už za 2 týdny. Úplně poprvé ale spatří film světlo světa už příští středu 27. dubna v Madridu, kdy se bude konat speciál předpremiéra. Tini Stoessel tento týden přicestovala do Evropy kvůli pracovním povinostem ohledně propagace filmu a také poskytla různé rozhovory pro média. Její první zastávka byla Londýn, kde se v úterý setkala s evropskými YouTuberkami, mezi kterými byly napřiklad Lidia Schillaci nebo Sylwia Lipka, kterou můžete znát z pořadu "I love Violetta". Zároveň také Tini na sociálních sítích oznámila, že už připravuje svůj vlastní YouTube kanál, kde bude přidávat svoje vlastní videa plná novinek o ní, podobně jako Jorge. Teď se pojďme podívat na fotky s Youtuberkami a na ostatní momentky z Londýna:


Dnes se Tini přesunula o kousek dál, přesněji do nizozemského Amsterdamu, kam přijela opět propagovat film Tini: El Gran Cambio de Violetta společně s ostatními hvězdami filmu Jorge Blancem, Mechi Lambre, Leonardem Cecchim a dalšími. Kromě pracovních poviností si ale také udělali krásnou projížďku znamým asterdamským kanálem, ze které přidala Tini na Twitter video, na které se můžete podívat ZDE.

Tady nějaké fotky z Amsterdamu:

Z návštěvy Tini v Evropě se můžeme ještě nějaký čas těšit, na sociálních sítích potvrdila, že kromě předpremiéry v Madridu se zůčastní i premiér v dalších evropských metropolích, ty už nyní zdobí obří poutače k filmu a jenom čekají na den premiéry. K filmu byla dnes do světa vypuštěna také zbrusu nová píseň, tentokrát v podání další hvězdy z filmu, více o ní se dočtete v dalším článku.


To už je z dnešních novinek okolo filmu vše, nakonec tu pro vás mám ještě nové spoty k filmu, které byly včera zveřejněny. Jeden vám dám přímo sem a na ostatní se můžete podívat ►ZDE


Antes y Ahora: Violetta - Martina Stoessel

20. dubna 2016 v 20:22 | Harry |  Antes y Ahora
V našem projektu nám zbývá už jenom jedna poslední postava, se kterou jsme se nepodívali na její cestu seriálem. Také hlavní protagonistka ušla za celý seriál obrovskou cestu plnou změn. Určitě si nenechte ujít shrnutí příběhu té nejdůležitější, Violetty Castillové:

Violetta je dospívající dívka, která dá se říct nezná svět. Po smrti její matky, když byla Vio ještě malé dítě jí otec odvezl od rodiny a od všech vzpomínek. Germán neustále Violettu vozil z jednoho konce světa na druhý jako nějaký kufr, proto musela mít Violetta domácí učitelku, mezi lidi nechodila, neměla kamarády, nikoho komu by se mohla svěřit se svými pocity a proto si celý život připadala jako princezna zavřená ve věži. Vše se ale změní po tom, co se vrací zpět do rodného Buenos Aires, zde Violetta potká svojí neznámou tetu, která se stane její domácí učitelkou a začne Violettu podporovat v jejích snech. Z malé a tiché holky se pomalu začíná stávat sebevědomější Violetta, která se už dokáže v mnohém postavit svému otci, co by jí ale nikdy nedovolil je přihlásit se do Studia 21, protože by nesnesl aby Violetta kráčela ve šlépějích své matky. V Buenos Aires také Violetta poznává svojí první lásku, hudebně nadaného Tomáse, díky němu a také Angie se Violetta rozhodne na vzdory svému otci příhlásit do Studia a začít si tak plnit své hudební sny. Ve Studiu potkává svoje první kamarády, Francescu, Camilu a Maxiho se kterými vytvoří skvělou partu a také dalšího kluka Leona, o kterého se zažíná zajímat víc než by si myslela. Nyní je Violetta konečně šťastná, našla kamarády a studuje hudbu a tanec, no trápí jí, že musí pořád lhát svému otci, z čehož jsou často problémy, ty vznikají i ve Studiu mezi ní a Ludmilou, která vidí ve Violettě konkurenci a snaží se dostat na její místo. Navíc se Ludmila Violettě snaží přebrat Tomáse, často vymýšlí různé plány jak překazit jejich vztah, to se jí mnohdy daří a mezi Violettou a Tomásem dochází často k nedorozuměním, proto se také Violetta nakonec rozhodne pro vztah s Leonem, ke kterému také něco cítí. I když se zdá jejich vztah perfektní, je tu pořád Tomás, do kterého je Violetta také zamilovaná a proto je její srdce stále rozpolcené a neumí si mezi nimi vybrat. Koncem 1. série dojde v životě Violetty k velkému odhalení, zjistí, že její domácí učitelka Angie je ve skutečnosti Angeles, sestra Maríi a tím pádem Violettina teta. Nakonec i Germán pozná konečně pravdu o své dceři, nejdříve je naštvaný, že mu tak dlouho lhala a chce jí zase odvést, naštěstí nakonec pochopí že její život je v Buenos Aires, na místě kde si plní sny a kde má své kamarády.

