Srpen 2015

Prázdniny končí + Pár novinek

31. srpna 2015 v 19:23 | Harry |  Ostatní
Přeji všem krásný poslední prázdninový večer! :) Ano, je to tak, 2 měsíce utekly jako voda a máme před sebou opět 10 měsíců tvrdé dřiny. Přijde mi to jako před týdnem, když jsem psal článek, že škola končí a začíná zábava, odpočinek, výlety, koupání a všechno spojené s létem a najednou je konec a my se musíme vrátit zpátky do školních lavic. Doufám, že jste všichni prožili krásné a nezapomenutelné léto, na které budete vzpomínat celých těch deset měsíců, než se dočkáme zase těch dalších prázdnin. Všem vám přeju, aby jste nový školní rok odstartovali co nejlépe a aby se vám celý rok dařilo. Jedinou útěchou pro nás fanoušky Violetty je, že už za 3 týdny touhle dobou budeme mít za sebou 1. epizodu 3. série a budeme mít opět zpříjemněný tento školní rok seriálem Violetta :)
Co se týká blogu, tak po prázdninách by snad měly články vycházet častěji, kvůli startu nové série, kterou si ode dneška budeme představovat, poté budu pokračovat s přidáváním dalších dílů příběhu Federica a Ludmily. Nadále taky bude pokračovat rubrika Ze života herců, kterou jste si velmi oblíbili a určitě nebudu zapomínat ani na informace z turné a na novinky od herců. Zítra se také můžete těšit na nový layout :)


Dále tu máme nějaké novinky, které vás myslím určitě potěší. Jednou z nich je, že Nicolás Garnier(Andrés) včera pomocí Instagramu oznámil vydání jeho prvního singlu v jeho solové kariéře. Já se přiznám, že jsem vůbec nevěděl, že Nico chystá nový singl a mile mě to překvapilo. Písnička se jmenuje Tengo Que Decirte a vyjít by měla už v září.


Další skvělou zprávou je, že Tini Stoessel včera uveřejnila svoje jméno na veřejném Snapchatu, aby mohli mít fanoušci ještě větší přehled o tom, co právě Tini dělá, nebo kde se zrovna nachází. Pokud máte Snapchat, tak si Tini určitě přidejte, její jméno je "tinistoessel213".


To je pro dnešek vše, užívejte poslední prázdninové chvíle a zítra si "užijte" první školní den :)

Violetta 3: Un nuevo sueño - En Gira

31. srpna 2015 v 16:07 | Harry |  Violetta 3 - články
Dneska máme poslední prázdninový den a zároveň je to den, od kterého zbývá do premiéry 3. série u nás jen 21 dní, to znamená 3 týdny. Ode dneška si budeme 3. sérii představovat, aby jste se tak trošku něco dozvěděli, ale né zase moc :) Hlavní náplní tohohle projektu Představování 3. řady bude hlavně série videí Un nuevo sueño (Nový sen), ve kterém se podíváme do zákulisí natáčení 3. řady, potom také můžete čekat obrázky a nakonec si představíme i nové postavy, které nám ve 3. sérii přibydou. Ze tačátku tyhle články nebudou tak časté, ale jak se k nám bude 3. sérii blížit víc a víc, tak budou tyhle články přibývat. No a v dnešním videu nakoukneme do zákulisí natáčení videoklipu k nové písni s názvem En Gira. Sice nejsou videa v češtině, ale věřím, že se vám budou líbit. Nějaká videa by se měli objevit i v reklamách na Disney Channel, takže pokud budou dostupné i na internetu, tak tahle videa později vyměním za videa s dabingem :)


Návštěvnost za 35. týden 2015 (24.08. - 30.08. 2015)

31. srpna 2015 v 11:56 | Harry |  Blog
Ahoj, přináším návštěvnost za poslední prázdninový týden. V minulém týdnu jsme dosáhli nového neuvěřitelného rekordu, poprvé jsme překročili hranici 1000 návštěv za týden. Strašně vám za to děkuji, ani nevíte, jak je toto číslo pro mě vzácné, když jse začínal s blogem, nikdy by mě nenapadlo, že někdy takového čísla dosáhnu. Jsem moc rád, že se vám tady líbí a návštěvy jsou v poslední době čím dál větší. MUCHAS GRACIAS!!!

