Prosinec 2015

Vánoční příběh - Vánoce v Buenos Aires

31. prosince 2015 v 18:00 | Harry |  Vánoční příběh
Vítám vás u posledního 493. článku v tomto roce, který patří poslednímu příběhu v naší soutěži. Pojďte si tedy přečíst poslední příběh, ať můžete vybrat ten nejlepší, za který se bude hlasovat už od soboty. Doufám, že se vám tento projekt líbil a zpříjemnil vát trošku prosincové vánoční večery. Budu se těšit zítra v Novém roce 2016! :)

Violetta se připravuje na příchod Vánoc a také Vánoční show. Show má být den před Štědrým dnem, který má být přesně za týden. Do té doby se musí stále zkoušet choreografie a zpěv. Violetta toho má ale hodně musí zkoušet na show, koupit dárky a také má pomoct Angie s vánoční výzdobou domu. Show se už blíží a všichni jsou stále více nervozní i když vystupovali mnohokrát pokaždé je to jedinečné. Vio už stihla pomoct Angie s výzdobou domu ted musí ale ještě koupit pár dárků. Další den se sejde s Fran a půjdou spolu dokoupit dárky. Vio pro všechny nějaký dárek sehnala akorát pro Leona zatím nic nenašla. A co ted? Fran měla super nápad co by mu mohla Vio dát. Foto album kde budou všehny jejich zážitky. Vio je z nápadu Fran nadšená. Přes noc hledala fotky s Leonem takže se moc nevyspala ale foto album je plné. Další den je show a Vio zaspala. Angie doma už nebyla musela vyřizovat nějaké záležitosti se show a Germán měl zrovna nějakou práci takže Violettu nikdo nemohl vzbudit. Vio rychle vstala, běžela se převlést do oblečení ve kterém bude vystupovat a běžela hned na show. Show už skoro začnala a Vio nikde. Všichni ji hledájí a volájí ona měla ale bohužel vypnutý mobil takže se jí nikdo nemohl dovolat. Show začínala písničkou Ser mejor takže tam Vio byla potřeba. Show už začínala všichni stály na podiu, hudba začala hrát a najednou slyšeli zpěv, Vio to stihla! Na konci show si všichni dali dárky, Vio předávala Leonovi dárek. Leonovi se moc líbil a dal Violettě pusu. Vio od něj dostala náhrdelník se srdíčkem ze kterého byla moc štastná. Všechno dopadlo dobře a všichni byli štastní.
Autorka: Niky

Silvestr 2015!

31. prosince 2015 v 15:54 | Harry |  Ostatní
Tak i prosinec utekl jako voda a rok 2015 je na svém konci, musím říct, že tento rok opravdu hrozně rychle utekl, pořád mám jetě v živé paměti, když jsem tento článek psal minulý rok a už končí i tento. Když tak shrnu co se letos stalo, tak letošní rok byl opravdu hodně bohatý na Violettu. Hned začátkem roku odstartovalo obrovské Turné Violetta Live 2015, poté 6. únoru následoval úplný konec seriálu Violetta v domácí Argentině, přičemž u nás v pondělí 9. února teprve startovala 2. polovina 2. série, která se do začátku května stihla dovysílat. Na podzim u nás začala konečně také už 3. série, která stejně jako předešlé dvě stihla do konce roku odvysílat svojí polovinu. Začátkem listopadu skončilo turné a začal se natáčet nový film o Tini.

Byla toho opravdu hromadu, tento rok byl také hodně úspěšný hlavně co se týká blogu, v lednu nastal v mém blogování velký zlom a během celého roku se můj blog stával stále známějším. Nyní dosahuje denní návštěvnost okolo 130 návštěv, zatímco před rokem to bylo okolo 10 návštěv za den. Další věc, díky které budu na tento rok dlouho vzpomínat byla moje účast na koncertě v Polsku a myslím, že vy kteří jste měli to štěstí také, jste na tom stejně. No a samozřejmě bylo spoustu dalších parádních věcí, o kterých už se nemá cenu dále rozepisovat :)

Já vám za mě a celý tento blog přeji aby jste dnešní poslední den roku 2015 prožili podle svých představ jak to máte rádi, pořádně příchod nového roku oslavte a zítra do nového roku 2016 vkročte tou správnou nohou. Do nového roku vám přeji hodně zdraví, štěstí, úspěchů a nezapomenutelných zážitků.

