Březen 2016

Violetta: Nový sen - První natáčecí den

30. března 2016 v 20:49 | Harry |  Violetta: Nový sen
Máme tady další video z natáčení 3. série Violetty, tentokrát s názvem 1. natáčecí den, ve videu si můžete poslechnout pocity herců při natáčení úplně prvních scén 3. série a jaké to pro ně bylo se po více jak půl roce vrátit zase před kameru.


Abrázame y Verás

29. března 2016 v 17:59 | Harry

Text:
No me digas lo que piensas
Creo que lo sé
Solo mirame un instante
Y lo adivinaré

Qué dificil fue querernos
Y dejarnos de querer
Y al final de este camino
Encontrarnos otra vez

En tus ojos no hay secretos
Yo lo puedo ver
Siempre tienes la palabra
Que me hace sentir bién

Gué dificil fue querernos
Y volvernos a querer
Si el amor es verdadero
Todo puede suceder

Quédate junto a mi
Paso a paso en el camino
Voy hacerte feliz
Y qué el miedo este prohibido
Abrázame y verás
Que eres lo que necesito
Y no encuentro
La manera de decir
Gué le das luz a mi vida
Desde que te vi

Ahora tómame la mano
No quiero esperar
Siente el viento en nuestras alas
Vamos a volar

Y qué bien se siente amarte
Cuando a mi lado estás
Y qué hermoso es mirarte
Y abrázarte una vez más

Quédate junto a mi
Paso a paso en el camino
Voy hacerte feliz
Y qué el miedo este prohibido
Abrázame y verás
Que eres lo que necesito
Y no encuentro
La manera de decir
Gue le das luz a mi vida

Quédate junto a mi
Paso a paso en el camino
Voy hacerte feliz
Y qué el miedo este prohibido
Abrázame y verás
Que eres lo que necesito
Y no encuentro
La manera de decir

Gué le das luz a mi vida
Porque tu eres mi energía
Tu le das luz a mi vida
Desde que te vi
Desde que te vi
Desde que te vi

Ross Lynch a R5 ve Violettě

27. března 2016 v 21:47 | Harry |  Violetta 3 - články
Pokud jste ve čtvrtek a v pátek sledovali nové díly Violetty, určitě jste si všimli speciálních hosta, stejně tak, jako se na začátku 2. série objevila v jedné epizodě americká herečka Bridgit Mendler. I ve 3. sérii navštívili Studio On Beat zvláštní hosté a to americká kapela R5 v čele s Rossem Lynchem, kterého určitě znáte jako Austina ze seriálu Austin a Ally. V seriálu byl Ross Lynch zobrazen jako Leonův kamarád, který za ním přijel na návštěvu a vzal s sebou i svojí kapelu, která později navštívila studio. Jelikož je R5 známá hudební kapela, nesměla chybět ani jejich písnička, konkrétně Heart Made Up On You, pokud si jí chcete poslechnout ještě jednou, tady je:


Tento týden se rozhodl dát Disney Channel Violettě pauzu a nebudou se vysílat ani reprízy. Tím se nám konec seriálu ještě trošku oddálí, úplně posledních deset epizod Violetty poběží od 4. dubna a velkého finále se dočkáme už 15. dubna. Poslední dva týdny přinesli spoustu krásných, ale i dramatických okamžiků, které opět značně zamíchali dějem. V posledních deseti epizodách se příběh našich postav bude pomalu uzavírat, ale nemusíme se bát, čeká nás jak jsme u Violetty zvyklí ještě spoustu napínavých a emotivních scén a to hlavně v těch posledních okamžicích, takže je rozhodně na co se těšit :)


New Layout (17) - Vyrůstali jsme spolu

27. března 2016 v 10:54 | Harry |  Vzhled blogu
Jelikož se u nás pomalu blížíme ke konci seriálu, je čas na nový layout právě na toto téma. Layout nese název "Crecimos Juntos" neboli "Vyrůstali jsme spolu" a je složen ze vzpomínkových momentů ze všech 3 sérií a uprostřed je společná fotka z poslední epizody. Určitě jste si taky všimli, že mi layout vytvářela Ivet, požádal jsem jí o to, protože já bych tak krásný layout ke konci seriálu nikdy nevytvořil a ani bych na něj teď neměl čas, takže Ivet moc děkuju, že mi takto pomohla. No a jak se nový vzhled blogu líbí vám?


