Únor 2016

Tisková konference v Los Angeles

28. února 2016 v 19:09 | Harry |  Tini: El Gran Cambio de Violetta
Opět tu máme z tohohle týdne jednu novinku, konkrétně z Los Angeles, kde se ve čtvrtek 25. února konala tisková konference pro média z rúzných zemí k filmu Tini: El Gran Cambio de Violetta. Na tiskovce rozhodně nesměla chybět Tini, které dělali společnost Mechi a Jorge, kteří nyní v Los Angeles pracují na svých projektech. Tini se na internetu pochlubila, že už měla možnost se na film podívat, no i my fanoušci brzy film uvidíme, dokonce už je stanoveno i přesné datum premiéry, která se bude konat 4. května v Evropě. Zde už se můžete podívat na nějaké fotky z tiskovky:


Ještě vám chci oznámit, že tento týden nebudu mít přístup k počítači, takže nebudou vycházet pravidelně články, mám akorát přednastavené 2 díly Fedemily. O víkendu potom doženu případné novinky a zodpovím otázky, které se mi nashromáždí na asku. Užijte si zybtek neděle a přeji úspěšný start nového týdne :)

New Layout (16) - Chicas de Violetta

27. února 2016 v 23:49 | Harry |  Vzhled blogu
Měsíc únor se pomalu blíží ke konci a proto je čas i na nový vzhled blogu. Jelikož se žádné aktuálnín téma nanabízí, vybral jsem takové obecné téma a vytvořil jsem layout s herečkami hlavních ženských postav z Violetty. Použil jsem osobní fotky Tini, Lodo, Alby, Cande a Mechi + nějaké promo fotky ke 3. sérii a 2 fotky ze společného momentu holek a celý lay jsem sladil do růžova. Když se na něj tak koukám, přijde mi celkem přeplácaný, ale jsem s ním ve výsledku spokojený, jak se líbí vám?


Všechno nejlepší Albo!

26. února 2016 v 21:56 | Harry |  Ostatní
Ahoj, přeji všem hezký páteční, těď už trochu pozdní večer. Významný den má dnes naše oblíbená herečka Alba Rico, která nás v seriálu bavila skvělou postavou Naty Vidalovou. Ač na to Alba vůbec nevypadá, dnes slaví už svoje krásné 27. narozeniny! K narozeninám jí alespoň takhle na blogu chci popřát mnoho zdraví, štěstí, lásky, kolem sebe spoustu dobrých přátel a spoustu úspěchů v její nově započaté životní etapě v Argentině. Věřím, že jí budeme i nadále potkávat nejen jako tvář kolekce kabelek, ale také v dalších filmech a seriálech, protože je Alba opravdu moc talentovaná! :)

Alba dnes narozeniny oslavila v kruhu svých nejlepších přátel:

Nové animace v menu (5)

23. února 2016 v 10:34 | Harry |  Blog
Současné animace jsou tu už víc jak 3 měsíce a už mi přišly okoukané, a proto jsem se rozhodl je vyměnit. Tentokrát jsou opět 4 a jsou to převážně momenty, které nás teprve čekají, snad se budou animace líbit :)


Příběh Fedemily - 14. část (3. série)

23. února 2016 v 10:08 | Harry |  Příběh Fedemily
Naty zjišťuje, že Ludmila chce dělat konkurz do YouMix a snaží se jí přesvědčit, aby to oznámila Gregoriovi. Když Naty přijde na to, že Ludmila konkurz dělala s Violettinou písničkou, vyčítá jí to. Jejich hádku slyší Federico, nemůže tomu uvěřit a naštvaně odchází. Nastává den svatby a Federico uprostřed obřadu Ludmile říká, že už jí nemůže věřit a rozchází se s ní. Ludmila je smutná, že Federica ztratila a hlavou se jí promítají společné okamžiky, nakonec je její útěchou Violettina náruč.

