Červen 2015

Nejoblíbenější postava (3.kolo) - Výsledky

30. června 2015 v 16:41 | Harry |  Nejoblíbenější postava
Ve 3. kole probíhalo hlasování o nejoblíbenější dívku ze seriálu. Byly to: Camila, Lara, Naty, Violetta, Francesca a Ludmila.
Tentokrát už výsledky nebyly jednoznačné jako v minulých kolech, naopak, byli velmi těsné a první místo vyhrálo jenom o jeden jediný hlas. Nejoblíbenější dívkou je:


Přesné výsledky v celém článku


Škola končí....Prázdniny začínají!

30. června 2015 v 12:24 | Harry |  Ostatní
A je to tady, dneska oficiálně konečně po deseti měsících školy začínají prázdniny. Vysvědčení je rozdané, školy jsou prázdné a zábava začíná! Jsou před námi 2 měsíce plné zábavy, skvělých zážitků, odpočinku, dobrodružství. Ať už jedete k moři, nebo máte radši procházky po památkách, ať už jedete s rodiči, nebo sami, přeju vám, aby jste si všechno parádně užili, aby jste si odpočnuli a nabrali sílu na nový školní rok.

Co se týče prázdnin na blogu, nebudeme tu nijak zahálet. Jak už víte, chystám novou Talentovou soutěž, do které se budete poprvé moci zapojit i vy návštěvníci blogu. Pořád ještě probíhá hlasování o typ této talentové soutěže, hlasovat můžete ►ZDE◄ do dneška do 20:00. Více informací o prázdninách na blogu přinesu příště.
A pokud jste ještě nehlasovali o nejoblíbenější dívku ze seriálu, můžete ►ZDE

To je asi všechno, ještě jednou přeji KRÁSNÉ PRÁZDNINY!!!


New Layout (8) - Summer 2015

30. června 2015 v 11:52 | Harry |  Vzhled blogu
Ahoj, tak tady konečně skoro po dvou měsících nastavuji nový layout. Jelikož dnes oficiálně skončila škola a začínají prázdniny, zvolil jsem právě tohle téma a zapojil jsem do layoutu pojmy spojené s létem a prázdninami. Protože k prázdninám patří radost a legrace, zvolil jsem takové trošku bláznivé fotky ze 3. série. Snad se layout aspoň trošku líbí a naladí tu na blogu tu správnou letní atmosféru :)


Violetta LIVE - Kolumbie - Argentina

29. června 2015 v 11:57 | Harry |  Violetta Tour 2015
Turné se nachází pořád v Latinské Americe a po celý červen herci navštěvovali různé země: Kolumbii, Panamu, Dominikánskou republiku, Bolívii a opět Argentinu. V těchto zemích herci stihli vystoupit na mnoha koncertech v různých městech jako třeba Bogotá, Santa Domingo, Mendoza, Tucumán. Jako vždy přidám pár fotek a nějaké video z těchto zastávek.
No a nyní se herci nachází Brázílii, dnes přesně ve městě Sao Paulo, kde jsou od soboty, zítra je čeká koncert v Rio de Janeiru. Po Brazílii bude nástedovat Chile.

Trvalý odkaz na vložený obrázek
Trvalý odkaz na vložený obrázekTrvalý odkaz na vložený obrázek

Začátek koncertu v Dominikánské republice(En Gira + Euforia)


Fotky z Facebooku a Twitteru (5)

28. června 2015 v 12:09 | Harry |  Fotky Herců
Měsíc jsem žádné fotky nepřidával a je jich zase strašně moc, opět se mi to nevejde do jednoho článku. Budu muset přidávat fotky častěji, protože potom jich je hrozně moc najednou. Takže jsou to fotky zveřejněné v průběhu června na facebookových a twitterových účtech herců. Opět jsou tam super fotky, určitě se podívejte.
Ještě bych se chtěl omluvit, že jsem teď nepřidával články, ale nebyl vůbec čas.