Pondělí 138
Úterý 142
Středa 127
Čtvrtek 159
Pátek 148
Sobota 128
Neděle 175
Celkem 1017


Ze života herců - Mercedes Lambre

30. srpna 2015 v 13:25 | Harry |  Ze života herců
Dnes pokračujeme s naší oblíbenou rubrikou, ve které se můžete dozvědět něco nového ze života herců, tentokrát si řekneme pár informací o Mercedes Lambre, představitelce Ludmily. Za pomoc s překladem opět moc děkuji Snow Fox.

Mercedes "Mechi" Rodriguez Lambre, narozena 5. října 1992, je argentinská herečka, tanečnice, zpěvačka a modelka. Hrála Ludmilu, hlavní zápornou postavu v Disney seriálu Violetta.

Život a kariéra
Mercedes Lambre se narodila 5. října 1992 v La Plata, provincii v Buenos Aires v Argentině, kde se učila herectví, zpěvu a tanci. Studovala divadlo s lidmi jako Lito Cruz, Gaston Marioni, Augusto Britez a Alejandro Orduna. Současně studuje s Monicou Bruni. Rovněž studovala čtyři roky zpěv pod taktovkou profesora Gabriela Giangrante na akademii CEFOA v La Plata.

Co se tance týče, její hlavní zaměření byl jazz dance, street dance a španělské tance. Jazz dance studovala po tři roky s Juanem Malachem a Gustavem Carrizo, street dance dva roky s Danielou Perezovou v CICLUS a španělské tance po tři roky s Analii Flebes Sanchez.

Svou kariéru coby modelka začala na televizním kanálu Utilísima. Violetta pak její první seriálovou rolí, kde hrála Ludmilu. Chladnou ale okouzlující dívku ze Studia 21, což z ní činilo perfektní přítelkyni pro Leona.

Fakty:
 • Její nejlepší kamarádkou na place byla Martina Stoessel a jedna pro druhou jsou jako sestry.
 • Její znamení jsou váhy
 • Je velmi milá, naprostý opak jejího characteru - Ludmily
 • Má tři tetování, jedno na pravém kotníku "Las amapolas crecen rojas" (Máky rostou červené), motýla na pravém rameni a dalšího na pravém chodidle.
 • Přírodní barva jejích vlasů je hnědá
 • Její fanoušci si říkají Mechistas
 • Hodně lidí se jí bojí, protože si myslí, že je jako Ludmila, ale v reálném životě je opravdu milá a hodná osoba.
 • Na rozdíl od Ludmily, Mercedes má raději jednoduché oblečení místo okázalého a poglitrovaného.
 • Když jí bylo 17 pracovala jako modelka pro "Utílisima"
 • Když jí bylo 19 zkusila konkurz na roli ve Violettě a když zjistila, že byla přijata, byla tak šťastná, že ji to rozplakalo
 • Chodila s Xabianim (Marco ve Violettě) ale rozešli se v dubnu 2015, protože nedokázali udržet vztah na dálku.
 • Kdyby nebyla herečkou, ráda by učila drama
 • Chodila s Pablem Espinosou (Tomás) ale rozešli se.
 • Má kočku jménem Helena.
 • Jednou navštívila Disneyland v Paříži společně s ostatními herci z Violetty.
 • Její jméno Mercedes znamená milosrdná
 • Její nejoblíbenější částí tour Violetta en Vivo bylo, když její character Ludmila řekla promiň Violettě.
 • Ona a Jorge udělali Cande k narozeninám dort.
 • Napsala pro Tini píseň s názvem Luz
 • Ona a Xabiani mají kotě jménem Alaska
 • Je dobrá kamarádka s Facundem Gambandé (Maxi) a Rodrigem Velilla (Napo)
 • Kouřila, ale teď se neví jestli ještě stále kouří.