 

Pokud video nejde spustit, klikněte ►ZDE

Fotky z Facebooku, Twitteru a Instagramu (19)

22. února 2016 v 9:55 | Harry |  Fotky Herců
Únor se chýlí pomalu ke konci a já ještě tento měsíc nepřidával žádný článek s fotkami ze sociálních sítí, takže tady jsou fotky z průběhu února. Tini zveřejnila společné fotky s Mechi a s Jorgem, se kterým nyní parcují pod stejnou nahrávací společností, takže teď budou mít společných fotek určitě mnohem víc. Jorge zveřejnil ještě jednu fotku z Hollywood Records, Alba nadále zveřejňuje fotky z kolekce kabelek Binnary project a potom také společné fotky s Cande, Facundem a Ruggerem, kteří se napříkad byli podívat na film, kde hraje Diego Ramos(Hermán). Ruggero zveřejnil fotku s ostatními herci ze Soy Luny, která už brzy startuje na obrazovkách Disney Channelu v Argentině a i ostatní herci zvežejnili spoutu hezkých fotek.

Ostatní fotky v celém článku

Úspěchy Alby a Diega a velká novinka od Jorgeho!!

19. února 2016 v 23:37 | Harry |  Zajímavosti
Další týden se nám pomalu chýlí ke konci a proto je čas na pár novinek, kterých těchto týden bylo opravdu hodně. Trošku mě mrzí, že se ozývám až takhle koncem týdne a že jsem vám o novinkách nepsal postupně, ale měl jsem hodně učení, no alespoň to máte pěkně všechno pohromadě :)

Jako první stojí za zmíňku úspěch Diega Domíngueze, který byl nominován ve francouzské anketě "Melty Future Awards" v kategorii "Cool Is Everywhere". Významná akce se konala v úterý 16. února v Paříži, kam Diega doprovodila samozřejmě i Clara Alonso. Cesta do Paříže byla pro Diega a Claru více než úspěšná, Diego nakonec ve své kategorii zvítězil a odnesl si ocenění. Ve své kategorii porazil pět dalších nominovaných, mezi kterými byla např. Lucía Gil(Lena z Violetty) nebo Christina Pedroche.

Pojďte se podívat na pár povedených fotek z akce, kde to našemu páru moc sluší

Tady se ještě můžete podívat na video z akce:

Další novinky máme od Alby Rico, která se stala úspěšnou tváří jarní kolekce kabelek modní značky Binnary Project. Pokud sledujete Albu na sociálních sítích, určitě jste si všimli spoustu krásných fotek, kterými Alba tuto značku propaguje. Na fotky se můžete podívat na oficiální stránce binnariproject.com, ale pár vám jich dám i sem.


Poslední a zároveň tou největší novinkou tohohle týdne, no troufnu si říct i tohohle měsíce je od Jorgeho. Jorge Blanco je už nějaký čas v Los Angeles, kde se mimo jiné setkal s rodinou, hlavní důvod kvůli kterému ale do LA jel, oznámil až dneska před pár hodinami. Jorge podepsal smlouvu s nahrávací společností Hollywood records a nyní už pracuje na prvních písničkách z nového alba! Se stejnou společností podepsala minulý rok smlouvu i Tini, to znamená že Jorge a Tini budou pracovat opět spolu a třeba se dočkáme i společného duetu. Tyto informace sdělil dnes Jorge na svém youtube kanálu a řekl, že je opravdu moc šťastný a nadšený a už se moc těší na show až nám bude moct představit svou vlastní tvorbu a děkuje všem za veškerou podporu.


Prvního solového alba Jorgeho a Tini se dočkáme už letos a naní se tak můžeme těšit dvojnásobně. Oba jsou to velmi talentovaní zpěváci a nyní mají velikou šanci se zviditelnit ještě mnohem víc, což bude díky velkému úspěchu Violetty mnohem snažší, protože mají oba po celém světě spoustu fanoušků, kteří už netrpělivě čekají na první hity.
Jak jste z této zprávy nadšeni vy? Mě to teda neskutečně potěšilo a už teď se nemůžu dočkat :)