Trvalý odkaz na vložený obrázek
Trvalý odkaz na vložený obrázekTrvalý odkaz na vložený obrázek

Další v celém článku


Soy Luna - Představení

25. června 2015 v 13:00 | Harry |  Soy Luna - Novinky
V dubnu jsem uváděl informace o novém seriálu ze studia Disney a to Soy Luna. Seriál by se měl právě natáčet a v hlavní roli by se měla představit teprve čtrnáctiletá herečka Karol Sevilla. Dále by se tam měl oběvit jeden nám dosti známý herec z Violetty a to Ruggero Pasquarelli, to byl také důvod, proč už není s ostatními na turné. Na facebooku Latinskoamerického Disney Channelu se oběvilo pár fotek ze seriálu a na youtube jsem našel videa na kterých se můžeme seznámit trošku s herci, na konci videí je vždy odkaz na Twitter a Instagram představovaného herce. Na 1. fotce je obsazení herců, na 2. je herečka hlavní postavy Luny a na 3. fotka Ruggero, který ztvární postavu Mattea.Představení Ruggera
Ostatní videa na představení herců Soy Luny ►ZDE

Nejoblíbenější postava (3.kolo) - Nejoblíbenější dívka

24. června 2015 v 16:48 | Harry |  Nejoblíbenější postava
V pořadí už třetí kolo soutěže o nejlepší postavu začíná, tentokrát jsem vybral kategorii Nejoblíbenější dívka, do které jsme nominoval: Cami, Lara, Naty, Violetta, Francesca, Ludmila. Toto kolo potrvá jako vždy týden a myslím, že v téhle kategorii by mohli být už zajímavější výsledky. Hlasování v celém článku :)

Nejoblíbenější postava (2. kolo) - Výsledky

23. června 2015 v 20:03 | Harry |  Nejoblíbenější postava
Druhý týden s tímto projektem je za námi a máme tady výsledky ankety o Nejoblíbenějšího profesora ze studia. V tomto kole jste vybírali toho nejlepšího ze všech dosavadních profesorů, co kdy ve studiu učili a to: Beto, Angie, Pablo, Gregorio, Jackie a přidal jsem i Antonia. Výsledky tentokrát byly opět jasné, podrobnější údaje o výsledcích a obrázek žebříčku oblíbenosti v celém článku.


New Project - Talentová soutěž

22. června 2015 v 15:08 | Harry |  Singing competition
Prázdniny se blíží, zůstává nám už jen pár dní školy a proto je čas na nový velký prázdninový projekt, do kterého se budete moci zapojit poprvé i vy návštěvníci blogu. Tenhle nápad už nosím v hlavě snad od začátku mého blogování, ale pořád nebyla ta pravá chvíle tento nápad uskutečnit. Myslím, že letní prázdniny jsou ten pravý důvod na spuštění tohohle projektu.

Jak už je z názvu článku poznat a jak už jsem se také nedávno zmiňoval, půjde o telentovou soutěž. Než ale samotná soutěž začne, musíme udělat takové losování mezi dvěmi možnostmi. Pořád jsem se nemohl rozhodnout jestli udělat soutěž o to, kdo nejlépe zpívá a nebo soutěž o tom, kdo nejlépe maluje.
  1. V pěvecké soutěži by šlo o to vybrat si nějakou písničku z Violetty a natočit video jak jí zpíváte, buď s hudbou, nebo s piánem, kytarou či jiným nástrojem. Samozřejmě jsem myslel i na to, že se nechcete jen tak někde vystavovat a zpěv by byl samozřejmě anonymní, stačilo by jen polat video se záznamem vašeho hlasu.
  2. V soutěži o nejlepší obrázek by šlo o to, že byste si vybrali jakékoli téma z Violetty co vás napadne: postavy, místo, předmět,.. a namalovali by jste obrázek.
Takže na vás je vybrat jednu ze dvou možností talentové soutěže, hlasovat můžete v celém článku do konce června. Poté vyhlásím samotnou soutěž, kde přinesu podrobnější infomace o průběhu celé soutěže a vy budete moci začít posílat buď vaše písničky a nebo obrázky :)

Hlasujte v celém článku!


Nejlepší pár 2. série - Koláž Fedemila

20. června 2015 v 18:31 | Harry |  Nejlepší pár 2. série
Na prvním místě v anketě o nejlepší pár 2. série byli Ludmila a Federico a tímto tak celou soutěž vyhráli. I s nimi jsem samozřejmě musel vytvořit koláž z jejich hezkých momentů a použil jsem i nějaké fotky ze 3. série. Doufám, že se vám koláž s vítězným párem líbí :)