Pro mě je tento poslední den vždy takový vzpomínací, do komentářů se můžete pochlubit jak Silvestr trávíte vy :) Ještě jsem chtěl připomenout že dnes v 18:00 se na Disney Channelu vysílá Violetta koncert, tak pokud chcete poslední den strávit s Violettou, tak se určitě nezapomeňte dívat!

Tak snad je to všechno co jsem chtěl napsat, nepočítal jsem s tím, že bude článek tak dlouhý, ale zase jsem se hrozně rozepsal :D Dnes se ještě v 18:00 můžete těšit na poslední Vánoční příběh a zítra by měl vyjít novoroční informační článek. Na závěr jsem vám chtěl dát nějaké video a napadlo mě vystoupení z 24. prosince, kdy Ruggero a Karol Sevilla zpívali "Alas", o čemž jsem se vám už dneska jednou zmiňoval v článku s fotkama.


Fotky z Facebooku, Twitteru a Instagramu (16)

31. prosince 2015 v 14:41 | Harry |  Fotky Herců
Konec prosince je tady a s ním už tradičně přichází další díl fotek ze sociálních sítí našich herců. Tini přidala nové fotky k filmu Tini - El gran cambio de Violetta, Diego přidal fotku z Jorgeových narozenin a dále je tam spoustu krásných fotek z Vánoc. Ruggero přidal pár fotek z 24. prosince, kdy s Karol Sevilla vystoupili v zábavním parku v Orlandu a představili první píseň z připravovaného seriálu Soy Luna s názvem "Alas". No a celkově je tady spoustu fotek, na kterých jsou herci společně, je vidět že i po skončení seriálu se pořád setkávají a je hezké je vidět pořád takhle pohromadě :)

Více v celém článku

Vánoční příběh - Vánoce strávené v On Beat Studiu

30. prosince 2015 v 18:00 | Harry |  Vánoční příběh
Náš projekt se pomalu blíži ke konci, před námi jsou poslední dva příběhy, ten dnešní a zítra na poslední den v roce vyšel i poslední příběh. Dnešním příběhem nám do soutěže přispěla Ivet a je opět delší, tak si užijte dnešní čtení a nezapomeňte přijít i zítra :)

Přichází čas Vánočních prázdnin a Violetta s ostatními studenty ze studia si užívají poslední společnou hodinu před Vánoci. Při loučení zpívají píseň "Juntos Somos Más", loučí se a přejí si krásné svátky Vánoční. Violetta by však nejraději strávila Vánoční svátky se všemi přáteli ze studia, ale její starostlivý otec Germán jí zakázal si k nim domů někoho zvát a stojí si za tím, aby Violetta zůstala během Vánoc doma. Violetta si den před Štědrým dnem ve svém pokoji volá s Francescou a vypráví jí jak je smutná, z toho, že se s nimi neuvidí. Francesca však Violettu překvapí nečekanou zprávou. Domluvila se totiž s Antoniem, že by všichni společně mohli oslavit Vánoce v On Beat Studiu.

Jsou pozvaní všichni kamarádi ze studia, učitelé i rodiče. "Vio, tvůj táta bude v pohodě, když budeš ve studiu se všemi ostatními. Bude tam i Angie a vlastně může přijít také." uklidňuje Francesca Violettu. Violetta má malou naději, ale stále váhá, jestli se má jít táty zeptat. V tu chvíli na dveře někdo zaklepe. "Tati co tady děláš, telefonuju" prohlásila Violetta. "Já vím zlatíčko, jen jsem ti přišel říct, jestli chceš někam zítra jít, tak můžeš. Nebudu ti bránit zůstávat doma, jsi už skoro dospělá a já ti věřím." řekl Germán s úsměvem. Violetta vyskočila radostí a řekla Fran, že zítra ráno bude ve studiu. "Děkuji tati", řekla a s radostí jej objala. "Pokud budeš chtít, můžeš jít se mnou, budou tam všichni".