Ve druhé sérii přichází mnohem vyspělejší Violetta, která je vždy připravená pomoct svým nejlepším kamarádkám, se kterými nadále upevňuje jejich přátelství. Nyní už má konečně jasno v tom, co chce v životě dělat a hlavně je šťastná, že už nemusí dále tajit před otcem svojí vášeň pro hudbu. Její talent se tak dále rozvíjí, díky tomu dostane ve 2. sérii nabídku sólové zpěvačky u You Mix, kterou nakonec přijímá a stává se tak jejich výhradní umělkyní. Zdá se že má Violetta štěstí konečně také v lásce, Tomás je pryč a tak se už nemusí neustále rozhodovat mezi dvěma kluky a dává se dohromady s Leonem. Pořád je tu ale také Ludmila, která má nový zákeřný plán jak zlomit Violettě srdce a dostat jí ze Studia, s tím jí pomůže Diego, který má za úkol s Violettou začít chodit. Ze začátku u ní nemá žádnou šanci, no poté co se při společné písni políbí, se Violetta rozchází s naštvaným Leonem a začíná trávit mnohem více času s Diegem, který se jen tak vzdát nechce a neustále Violettě nadbíhá. Nakonec spolu začínají chodit, ale i když si Violetta a Leon našli každý nového partnera, nemohou na sebe přestat myslet. Když na konci 2. série vyjde pravda o Diegovi na povrch, Violetta je zničená z toho jak jí mohl tak dlouho vodit za nos. Útěchu nachází až u Leona, ke kterému se nakonec rozhodne vrátit.

Ve 3. sérii je už Violetta skoro dospělá mladá žena, pořád se zdokonaluje ve zpěvu a tanci a to hlavně kvůli turné, na které díky You Mix s ostatními vyráží. Nyní už jí otec naplno věří a maximálně jí ve všem podporuje. I s Leonem se zdá, že se na ně konečně usmálo štěstí a užívají si spolu krásné a romantické chvíle. Ve 3. sérii projde Violettin život velkou změnou. Její otec se seznámí s Ludmilinou matkou Priscilou, se kterou zanedlouho začínají žít. Violetta a Ludmila tak spolu ať chtějí nebo ne musí začít vycházet, protože jsou nyní nevlastní sestry, jejich vztah se snaží hlavně zlepšit Violetta, která se v Ludmile snaží najít to dobré a skamarádit se s ní. Ani v poslední sérii se vztah Leona a Violetty neobejde bez hádek a podvodů. Poté co se kvůli nedorozuměním opět rozejdou se Violetta rozhodne pro tu nejhorší cestu, lež. Společně s Fran se převléknou za Roxy a Faustu aby Violetta zjistila, jestli na ni Leon zapomněl, vše se ale jako vždy zamotá a všechno se táhne neplánovaně dlouho a jsou z toho jen větší problémy. Ty jsou po Roxiiném odhalení ještě horší, ale i přesto na sebe oba nemohou přestat myslet. Na konci 3. série si konečně uvědomí že už nemá cenu ztrácet čas hloupými hádkami a po tom všem co spolu zažili je společná láska nakonec spojí. Violettě nyní opravdu nic nechybí, má krásnou rodinu o které vždycky snila, toho nejlepšího kluka co si mohla přát a má jasno v tom, jakým směrem se po skončení Studia, kterému vždy ráda pomůže vydá.

V celém článku nezapomeňte naposledy hlasovat, v jaké sérii se vám líbí
vzhledově Violetta nejvíc.

A teď se pojďte podívat na 3 hudební momenty od Violetty z každé série
a vybrat ten nejlepší:
1. série: En mi mundo v Reality show

2. série: Soy mi mejor momento v Madridu

3. série: Quiero ve Studiu

Tímto je tedy celý tento projekt u konce. Společně jsme si shrnuli příběhy hlavních postav, které s námi v seriálu zůstali od úplného začátku až do konce a zavzpomínali na to jak se postupně měnili vzhledově pomocí fotek, tak i umělecky prostřednictvím videí. Já doufám, že se vám projekt líbil a že jste si třeba závzpomínali na dávné momenty. Nakonec vám chci poděkovat, že jste se tak aktivně zapojovali do hlasování :)

Violetta: Nový sen - Vše o holkách

20. dubna 2016 v 14:28 | Harry |  Violetta: Nový sen
Přestože u nás už seriál Violetta skončil, na youtube se stále pravidelně zveřejňují videa ze zákulisí natáčení 3. série. Dnes nás zákulisím provedou holky a budou mluvit o jejich scénách, o postavách a tom jestli si rozumí i mimo natáčení a jaké je mezi nimi pouto.