Jorge ještě ve svém videu řekl, že máme určitě ohledně této zprávy spoustu otázek, které nám zodpoví už příští pátek na LiveStreamu v 12:30 californského času na jeho Facebookové stránce.
Pokud se chcete podívat na dnešní video a dozvědět se tak mnohem víc o této žhavé novince, tady je:
(video je s anglickými titulky, pokud máte nějaké znalosti z angličtiny,
tak budete určitě rozumět)

Příběh Fedemily - 13. část (3. série)

16. února 2016 v 22:39 | Harry |  Příběh Fedemily
Federico se konečně po dlouhé době vrací do Buenos Aires, z čehož jsou všichni moc rádi, no hlavně Ludmila je nadšená, že po dlouhé době vidí svojí lásku. Když se Federico dozví, že YouMix nechalo Studio v nejhorším ve štychu, rozhodne se dát výpověď a zůstat natrvalo v Buenos Aires a mít tak mnohem víc času na to být s Ludmilou. To ale ještě neví, že Ludmila se snaží zaujmout volné místo u YouMix a stát se tak jejich novou hvězdou.....Užijte si dálší část příběhu Fedemily!!

Pokud video nejde spustit, klikněte ►ZDE

Es Mi Pasión

16. února 2016 v 15:57 | Harry
Text:
Esta es una história sin final
Empezó como un cuento y na acabará
Habla de pasión, de mi profesión
Es donde voy y quien soy

Es más fuerte que yo
Si una nota suena en mi interior
Me vuelvo el cantante y la canción
Me vuelvo luna y también sol

Yo solo quiero cantar
Tocar tu alma con mi voz
Yo solo quiero bailar
Dar alas al corazón (alas al corazón)
Porque la música es vocación, es mi pasión (mi pasión)
No es obsesión, es lo que soy

Aaahhhhh
La música es mi verdad
Y no voy a engañar

Creando quito todo temor (todo temor)
Esa buena energía es mi motor
En la adversidad fuerza mi dará
Mis metas voy a alcanzar (voy a alcanzar)

Es más fuerte que yo
Si una nota suena en mi interior
Me vuelvo el cantante y la canción
Me vuelvo luna y también sol

Yo solo quiero cantar
Tocar tu alma con mi voz
Yo solo quiero bailar
Dar alas al corazón (alas al corazón)
Porque la música es vocación, es mi pasión (mi pasión)
No es obsesión, es lo que soy

Aaahhhhh
La música es mi verdad
Y yo no voy a engañar

Es lo que soy-o-oy
Es mi pasión-o-on
Es lo que soy-o-oy
Mi vocación

Yo solo quiero cantar (tocar tu alma)
Tocar tu alma con mi voz (con mi voz cantar)
Yo solo quiero bailar (bailar, volar)
Dar alas al corazón (alas al corazón)
Porque la música es vocación, es mi, mi pasión

No es obseción, es lo que soy (lo que soy)

Aaahhhhh
La música, la música es mi verdad (mi verdad)
Porque la música es vocación, es mi pasión
Es lo que soy

Aaahhhhh
La música es mi verdad (mi verdad)
Y yo no voy a engañar

Diplomy za Vánoční soutěž

14. února 2016 v 17:35 | Harry |  Vánoční příběh
Ahoj, tak jsem tu konečně skoro po měsíci s diplomy za Vánoční příběhy. Nejprve bych se vám soutěžícím chtěl moc omluvit, že to tak trvalo, opravdu se stydím, že jste na to museli tak čekat. První dva týdny po vyhlášení soutěže jsem neměl na nic čas, protože se ve škole uzavírali známky a do toho jsem měl spoustu poviností a do postele jsem se každý den dostal až po půlnoci, takže to opravdu nešlo. Potom když se pololetí přehnalom tak mě úplně vypadlo z hlavy, že mám ty diplomy teprve dělat a vzpomněl jsem si na to až tento pátek večer :D Tak snad mi to ospustíte a třeba se vám budou diplomy i líbit. Ten kdo si napsal s kým diplom chce tak jsem se snažil vaše přání a splnit a ostatním jsem vymyslel diplom sám :) Najdete je v celém článku.