Červenec 2015

Zápisky z natáčení Violetty - Peligrosamente Bellas

31. července 2015 v 18:36 | Harry |  Zápisky z natáčení Violetty
Na dnešní den jsem vybral ze zápisků video z natáčení videoklipu Peligrosamente Bellas, ve kterém Ludmila s Naty zpívají, jak nebezpečně krásné jsou.


Lodo Comello: One Milion on Instagram and Inside Out

29. července 2015 v 18:30 | Harry |  Ostatní
Lodovica Comello dosáhla nedávno jednoho milionu sledování na instagramu a k této příležitosti zveřejnila krásné fotky na poděkování. Napsala k tomu ONE MILION ON INSTAGRAM = ONE MILION THANKS!!! Říkal jsem si, že tyhle fotky sem prostě musím dát, tak tady je máte.


Dále ještě přidávám fotky z filmového festivalu nového filmu od Disney Pixar Inside Out, ve ketrém propůjčila Lodo svůj hlas hlavní postavě Joy. Tento nový film přijde do kin 16. září. Na jedné fotce je i Simone Lijoi (Luca ze seriálu Violetta), ktrý poskytuje s Lodo rozhovor.

Trvalý odkaz na vložený obrázek

Mimochodem na festivalu se objevila i Clara s Diegem :)

Trvalý odkaz na vložený obrázek

Souboj dvou nápadníků (4)

29. července 2015 v 18:00 | Harry |  Souboj dvou nápadníků
V dnešním čtvrtém díle s názvem Mysli, mysli, mysli si kluci procvičí svoje znalosti a paměť. Vyhraje Pablo a nebo Jorge?


Změna

27. července 2015 v 19:57 | Harry |  Singing competition
Do včera jste mi měli posílat nahrávky do pěvecké soutěže, ale nerad sem musím psát, že mi za 2 týdny nepřišla ani jedna nahrávka. Opravdu moc mě to mrzí, protože když mi přišlo 19 přihlášek, tak jsem čekal, že alespoň polovina lidí se zapojí. Pár lidí mi psalo, že mi nahrávku pošle a nebo se se mnou domlouvali, jak to mají udělat, když jim to nejde poslat, ale nakonec stejně nic nepřišlo.
Já jsem tuhle soutěž plánoval už strašně dlouho a těšil jsem se, že tady bude o prázdninách zábava a že si zasoutěžíte myslím o pěknou cenu, ale teď už to vidím špatně. Možná jsem měl hned na začátku vybrat to kreslení, protože je to možná přeci jenom jednodušší než zpěv, ale hlavně né tak osobní.
Rozhodoval jsem se, jak pokračovat a došel jsem k závěru, že vám dám ještě čas do konce tohoto týdne a pokud nic nepřijde tak soutěž zruším. Říkal jsem si také, že měnit pěveckou soutěž na kreslení už je asi pozdě, takže buď mi přijdou nějaké nahrávky a nebo soutěž bohužel nebude, což je škoda, protože prázdniny jsou pro takovou soutěž nejlepší příležitost. No a pokud by vás zklamalo, že tu nebude žádný projekt, tak můžu prozradit, že mám ještě něco naplánované na srpen, ale bohužel ne se zapojením návštěvníků...

Tini startuje sólovou dráhu!

26. července 2015 v 13:33 | Harry |  Zajímavosti
Turné se pomalu blíží ke konci a tím i celá Violetta a proto už herci plánují co s nimi bude dál. Lodo má letos svoje vlastní turné, Ruggero je hlavní hvězdou nového seriálu a ani naše Tini nebude ani na chvilku zahálet. Už dříve své fanoušky informovala o tom, že po skončení Violetty by se chtěla vydat na sólovou dráhu a tato informace se před pár dny stala skutečností. Martina Stoessel podepsala smlouvu s nahrávací společností Hollywood Records!

Tini si tedy volna po latinskoamerické části turné moc neužila a už teď maká na svém prvním albu. Ve středu 22.7. se přestěhovala do Los Angeles a už ve čtvrtek se zavřela ve studiu a začala s natáčením.
"Ve středu jsem v Los Angeles začala novou etapu svého života. Jsem moc ráda, že jsem obklopena lidmi, které mám ráda a oni mě. Ze svého prvního dne ve studiu jsem trošku nervózní a mám strach, aby se nic nepokazilo. Strašně se ale těším, až se s vámi budu moct o novou muziku podělit," napsala Tini na Facebook.

Určitě se tedy máme všichni na co těšit a už teď je víc než jasné, že Martina po skončení Violetty svoji slávu neztratí, ale naopak, její talent a sláva poroste čím dál víc :) Jak se na nové album těšíte?


ZDE se ještě můžete podívat na fotky, které Martina zveřejnila na svém Instagramu.