Na druhý den se Violetta probudila, vzala malé dárečky, které měla pro své přátelé a brzy vyrazila do studia, kde už čekala Fran, Cami, Maxi a také Pablo. V hlavním sále na stole leželo cukroví a Leon začal rozvěšovat svítivé světýlka. Vše vypadalo krásně a vánočně. V tom přišla nahněvaná Ludmila. "Chcete slavit Vánoce a nemáte stromeček?" prohlásila

"No jo, zapomněli jsme na stromeček." ozval se Leon. Všem klesl úsměv na tváři, ale Violetta dostala nápad. "Hned se vrátím" řekla.
Uplynula nějaká doba a Violetta se vrátila společně s tátou, Angie a stromečkem. "Myslíte, že ten nám bude stačit? Táta nám dovezl vánoční stromeček a Angie zařídila pár vánočních ozdob". "Bravo Violetto, zachránila jsi Vánoce", řekla skleslým hlasem Ludmila.

Studenti postavili stromeček do rohu v hlavním sále a začali zdobit. Mezitím Leon sedl ke klavíru a začal hrát vánoční písničky. Studenti přidali zpěv a společně zpívali písničku "Feliz Navidad". Netrvalo dlouho a stromeček byl ozdobený, mezitím dorazili Naty, Diego, Marco a všichni ostatní. K večeru si všichni rozdávali dárečky, a aby tomu nebylo málo jako překvapení přišel santa Marotti z U Mix a každému přinesl ještě jeden dáreček.

Všichni společně si tak užili překrásný Štědrý den, plný písniček, Vánoční atmosféry a dárků v kolektivu svých nejbližších a nejlepších přátel. "Krásnější Vánoce jsem si nemohla představit" řekla Violetta.

FELIZ NAVIDAD / Veselé Vánoce - by Ivet

Ivet navíc k příběhu vytvořila i obrázek a gif:


Vánoční příběh - Nádherně prožité Vánoce

29. prosince 2015 v 18:00 | Harry |  Vánoční příběh
Pokračujeme ve vánočním duchu s Vánočními příběhy, dnes si představíme v pořadí už šestý příběh, který je zase o něčem jiném, tak pojďme na něj:

Zbývají pouze dva týdny do Vánočních prázdnin žáků ze Studia On beat. Dva týdny je ideální doba na uskutečnění závěrečné Vánoční show studia. Poté se žáci dočkají týdenních prázdnin a pak se vydají na turné.
Jelikož se Gregorio stal ředitelem studia tak plánování té závěrečné show je opět na něm. Každý si to tedy dokáže živě představit. První týden probíhájí zkoušky ze zpěvu a druhý týden zkoušky z tance. V show jsou obsazeny: Ludmila, Violetta, Francesca, Roxy, Fausta, Leon, Diego a Boys band (Klučičí kapela). Blíží se termín show, ale Gregorio je překvapivě ohromen talntovaností žáků. Milton opět vše zkomplikuje, ale tentokrát mu to neprojde, jelikož ho Angie nachytala a ze studia ho vyhodili. Na show se přišli podívat všichni dospělí, ale i lidé z širkého okolí. Podle počtu diváků měla show opravdu velký úspěch. Studenti si poslední show užili a ted hurá na týdenní Vánoční prázdniny!
Violetta si zkomplikovala svoje volno tím, že zbývaly 3 dny do vánoc a ona neměla nakoupene dárky kvůli tomu že nepřetržitě pracovala na závěrečné show takže poslední dva dny sháněla dárky. Ale nakonec se vše vyresilo, dárky nakoupila a všechno probíhalo tak jak má. No a jak probíhal samotný štědrý den? Ráno se Vio, Fran a Cami setkali a předali si dárky. Večer po štědrovečerní večeři a rozbalení dárků přišli k Violettě Cami s Fran a přespaly u ní. Dostaly nová pyžama takže nádherně načasovanè! ......Jejich prázdniny utekly jako voda a za 1 den se mají všichni vydat na turné....Všichni si zabalili a hurá na turné..
No a jak probíhalo turné? Fantasticky jako vždy.
No a děti, zazvonil zvonec a pohádky je konec....Naší Vio zase dopadlo vše jak má.
A všem čtenářům VESELÉ VÁNOCE a hlavně nezapomeňte koupit dárky :-)
Autorka: Zuzana Škardová