Příběh Fedemily - 1. část

29. srpna 2015 v 12:00 | Harry |  Příběh Fedemily
Federico se vrací z Itálie zpět do Buenos Aires, ale tentokrát už to není pro Ludmilu jen obyčejný spolužák, ale možná k němu začínáná cítit něco víc, všímají si toho i ostatní, jako třeba Naty nebo Diego. Dokonce si Ludmila představuje, že se málem políbí při společné písničce....1. část příběhu Federica a Ludmily je tu! :)

 

Pokud video nejde spustit, odkaz ►ZDE

Omlouvám se, že jsem video nahrál na zkoukni to, od příště už snad budou videa i na youtube :)
Ještě jsem se s vámi chtěl poradit, jestli by se vám líbily takovéhle delší části a nebo více kratších částí, můžete hlasovat v celém článku v anketě.

Violetta covers(výsledky)

28. srpna 2015 v 20:00 | Harry |  Ostatní
Ahoj, přeji pěkný páteční večer. Minulý pátek jsem zveřejnil 5 Violetta coverů z Youtube, které se mi zdály povedené, aby jste si mohli poslechnout, že i mnozí fanoušci Violetty jsou také talentovaní a mají rádi hudbu. Na covery se znovu můžete podívat ZDE. Zároveň jste taky mohli hlasovat, který cover vás zaujal nejvíce. Výsledek byl celkem jednoznačný, vyhrál cover:

Euforia od Rini S

Musím uznat, že tahle devatenáctiletá holka z Běloruska umí zpívat fakt dobře a potvrzují to i její další covery. Tady dávám jeden na ukázku a na další se můžete podívat ZDE


Zápisky z natáčení Violetty - Entre dos mundos

28. srpna 2015 v 18:00 | Harry |  Zápisky z natáčení Violetty
Dneska tu máme už předposlední díl Zápisků z natáčení Violetty, tento díl je podobný jako minulý týden, kluci nám zazpívají písničku Entre dos mundos, v překladu Mezi dvěma světy.


Hola Budapešť

28. srpna 2015 v 11:17 | Harry |  Violetta Tour 2015
Včera se herci rozloučili s Polskem, se zemí, kde je Violetta opravdu oblíbená a můžu to potvrdit i já sám. Další zastávkou je Maďarsko, kde je budou čekat 4 koncerty v sobotu a v neděli 29. a 30. srpna. Herci přiletěli do hlavního města Budapeště už včera a udělali si takový odpočinkový den při poznávání města. Naši osmičku na cestách doprovází Clara Alonso, můžete jí vidět na fotkách. Dnes už ale herce čekají pracovní povinosti a zítra rovnou 2 koncerty. Na instagramu se objevilo spoustu povedených fotek ze včerejší prohlídky města, tady jsou:

Více v celém článku

Violetta LIVE v Krakově + moje pocity z koncertu

27. srpna 2015 v 23:12 | Harry |  Violetta Tour 2015
Další zastávkou v Polsku bylo město Krakov, ve kterém herci koncertovali v úterý a ve středu 25. a 26. srpna. V Krakově na nás čekala 2 nová překvapení. První z nich je, že koncert uváděla polská herečka Justyna Bojczuk, která hraje ve 3. sérii Matyldu. No a to druhé překvapení je písnička Cresimos Juntos, která zazněla úplně na konci vystoupení, tahle písnička se dosud nikde neobjevila a proto mají fanoušci, kteří se mohli zúčastnit koncertu v Krakově velké štěstí, protože písnička je úžasná a je to taková vzpomínková písnička na celý seriál Violetta.