Diplomy za Violetta kvíz

25. července 2015 v 18:54 | Harry |  Ostatní
Dneska jsem vytvořil diplomy za Violetta kvíz, ve kterém vyhrála Zuzanka a Ivet. Zuzance jsem tam dal jednu z postav, co si přála, ale doufám, že máš ráda i pár Germangie, který mi tam pasoval, tak jsem ho tam dal taky. Ivet si přála diplom s Demi a Tini a to jsem doufám také splnil.
Snad se diplomy budou líbit :)Zápisky z natáčení Violetty - Violettin šatník

24. července 2015 v 18:33 | Harry |  Zápisky z natáčení Violetty
Máme tady další pátek a s ním další video zápisků z natáčení, tentokrát nahlédneme do Violettina šatníku, kterým nás provede Camila :)


Soutěž se blíží

23. července 2015 v 17:52 | Harry |  Singing competition
Už nám zbývá posledních pár dní před začátkem pěvecké soutěže a já bych chtěl hlavně soutěžícím, kteří se přihlásili připomenout, že můžete svoje nahrávky posílat do nedělní půlnoci. Pokud by někdo z vás potřeboval na natočení nahrávky více času tak mi určitě napište na email a já vám dám čas navíc. Doufám, že mi do neděle přijde co nejvíc nahrávek od těch, kteří se přihlásili, ale nahrávky můžete posílat i vy ostatní, kteří jste se nehlásili.
Ještě chci připomenout, že pokud máte problém s nahráním videa na youtube tak mi stačí poslat video na email a já ho na youtube nahraju. Vaše nahrávky posílejte na email harryhc88@gmail.com
Pokud ještě neznáte pravidla soutěže, článek ►ZDE
Těším se na písničky ve vašem podání! :)

Violetta kvíz - správné odpovědi

22. července 2015 v 19:52 | Harry |  Ostatní
Od soboty do dneška jste se mohli zapojit do kvízu s otázkami z 1. a 2. série Violetty. Celkem bylo 15 otázek s jednou správnou odpovědí, ale nakonec jsem u 2. otázky uznal odpověď b) i c), protože tam to bylo sporné. Violetta ztratila hlas v epizodě 30, 35, 40 a pak ještě jednou je to sporné a to v epizodě 34, kdy to nebyla tak úplně ztráta hlasu.
No a teď správné odpovědi:

1. Kdy byla premiéra seriálu Violetta v Argentině a u nás?
a) Arg 14.5. 2012 a ČR(SR) 20. října 2013
b) 14. května 2012 a 11.11. 2013
c) 1. května 2012 a jedenáctého listopadu 2013

2. Kolikrát Violetta ve 2. sérii ztratila hlas?
a) dvakrát
b) třikrát
c) čtyřikrát

3. Jak se jmenuje herec, který hraje Federica?
a) Ruggero Pasquareli
b) Rugerro Pasquarelli
c) Ruggero Pasquarelli

4. Ve které epizodě se odhalí, že je Diego spojencem Ludmily?
a) 20. epizoda 2. série
b) 27. epizoda 2. série
c) 28. epizoda 2. série

5. Jak se jmenuje v překladu do angličtiny písnička, která Camile zpočátku dělala velké problémy?
a) Was Better
b) Ser mejor
c) Be better

6. Při skupinové terapii profesorů měl každý za úkol někoho předvádět, koho předváděl Gregorio?
a) Angie
b) Beta
c) Pabla

7. Jakou píseň zpíval Marco na přijímačkách do studia?
a) Tienes todo
b) Entre tú y yo
c) Cuando me voy

8. Jaká barva se neobjevila na Gregoriově čele?
a) červená
b) puntíkovaná
c) růžová

9. Jak zní celé Jeremiasovo jméno?
a) Jeremias Castilli
b) Jeremias Cestelli
c) Jeremias Castelli

10. Kdo jako první z Violettina domu zjistil, že Angie je teta Violetty?
a) Ramallo
b) Violetta
c) Olga

11. Jak se jmenovala Violettina domácí učitelka, která dala výpověď v první epizodě seriálu?
a) Ingrid
b) Elsa
c) její jméno v seriálu nezaznělo

12. Jednou v seriálu zaznělo i pablovo příjmení, jaké to je?
a) Galindo
b) Gelindo
c) Casal

13. S kým zpívala Ludmila písničku Si es por amor při závěrečné show 2. série?
a) s Naty
b) s Violettou
c) s Camilou

14. Co daruje Pablo Angie před odjezdem do Francie?
a) fotku
b) hodinky
c) řetízek

15. Jaká písnička má v refrénu "Jak chceš abych tě milovala"
a) Si es por amor
b) Como quieres
c) Nuestro camino

Výsledky:
Celkem se vás do kvízu zapojilo 8 a všechny správné odpovědi měli: Zuzanka a Ivet, vám dvěma gratuluji a prosím, aby jste mi do komentáře napsaly, s kým chcete cenu.
Ostatní jste na tom byli ale také dobře: 1 bod ztratily Simonka a Gabika-Naty, 2 body Via, Mechi a Anetka Zelenková a 3 body ztratila Ajka.
Doufám, že vás kvíz bavil a třeba zase někdy příště nějaký vymyslím :)

Souboj dvou nápadníků (3)

22. července 2015 v 18:00 | Harry |  Souboj dvou nápadníků
Dneska tu máme třetí díl Souboje dvou nápadníků, ve kterém si Pablo a Jorge změří své síly ve vytrvalosti při jízdě na divokém mechanickém býku. Kdo vyhraje tentokrát?