Vánoční příběh - Vánoční zázrak č.2

28. prosince 2015 v 18:00 | Harry |  Vánoční příběh
Máme tady další z vánočních příběhů, který shodou náhod nese stejný název jako ten včerejší. Pojďte si tedy přečíst další z vánočních zázraků, které se o Vánocích občas stávají :)

Dřív jsem nevěřila ná Vánoční zázraky, ale po tom,co se mi přihodilo už o nich nepochybuju. Dovolte mi,abych vám převyprávěla příběh,jak se mi splnil sen.....
Je středa 23.12.2015, přesně den před Vánoci a já sedím u televize,láduju se cukrovím a pozorně sleduju 40. díl mého nejoblíbenějšího seriálu Violetta. Sleduji zaujatě a pozoruji všechny přesně do detailu. Momentálně se Violetta s Leonem hádají a já napjatě sleduji,jak se situace vyvine. Najednou jako by se chtěl omluvit si Leon Violettu k sobě přitáhne a chystá se jí políbit. V tu chvíli vypadne v domě proud a televize se vypne. "To je snad naschvál ne?! Co jsem komu udělala?!" křičela jsem,div si nevykřičela hlasivky.Jsem hodně háklivá,když mě někdo nebo něco vyruší od sledování Violetty. Naštvaně se zvednu od televize,cukroví nechám na stolku,jdu do předsíně a rozhodnu se,že se zajdu rozdýchat a uklidnit se na čerstvý vzduch. Obleču si na sebe bundu,popadnu mobil se sluchátky a vytratím se z domu. Procházím se po zasněžené ulici,na které svítí jen pouliční lampy a poslouchám písničku En gira a zpívám si. Rozhodnu se,že přejdu na druhou stranu silnice,tak se vydám směrem k přechodu,rozhlédnu se a následně přecházím,protože jsem neviděla žádné auto. Jdu a najednou uslyším prudké brždění auta a pískání pneumatik. Kouknu se doprava a vydím vybíhající osoby z auta,jak běží ke mě. Sundám si sluchátka a pozoruju je. Sem tam zaslechnu nějaké slovo,které nezní česky. Až všichni vylezli z auta, schromáždili se všichni u mě. Byla tma,my nestáli pod lampou a tak jsem nepoznala,kdo to je, věděla jsem jen,že to nejsou češi, protože nemají rozsvícená světla,aby viděli na cestu a že je to tu u nás povinnost. Přistoupil ke mě jeden muž,nejspíše řidič a mluvil na mě pomalu jakoby se bál,že mu něco udělám,mluvil anglicky. "Jsi v pořádku?" zeptal se mě.Nebyl to angličan,neměl přízvuk. "Ano jsem" odpověděla jsem mu také anglicky. "Je mi to opravdu líto,neviděl jsem tě" mluvil lítostivě. "Nic se neděje" usmála jsem se na něj. Řidič mě objal a mě při jeho objetí spadl mobil a odpojil se ze sluchátek,takže písničky,které jsem si nepozastavila, hrály teď nahlas. Momentálně tam byla skladba Friends till the end. Jeden z té party šel k autu a rozsvítil světla. Zakryla jsem si oči a zvedla si mobil a když jsem se koukla na tu partu,co stála přede mnou, div jsem se nerozplakala. Přede mnou stáli všichni hlavní herci z Violetty. Zastavila jsem hudbu na mobilu a koukla se udiveným výrazem na jednoho po druhém. Vypadají tak úžasně,ještě líp než v televizi. Štípla jsem se,jestli to není sen. Bolelo to, takže to sen nebyl. "O můj bože" řekla jsem si pro sebe. Jelikož se učím španělsky, zeptala jsem se jich "Co, co tu děláte?" a koukala jsem na ně z pusou dokořán a se slzama v očích. Mluvení se ujal Jorge, představitel Leona "Jedeme sem natáčet pár dílů seriálu." usmál se na mě. Při tom úsměvu jsem se štěstím rozplakala úplně. Přistoupila ke mě Lodo,představitelka Francesci a Facu,představitel Maxiho a objali mě a utírali slzy. Moc mi tím nepomohli a já se rozbrečela ještě víc, nad pomyšlením,že mě tu objímají a utěšují moji nejoblíbenější herci. Jedna z té party odešla k mému domu. Viděla jsem jen,jak se jí její krásné dlouhé blonďaté vlasy vlní na zádech. Konečně jsem ze sebe dostala jedno slovo, teda spíš jméno. Chtěla jsem vědět,kam jde osoba představující Ludmilu, proto jsem potichu řekla "Mechi,Mercedes". Všichni se na ní otočili včetně mě. Mechi si zrovna brala od mé mámy jakýsi velký barevný papír a fixu. Pak ke mě přišla. Držela můj plakát z koncertu. Podepsala se mi na něj a pak to nechala kolovat,aby se podepsali všichni. Pomohla mi si sednout do jejich auta a pak mě držela v objetí. Já byla štěstím bez sebe a slzy se mi tekly nepřetržitým proudem ven. Když jsme tak seděli asi 5 minut, přišli k nám ostatní a nasedli si včetně Mechi. Chtěla jsem vystoupit,abych jim udělala místo,ale Tini, představitelka Violetty mě posadila zpět. "Jedeš s námi" řekla mi s úsměvem. "Co co?" nechápala jsem a snažila se něco splodit španělsky. Do rukou mi vložila plakát a podpisy,přisedla si vedle mě,objala mě a my všichni vyjeli. "Jak se jmenuješ?" zeptal se mě Diego,představitel Diega. "Luci" odpověděla jsem a přestala brečet. Diego se na mě koukl "Mám pro tebe překvapení Luci" řekl tajemným hlasem. Než jsem se stihla zeptat jaké,dojeli jsme a všichni vystoupili.Stáli jsme před ateliérem a režiserským placem,který se ukrýval uvnitř budovy. Cande a Alba, představitelky Cami a Naty mě odvedly do šatny s jejími jmény.Kromě nich tam byla ještě Tini,Lodo a Mechi. Alba vzala do ruky fixu a připsala na papírek se jmény i moje jméno. Nechápala jsem to. Když jsem si svlékla kabát a usadila se na židli,přišel Nico,představitel Andrése a podal mi jakýsi papíry secvaklé dohromady. Vzala jsem si je a prohlédla. Po chvíli jsem se znovu rozbrečela. Byl to scénář k postavě,kterou mám údajně zahrát. Tohle je opravdu Vánoční zázrak!
Autorka: Lucka Kovářová