No a jelikož jsem měl to velké štěstí se včerejšího koncertu v Krakově zúčastnit, něco vám o tom povím. Tenhle odstavec bude i pro ty, kteří mně psali na ask otázky, jak jsem si koncert užil.
Ani nevím kde začít, chtěl bych vám o tom včerejším zážitku toho tolik říct, ale pokusím se to co nejvíce zestručnit. Jakmile jsem vstoupil do arény, řekl jsem si WOW, to je obrovské, takových míst na sezení, všude pobíhali natěšení fanoušci a kupovali si různé věci s Violettou, už před koncertem tam byla skvělá atmosféra, všichni plní očekávání. Jakmile jsme našli svoje místa, posadili jsme se a už jsme netrpělivě čekali až to začne. Začala hrát hudba a tanečníci předváděli úvodní show, najednou do toho začala hrát hudba k písničce En gira a Tini se začala spouštět ze shora a zpívat, ostatní přiběhli ze strany a přidali se, byl to nepopsatelný pocit je všechny slyšet a poprvé vidět naživo, že jsem z toho měl husí kůži. Pak šla jedna písnička za druhou, bylo to úžasné, byla tam skvělá atmosféra. Každá písnička byla velká show, ani nemůžu vybrat jednu nejlepší. Mezi písničkami tam na nás herci mluvili, naštěstí anglicky, takže tomu bylo dost rozumět. Obrovský zážitek taky byl, když Tini při písničce Te creo letěla na měsíci a mávala na nás, to jsme od ní byli opravdu hrozně malý kousek. Poslední písnička měla být Libre soy, kde Tini vystoupila v nádherných šatech, zazpívala to geniálně. Už se zdálo, že bude konec, když na podium přišli všichni herci a následoval jeden z nejlepších momentů konceru. Všichni herci jeden po druhém říkali, co jim Violetta dala a děkovali. Například Alba řekla, že jí Violetta změnila život. Naštěstí nám to Justyna překládala do polštiny a ta se hodně podobá češtině. Byla to opravdu krásná chvíle a herci při tom brečeli. Potom se celý večer uzavřel nejlépe jak mohl, písničkou Crecimos Juntos. Byl to opravdu nezapomenutelný večer s krásnou atmosférou a určitě to byl zážitek na celý život. Všem, koho to čeká, přeju, aby jste si to tam maximálně užili a kdo nemáte ještě lístek, tak to nějak zkuste zařídit, protože to opravdu stojí zato vidět všechny naživo :)

Taky jsem psal, že se budu snažit pořídit nějaké fotky a videa v dobré kvalitě, ale měl jsem problém s foťákem a na mobilu mám špatnou kvalitu, takže to není žádná sláva a docela mě to mrzí. Na ukázku dávám pár fotek, které najdete v celém článku.

Tímhle se herci s Polskem rozloučili a další koncerty je budou čekat v Budapešti, kde vystoupí o víkendu.

Příběh Fedemily

27. srpna 2015 v 10:54 | Harry |  Příběh Fedemily
Určitě si vzpomínáte, že po konci 2. série byl na blogu projekt Nejlepší pár 2. série, ve kterém vyhrál pár Fedemila (Federico a Ludmila). Dlouho jsem přemýšlel, že bych mohl začít stříhat jejich momenty do příběhu, stejně jako je příběh Leonetty, Naxi a dalších párů, ale nikdy jsem neměl žádnou zkušenost se stříháním. Teď už ale videa stříhat umím a rozhodl jsem se vytvářet příběh páru Fedemila. Příběh Fedemily začíná ve 46. epizodě 2. série, kdy se Federico vrací z Itálie zpátky do Buenos Aires, to znamená zhruba od půlky 2. série, takže tam těch dílů nebude až tolik. No a příběh ze 3. série bych začal přídávat někdy až u nás bude půlka 3. série. Doufám, že se vám nápad líbí a budou se vám videa líbit. Na 1. část příběhu se můžete těšit už v nejbližších dnech :)