Květen 2015

Violetta LIVE - Mexiko

30. května 2015 v 15:05 | Harry |  Violetta Tour 2015
Od 22. května do dneška herci koncertovali po Mexiku, navštívili města Mexiko City, Guadalajara a Monterrey. Přidávám nějaké fotky a video s ukázkou z koncertu. Další zastávkou bude stát Kolumbie, kde budou od 3.-7. června, poté se přesunou do Panamy a potom do dalších států v Americe.

Nejdříve byl seznam koncertů kratší, ale nedávno se rozrostl o další zastávky v dalších státech a proto jsem seznam koncertů aktualizoval. Na aktuální seznam zastávek se můžete podívat ►ZDE


Pár fotek ještě v celém článkuNauč se tancovat - Juntos Somos Más

29. května 2015 v 17:49 | Harry |  Nauč se tancovat
Další týden je za námi a máme tady poslední pátek v květnu. Tohle období je pro mnohé z vás určitě obtížné, protože se píší různé testy na závěr školního roku. Dnešní páteční den si můžete trošku vylepšit s dalším videem, na kterém se můžete naučit tancovat, dnes je to na písničku Juntos somos más(Společně jsme lepší) :)


Fotky z Facebooku a Twitteru (4)

28. května 2015 v 19:44 | Harry |  Fotky Herců
Ahoj, jak jsem slíbil přidávám druhou část fotek z Twitteru a Facebooku zveřejněných v průběhu května, opět jsou tam moc pěkné fotky. Přidal jsem i fotky Flor Benitez(Jade) a Valerie Baroni(Lara). Na 3. fotce to malé dítě je Jorgeho neteř Raphita :)

Trvalý odkaz na vložený obrázek
Trvalý odkaz na vložený obrázek
Trvalý odkaz na vložený obrázek

Ostatní fotky v celém článku


Fotky z Facebooku a Twitteru (3)

26. května 2015 v 20:13 | Harry |  Fotky Herců
Dneska jsem hledal fotky herců na Facebooku a Twitteru a opět jsem jich našel hrozně moc, proto jsem se rozhodl je rozdělit do dvou částí, druhou část přidám zítra nebo maximálně pozítří. Jsou to fotky zveřejněné v průběhu května. Nejvíc fotek zveřejnila asi Clara a potom docela dost Facu :)


Ostatní fotky v celém článku


Nejlepší pár 2. série (4.kolo)

25. května 2015 v 15:12 | Harry |  Nejlepší pár 2. série
Soutěž o nejlepší pár 2. série pokračuje! Dneska skončil 3. kolo a dá se říct, že už vypadly všechny páry, co mívaly vždycky méně hlasů a v soutěži nám zůstaly 4 nejoblíbenější páry, které už ode dneška budou bojovat o nejlepší trojici. Nejdřív jsem chtěl vyřadit jenom 1 pár, ale 2 páry měly stejný počet hlasů a proto vypadly 2. Od dnešního kola už se bude vypadávat po jednom. Ještě chci poděkovat za účast v hlasování, sice bylo méně hlasů, ale pořád je to super číslo :)

Výsledky 3. kola:
 1. Violetta a Leon - 33
 2. Ludmila a Federico - 22
 3. Fran a Marco - 14
 4. Naty a Maxi - 13
 5. Diego a Violetta - 5 ...nepostupují
 6. Esmeralda a Hermán - 5 ...nepostupují

Hlasujte v celém článku


Violetta intro - Multilanguage

23. května 2015 v 20:01 | Harry |  Zajímavosti
Seriál Violetta se vysílá v mnoha zemích skoro po celém světě, hodně zemí ale používá svojí vlastní verzi úvodní znělky En mi mundo. Přidám sem video na kterém je plno různých verzí znělky Violetty. Která další verze se vám líbí kromě té naší španělské? Mě docela zaujala ruská :D


Nauč se tancovat - En Mi Mundo

22. května 2015 v 15:11 | Harry |  Nauč se tancovat
Ahoj, tak tu máme zase pátek a s ním i další video, se kterým se můžete naučit tancovat, tentokrát na tu asi nejznámější písničku ze seriálu a to En mi mundo. Tahle choreografie není vůbec těžká, zpříjemněte si dnešní páteční odpoledne a naučte se tancovat na ústřední písničku Violetty :)


Videa ze zákulisí (3) - V den show

20. května 2015 v 20:06 | Harry |  Violetta Tour 2015
Včera jsem přidával videa ze zákulisí, na kterých se herci připravovali na živá vystoupení, dneska jsou tady videa na kterých už probíhají poslední přípravy před vystoupením a jsou tam i záběry ze samotné show, videa jsou opět velmi zajímavá a stojí za shlédnutí :) Ještě informace o tom, kde budou herci v nejbližších dnech koncerovat: dneska proběhl koncert v hlavním městě Peru, zítra mají herci den volna a už od 22. května začínají koncertovat po Mexiku. V Mexiku herci navštíví celkem 3 města a zdrží se tam do 30. května, potom bude následovat Brazílie. Určitě se budu snažit přinést z Mexika nějaké fotky a videa.Violetta LIVE - Videa ze zákulisí (2)

19. května 2015 v 15:22 | Harry |  Violetta Tour 2015
Rozlučkové turné je stále v plném proudu, herci včera opustili Ekvádor a už zítra je čeká koncert v další zemi a tou je Peru. Na internetu se opět oběvilo hodně videí ze zákulisí, ale i když jsou ve španělštině, myslím, že se vám budou líbit. Na videích hodně mluví herci, ale jsou tam i ukázky z nacvičování na show. Tady jsou:

Nejlepší pár 2. série (3.kolo)

18. května 2015 v 14:25 | Harry |  Nejlepší pár 2. série

Druhé kolo je u konce a dneska začíná už 3. kolo hlasování o nejlepší pár 2. série. Ve druhém kole soutěžilo 8 párů, ale do dnešního 3. kola postoupilo jenom 6 párů, vyřadil jsem tedy 2 páry s nejmenším počtem hlasů. Jsem i rád, že Leonetta neměla ve 2. kole takovou převahu a od 2. páru Fedemily se lišili pouze 10 hlasy. Ve druhém kole byly výsledky určitě zajímavější:
 1. Leon a Violetta - 36 hlasů
 2. Federico a Ludmila - 26 hlasů
 3. Marco a Fran - 19 hlasů
 4. Maxi a Naty - 10 hlasů
 5. Hermán a Esmeralda - 5 hlasů
 6. Diego a Violetta - 4 hlasy
 7. Leon a Lara - 3 hlasy...nepostupují
 8. Pablo a Jackie - 2 hlasy...nepostupují
No a dneska se můžeme podívat na 3. kolo, ve kterém můžete vybírat ze 6 párů ten nejlepší.


Hlasujte v celém článku