Vánoční příběh - Vánoční zázrak

27. prosince 2015 v 18:22 | Harry |  Vánoční příběh
Ahoj, máme tu zase neděli a končí nám Vánoční týden, co ale nekončí je náš projekt s Vánočními příběhy a dnes si opět představíme jeden z nich. Dnes je to pro změnu podstatně delší příběh, než jsme tu zatím měli, tak se pohodlně usaďte a užijte si dnešní čtení :)

Violetta ležela na posteli a listovala svým deníčkem. A vzpomínala. Uběhli už dva měsíce od chvíle, kdy se rozhodla dát Diegovi druhou šanci. Ale poslední dobou měla pocit, jako by jejich vztahu něco chybělo. Jako by se mezi nimi hodně věcí změnilo… jako by zmizela láska a ona už nebyla šťastná. Ne tak, jako předtím. Pohled jí sklouzl na růžek fotky, který vykukoval zpoza dalších stránek deníčku. Opatrně ji vytáhla. Ona a Leon. Na místě, kde si dali první pusu. Oba vypadali tak šťastně. S povzdechem fotku položila zpátky a zaklapla deníček. Všechno je teď jinak. Ona je s Diegem a Leon… Ten odletěl do Evropy. Mihla se jí hlavou vzpomínka na den, kdy se Leon loučil s partou ve studiu.

Zastavila ho na chodbě. "Ty odcházíš? Víš, že všem budeš chybět?" "Vím. Ale nechci tě každý den potkávat s Diegem." Řekl Leon, aniž by se na Violettu podíval a odešel. Violettu při té vzpomínce píchlo u srdce. Dlouho si to nechtěla přiznat, ale Leon jí chyběl. S blížícími se Vánoci si uvědomovala víc a víc jak moc by si přála, aby tady byl Leon s ní. Na moment se zadívala z okna, na modrou oblohu a sluncem prosvícený den, pak vstala a odešla.