Sólo Pienso En Ti

18. dubna 2016 v 20:22 | Harry

Text:
Oh, yeah
Tu mirar, tu caminar (Tu caminar)
Todo en ti me hace volar (Yeah)
Eres muy timida lo se (Yo lo sé)
Y me enloquece

Yeah, tu voz es torciopelo
Cuando me hablas
Viajo y toco el cielo
Yeah, sueño con darte un beso
Dime si tu te sientes asi

Dime que al verme
Tu tambien tiemblas
Por ti loco estoy, bella
Dime que hacer para que me quieras
Debo confesar que sólo pienso en ti

Sólo pienso en ti
Sólo pienso en ti
Debo confesar que sólo pienso en ti
(Debo confesar)
Sólo pienso en ti
Sólo pienso en ti-ti-ti

Tu sonrisa es capaz de iluminar
El dia más gris
No se lo que hay en ti
Pero sin igual, como tu no hay más

Yeah, tu voz es torciopelo
Cuando me hablas
Viajo y toco el cielo
Yeah, sueño con darte un beso
Dime si tu te sientes asi

Dime que al verme
Tu tambien tiemblas
Por ti loco estoy, bella
Dime que hacer para que me quieras
Debo confesar que sólo pienso en ti

Sólo pienso en ti
Sólo pienso en ti
Debo confesar que sólo pienso en ti
Sólo pien... Sólo...
(Debo confesar, Debo con...)
Sólo pienso en ti
Sólo pienso en ti

Que al verme
Tu tambien tiemblas
Por ti loco estoy, bella
Dime que hacer para que me quieras
Debo confesar que sólo pienso en ti

Sólo pienso en ti
Sólo pienso en ti
Sólo pienso en ti
Debo confesar que sólo pienso en ti
Zdroj: The Suite Life Cz a Violetta

Antes y Ahora: Leon - Jorge Blanco

17. dubna 2016 v 19:49 | Harry |  Antes y Ahora
V pátek jsme se museli po dlouhé ceště s našimi oblíbenými postavami rozloučit. Další z postav, která za 3 roky ušla velký kus cesty je Leon a nyní si pojďme připomenou jeho příběh.

Leon je na začátku první série členem Ludmiliny party, je namyšlený, povýšený, no jednoduše stejný jako jeho partnerka Ludmila. Jeho nejlepším kamarádem je Anrés a stejně jako ostatní členové i on se s ostatními spolužáky ze studia příliš nemusí. Když poprvé potká Violettu, jeho život se náhle změní, neustále musí přemýšlet nad tím, čím je tak vyjímečná. Nejprve jí chce sbalit proto, aby se pomstil Tomásovi, no později si uvědomí, že k ní cítí něco víc. Láska k Violettě ho dokázala změnit a z namyšleného kluka se stává upřímný a spravedlivý kluk. S Ludmilou se rozchází a začíná bojovat o Violettino srdce. To se začátku není tak snadné, jelikož se zdá, že Violetta má v srdci místo jen pro jednoho z nich a tím je Tomás. Leon ale v boji o Violettu nepřestává, čím dál víc se s ní začíná sbližovat, až se jednoho dne rozhodne že je potřeba přestat jenom mluvit a začít něco dělat. Najde si to nejlepší místo a tu nejvhodnější chvíli pro jejich první polibek a od té doby spolu začínají konečně chodit. I když se zdá jejich vztah dokonalý, Violetta nemá stále jasno, koho doopravdy miluje a proto Leon z jejich vztahu často cítí nejistotu, důležité ale je, že se Violetta vždy rozhodne zůstat s Leonem. Ve druhé sérii přichází stejný Leon, který má nyní novou zálibu v motokrosu, co se ale přez prázdniny nezměnilo je jeho láska k Violettě, se kterou znovu utváří pár. Jejich štěstí ale netrvá dlouho, ve městě se objevuje nový tajemný kluk Diego, který má až moc velký zájem o Violettu a nakonec se mu je podaří rozeštvat. Útěchu najde nakonec Leon v krásné mechaničce Laře, která pracuje na motokrosové dráze, s ní začíná Leon trávit čím dál více času a nakonec se dávají dohromady. I když se snaží s Violettou oba jeden na druhého zapomenout, stále více zjišťují že k sobě prostě patří a přes všechny trápení a nedorozumění si k sobě po čase opět naleznou cestu. Také Leon během 3 let dospěje v mladého muže, který se stále zdokonaluje ve zpěvu a tanci, k tomu mu pomáhá klučičí kapela, která má ve 3. sérii nevýdané úspěchy a dokonce se jim podaří natočit první desku. Láska k Violettě je pořád silnější a i přes všechny nástrahy, lži a podvody, které musí jejich vztah během posledního roku ve Studiu přečkat si oba nakonec uvědomí, že jsou stvoření jeden pro druhého. Samožřejmě i Leon jakožto jeden z nejtalentovanějších žáků úspěšně dokončuje Studio a i když má jasno, jakým směrem se v další životní cestě vydá, ještě jistější si je v tom, že to bude vždy po boku Violetty.

V celém článku můžete hlasovat, ve které sérii se vám líbí Leon vzhledově nejvíc a nyní už si pojďte
poslechnout hudební vystoupení z každé série a vybrat to nejpovedenější:

1. série: Verte De Lejos a Tomásem

2. série: Podemos v hotelu v Madridu

3. série: Amor En El Aire v balónu