Violetta 3 - Epizoda 70

26. března 2016 v 8:43 | Harry

Název: Vysvětlení

3. Série
70. Epizoda

Ke stažení / Online

 

Pokud video nejde spustit, klikněte ►ZDE

TINI - Siempre Brillarás (Official video)

25. března 2016 v 12:08 | Harry |  Tini: El Gran Cambio de Violetta

Martina Stoessel - Siempre Brillarás

Tak jsme se konečně dočkali, 25. března je tady a s ním přichází i první videoklip a zbrusu nová písnička od Tini Stoessel z jejího prvního sólového alba TINI s názvem Siempré Brillarás! V červenci minulého roku obletěla svět zpráva, že Martina Stoessel podepsala smlouvu s nahrávací společností Hollywood records, po skončení turné Tini ani na chvíli nezahálela, přestěhovala se do Los Angeles a tvrdě pracovala na nahrávání její první desky. Nyní po 8 měsících jsme se konečně dočkali prvního singlu z nového alba s názvem Siempre Brillarás(v angličtině Born To Shine), který je zároveň soundtrackem k filmu Tini: El Gran Cambio de Violetta. Celý videoklip je složen právě z momentů z tohoto nového filmu. Mě osobně se písnička i samotný videoklip strašně líbí a nemůžu se dočkat na ty další. A jak se líbí píseň vám, jaký na ní máte názor? Určitě se pochlubte do komentářů.


Violetta 3 - Epizoda 69

25. března 2016 v 1:03 | Harry

Název: Návštěva

3. Série
69. Epizoda

Ke stažení / Online

 

Pokud video nejde spustit, klikněte ►ZDE

Violetta 3 - Epizoda 68

23. března 2016 v 23:09 | Harry

Název: Pravda vyšla najevo

3. Série
68. Epizoda

Ke stažení / Online

 

Pokud video nejde spustit, klikněte ►ZDE

Tini: El Gran Cambio de Violetta - Trailer 2

23. března 2016 v 17:58 | Harry |  Tini: El Gran Cambio de Violetta
Premiéra filmu Tini: El Gran Cambio de Violetta je nám čím dál blíž, už za necelý měsíc a půl vyjde exkluzivní film s Martinou Stoessel v hlavní roli do kin. Pokud jste zatím o filmu neslyšel, bude se jednat o krásný příběh jednoho léta, ve kterém dá Tini navždy sbohem Violettě. První trailer k filmu byl vypuštěn už v prosinci a moc toho neukázal, takže jsme až doteď byli v napětí, jak bude vlastně celý film vypadat, mezitím byli už dvakrát zveřejněny plakáty hlavních postav. Dnes byl ale do světa vypuštěn další oficiální trailer, který je podstatně delší a nyní už rozhodně můžu říct, že se máme na co těšit!

Díky novému traileru už můžeme maličko nahlédnou do děje filmu, který bude jak můžete na videu vidět plný emocí, hudby a krásných okamžiků v nádherném prostředí Itálie. Trailer nám také odhalil další dva účinkující, kdo vás určitě potěší je herec Diego Ramos, který si opět zahraje Violettina tátu, další postavou je herečka Sofia Carson, kterou můžete znát z filmu Následníci. Trailer byl zveřejněn poprvé teprve před chvílí na youtube kanálu francouzského Disney, protože právě Francie bude první, která se už 4. května dočká premiéry filmu. No a teď už se pojďte podívat na samotný trailer, jsem si jistý, že vás určitě jako mě nadchne :)


Violetta: Nový sen - Choreografie

23. března 2016 v 17:19 | Harry |  Violetta: Nový sen
Další skvělé video ze zákulisí natáčení 3. série je tady, dnes se podíváme na zkoušku choreografie k ústřední písničce 3. série En Gira. Video je opět jako vždy plné komentářů od herců, takže si ho určitě užijete.