Jak se procházela parkem, vzpomínala na všechno, co prožila s Leonem a ani si nevšimla, že se k ní blíží Diego. Teprve až ve chvíli, kdy do něj málem vrazila, se zastavila a vrátila zpátky do reality. "Vilu? Je všechno v pohodě?" zeptal se jí. "Jo… vlastně, ne. Ne, nic není v pořádku. Musíme si promluvit." Odpověděla Violetta, unavená tou přetvářkou. Unavená lhaním. Unavená z toho, že není šťastná. "Dobře." Přikývl Diego a společně došli ke schodům, na které se posadili. "Víš…" začala Vio, "dlouho jsem nad tím přemýšlela… Mám tě ráda. Vážně. Ale od chvíle, kdy jsme se k sobě vrátili, už to není ono." "Kam tím míříš?" "Pojďme se rozejít." Vyhrkla Violetta, aniž by nad tím přemýšlela. Diego se na ni podíval a pak sklopil zrak k zemi. "Mrzí mě to. Ale jen bychom se oba trápili a já nechci, aby ses trápil. A taky nechci, abych se trápila já. Bude to pro nás oba lepší. Můžeme pořád zůstat přáteli… Co myslíš?" Na okamžik mezi nimi nastala trapná chvíle ticha a Violetta nevěděla, co víc říct nebo udělat, ale pak Diego promluvil. "Asi máš pravdu. Taky mi poslední dobou přišlo, že to mezi námi je jiné. Jen jsem pořád doufal, že se to zlepší." Violetta se smutně usmála. Diego vstal a ještě předtím než odešel, se na Violettu naposledy podíval a dodal: "doufám, že budeš šťastná. Zasloužíš si to, jsi skvělá holka."

Violetta pak zůstala ještě chvíli sedět na schodech. Věděla, že udělala dobře, ale vůbec se jí neulevilo. Jak tam tak seděla a přemýšlela, najednou na ni dopadlo něco chladného. Zadívala se na oblohu, která teď byla zšedlá. Začalo sněžit! Violetta vstala a natáhla ruku směrem k obloze. Pár vloček jí dopadlo na ruku a hned se rozpustilo nechávajíc za sebou kapičky na její dlani. Violetta se usmála.

"Takhle ti to sluší mnohem víc…" ozvalo se vedle Violetty. Ohlédla se a tam stál on. Leon! "Leone? Co tady děláš? Myslela jsem, že jsi v Evropě…" řekla Violetta váhavě. "Byl jsem, ale… Chyběla jsi mi. Myslel jsem, že to bez tebe zvládnu, ale nejde to. Miluju tě Vilu a vždycky budu." Přiznal Leon a přišel blíž k Violettě. Chtěl ji políbit, ale pak mu něco došlo a o krok ustoupil. "Vím, že jsi teď s Diegem, ale… prostě jsem ti to musel říct." Violetta chvíli nevěděla, co dělat. Byla tak překvapená tím, že je Leon tady, že stojí přímo před ní. Ale taky věděla, že pokud nic neřekne, on zase odejde a ona ho ztratí. A tentokrát už možná navždy. "Ale já už s Diegem nejsem. Rozešli jsme se." Zamumlala Vio a zadívala se do země. "Víš, taky jsi mi chyběl. Přála jsem si, abych měla šanci ti říct, že jsi to nejlepší, co mě potkalo a že chci být s tebou. Napořád." "Vážně?" zeptal se Leon nevěřícně a překvapeně. Vio jen přikývla. Leon si ji přitáhl k sobě a něžně ji políbil.

"Veselé Vánoce, miláčku." zašeptal Leon Vio do ucha, když se od ní odtáhl. "Veselé Vánoce" odpověděla Violetta s úsměvem, když se ruku v ruce vydali domů. Vůbec jim nevadilo, že na ně padají chladné sněhové vločky. Byli šťastní, protože byli zase spolu.

