Soy Luna - Vedlejší Postavy

28. listopadu 2014 v 21:43 | Harry

Nicolás "Nico" Navarro

Hraje Lionel Ferro
Nico je milý, přátelský a čestný kluk. Je sympatický, zábavný a rád se seznamuje s novými lidmi. Společně se svým nejlepším kamarádem Pedrem pracuje v Jam&Rolleru, kde se stará o bruslařskou plochu a brusle. Nico má rád hudbu, je to skvělý muzikant a s Pedrem sní o založení vlastní kapely. Kromě toho je to také dobrý bruslař. Poté, co se v Jam&Roller objeví Simón, zakládají kapelu Roller Band a jejich sen se může stát skutečností.

Pedro Arias

Hraje Gastón Vieto
Pedro je čestný, upřímný a milý kluk, který by pro své přátele udělal cokoli. Pracuje v Jam&Roller, kde se stará o obsluhu baru. Co se týče dívek je trochu plachý a nejistý a ne vždy je pro něho jednoduché s nějakou navázat kontakt. Miluje hraní na bicí, je to dobrý zpěvák a spolu s nejlepším kamarádem Nicem sní o založení kapely. Sen se jim začíná plnit, když potkají nového kamaráda, nadaného kytaristu Simóna, který se stává třetím členem jejich kapely.

Tamara Ríos

Hraje Luz Cipriota
Tamara je vedoucí Jam&Roller, kde se stará o bruslařskou plochu, správný chod baru a Open Music. Je to velmi pracovitá, zodpovědná a organizovaná žena, která se snaží o to, aby vše fungovalo tak, jak má. Ke svým podřízeným a návštěvníkům Rolleru se chová jako kamarádka a vždycky všem ráda poradí, ať už ohledně Open Music nebo bruslení. Sama je to výborná bruslařka a záleží jí na tom, aby se její bruslařský tým stále zdokonaloval.

Tino a Cato

Hrají Diego Sassi Alcalá a Germán Tripel
Tino a Cato jsou blázniví nejlepší kamarádi a kolegové z práce a jsou jako dvojčata. Nejsou moc inteligentní, vždycky jednají bez rozmyslu a na co sáhnou, to zkazí. Pracovali jako ošetřovatelé v nemocnici, kde se seznámili se starým můžem Robertem, kterým jim na smrtelné posteli vyzradil své největší tajemství o Sol Bensonové. To jim pomůže sehnat novou práci ve vile Benson, ale dokáží s informacemi od Roberta dobře zacházet?

Amanda

Hraje Antonella Querzoli
Amanda pracuje jako hospodyně ve vile Benson, kde se stará o úklid domu. Je to jednoduchá a pracovitá žena, která se snaží co nejlépe plnit příkazy svých nadřízených. Po příjezdu rodiny Valenteových se z nich stávají kolegové a dobří přátelé. Amanda je laskavá k Luně a jejím rodičům a vždy se jim snaží pomáhat.

Ricardo Simonetti

Hraje Ezequiel Rodríguez
Ricardo je otec Niny. Svůj volný čas rád tráví hraním videoher, které jsou také náplní jeho práce. Žije tak trochu zmateným a chaotickým způsobem života, což se nelíbí jeho bývalé manželce Aně. Přesto je ale Ricardo hodný a správný muž, který by pro svoji milovanou dceru udělal cokoli, rád s ní tráví volný čas, například v podobě hraní videoher. Přátelský vztah udržuje i s Anou. Co se týče seznamování je Ricardo trochu stydlivý a těžko dokáže vyjádřit své pravé emoce.

Ana Simonetti

Hraje Caro Ibarra
Ana je matkou Niny, je velmi starostlivá a svou dceru by nejraději měla pořád na očích. Proto jí často nerada nechává samotnou se svým otcem, o kterém říká, že je nezodpovědný. S Ricardem byli manželé, ale rozvedli se kvůli odlišným povahám a způsobu života. Ana pracuje jako právnička a stejně jako v práci musí mít i ve svém životě všechno dobře zorganizované. Je to velmi chytrá a sečtělá žena, ráda pečuje o svůj zdraví životní styl, ke kterému se snaží vést i Ninu. Její nejlepší kamarádka je Mora.

Mora Barza

Hraje Paula Kohan
Mora je nejlepší kamarádka Any a má úplně odlišnou osobnost. Je to energická, výstřední a tak trochu bláznivá žena, která má hlavu často v oblacích. Pracuje jako módní návrhářka a módu doslova miluje. Aně často pomáhá a radí v různých situacích a hezký vztah má i s její dcerou Ninou a exmanželem Ricardem.
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama