Srpen 2015

New Layout (9) - Turné Violetta LIVE

4. srpna 2015 v 22:17 | Harry |  Vzhled blogu
Jelikož už za dvanáct dní startuje poslední 3. část Turné Violetta LIVE, rozhodl jsem se na toto téma vytvořit nový layout. Oproti minulému layoutu je sice tmavý a na prázdniny se tolik nehodí, ale snad vám to nebude vadit a bude se vám alespoň trochu líbit. Možná ještě budou nějaké menší úpravy kvůli viditelnosti písma.


Singing competition - Soutěž zrušena

3. srpna 2015 v 10:17 | Harry |  Singing competition
Po týdnu váhání jsem se nakonec rozhodl pěveckou soutěž zrušit. Myslím, že je to škoda, protože jsme si mohli skvěle zasoutěžit a mohla být legrace, ale bez soutěžících není soutěž. Docela dost mě to zklamalo, protože tuhle soutěž plánuji už od úplného začátku tohohle blogu a doufal jsem, že to vyjde. Ale tak co se dá dělat :)
Snad mě pochopíte, že teď nemám na vymýšlení nové soutěže moc náladu a ani vlastně není nějaký pořádný nápad. V komentářím se dva nápady našly, jeden byl, že by jsem vybral videa z youtube, jak zpívají různý děti písničky z Violetty, tenhle nápad se mi celkem líbil, ale bylo by to zase jenom hlasování, ne žádná soutěž a hlasováního tu teď bylo dost. No a druhý nápad byl soutěž vymyslet nejlepší text písně. Tak tohle by byl určitě super nápad, ale bojím se, že by to dopadlo stejně, jako s tím zpíváním. Snad se tedy nezlobíte, neměl jsem jinou možnost. Pokusím se do konce prázdnin ještě něco menšího vymyslet. Jinak další projekt nás bude čekat na podzim a bude to Představování 3. série :)

Fotky z Facebooku, Twitteru a Instagramu (8)

2. srpna 2015 v 16:26 | Harry |  Fotky Herců
Dneska se podíváme na fotky našich oblíbených herců, které byly zveřejněny na sociálních sítích ve druhé polovině července. Jsou tam fotky z nahrávacího studia, kde Tini nahrává svoje první album a hned na první fotce je Tini i s Jorgem, fotka byla pořízena při nahrávání jejich společného duetu, který se objeví na Tinině prvním albu. A kdyby jste nevěděli, kdo je ten Shrek na fotce s Cande a Ruggerem, tak je to herec Pablo Sultani (Beto) :D Jinak i ostatní herci mají spoustu super fotek. Která fotka vás zaujala nejvíc? :)


Ostatní fotky v celém článku