A co si ten den Violetta zapsala do deníčku? Poznamenala si tento den, jako den, kdy se stal Vánoční zázrak…
Autorka: Snowfoxie

Vánoční příběh - Splněné přání

26. prosince 2015 v 19:05 | Harry |  Vánoční příběh
Dnes si již potřetí zpestříme večer dalším Vánočním příběhem, který do soutěže poslala Viky a protože svému příběhu nedala název, tak jsem ho vymyslel já. Příběh je sice kratší, ale moc hezký, tak doufám, že se bude líbit i vám :)

12.12. "Milý Ježiško,
na Vianoce by som si priala iba jednu jedinú vec... Keďže som nebola na Lodovica Tour cez leto veľmi by som chcela ísť na jej Lodovica Tour Christmas... Ona je proste môj idol a ja ju chcem vidieť naživo!!! Teda samozrejme že by som chcela nové slúchatká, šperkovnicu, a iné veci ale všetko by som to kôli nej oželela!"
24.12. "Tatí, tatí už ideme otvárať darčeky?"
- "No dobre, poďme" povedal tatino......otvorila som veľa darčekov a zrazu "Jupíííí nové slúchtkááááá" bola som veľmi šťastná ale som si aj uvedomila že asi nepôjdem na koncert......Zrazu tam boli už len dva darčeky. Jeden pre mamu a druhý pre mňa, otvorila som ho a tam boli lístky na Lodovica Tour Christmas!!! Nemohla som tomu uveriť...? Potom som sa pozrela "Tati, do prvého radu??!....VIP?????!!!!" nechápala som...? Môj tato nezarába 10 000 € aby mi kúpil VIP lístok do prvej rady.."To ako?!" povedala som..
- "Obzri sa" povedala mamina
Otočila som sa a za mnou stála Lodovica!!!!!...................................!!!!!"Kaja zobuď sa" mikala so mnou mama "Ideme na Lodovica Tour Christmas!!" dopovedala vetu...Bola som trošku smutná že to bol len sen, ale aj šťastná že už sme tu!! Ja si idem užiť koncert a vám prajem šťastné a veselé Vianoce :3
Vaša Viky :)
Autorka: Viky

Vánoční příběh - Vánoce v Itálii?!

25. prosince 2015 v 18:24 | Harry |  Vánoční příběh
Ahoj, přeji všem krásný 1. svátek vánoční, doufám, že si užíváte vánoční pohodu tak jako já. Včera jsme naplno odstartovali projekt s vánočními příběhy a i dnešní večer si jedním příběhem zpestříme. U včerejšího článku jsem viděl pozitivní ohlasy, tak snad se bude líbit i dnešní příběh, tady je:

Jednoho dne si Germán s Priscilou domluvili,že na Vánoce už navždy odjedou do Itálie a budou tam žít.Violettě ani Ludmile se to nelíbilo,protože tady v Buenos Aires mají kamarády a studio.A studio právě chystá Vánoční představení a ony jsou také jejich členem.Jsou mutné a jdou to do studia oznámit.Všichni jsou naštvaní a smutní.Budou také muset předělat show.A proto jdou k Violettě domů říct a předvést Germánovi co pro ně Vio a Ludmi ve studiu znamenají.Germán je nerespektuje a po rozmluvách a po představení je z domu vyhazuje.😡

Štědrý den je tu!!!Nastal den jak odjezdu,tak show ve studiu.Violetta si balí věci do kufru a vzpomíná na všechny zážitky ve studiu,s kamarády a hlavně na vše co v Buenos Aires zažila.A začne u toho plakat.Neumí si představit Vánoce jinde než tady v Buenos Aires s kamarády.Přijde ji utěšit Ludmila.Řekne jí,že to bohužel už asi nezmění a navždy odjedou do Itálie.😥

Castillovi odjíždí na letiště.Když si jdou dívky koupit pití,tak najednou Germán najde nahrávku se zpěvem kde Ludmi a Vio zpívají.Najednou si uvědomuje,že dělá špatnou věc a kolik ten odjezd pro holky znamená.Řekne to Priscile.Dohodnou se že holky to hodně zasáhne.A tak tedy vrací holky do studia na Vánoční show.Holky jsou nadšené.Zbytek studia je překvapený.Nakonec show dobře dopadne a kamarádi jsou opět spolu.A Vio je šťastná,že opět může vidět Leona.Leon je taky šťastný.No a na konci show se políbí.😚Vánoce dopadly dobře a toto byl pro všechny krásný dárek.

Autorka: nikol sparkle


Vánoční příběh - Stratený vianočný darček

24. prosince 2015 v 18:00 | Harry |  Vánoční příběh
Ještě jednou přeji všem krásný Štědrý den, doufám že si všichni užíváte vánoční pohodu. Do včera jste mi mohli posílat vaše vymyšlené příběhy, které mají společné téma Violetta a Vánoce. No a když je dneska ten Štědrý den, tak je myslím ten pravý čas na start tohoto projektu. Rozhodl jsem se, že každý večer zveřejním 1 příběh, aby jste si mohli všechny vklidu přečíst a potom vybrat ten nejlepší. Zároveň tento projekt bude sloužit jako takové zpestření dlouhých zimních večerů tady na blogu. Poté někdy na začátku ledna vypukne velké hlasování o ten nejlepší Vánoční příběh.

Rozhodl jsem se ještě pro menší změnu a to, že pokud jste nestihli váš příběh poslat v uvedeném datu, tak to vůbec nevadí a své příběhy můžete ještě dodatečně poslat, protože budou stejně zveřejňovány postupně každý den.

No a teď už k prvnímu příběhu, který do soutěže poslala Adkas. Příběh se jmenuje Stratený vianočný darček, který se vám určitě jako mně bude líbit. Autorka vytvořila navíc i obrázek. A teď už si pojďte vychutnat první příběh :)

Milý denník,
Práve prebieha moje obľúbené obdobie roka -Vianoce. Dnes je 27.december a ja prežívam pekné dni zo svojou rodinou. S Ocom, Angie, Oľgou, Ramallom a Ľudmilou ( to je už iný príbeh). Ale neuveríš čo sa mi stalo pred pár dňami . Samozrejme darčeky som mala pre všetkých nakúpené začiatkom decembra ,aby som potom nestresovala , že nestíham . Samozrejme to by som nebola ja, Violetta, keby mi zase niečo neskomplikovalo život. Veď ja milujem vzrušenie. :D Poďme ale radšej pekne od začiatku.....
Franceske som kúpila krásny prívesok s nápisom ,,AMIGAS PARA SIEMPRE" (v preklade: KAMOŠKY NAVŽDY) do ktorého si môže vložiť našu fotku. Keď som prišla z obchodu vložila som prívesok do svojich obľúbených ružových nohavíc a nechala som ho tam....
Nadišiel 22.december a ja som si povedala, že idem pobaliť darčeky pre svoju rodinu a priateľov. Otvorila s som šatník s tým, že idem vybrať z vrecka nohavíc prívesok pre Fran a hrôzou som zistila, že nemôžem nájsť tie nohavice a teda ani prívesok. Prevrátila som celú izbu hore nohami ale nič...
Och Bože !!! Zišla som dolu schodmi.
,,Oľgi, prosím ťa nevidela si moje ružové nohavice ?" opýtala som sa jej s nádejou v hlase.
,, Tie ružové s ornamentmi ? Tie som predsa pred týždňom dala na charitu. " oznámila mi Oľga pokojne.
Zatmelo sa mi pred očami.
,, To si ako mohla ???" neverila som vlastným očiam.
,, Maličká veď si mi sama povedala, že ružové nohavice už nenosíš tak som si myslela.." obhajovala sa.
,,Myslela som si , tie ružové s kvetmi nie s ornamentmi !!!" vysvetlila som jej.
,,Ach prepáč moja to som sa musela pomýliť" povedala Oľga.
No super, pomyslela som si . Nielenže som prišla o svoj obľúbený kúsok, ale čo je horšie, aj o darček pre kamarátku.
Rýchlo bežala do obchodu a Franceske kúpila aspoň vonnú sviečku s čerešňovou vôňou.
24.12. Štedrý deň. Franceska k nám doobeda prišla aby sme si navzájom odovzdali darčeky. Mrzelo ma , že mám pre ňu len sviečku. No ale čo už.
Franceska sedela u mňa na posteli. ,,Šťastné a veselé Vianoce." Povedala som a podala jej vkusne zabalenú čerešňovú sviečku. Potešila ju, čerešne má rada.
,,Teraz ja" , povedala a do rúk mi vložila malú škatuľku.
Otvorila som ju a v nej svietil PRÍVESOK !!! Presne taký istý, aký som mala pre ňu pôvodne.

,,Je krásny. Fran, ďakujem:" objala som ju a od dojatia som sa rozplakala. Dala som si ho na krk a odteraz ho nosím stále. A mimochodom svoju historku som si nechala pre seba radšej nechala. Koniec koncov už naisto viem , že s Fran trpíme vzájomnou telepatiou :)


Autorka: Adkas